Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) AMD!4ever válasza W-Man (#1849) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Nekem ugyanaz a tipus mint Looserkének. és nekem 2.5-3-3-6ban 2t vel 2.8 volton 500-on használom.Meg amiket Te mondtál a biosban időzitéseket,megszoritottam :R

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1852) W-Man válasza AMD!4ever (#1851) üzenetére


W-Man
tag


Nekem is HGAH a vége és valszeg ezeknél a moduloknál akkó nincs számottevő változás.

Úgy döntöttem csak a procit cserélem, magát a lapot nem. Megszerettem és a boltos ismerősöm szerint a K8T890 Pro -t teljesen más kategóriába esik amibe illik már egy FX -et venni, de minden áron rá akar beszélni 2x512 -re :) De komolyan mondom hogy 4x256 -on is tök stabil csak a Command Rate 2 ami bosszant. Csak a szaki azt mondja hogy egy 3500+ -al és 2x512 -vel az 566 Mhz sem akadály. Elhiszem, kísért is az ördög :DDD de nem tudom...a jelen teljesítmény is elég nekem asszem. Brutális. A procit ugyanis még megérte lecserélni, de sajnos a RAM kész ráfizetés lenne. Még úgy is hogy nincs rajta ÁFA. Azért este megnézem mit bír 4x256 -al a drága...:)

''(...)amiket Te mondtál a biosban időzitéseket,megszoritottam.''

Ugye érződik ez a kis plusz is?

Wííí

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1853) Looserke


Looserke
őstag

ja és persze a command rate az 1T-n van :D

everest memory bench:
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1854) AMD!4ever válasza W-Man (#1852) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Naná,persze hogy érződik!!! Atom a gépem ;]
Csak az anyavajás 2t ne lenne!!de igy még 540ig is elkóricál a ramom simmmán ;]
Lehet hogy hülyeség 500on járatni? ;]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1855) AMD!4ever válasza Looserke (#1853) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Figyi má!! nagyon jó az olvasás értéked! Ez az everest a fizetős?
Vagy ezt simán le lehet tölteni? nekem még elég régi van,lehet azért mutat kevesebbet.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1856) krystman válasza Dracula (#1846) üzenetére


krystman
őstag

A Coolink is ezekszerint ennyire gyenge tápkat csinálna?Ezzel a 420W Chieftec-kel már jól megy a gép.

(#1857) krystman válasza Looserke (#1853) üzenetére


krystman
őstag

Nekem ez a 2.80-as EVEREST szeritem nem jól mér.Nekem a íráshoz 5700Mb-ot ír.Még a olvasáshoz 6100MB körül.5700MB-os írás ,hogy a fenébe lehet?

(#1858) AMD!4ever válasza krystman (#1857) üzenetére


AMD!4ever
őstag

az hülyeség ;] nézd meg sisoft sanrdával is

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1859) W-Man válasza AMD!4ever (#1854) üzenetére


W-Man
tag


Engem is a 2T bosszant, de ne legyünk telhetetlenek :DDD

Szépen belőttem a 3500+ procit ahogy kell és 4x256 -al sem lesz gondom úgylátom (persze régebbi biost azért nem teszek vissza rá). Soha ennyire boldoggá nem tett konfig enegem, mint ez az AMD/VIA/Kingmax párosítás. És ugy egyikük sem mai fialás. Valjon meddig fognak ''élni''? Szvsz a jelen teljesítményt és tuningpotenciált számítva, még jó pár ideig biztosan :)

Az Everst nállam is magasan mér. De gondolom ebből a szempontból is megváltozott. Van benne pl. egy új szolgáltatás: memória másolás. Ami szemeket meresztő volt számomra az a 3200+ tuning potenciája. Figyeltétek? ;]

Wííí

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1860) Dracula válasza krystman (#1856) üzenetére


Dracula
senior tag

Kérdezd ezekről Stol-t és Didymant, a hwsw-n van egy lista a nem ajánlott és az ajánlott tápokról, didyman topicjában.

Egy jó Coolink tipus van csak, amit ajánlott 1x.

Üdv!

(#1861) Dracula válasza AMD!4ever (#1858) üzenetére


Dracula
senior tag

Ja érdekes, hogy 2300-as az írási sebesség a 2.20-ban, itt meg 3x-a lett.. :((

Szóval elég érdekes ez a tesztmodul...

Üdv!

(#1862) W-Man válasza Dracula (#1861) üzenetére


W-Man
tag


Biztosan precíz meg minden (sőt!), de szvsz nem tesz neki valami jót...

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1863) cor


cor
őstag

hali
ki használ satas vinyot?
lenne kérdésem:igaz h a régebbi(''elsö szériás'') xp telepitök nem ismerik fel a 160asnál nagyobb winyokat v ilyesmi?
elöbb utobb szeretnék vmi 200as körülit beujitani...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1864) Kiscsoki válasza W-Man (#1849) üzenetére


Kiscsoki
tag

Hi!

Nekem a jövő héten jön vissza a kingmax hc garanciából. Náluk is hibázik, tehát cserélik. Mégsem én vagyok a béna. Ha megjön akkor meg tudom mondani.

(#1865) Kiscsoki válasza cor (#1863) üzenetére


Kiscsoki
tag

Nekem 200-as SATA Seagate van és nincs vele gondom, de én is hallottam már ilyen gondokról. Arra viszont nem emlékszem, hogy az xp hibája vagy vsak lapkakészlet hiba.

(#1866) KL555


KL555
csendes tag

hali!
Ez a deszka ugye az 1000MHz FSB-s A64 3200+-ot viszi?MErt én is ilyent vennék.

[Szerkesztve]

(#1867) AMD!4ever válasza KL555 (#1866) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Hali!

Röviden és tömören: Igen :)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1868) KL555 válasza AMD!4ever (#1867) üzenetére


KL555
csendes tag

Köszi! :R
És bocs a hülye kérdésért. :R

(#1869) krystman


krystman
őstag

A 3rd eye-t nem lehet valahogy rá venni,hogy a proci frekit is mutatja,hogy ha bekapcsol a Cn'Q?Mert hiába megy 1GHz-en a proci ,de a mGuru akkor is 2000Mhz-et ír.Ezt megpldhatták volna.

(#1870) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

egy kis up :B hogy lássák!

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1871) lazydog válasza AMD!4ever (#1870) üzenetére


lazydog
addikt

Látlak!
Pár napja befigyeltél a poltopicba, egy smiley erejéig. Csak tévedés volt?

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#1872) AMD!4ever válasza lazydog (#1871) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Hát nem volt tévedés olvasgatok én sokfele nemcsak a hardvertotyikokban,de hozzászólni nemtudok és nemakarok egyenlöre. az a szmájli a magyar politikai helyzetelemzőm. :)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1873) Kiscsoki válasza krystman (#1869) üzenetére


Kiscsoki
tag

Hi!

Ez engem is érdekelne, mert nekem sem frissít.

(#1874) W-Man


W-Man
tag


Ki nek van FX60 a lapjába? :))

Íme porondon az új 2.7 -es BIOS:

1. Fixed the issue that the system may not be able to boot when installed the processor of Rev. E

2.Enhanced compatibility with certain PCI RAID cards.

3.Support FX60.

4.BIOS compiled date: 02/23/2006

Egy ''ósdi'' VGA lap ennyire állná a helyét,na neee :R :R :R

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1875) AMD!4ever válasza W-Man (#1874) üzenetére


AMD!4ever
őstag

és akkor nem kell senkinek :F

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1876) W-Man válasza AMD!4ever (#1875) üzenetére


W-Man
tag


Hehe...tényleg eladod? :)
Eetleg szabad érdeklődni mi lesz helyette? :)

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1877) AMD!4ever válasza W-Man (#1876) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Asrock 939dual sata2
ezt a lapot néztem ki helyette. agp és pciexpressz együtt van benne jelen,ez az ok amiért váltok.és tök olcsó. :DDD
És nem hallok róla semmi rosszat. pedig soksoksok hszt elolvastam. remélem nem teszek rossz lóra.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1878) lazydog válasza AMD!4ever (#1877) üzenetére


lazydog
addikt

Várunk az ASRock939Dual-SATA2 táborba, nyugodt lehetsz, nem bánod meg!
Az a legkisebb előnye, hogy olcsó, ez csak a ráadás! :))

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#1879) paduc


paduc
tag

Tudom nem ide való,azért mégis beírom:
PCI-E-re váltás miatt eladó a lapom.Ha valakinek van olyan cimborája aki most gondolkodik lap vásárláson,ajánljátok neki nyugodt szívvel.Még 2007.évvégéig nagyker
garis (nem kell hozzá senki,beviszed,intézed) és 15K-t kérek érte.

Az új lapom Abit AN8-Ultra.Csak halkan jegyezném meg,hogy az nForce rajongók ne
hallják,hogy azonos beállítások mellett az AV8 (VIA) mindenben gyosabb volt mint ez.Úgy
Super PÍ-ben,mint akár Everest-ben.Talán a meghajtó kezelése jobb az új lapnak.
A konfigom többi része maradt (cpu,ram,hdd) csak lapot és vga-t (7600GT)cseréltem,de nálam a tesztek ezt hozták.
Úgyhogy aki bírja még jó AGP-s vga-val az szerintem ne cseréljen.Nem is beszélve az
nForce chipset forró fejűségéről.Ez persze saját vélemény,mindenki úgy dönt ahogy akar.
Azért én az AV8-at is megrángattam (310-320-as Fsb),úgyhogy még frissen tudok
viszonyítani.
Tehát HAJRÁ VIA,HAJRÁ AV8-3rd eye!

(#1880) W-Man válasza AMD!4ever (#1877) üzenetére


W-Man
tag


A barátnőmnek is Asrock -ot vettem (SATA2) csak Sempron (s754/2600+) -al. Bele 512 Kingmax Super Ram, iszonyu a memóriavezérlés/késleltetése. Másodpercek allatt bootol. Persze neki csak intenyetezni kell meg zene/videjó oszt kész. Az Asrock jól feltornázta magát a középfelsőbe. De én várok őszig, és mindenképpen K8T890 Pro -lesz a váltás oka, ATI -val (soha de soha többet nVidia) + ha jó árban sikerül kifognom egy FX -et vagy 3800+ X2 -est. Meglássuk. Sokmindentől függ ez, de hűnek hű maradok a VIA -hoz (stabilitás rulez) meg az AMD/Kingmax -hoz. Hmmm... megmondom őszitén (látva az X2 -es utáni epekedésed), hogy én egy egymagos FX -nek még mindíg jobban örülnék. Tudod multimédia, zene ilyenek. Nagyan mocskosul vágja haza szegénykém az Intelt, de a Mac -et is. Szóval K8T890 Pro :D

Wííí


Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1881) W-Man válasza paduc (#1879) üzenetére


W-Man
tag


A VIA stabilitása rulez. A Chip magazin egymás után mért erdményei szerint sem mutatott 1% magasabb eltérést. nVidia ellenben akár 5-10% -ot is. Én erre nagyon adok. A K8T890 Pro méltó utóda az AV8 Third-Eye -nak. Minden extrával. Főleg a multimédia terén.

Wííí

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1882) AMD!4ever válasza W-Man (#1881) üzenetére


AMD!4ever
őstag

A stabilitása ennek az abit lapnak tényleg nagyon jó!!
Elmondhatom hogy tuning mellet is 14 napig os volt már folyamatosan bekapcsolva,vegyes használat+CnQ mellet+tuning. Akkor meg egy hülyeség miatt kellet ujrainditani: megtapostam a billentyüzet vezetékét és kiszakadt a gépből.a billenytüzet belehalt.de a gép ment tovább,csak nem volt billentyüzetem.
Meg aztán sokszor a windows előbb frissiti magát mintsem ujra kéne inditani,akkor meg nyavajog hogy inditsam ujra :DDD

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1883) W-Man válasza AMD!4ever (#1882) üzenetére


W-Man
tag


Szvsz nem ilyen egyértelmű a helyzet. Az nForce4 chipkészlet a 3D nélküli multimédia- és munkaalkalmazások területén komoly hátrányban van a VIA -val szemben. Báár tény, hogy az egymástól független tesztek eredményei szerint még a SiS 756 (Asrock 939s56-M) és az ULi M1695 (Asrock 939Dual-SATA2) lapkakészletek is könnyedén beérik az alap nForce -okat multimédia vonalon, de aki hosszabb távra tervez az egy K8T890 Pro val igazán sokra viheti. Időtállóság és a több mint jó ár/teljesítmény arány (...nem beszélve a dúrva tuning potenciálról). Nem mondom hogy az Asrock lapjai nem jók - általános célra biztos azok - de tudjad hogy az ASUS egy régi gyártósorát használja termelésre. Így elvből olcsóbb, de ennek tudatában akkor én már elvből ki is hagyom. És ugye ugyan ebben az árkategóriában a VIA régebbi versenytárs aki már bizonyított a K8T800 Pro -val. Az pedig, hogy az egymás után lefuttatott tesztek eredményei legfeljebb 1% eltérést mutattak külön dícséretére váljék. És valszeg ennek a sorozatnak még nincs vége ha megérkeznek a DDR2 belső memvős. AMD -k. Ezért én nem sietem el a dolgot, de az irány adott ha nem feltétlen játékgépet akarok és hosszabb távra tervezek. Elegem van az nVidia nyomulásból. Játékban verhetetlen, de amúgy... no comment (Intel/nVidia ár/teljesítmény arány 0) . Szóval a lap biztos. De hogy 3800+ X2 vagy olcsóbb FX majd még elválik a közeljövőben. Báár hmmm, ha belegondolok ilyen erővel minden maradhat csak procit kell cserélnem - mert ugye az AV8 már az FX60 -al is megbírkózik, az X2 -t meg egy bios frissítéssel minden gond nélkül fogadja. Az agp megjeleníteni meg elég. Mi van még? Ja igen, a V-LINK nem 1066 MB/s hanem ''csak'' 533 MB/s (viszont 667 -et is elbír) :D Nofene... aztán nincs Vinyl Audio 5.1 codecem - de van helyette M-Audio AP ami ugye szintén VIA chipes. LAN -t nem használom, a többi hozzávaló meg rendre jól teljesít. Inteles cimboráim azóta meg már vagy 3-4 -szer cseréltek platformot - hiába mondom nekik, hogy az én anyám is vízzel tanúlt főzni :D

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1884) AMD!4ever válasza W-Man (#1883) üzenetére


AMD!4ever
őstag

ööö még nem adtam el az Abitom! és inkább húzok afelé hogy nem is fogom.
csipázom nagyon,az agp nekem is elég.... majd egy olcsó x2,beleugrik? netán egy erősebb agp-s vga? az fx nem az én sulycsoportom :( annyiért inkább fényképezőgépet veszek :DDD de ha ugyis fx-et akarsz venni,vehetsz nekem :D :D
ugyis ma van a szülcsinapom :DD :DD :DD


Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1885) karmester válasza AMD!4ever (#1884) üzenetére


karmester
senior tag

Ne is add el! Nálam több hete megy a gép leállás nélkül, hol húzva, hol nem, attól függően, hogy éppen mit csinálok a géppel (netezés, letöltés vagy konvertálás, tömörítés, stb. Ráadásul Windows alól (!!!) kapcsolgatok) és atomstabil a cuccos. Baromi halkan műxik (jó ventik :) ), nem melegszik, megbízható. Nagyon elégedett vagyok: nforce-os cuccra nem cserelném a világért se....

Éljen az Abit!


Én kóla, te kóla, Ő kóla, Mikola...

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1886) W-Man válasza AMD!4ever (#1884) üzenetére


W-Man
tag


Van még egy őskori VIA PII -es alaplapom amit szintén betartottam :D

Emléxel még egy olyantra ho' VIA Apollo Pro 133? Ebbe kéhlek szépen egy 433 cerka van amit 650 -ig sikerült húznom. Ez a gép csak internetezni van. Meg egyéb ''hasznos'' letöltésekre kitalálva :) Hasonlóan, az AV8 -ast eszem ágában sincs eladni. De FX -et valszeg nekem sem lesz ''kedvem'' venni. Egyelőre a dillema oka a DDR2. Mert addig nem látom értelmét az alapos cserének. De a gond nem is annyira ez, hanem hogy a több szálra optimizált játék és egyéb főleg zenei/videjó szoftver generációk (a driverekel együtt) mikor lesznek mindenki számára könnyedén elérhetők. Mert hiába az X2, ahogy elnézem ez nem egyik napról a másikra fog bekövetkezni. Mint ahogy a 64 bites XP sem terjedt el csak úgy egyik napról a másikra (... a 2002 -es 32 bites XP -t még mindíg 90% -unk használja).

AMD X2, DDR2 belsőmv. stb..., én megvárom ;]



[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1887) AMD!4ever válasza W-Man (#1886) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Hogyne emlékeznék via apollo pro 133-ra!!!

Nemrég adtam el az ilyen csipszettes (Amugy intel bx)lapomat Djyuri-nak itt a ph-n
ő is nemtitkoltam letöltő gépnek fohja használni. Már jó kb 5-6 éves cuccos de stabil,jó gép. (én anno 333as celeront huzogattam benne 375,416-ig,sajna a lap a 100as fsb-t nemengedte neki odaadni :( ,amugy zsir volt!)

Viszont a 7via71a lapomtól nemvoltam stabilitásilag elájulva egyáltalán :(( (K7)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1888) W-Man válasza AMD!4ever (#1887) üzenetére


W-Man
tag


Hehe, igen a K7 -es VIA sok embert szomorított meg. Nem ment minden simán. Meg ugye a VIA szeret ''dolgokat'' kipróbálni. De az nVidia sem megy simán, ugye... :) Amúgy jut eszembe hogy ne legyünk annyira off. A K8T890 Pro -nak van egy Windows VISTA -ra optimizált változata K8M890 Pro chipset néven. Hardveres direktx9c, integrált HD audio/video meg minden extra. Asszem az új S3 -mal kooperálja, de nem köl megíjedni multimédiázni qrva jó. Báár még nem egészen kiforrott technológia, de valszeg a DDR2/AMD ezen debütál majd. Ezt is érdemes megvárni. Mert ha ezt feltúrbózzák és beleboxolunk egy X2 -est, háát befoghatjuk a szánk rendesen asszem :D

[link] Klikk!

U.I.: ...régi P2/P3 -kat (főleg ha nem cerka) érdemes elrakni. Linux/Windows2000/XP hasznos lehet, mert munkagépen netezni kész életveszély :DDD

Wííí

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1889) AMD!4ever válasza W-Man (#1888) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Pici igazitás:

Integrated VIA Chrome9™ IGP

DirectX® 9.0 engine
Pixel Shader 2.0

a directx9c pedig pixel shader 3.0.
tehát ez csak ''sima'' dx9.
csak kötekedek :DDD amugy tényleg jóól hangozik.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1890) W-Man válasza AMD!4ever (#1889) üzenetére


W-Man
tag


Elnézést, fejből nyomtam. Ezer boccs. (...ez most felér egy rossz bibliai idézettel mi? :DDD) Csekkold már le a privit... (most vége a melónak, holnap nézem meg; de azért lökj valamit rá.)

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1891) beci


beci
őstag

Sziasztok. 2napja vásároltam egy ABIT AV8-as alaplapot 3000-es AMD Athlon procival,és egy ATI Radeon 9550-es videokarit.512mb 400-as pci rammal.Namármost naponta legalább 1szer fogja magát,és leáll.Csak reseteléssel lehet ujra bekapcsolni,holott a ház szerint(kék led) bevan kapcsolva.De a ki-be kapcsolo gombra nem reagál.Ötlete valakinek?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1892) AMD!4ever válasza beci (#1891) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Táp tipusa,teljesitménye? mi az a pci ram?

[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1893) beci válasza AMD!4ever (#1892) üzenetére


beci
őstag

Tipusát nem tudom,de 400-as.A neve pci,vagy valami ilyesmi...:))

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1894) beci


beci
őstag

Az gond lehet,hogy nem közvetlenül kap áramot,hanem a monitoron keresztül?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1895) Kiscsoki válasza beci (#1894) üzenetére


Kiscsoki
tag

Monitoron keresztül hogy kaphat áramot? Nem a monitor kapja a tápból az áramot?

(#1896) rétisün


rétisün
veterán

olvasgatom az 1770-80 körüli hsz-eket....lehet mégse kellett volna vennem egy abit KN8-sli-t? :F az lenne az AV8-as helyett, majd ha lesz bele pci-e vidókártya. az a jó, hogy miután eldöntöttem, hogy pci-e átállás lesz, olvasom valahol, hogy (valószínüleg) még 7900-esből is lesz agp-s, tehát még van az agp-ben tartalék. így jártam....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1897) rétisün válasza beci (#1893) üzenetére


rétisün
veterán

nem PQI? olyan mintha lenne ;)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1898) beci válasza Kiscsoki (#1895) üzenetére


beci
őstag

Elirtam,sorry.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1899) beci válasza rétisün (#1897) üzenetére


beci
őstag

Lehet,nem kizárt.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1900) W-Man válasza rétisün (#1896) üzenetére


W-Man
tag


Javítanám magam. A VIA K8T800Pro V-LINK 1066 MB/s és nem 533. Elírtam. A sima K8T800 -nak 533. Szóval akkor, a régebbi audio codec -et & LAN + AGP -t leszámítva a lap még a mai napig az egyik legjobb vétel (ár/teljesítmény amire jön a 100% tuning potenciál). És ugye a codec meg a lan senkit nem érdekel. Az AGP - tekintettel a s939 időtállóságára - sokaknak elég még (főleg akik nem játékgépben gondolodnak). Tegnap volt szerencsém egy havernak belőni a frissen vásárolt X2 3800+ -át ebbe a derék lapba. Picit féltem a bios frissítéstől, de ma reggel korán felhívott és nem győzött hálálkodni. Nagyon gondolkodom abban, hogy csak a procira fogok költeni és a lapot még hagyom. Egy igazi bestseller ez az AV8, az szent :D Az Athlon64 3000+ (rev.E) akár plusz 500 megahertzet is elbír benne. A HC RAM -ok úgyszintén, 566 -ig simán cibálhatók. SATA általános felhasználásra kitűnő. Egy jó táppal és procival még a jövő évet is megúszhatja. Vagy még többet.

AGP?

Íme: GeForce 7800 GS 256MB (AGP) [link] 300$ (~67.500 huf) 375 up to 400/1200 up up!!! :DDD

Wííí



Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.