Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) AMD!4ever válasza Dracula (#1749) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Az Agp auto-n van,memory hole-hoz nemynyultam. éjdekes.
Amugy azon a régi gépen is probáltam Cmos-resetet és elötte agp2x-esen ment, utána már vitte a 4xesben



-Insertet hol kell nyomni? Mikor beindul a gép? Mert én annyira szoktam lezuzni,hogy még a vga bejelentkezéséig se jut el :DDD biosig meg pláne :DDD
és olyan is volt hogy 320as fsb-t probáltam és annyir kifeküdt a gép hogy az xp is behalt teljesen.ujra kellet rakni.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1752) rétisün


rétisün
veterán

szia AV8 tulajtársak! most tervezek ram-cserét. van olyan ram, amire háklis az alaplapunk? 500mhz-es ram lenne (ha lehetne vidéken 1 gigásat szerezni :O )

[Szerkesztve]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1753) karmester válasza rétisün (#1752) üzenetére


karmester
senior tag

Ami a ramokat illeti, ez az egyik legtoleránsabb lap az A64-es lapok közt. Nálam Kingmax Hardcore ramok vannak a masinában, tökéletesen muzsikál. Különben a Kingmax Hardcore az egyik legolcsóbb tuning-ram, csak dobozosat kell venni és lehetőleg olyan helyen, ahol adnak rá 2-3 év garit. Ezenkívül az A-Data ramok is tökéletesen muzsikálnak ezzel a lappal.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1754) rétisün válasza karmester (#1753) üzenetére


rétisün
veterán

csak az a bajom ezekkel, hogy nincs 1 gigás belőlük :O (legalább is vidéken nem tul könnyű ilyeneket szerezni9ha meg teszek 4 512-est, nem tudom szinkronban hajtani, ugyanugy viszaosztja a lap, mint most amikor 400-as van benne (bár ezt én osztottam vissza :DD )

[Szerkesztve]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1755) rétisün válasza karmester (#1753) üzenetére


rétisün
veterán

bár ha az a-data esetleg egyoldalas lenne, elvileg menne a 400 mhz, mert ha jól tudom négy db kétoldalas megy 333-on, 2 egyoldala+2 kétoldalas már jó 400-on is (ha jól emlékszem a manual idevonatkozó részére)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1756) Looserke


Looserke
őstag

Nektek a windows újratelepítése közben felajánlja a win az aktiválást és az internet beállítását, mert én csak azután tudtam bármit is csinálni a neten, miután telepítettem a Gigabites hálózati vezérlőt. Az előző alaplapom ethernet vezérlőjét már telepítésnél felismerte a win és nem kellett drivert feltennem hozzá.

(#1757) W-Man válasza AMD!4ever (#1751) üzenetére


W-Man
tag


Nem kell újra rakni! Általában egy két rendszerfájl zavarodik csak meg és a telepítő cédével újra lehet éleszteni a drágát ;] Boot CD, aztán nyomni kell az ''R'' (Recovery az angolban) vagy ''J'' (Javítás a magyarban) betűt mint állat. Rendbejön nyugi...

Ami a lapot illeti, az egyik legstabilabb. Iszonyu mit el nem bír. Lásd nááállam 4x256 DDR500 -on :DDD Egyébként HC -ban is van 1 gigás, báár én sem taálkoztam még vele (ahogy a 466 & 550 -sekkel sem). Viszont ezekkel is vigyázni kell - úgy hallottam - a 32bites XP pl. 3 gigánál többet nem is nagyon hajlandó benyelni. De a Kingmax húzott picit az időzítéseken így valszeg stabilabb is és nem lehet velük gond. 2x1 giga meg lassan lassan el kél :) Bár én 1 gigával simán elvagyok - még mikor Nuendo, Ableton és Reason együtt futt akkor sem eszik többet 800 megánál.

AMD, VIA, KINGMAX ... ''...biztonság, szeretem!''

Wííí

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1758) W-Man válasza W-Man (#1757) üzenetére


W-Man
tag

...apropó...
A VIA K8T890Pro -val van valakinek valami tapasztalata?
Akarok most egy 3500+ -os procit venni, de nagyon gondolkodom hogy lapot is.
Ha valaki tudd valami okosat linkeje már el nekem...megköszönném...


[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1759) Zyrt3k


Zyrt3k
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy hatalmas nagy problémám a lappal kapcsolatban. Nemrégen vettem egy Samsung SATA 200Gb-s wincsit. A winXP felment szépen a wincsire minden tökéletesen működik addig amíg be nem rakok mellé egy IDE Wincsit. Autómatikusan az IDE-ről akar bootolni. Már próbáltam sorrendet állítani Biosban vagy hasonló dolgot keresni de seholsem találtam. Akkoris mindig az IDE-ről akar bootolni.. Mi lehet a megoldás erre a problémára? Valaki tudna valami megoldást rá adni?

Köszönöm előre is!

--------- MINDENT A GÉPÉRT! =) ---------

(#1760) karmester válasza Zyrt3k (#1759) üzenetére


karmester
senior tag

Biosban az ADVANCED BIOS FEATURES-ben az első menüben a +/- jellel tudod visszaállítani a SATA vinyóról vakó bootolást. Ja és a második sorban (Bootable Add-in Device) válaszd az Onchip SATA RAID-et. Valahányszor IDE vincsit dugsz a gépbe végig kell csinálni ezt a tiszteletkört a Biosban... :DDD

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1761) W-Man


W-Man
tag

Van új Everset! (2.80.534) :)

Pontosabban van benne egy újjítás: memória másolás. Persze hogy löktem neki egy default -ot meg turbo -t. Megelégedésemre elég szép eredmények születtek. Alapjáraton az Intel P4 530 3 Ghz / D955XBK DDR2-667 (5-5-5-15) a közelemben sincs. Mint egy 5-6% -al teljesít jobban az AMD / AV8 / Kingmax DDR500 -on. báár lehet everesték is egyre elfogultabbak... :F :R

Wííí



[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1762) Looserke


Looserke
őstag

Először is a fenntebb beírt kérdésem még áll (ugyanezen a lapon). A másik pedig az lenne, hogy a kiegészítő tápcsatlakozót (4 tűs) mikor kell rádugni az alaplapra. Úgy értem minek van arra szüksége?

(#1763) AMD!4ever válasza Looserke (#1756) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Én ugyemlékszem telepiteni kell a lap cédéjéröl a lan hálózati vezérlőt.(bár az is lehet hogy nem) én uj winnél,addig nem is nyulók a nethez amig a nod32 ill a tüzfal föl nem áll.
A net és a dolgai csak ezután jönnek.

a+ tápcsatlakozóra azért van szükség,mert néha(pl több vinyó esetén+cd-dvd irásnál,amikor hirtelen megugrik a rendszer fogyasztása az alaplap a stabilitás miatt a hirtelen fellépő +áramszükségletre gyorsan tudjon válaszolni...vagy valami ilyesmi :DDD fáradt vagyok már) )


[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1764) AMD!4ever válasza W-Man (#1757) üzenetére


AMD!4ever
őstag

nekem ennél a bootcédés nyomkodós-recovery témánál mindig valami flopit kért. Nektek is? Nekem meg nincs is flopimeghajtóm,igy itt esett kutba a recovery.


Mijaza flopi?? :DDD

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1765) Looserke


Looserke
őstag

Segítsetek légyszi.
Néha furcsa fagyások vannak a BF2 közben. Csontra fagy a game és csak egy színes képernyőt látok (piros, kék,...pontok) és csak a reset segít. Esetleg ha valakinek már volt ilyen az mondja már meg, hogy mi okozhatja. Futtattam már memtestet és 1200%ig ment hiba nélkül, most nyomtam egy 3DMark2005-öt és 15ször loopoltattam hiba nélkül. Szal' már nem sok ötletem maradt, hogy miért fagyhat ki úgy 2-3 óránként a BF2...
Prime-ot még nem próbáltam, de gondolom a 3DMark sem futna végig, ha a proci nem bírná. :F

A kontigom: A64 3200+@2500 1,4V E3 Venice, AV8 3rd eye alaplap, 1GB Kingmax HC (2,5-4-4-8 250Mhz), FSP Bluestorm 350W

(#1766) karmester válasza Looserke (#1765) üzenetére


karmester
senior tag

Talán emelni kéne a procinak adott feszt, nálam 1,45 voltot kap.................. :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1767) Looserke válasza karmester (#1766) üzenetére


Looserke
őstag

Mennyi neked a proci hőfoka terhelve? Nálam 47-50 fok Arctic Freezer 64 Pro hűti.

(#1768) Looserke


Looserke
őstag

ilyen képpel száll el a Battlefield 2

[kép]

a képet nem én csináltam, de még nem tudtam elérni azt az egyént akinek ugyanígy fagyott le...

[Szerkesztve]

(#1769) AMD!4ever válasza Looserke (#1768) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Talán vga driver hiba? a+4es csatival mivan? :U

[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1770) karmester válasza Looserke (#1767) üzenetére


karmester
senior tag

Nálam félremér a lap, de nem izgatom magamat különösebben miatta, nálam max 54-55 fok 1.45 volttal 3-4 óra kódolás közben full terhelésen. Hűtő: Artic Freezer 64.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1771) Looserke válasza karmester (#1770) üzenetére


Looserke
őstag

Nálam is kb. annyi.

C&Q-val idle az 27-29 fok
Terhelve: 54-55 volt másfél óra Prime után, de pl. Battlefield közben max 51 fok.

A hűtőm Arctic Freezer 64 Pro és 2500Mhz-en megy a proci 1,45Von

Hozzáteszem, hogy ezeket ma mértem és új Arctic pasztát raktam a hűtőre és azt írja, hogy 3-4 nap alatt még ''keményedik a paszta'' és az még -4-5 fokot fog jelenteni.

(#1772) cor válasza Looserke (#1771) üzenetére


cor
őstag

nálam cnqval idle 19-20C
maxot még nem nagyon néztem de eddig nem láttam még 5össel kezdödö számot..:)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1773) cor


cor
őstag

ujra probálgattam az 500as ddr beállitást s nemtom miért de az összes játékom(ami fennt van,3db) sorra kilépnek winfos uzenettel max 1/4ed ora játék után...:(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1774) Kiscsoki válasza cor (#1773) üzenetére


Kiscsoki
tag

Nekem akkor szokott ilyet csinálni, ha a memória nem bírja.

(#1775) Looserke válasza cor (#1772) üzenetére


Looserke
őstag

akkor félremér az alaplapod, hacsak nincs 10-15 fok a lakásban, mert én még nem láttam szobahőmérsékletnél hidegebb procit, legyen az bármilyen C&Q vagy speedstep-es...

(#1776) W-Man válasza Looserke (#1775) üzenetére


W-Man
tag


Nekem 24-25 °C indulásnál. Teljes terhelésnél meg max 38 °C. Egyébként az átlag meg 30 °C és ennek qrvára örülök - csináltam egy kis vákumot a házban; a tápom belső ventis (12'' ultra silence) plusz hozzá elől hátúl befele szívó ventik. Semmi zúgás. Bekentem vastagon szilikon zsírral minden forgó alkatrészem. Főleg a mobil racket, mert ugye hosszú távon ez a legbosszantóbb. Néha persze rájön, ilyenkor jön a nagyapám féle megoldás: puff! :DDD

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1777) W-Man válasza AMD!4ever (#1764) üzenetére


W-Man
tag

Nekem jelszót! :DDD


[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1778) W-Man


W-Man
tag


Na gyerekek, egy ilyentet a laphoz!? :DDD

[link]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1779) karmester válasza W-Man (#1778) üzenetére


karmester
senior tag

Szép dolog az XFX jószág. Nálam egy passzív hűtővel felszerelt Sapphire 9600 Radeon (sima, nem PRO, nem XT) csücsül a gépben. Nem játékra vettem a gépet, inkább multimédiás alkalmazások futtatására, filmtömörítésre, konvertálásra, régi, analóg hordozón található video és audio anyagok digitalizálásra. Erre tökéletesen elég egy sima Radeon 9600 + Leadtek PVR 2000 stereo rádió - tv tuner + digitalizáló. Hardveresen tömörít mpeg 2-be, akár DVD minőségben a kis jószág. Haverok, buli, HANTA!!! :D

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1780) AMD!4ever válasza karmester (#1779) üzenetére


AMD!4ever
őstag

erröl a digitalizáló-ról mondj nekem valamit! Én is akarok(közelg az F1+ a foci vébé)
Muszály lessz vennem ilyet. a tvtunerrel egybe van? vagy ez egy tök külön karesz?
És mennyibe kerül?

Anno volt tvtunerem,de eladtam :( de ujra kell.

Jah és jó kari az a sapphire 9600,nekem is volt,csak upgrédeltem,de attól még nagyon szerettem :R


ez a hsz-em, kb mint egy ujoncé :B sry

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1781) karmester válasza AMD!4ever (#1780) üzenetére


karmester
senior tag

A kártya egy Leadtek Winfast PVR 2000. Beépített hardveres MPEG 2-es dekóderrel rendelkezik, tehát minimális proci terhelés mellett is tudsz felvenni sima MPEG 1-től egészen MPEG 2-ig, akár DVD minőségben is anyagokat a TV-ről, vagy a kártyára csatlakoztatott analóg video lejátszó készülékről. Szoftveresen akár MPEG 4-be is felvehetsz (Xvid, Divx). Ez konfigurálható a kártya mellé adott alkalmazásból. Természetesen kell hozzá a megfelelő Xvid/Divx codec is. A kártyán van Video IN (composite and S-Video input) és Audio IN, TV és Rádió antenna csatlakozás, ja, és hangkarihoz való csatlakozó + kábel is van. A kártyával szofveresen is fel tudsz venni video anyagokat MPEG1/2/4 beállításokat használva. Én tökéletesen elégedett vagyok vele. Vacak kis szoba antennával is nagyon szép képe van a fogható tv csatornáknak. Rádió antennát mellékelnek, úgyszintén távirányítót, Ulead Video Studio 8-at, Ulead DVD Movie Factory 3-at, WinDVD-t, stb.... A Rádió is nagyon szépen muzsikál, a számítógépre telepített összes audio formátumban vehetsz fel hanganyagot a rádióból.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1782) cor válasza Looserke (#1775) üzenetére


cor
őstag

sztem pont szobahöm-re hül vissza...:)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1783) cor válasza Kiscsoki (#1774) üzenetére


cor
őstag

a k HC nem birná az 500at :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1784) Zyrt3k


Zyrt3k
csendes tag

Hála istennek sikerült megoldanom a SATA bootolási problémát. Viszont néha a gép amikor indul már az IDE eszközök felismerésekor elakad vagy megfagy. Ezt lövésem sincs mi okozhatja. A hibajelző csak a 75-ös számot adja ami ugye az IDE,Atapi stb felismerését jelenti. Magyarul hiba nincs. De nem lép tovább a gép. Egy megoldásom van vagy teljesen áramtalanítom a gépet és újra indítom. Tudtok erre valami okot mondani miért csinálhatja?

Más: Nekem 2db Geil ram van a gépemben. Hogyan tudom a HZ-jét emelni? Most 400-on pörög dualban. Olyan 500 Hz-ig simán bírnia kellene mert gyárilag hűtött ramok. Nektek sikerült valamilyen configgal kihozni egy 3200+ 939 AMD-ből többet mint 2000 mHz? Köszike

--------- MINDENT A GÉPÉRT! =) ---------

(#1785) karmester válasza Zyrt3k (#1784) üzenetére


karmester
senior tag

Olvasgass visszafele a fórumban, és megtalálod hogyan kell tuningolni........ :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1786) AMD!4ever válasza Zyrt3k (#1784) üzenetére


AMD!4ever
őstag

az első kérdésedre nemtudom a választ :( valami ott össz lesz akadva?

A másodikra,már inkább. Csak az Fsb-t kell emelned a biosban és láss csodát máris több lesz mind az cpu mhz mind a Memó mhz.Persze a Ht-t vedd vissza 3ra ha elkezded.

aztán itt kezdődnek a gondok.... ;]
Biztos akarod vállalni a tuning összes nyűgjét,megmagyarázhatatlan jelenségét?


A Geil ramokat se nagyon ismerem,nemtudom hogy meddig birnák.A tuning egyébként sose biztos. és a tapasztalat szerint az alsóbb szériák(3000+,3200+) általában jobban tuningólhatók.ha mákod van 2700-2800at kihozhatsz a gépedből.

Ja és igen,olvasgass olvasgass! :)

[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1787) Dracula


Dracula
senior tag

Nekem semmi gond nem volt a tuninggal. Amíg nem viszed túlzásba, szerintem 1xű.

1. FSB-t 230-ra.
2. HT-t 4-re
3. Ramot DDR333-ra.

Kész. :D Ez után már csak az FSB-t kell emelni, hogy meddig bírja.

Szerintem a VGA tól függ minden, egy játéknak szvsz tökmind1, hogy 2300 v 2400 a proci... (ha vga limit van)

Üdv!

(#1788) Jazz


Jazz
veterán

Please Help!

Abit AG8 (3rdEye, i915)-as gépemet nem lehet kikapcsolni! Állandóan újraindítja magát miután kikapcsoltam! Csak akkor nem indul el magától, ha a kikapcsolom a tápegységet is (áramtalanítok)
Frissítettem bioszt is, másik tápegységgel is kipróbáltam, de ugyan ez! (a problémák akkor kezdőtek, miután egyszer kivettem a videókártyát, és visszaraktam, onnatól kezdve minden áramtalanított indítás előtt kerregett(''alaplapi'' hangszoro), rendszer, cmos-futattást végzett, meg minden más egyebet is (zöld diagnosztikai kijelző hexadecimális port...) állandóan pörgött, kódot nem is lehetett követni, hogy mit csinál, majd elindult, vagy nem. Most pedig azzal tetőzött, amit az elején írtam.)
Továbbá minden weak on funkció is off-on van, tehát ez sem lehet. (gépem részletes konfigja adataimnál...)
Segítsen aki tud! Köszi

[Szerkesztve]

free your mind

(#1789) W-Man válasza karmester (#1781) üzenetére


W-Man
tag

Na tessék, ki mondja hogy csak játszunk? :DDD

Én pl. zenélek a játék gépemen, de a teljesítményre halovány panaszom sincs. Vagyis csak néha...de halovány :DDD AverMedia cucc van a gépembe meg M-Audio (24/192) ketyere és így nyomom + millió program & külső kezelő szközök stb. hehe :) Ezt a honlapot úgy ahogy van ajánlom, valami eszméletlen dolgaik vannak...filmhez :) Egyszerű, profi és megbízható.

[link]

Aki meg 64 bit -en zenélni akarásra szeretné bírni a Microsoft Windows XP csodát (sok sikert!!!), annak ezt az oldalt ajánlom...[link]
Ők voltak az elsők akik optimizáltak 64 bitre és az egyik legprofibban tették azt - igaz a programok még ritkák rá, de pl. Cubase SX3 az tuti. Egyébként VIA chipeket használnak. Viszont aki multimédiázik, annak min. egy Athlon FX-51 nem árt.

Wííí


[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1790) W-Man válasza AMD!4ever (#1786) üzenetére


W-Man
tag


Jaja. A 3200+ különösen jó tuning potenciállal bír. Lásd az új Everest eredményekben :)
Viszont a Geil nekem nem jött be. Faxa meg minden, tuning potenciál ötös, de a 256 -os változat is kétoldalu és ez negatív tényező négy ram esetében...ugye...ugye...Kingmax hey!!! :DDD

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1791) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok, sajnos az 1763 és 1766-os hozzászólásomra még mindig nem találtam értelmes magyarázatot. A procim most 2500 Mhz-en fut 1,4V mellett és ma lefuttattam egy prime95 tesztet. 2 primeot futtattam egyszerre az 1es és 3as tesztekkel áés 6 és fél óráig hagytam futni. Hiba nélkül teljesítette. Nemrégen lefuttattam a memtestet, az is 1200%ig futtattam hiba nélkül. Volt már OCCT is, persze az is hiba nélkül Szerintem a procit és a memóriát most már kipipálhatom. Maradt a VGA, de azzal meg az a gond, hogy az előző konfigomban hibátlanul teljesített. Maradt még egy gyanúm. A 26-os BIOSban van valami VGA kompatibilitás javítás is. Nekem a 24-es van most fönnt. Szerintetek megpróbáljam feltenni??? Esetleg használ valaki Leadtek GF6800GT-t ebben az alaplapban? Mert ha neki jó, akkor nem a BIOSban van a bibi.

De lehet, hogy csak megint sikerült elcseszniük valamit az új patchel a Battlefield2-őn a készítőknek és azt nem komálja a gépem... :F

(#1792) Looserke


Looserke
őstag

megjegyzem, hogy igazából csak a BF2vel szoktam játszani, más gameval még nem próbáltam huzamosabb ideig (2-3 óra) nyúzni...
egyébként a 3DMark2005-öt is loopoltattam 15ször és az is hiba nélkül lement... :F

(#1793) W-Man válasza Looserke (#1792) üzenetére


W-Man
tag

Szerintem cseréld le a BIOS -t...de valszeg hogy a drágalátos oprendszerben van a gigxer. Itt vannak a profik a témában, itt keresgélj a fórumokban és találsz választ: [link]

U.I.: Jah igen... az AGP ratiot állítsd csak 74 fixre! Hátha neked is csak erre éhezik :DDD


[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1794) Zsadi válasza Looserke (#1791) üzenetére


Zsadi
őstag

''Esetleg használ valaki Leadtek GF6800GT-t ebben az alaplapban? ''
Igen, 24-es bios, semmi probléma nem volt még vele.





[Szerkesztve]

(#1795) Jazz válasza Jazz (#1788) üzenetére


Jazz
veterán

Tudna valaki reagálni #1786-omra? Köszi :R

free your mind

(#1796) miccur


miccur
aktív tag

Hi ! Mindenkinek , a :Y kérdés a köv : tudja valaki mi a névjegyen látható konfignál , az Everest által kiirt Pc-2000 dual DDR? A BIOS szer DDR DUAL 466Mhz! Elöre is Köszi! Mert ha jól értelmezem akkor kökemény 128.8Mhz dual?????!!!!!!!!!!!! Olvasás: 6090Mb/s Irás:2000 késl:47ns!!!!!!!!!!!!!!!!! 1,5Gb Dualban

no comment.....

(#1797) miccur


miccur
aktív tag

Soory ! A konfig! :R

no comment.....

(#1798) Looserke


Looserke
őstag

Nah, lenyomtam még egy 3DMark2005 loopot. Most 35ször loopoltattam ami majdnem 3 óra. Hiba nélkül, szal' szerintem tuti valami driver bug lesz a Battlefield2-ben... :U

(#1799) Looserke


Looserke
őstag

melyik VIA Hyperion drivert ajánljátok ehhez a laphoz? Vagy mindig tegyem fel a legújabbat? Most az 5.07-es van meg.

Egyébként mintha olvastam volna valamit ennek a lapnak a TV tunerre való érzékenységéről. Nos nekem van egy Leadtek TV2000 Expert. Okozhatja esetleg ez a galibát?

[Szerkesztve]

(#1800) miccur


miccur
aktív tag

nem lehetne választ kapni a kérdésemre? Senkinek nincs tapasztalata az 1,5Gb Dual ram Pc-2000-es Everest felismerésről , azt hiszem a tesztprogik vonnak némi kívánni valót maguk után! R :R em nem a kedvenc AV-8 szivat a 466mhz BIOS értékkel!

no comment.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.