Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) rétisün válasza nagynorbi (#1948) üzenetére


rétisün
veterán

én is csak ajánalni tudom, annak ellenére hogy már lecseréltem egy kn8-sli-re (véletlenül van egy eladó AV8-am :DD)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1952) nagynorbi válasza rétisün (#1951) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Köszi, de már megvan a kiszemelt példány. :)

Üdv.:

(#1953) orkester


orkester
senior tag

Már nem tudom mi van ezzel a géppel...A legújabb, hogy minden megy(net, videó stb.) normálisan, majd Wordben írok és a monitor megint kikapcsol, mintha elveszne a jel... :F Néztem, hogy az alaplapon 69 -es kód világít. Sokat keresgéltem, de nem találtam erről semmi infót, azon kívül amit a könyv ír róla, hogy kapcsoljam be az L2 cachet. Egyáltalán hol tehetném meg ezt? Lehet ez a hiba oka?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1954) krystman


krystman
őstag

Nem tudom a legutolsó BIOS-t érdemes feltenni?Tud valamivel többet amiért érdemes lenne feltenni?

(#1955) rétisün válasza krystman (#1954) üzenetére


rétisün
veterán

nézd meg, miket változtattak benne az elözöekhez képest....az alapján eldöntheted, de ha jól működik a géped, kár biosfrissitéssel vesződni (szerintem)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1956) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Úgy néz ki, hogy a döntésem végleges, és erre a lapra fogok váltani az MSI helyett.
Ha lebonyolítottam a dolgot, akkor megírom a tapasztalataimat, és valószinűleg egy pár kérdést is felteszek majd a mélyentisztelt fórumtársaknak.

Üdv.:

(#1957) rétisün válasza nagynorbi (#1956) üzenetére


rétisün
veterán

véletlenül van egy eladó AV8-am , igaz nem 3rd eye, csak sima.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1958) nagynorbi válasza rétisün (#1957) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ezt már egyszer megbeszéltük :) ( hsz.: 1949-1950 )

(#1959) rétisün válasza nagynorbi (#1958) üzenetére


rétisün
veterán

az nálam még az előző oldalon van :DD meg azért csak próbálkozik az ember, nem igaz?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1960) nagynorbi válasza rétisün (#1959) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Teljesen egyetértek veled :D

Üdv.:

(#1961) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Rámegy erre a lapra probléma nélkül egy AC freezer 64 Pro?

Üdv.:

(#1962) AMD!4ever válasza nagynorbi (#1961) üzenetére


AMD!4ever
őstag

A pro-t nem ismizem sajna,de nekem a sima van, az felmegy rá.
Egyébként szerintem a pro is felmegy rá,de nem akarok hülyeséget beszélni :)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1963) nagynorbi válasza nagynorbi (#1961) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Köszi, remélem, hogy igazad van.

(#1964) orkester válasza nagynorbi (#1961) üzenetére


orkester
senior tag

Szia!
Rámegy, nekem is az van. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1965) nagynorbi válasza orkester (#1964) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Örök hála neked! :R

Üdv.:

(#1966) orkester válasza nagynorbi (#1965) üzenetére


orkester
senior tag

Ha tudok, mindig szívesen segítek. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1967) nagynorbi válasza orkester (#1966) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Úgy néz ki, hogy még a héten meglesz a lapcsere, és akkor felteszem a Freezert is. Az is lehet, hogy egy új procin fog csücsülni :) ................ Talán

Üdv.:

(#1968) AMD!4ever válasza nagynorbi (#1967) üzenetére


AMD!4ever
őstag

És milyen lesz az uj proci? (halesz?) :)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1969) orkester válasza nagynorbi (#1967) üzenetére


orkester
senior tag

Milyen vga lesz a lapban? Csak kíváncsi vagyok, hogy van-e még ellensége a Sapph. 9600xtmen kívül.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1970) nagynorbi válasza AMD!4ever (#1968) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ha lesz, akkor egy 3700+ (csak a 3 sortól függ)

Üdv.:

(#1971) nagynorbi válasza orkester (#1969) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Egy MSI 6600GT VIVO. Meg vagyok vele elégedve, jó kis kártya. :)

Üdv.:

(#1972) Quentin Ruby


Quentin Ruby
senior tag

Biztos kérdezte más is,de mi a külömbség az A8V és a 3rd eye között?

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1973) nagynorbi válasza Quentin Ruby (#1972) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Úgy tudom, hogy a sima AV8-ban nincs benne az alapcsomagban az az asztali órának kinéző kütyü (3rd Eye), a másikban pedig alaptartozék.

Üdv.:

[Szerkesztve]

(#1974) Quentin Ruby válasza nagynorbi (#1973) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

köszike

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1975) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Lehet, hogy izb kolléga is váltani fog MSI-ről Abit-ra? :)

(#1976) Quentin Ruby válasza nagynorbi (#1975) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

hát ha nem tudom a procimból kiszedni az új megoldás alapján a 2500-2600mhz akkor lépek. :D

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1977) nagynorbi válasza Quentin Ruby (#1976) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Az én MSI lapom teljesen gáz volt, bár lehet, hogy csak kifogtam egy különlegesen makacs példányt :O
Sokan ajánlották, hogy szerezzek be helyette egy Abit AV8-3rd Eye lapot, mert ez nem annyira kényes, mint az MSI.!
Hát reménykedem benne, hogy igazuk lesz, és mindennap fohászkodom a magasságos MEG((A)BIT)-hez, hogy így legyen. :R

Üdv.:

(#1978) Quentin Ruby válasza nagynorbi (#1977) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

Mikor lesz meg?
és milyen procit raksz bele?

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1979) nagynorbi válasza Quentin Ruby (#1978) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ha lesz rá időm, akkor holnap meglesz a lap, a proci egy 3700+ lesz, de az csak később :)

Üdv.:

(#1980) AMD!4ever válasza nagynorbi (#1977) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Játszani a kell hogy az ember megtalálja a legjobb beállitásokat!!
Nekem vérzett a szivem anno amikor 2600mhz-on elkezdett fagyni a 3500+os procim
ezvan!
Viszont 2500on olyan stabil hogy csak na! És az egész gépem az!
Najó ezt már 124szer leirtam!
Elakartam adni ezt a lapot mert agp-s,de meggondoltam magam,marad! Esetleg egy x2 még beleugrik talán de nemtomm minek,ha nemhasználom ki. itt a nyár,buli van! Tükörreflexes fényképezőgépet akarok venni,csőppet drága azis!
Nincs valakinek felesleges 4-5 millája?
El is hoznám! Le lenne neki a gond róla! :DDD

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1981) W-Man válasza AMD!4ever (#1942) üzenetére


W-Man
tag


Nem, ez egy veterán darab. Talán az első AGP szériák egyike amit PCIe -ből átalakítottak és ezért is lehetett vele bajom hehe :) A 66mhz fixet nem szereti, csak és kizárólag 74 fixen akar atomstabil lenni :DDD De csak 500/900 -on mert nincsenek nagy igényeim. COD2 -höz eléd, COD3 -hoz már nem... Oda kellesz majd az X2 -es és biztos lehetsz benne hogy kihasználod. De talán akkor már lap is, báár nem hiszem. Kaphatók nagyon brutális AGP kártyák még.

Szóval ezt figyeld... [link]

U.I.: 1,5 millából már Mac -et vennék :))

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1982) nagynorbi válasza AMD!4ever (#1980) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Hát majd most játszom egy kicsit megint a beállításokkal, ugyanis megvan a lap és este ha hazaértem akkor nekiállok a cserének. :)
Kiváncsi vagyok, hogy ebben a lapban mennyit bír stabilan a procim. :)

Én egyenlőre nem akarom lecserélni az AGP platformot, mert meg vagyok elégedve a mostani karimmal, meg amúgy sem játszom túl sokat. (csak néha-néha)

Sajna nincs 4-5 millám :O , csak egy Sony DSCf-828 gépem, igaz, hogy nem tükörreflexes, de azért nem rossz.
Apropó nem tudsz valakit, akinek van ehhez a géphez egy magyarnyelvű használatija? Az angollal elboldogulok, de csak alapfokon, a német az már jobban megy, de a magyar lenne az igazi.

És tényleg jön a nyár :DD :DD :DD

Üdv.:

(#1983) W-Man válasza nagynorbi (#1982) üzenetére


W-Man
tag


Fesztiválra kell nekem AMD poló? Hol lehet ilyet bészerezni? Valaki tudna segíteni? :)

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1984) nagynorbi válasza W-Man (#1983) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

:)

[Szerkesztve]

(#1985) AMD!4ever válasza nagynorbi (#1982) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Sajna netmudok,nemolyanrég adtam el a barátom ilyen tipusu fényképezőgépét,de nekise volt hozzá magyar.

Hajrá Abit!

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1986) AMD!4ever válasza W-Man (#1981) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Figyu,most nemcsak konzolra jelenik meg a cod3? lesz pc-s verzsön is? Mert ugy hallotam ezt pécére már nam adják ki. :F

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1987) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Működik!!! :C
Jó kis lap, még tesztelgetem.
Eddig:
CPU 2700MHz 1,5V
RAM 333-ra vissza 2,5-3-3-7 1T
HT 3

Prime-ot még nem néztem, csak használom a gépet. :)
Most 2500-on járatom 1,4V-al
Ramok szinkronban változatlan időzítések mellett! (pedig csak Value ramok)
Az MSI elbújhat.................

(#1988) AMD!4ever válasza nagynorbi (#1987) üzenetére


AMD!4ever
őstag

[kép]

Szorzó?
Fsb-t meddig birja a lap?

Máris túlszárnyaltál :O
de sebaj! :R

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1989) nagynorbi válasza AMD!4ever (#1988) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Szorzó 10-es. Azt még nem néztem, hogy alacsonyabbal meddig bírja a lap az fsb-t.
Majd holnap.

Üdv.:

(#1990) Kiscsoki


Kiscsoki
tag

Hi!

Van egy érdekes problémám! Remélem tudtok segíteni!
Vettem egy 80Gb-os Hitachi SATA vinyót. Teljesen új volt. Nem pörgött föl. Mondom rossz. Reklama - szó nélkül csere. Berakom másikat, szintén semmi. Mondom ezt nem hiszem el. Minden lehúzgál minden tápcsatlakozó kipróbál. Cmos reset volt. A sata működik, mert a seagate az megy.
Elvittem a hitachit öcsémhez, nála megy. Hazaviszem. Nálam nem pörög föl!!!
Van valakinek ötlete?

[Szerkesztve]

(#1991) Kiscsoki


Kiscsoki
tag

Sata 2-es vinyónak is kéne mennie a lapban nem?

(#1992) Kiscsoki


Kiscsoki
tag

Felraktam a 2,1-es Biost. Az sem segített.

(#1993) nagynorbi válasza Kiscsoki (#1992) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Nézd meg a vinyód dokumentációját, mert lehet, hogy át kell jumperelni, hogy sata-I ként működjön.

Üdv.:

(#1994) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Nos úgy néz ki, hogy ez a vége a rendszeremnek, de így is elégedett vagyok.

[link]

(#1995) cor


cor
őstag

2.75öt nem lehet adni a ramnak csak v 2.7 v 2.8-at :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1996) orkester válasza Kiscsoki (#1991) üzenetére


orkester
senior tag

Hello!
Nekem is pont egy 80as Sata2 Hitachim van. Nálam minden gond nélkül megy. Nem jumperelgettem semmit, ahogy a boltból elhoztam beraktam és kész. De ha gondolod megnézem, hol van a jumper.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1997) Kiscsoki válasza nagynorbi (#1993) üzenetére


Kiscsoki
tag

nincs rajta jumper, a hitachi honlapja azt írja, hogy megy minden átállítás nélkül

(#1998) Kiscsoki válasza orkester (#1996) üzenetére


Kiscsoki
tag

Az enyém ilyen típus: Deskstar 7K80 HDS728080PLA380
http://www.hitachigst.com/portal/site/en/menuitem.31e08ebe44f8222d92b86b31bac4f0a0/
Köszi!

(#1999) AMD!4ever válasza cor (#1995) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Igen,igyvan.

nagynorbi: Grat az értékekhez!

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#2000) orkester válasza Kiscsoki (#1998) üzenetére


orkester
senior tag

Az enyém is pont u.a. Megnéztem, de jumper ezen sincs. Nincs igazán ötletem mi baja lehet a Tiédnek, főleg, ha már biost is frissítettél. Talán ha egy másik sata portra dugod?!

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.