Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- MasterDeeJay: Ram gondolatok 2026 január - DDR3-as gép is lehet megoldás? Mi a minimum?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- norbx: Számítógép.hu
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Candy: Kossuth Lajos azt üzente, elfogyott a gémergépe
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Frawly
veterán
válasz
bambano
#29487
üzenetére
A várással nem értek egyet. Nincs értelme várni, ennyi erővel mindig várhatnánk valamire. Ha most kell OS a szerverre, akkor most kell, azt kell feltenni, ami már most megjelent. Egyébként pont ez is a rolling előnye, nem kell semmilyen kiadásra várni, meg külön disztrófrissítésekre időt dedikálni.
Egyébként meg attól is függ, hogy mekkora támogatottsági időt akar. Ha nagyon hosszú támogatottsági idő kell, akkor a CentOS 8.1 a legjobb jelenleg ebből a szrmponból, az 11 és fél évig támogatott lesz még, ennyi év után meg nem az lesz a szempont, hogy a telepített rendszer elavul (mert az el fog már 2-5 év után avulni nagyon csúnyán, a régi verziók nem fogják tudni semmi újabb szoftvernél kielégíteni a verziófüggőséget), hanem a gép hardverügyileg is teljesen elavultnak fog számítani addigra. Vagyis vannak ennél hosszabb támogatású disztrók is, de azok már fizetősek tudtommal.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Vége az ajánlott áron árult GeForce-oknak?
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Duplázik a NAND is: a Samsung 100%-os áremelésben gondolkodik
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- BestBuy topik
- Eredeti játékok OFF topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Autós topik
- Óra topik
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Acer Nitro 5 AN515-57! I7 11800H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD!
- Samsung Galaxy S24 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3653
- Samsung Galaxy Z Fold4 Graygreen Duplakijelzős produktivitás, 120 Hz, Garancia 2026. 03. 22-ig
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

