Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) #48613632 válasza Pro!Petya (#24449) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én sem vagyok biztos a dolgomban, de ha nekem kellene ilyesmit mókerolnom, lehet kipróbálnék valami PTFE lubricant sprayt*. Ez talán jobban passzol a műanyagokhoz, de mondjuk az is biztos, hogy nem pont erre gondoltak. A WD40-et viszont semmiképp nem javaslom. Az nem kenőanyag, hanem valamilyen speciális oldószer. Nem hiszem, hogy jót tesz bármilyen műanyagnak.

* ha már WD40 ... ;)

(#24452) Pro!Petya válasza spanglee001 (#24450) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ezt leszámítva én teljesen megvagyok vele elégedve , 3 éves létére szépen szól még mindig.
7.1 -ben használva hozzá beállított profillal kompetitív alatt valami brutál.
(Csapatban állandóan én szólok a többieknek hogy honnan merről jön az ellen mert a többiek egyszerűen nem hallják)

(#24451) pitepeti71
Köszi! Utána nézek még akkor.
Azért gondoltam a wd40-re mert neten utána keresve mindenki aki megoldotta ezt a műanyagrecsegéses dolgot azok erre spray-re hivatkozott.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#24453) spanglee001 válasza Pro!Petya (#24452) üzenetére


spanglee001
addikt

a logi megvette az astrot :DDD , hangzásvilág szinte ugyanaz mint a g633 ami vezetékes, csak ez vezeték nélkül tudja azt a minősíget. az anyaghasználat pedig ég és föld, egyszerűen imádom, pedig volt már több felsőkategória nálam :B

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24454) d1abLo válasza Remiel (#24435) üzenetére


d1abLo
senior tag

Szia!
Arctis 7-en gondolkoztam az akció miatt én mostanában, mert kezd haldokolni az MMX 300. Viszont ami kérdést felvet, hogy az Arctis 7 vezeték nélküli és a transmitter pedig USB-n csatlakozik akkor hogy lehet ezt egy hangkártyához kötni? Van rajta hozzá olyan lehetőség is hogy jackel összekötöm a transmittert és a hangkártyát? Nem romlik itt a minőség jelentősen?

Creative SoundBlaster Z hangkártyám van.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#24455) Pro!Petya válasza spanglee001 (#24453) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Remélem azért most már a Logi is felhagy a műanyag fétisével :D
Mondjuk a Pro X gaming-nek már tetszik az anyaghasználata, ezt a vonalat vihetnék tovább..

Viszont bátor voltam és rámentem wd40-el :DDD
Abba hagyta a nyekergést! :R
Érzetre olyan mint ha új lenne!

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#24456) spanglee001 válasza Pro!Petya (#24455) üzenetére


spanglee001
addikt

akkor mielőtt eladom, én is befújom vele :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24457) CsonkaImo válasza Pro!Petya (#24455) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem a műanyag használatával van a gond, hanem annak a minőségével. Több gyártó megmutatta már, hogy lehet belőle minőségi és tartós terméket készíteni. WD40 és a különböző olajok viszont nincsenek túl jóban a műanyaggal. Szilikon-zsírt érdemes ilyen esetben használni.

(#24458) Pro!Petya válasza CsonkaImo (#24457) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Rendben köszi, majd akkor ha kidolgozza a WD40-et akkor keresek neki olyan szilikon-zsírt! :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#24459) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Nincs véletlenül valaki aki betankolt HyperX Cloud Core-ból amikor 7.000 Ft-ért szórták, és most olcsóbban árulja őket? :)
Annyi jót írtok róla és szívesen vennék egyet, de fáj hogy 18k-t kellene kiadnom valamiért amit nemrég kevesebb mint fele ennyiért adtak.

(#24460) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Először is:

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Alapvetően már korábban gondolkodtam egy 7.1-es készülékben, de most, hogy be vagyok zárva itthonra, élesedni látszik bennem az, hogy szívesen játszanék és filmeznék egy héten egyszer-egyszer, és ehhez a két tevékenységhez gondoltam a minőséget társítani.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Használt darabban gondolkodnom, maximum 20e forint kérnyékéig.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
A vezeték nélküli meggyőzőbb, kényelem szempontjából.
(4) Circumaural vagy supraaural?
Szemüveges vagyok, de még így is az elsőre tenném le a volsom (adalék: azt hiszem, sosem volt még fejhallgatóm).
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Nem fontos a mikrofon.
(6) Milyen hangzást vársz?
Egy HD, 5.1 vagy DTS filmet nagyon szívesen néznék emelkedett minőségben, és ugyanezt tudnám a játékokról is írni.
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Egyértelműen USB, nem szeretnék hangkártyát vásárolni.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Relatíve mindegy. Az egerem (is ) tud össze-vissza villogni, több helyen, de mindent kikapcsoltam rajta.

Korábban a Corsair Void Wireless 7.1-et néztem ki. Itt mintha nem lennének vele elégedettek a tulajon, viszont a tesztek agyon dícsérik.
Annyit tennék még hozzá, hogy fogalmam sincs, hogy mit várhatok egy ilyen fejhallgatótól.

A téma adott. Jó választás lehet-e a Corsair?

Köszi!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#24461) DamianB válasza AeSDé Team (#24459) üzenetére


DamianB
őstag

basszus hol volt ennyiért

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24462) Griaule


Griaule
csendes tag

Sziasztok!

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Kizárólag otthon használnám.
Elsődlegesen játékra (+Discord). Másodlagosan zenére.
Mellékesen filmezésre és sorozatozásra.

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
70 000 Ft, de az ár nem fix és lehetőleg tartalmazza a külső hangkártya árát

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
vezetékes

(4) Circumaural vagy supraaural?
circumaural

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?
Zene terén kissé vájt fülű vagyok és szeretem az erős, jó minőségű basszust. Rock, metál, DnB, trance, minden műfajban álljon helyet.
Játék terén főleg competitive FPS játékokhoz kellene. Minden szögből minden kis mozzanatot szeretnék hallani.
Pár éve bedöglött a Roccat Kave 5.1 Analog fejhallgatóm, ami önmagában nem, de megfelelő hangkártyával nagyon jól szólt. Azóta böngészve a fórumokat olvasom, hogy mondjak le a több.1-es fejhallgatókról, szóval jó egy stereo is.

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Kompatibilis legyen a (8)-dik ponttal.

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
A fejhallgatóhoz vennék egy külső hangkártyát is, szóval ahhoz is szeretnék kérni ajánlatot. A külső hangkártya ára jó lenne, ha beleférne a 70 000 Ft-ba, de mindegy igazából.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
mindegy

500 hozzászólást olvastam vissza, de nem nagyon találtam olyan ajánlást, ami zenére és játékra is egyaránt jó és többen is megerősítettétek volna.
Az interneten a blogok a SteelSeries Artic Pro + GameDAC fejlhallgatót ajánlották a legjobban, de rendelés után visszaküldtem, mert egyes játékokban a basszus undorítóan torz volt.
Itt, a fórumom, ha jól láttam a HyperX, Logitech, Astro és CM fejhallgatókat ajánlottátok a legtöbben. Egyik üzletben meghallgattam egy HyperX Cloud Pro-t (persze hangkártya nélkül) és nem voltam vele elégedett: zenehallgatás terén elég durván elhasalt. Nem tudom, hogy a többi HyperX hogyan teljesítene, de ezt az egyik itteni tesztben is olvastam, hogy zenék terén nem az igazi a HyperX Cloud széria és sajnos most a járvány miatt nem nagyon szeretnék üzletekbe járni.

Előre is köszi a segítséget!

(#24463) AeSDé Team válasza DamianB (#24461) üzenetére


AeSDé Team
őstag

E-mag-nál, azt hiszem. Azt látom Árukeresőn, hogy van egy pont, amikor az ára leesett egy napra.

[ Szerkesztve ]

(#24464) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nah megjött a "kis" Arctis Pro Wireless-em <3 Nagyon kis szép és a DAC egyáltalán nem nagy simán elfér az asztalon :) Egyből működött minden csak egy usb a DAC és gépbe, fejes bekapcs és tá-dá. 30%-os akcióban megérte bezsebelni! :C Most homeofficeba nincs sok időm állítgatni,tesztelgetni de így out-of-box elég faxa de szerintem be kell lőni egy kicsit mert egy picit túl "éles" a hang/beszéd.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24465) Chrys_ válasza AsakuraDave (#24464) üzenetére


Chrys_
addikt

A wireless egység szvsz nem DAC, az a headset-be van beépítve, mivel az egység és a fejhallgató között az átvitel nem analóg jeleket szállít.
DAC csak a vezetékes megoldásnál van külön egységben, mert a vezérlő és a fejhallgató között a kábelen már átmehet az analóg jel a hangszórókhoz.

(#24466) potha88


potha88
tag

Sziasztok!

Játékra keresek fülest, de totál elvesztem. Ajánlanátok tapasztalatok alapján nekem valót?

Köszi ;)

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játékra keresek. Főként CSGO, PUBG, heti 1x-2x.

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Bruttó: 20-30K

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Legjobban vezeték nélküli lenne a jó, de ebbe az árkategóriába úgy gondolom nem fér bele értelmes. Ha mégis jöhet, de elsősorban legyen vezetékes.

(4) Circumaural vagy supraaural?
Szemüveges embernek melyik a jobb? Amelyik szemüvegesként kényelmesebb.

(5) Mikrofonos.

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Inkább usb.

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya. (Laptop)

Villogás, stb nem szükséges. Ha van rajta nem kizáró ok, de alapvetően nem szükséges.

(#24467) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Sziasztok, egy HyperX Cloud (PS4 verzió) vagy a HyperX Cloud Alphat érdemes megvenni? A cloud alpha 8k van drágább. Megéri a felárat? 15 - 23 k

De a sima HyperX Cloud Core is elérhető 19k-ért Emagon.

Nem igazán tudok dönteni.

PC-hez lenne használva, film nézés, játék, alaplapi hangkártyával. (MSI A-PRO Z370)

[ Szerkesztve ]

(#24468) CsonkaImo válasza Janoo_07 (#24467) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha később tervezel hangkártyát akkor Alpha, ha szűkös a keret akkor Cloud vagy Cloud Core.

[ Szerkesztve ]

(#24469) Wolverine válasza potha88 (#24466) üzenetére


Wolverine
félisten

Alapvetően a HyperX Cloud vagy a CoolerMaster MH-751/752 jó választás.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24470) potha88


potha88
tag

Köszi a gyors választ! Megnézem őket!

(#24471) Griaule válasza Griaule (#24462) üzenetére


Griaule
csendes tag

Most tovább olvasva az interneten a Beyerdynamic DT 770, 880 és 990-est ajánlották játékra és zenére, de annak sajnos nincs mikrofonja. Továbbá a HyperX Cloud fejhallgatókra is több helyen írták, hogy megfelelő hangkártyával zenehallgatáskor nagyon jól szólnak, basszus terén is.

Tudna nekem valaki nyilatkozni ezen a téren? Vagy tudna nekem valaki olyat ajánlani, ami hasonló, mint a DT770 csak van mikrofonja is? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#24472) mcnab válasza Griaule (#24471) üzenetére


mcnab
csendes tag

Nekem egy Cloud Core-om van, nem mondom, hogy rosszul szól magában alaplapi hangkártyával. De viszont egy Sound BlasterX G1-el párosítva valami brutál jó mind játékban mind zenében.

Ja, nem nevezném magam vájt fülűnek...... de szerintem jó.

[ Szerkesztve ]

(#24473) U.Orsi


U.Orsi
tag

Üdvözlet. Nem tudom jó topic-ban járok. De szeretném megvenni életem első "gamer" fejhallgatóját. Apex miatt. Szeretném kipróbálni. Nézelődtem már 5000Ft és felette de nem tudok dönteni mert sokan írnak rossz véleményt van aki jókat is ír ezekről az olcsóbb darabokról. Csak új jöhet szóba. 5-10.000Ft között szeretnék valamit venni. De inkább közelebb az 5.000Ft-hoz ha lehetséges. Remélem tud valaki segíteni. :B :R :R :R

(#24474) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Arctis Pro Wireless mellé van értelme felrakni olyan programot,hogy DTS Sound Unbound vagy Dolby Access? Vagy ezek a steelseries appba automatikusan megvannak vagy semmi hasznukat nem venném? Csak mert Linus videoba láttam hogy mikor tesztelik a "7.1"-et fejhallgatón akkor igazából szoftveresen mindig jobban teljesítettek az emberek a teszteken de ugyebár ezen a fejhallgatón is csak szoftveres megoldás van. :F :F :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24475) DamianB válasza U.Orsi (#24473) üzenetére


DamianB
őstag

Orsi én nem fogok ajánlani neked 5k ért nem ismerem azt a szegmenst bár láttam egyet én a helyedben ezt venném biztos nem fogod megbánni . Csak 4 K a kereteden felül.
[link] a

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24476) Janoo_07 válasza Janoo_07 (#24467) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Ma jött meg a HyperX Cloud (PS4 verzió) de nincs hozzá átalakító, ami a 4 pólusú (hangszóró és mikrofon) jackből külön mikrofon és hangszóró jacket csinál.

Most agyalok, hogy vissza küldjem vagy rendeljek egy átalakítót.

[ Szerkesztve ]

(#24477) Talala válasza Janoo_07 (#24476) üzenetére


Talala
senior tag

Épp azért nincs benne mert PS4-hez szánt verzió és ott nincs létjogosultsága. Nekem is mára van kiírva a kézbesítés, bár én tisztában voltam ezzel. Véleményem szerint nem tart semeddig beszerezni egy átalakítót, én is így fogok tenni.

(#24478) Janoo_07 válasza Talala (#24477) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

És mit gondolsz, elég egy ezer forintos mezei átalakító? Nem veszik el a minőséggből? Vagy érdemesebb jobb átalakítót venni?

(#24479) Talala válasza Janoo_07 (#24478) üzenetére


Talala
senior tag

Ebben majd a szakik vagy esetleg használ már ilyet nyilatkozik. Én is valami 1000 ft-os dolgot fogok beszerezni, nem gondolom hogy bármit is ronta a dolgon, hisz nem egy audiofil eszközről és forrásról beszélünk.

Épp most csengetett a futár :D

(#24480) Janoo_07 válasza Talala (#24479) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Akkor már ott is van :D Amúgy jól tudom, hogy így ha a hangszóró kimenetbe dugom be a kábelt, akkor minden probléma nélkül szólni fog a fejhalgató, csak a mikrofon nem fog működni egyelőre?

(#24481) Talala válasza Janoo_07 (#24480) üzenetére


Talala
senior tag

Igen, ki is próbáltam így Pc-vel is.
Volt próba COD-dal kontrollerből, nekem tökéletesen megfelel sőt, minden tekintetben jobb mint gondoltam. Abszolút megérte.

(#24482) U.Orsi válasza DamianB (#24475) üzenetére


U.Orsi
tag

Ez sajnos drága lenne. Valaki tudna ajánlani 5-10ért valamit? :R :R :R

(#24483) Wolverine válasza U.Orsi (#24482) üzenetére


Wolverine
félisten

Az összefoglaló elolvasását a lap tetején? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24484) Janoo_07 válasza Talala (#24481) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Marad itt is. Doom alatt nagyon szépen teljesít :DDD

(#24485) U.Orsi


U.Orsi
tag

Értem én. :)
1 - / Apexra használnám csak játékra!!!
2 - / 5-10.000Ft között keresek de inkább közel az 5.000Ft-hoz.
3 - / Vezetékes legyen.
4 - / Circumaurossat :D azthiszem nekem ne a fülemen üljön.
5 - / Mikrofonosat.
6 - / Szetereó. szerintem az elég apexhez.
7 - / Jack usb egyaránt jó lehet.
8 - / Integrál. giga b450m ds3h lapon.
9 - / kinézet nem fontos.
Teljesítmény///Ár arány a fontos. A legjobbat szeretném ebben az 5-10k-s rétegben!
Előre is köszönöm!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#24486) U.Orsi


U.Orsi
tag

Na mindegy is mert rendeltem egy Zalman ZM-HPS300 fejhallgatót :DD :R

(#24487) DamianB válasza U.Orsi (#24486) üzenetére


DamianB
őstag

Orsi lelkem biztos voltam hogy megrendeled azt a müanyag szörnyet. ;]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24488) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Felraktam a Steelseries Engine-t a Pro Wireless-emhez de a beállításoknál nincs olyan beállítás hogy mic volume, noise reduction ? [link] Srácnak Arctis 5-el van ez elég gáz... :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24489) U.Orsi válasza DamianB (#24487) üzenetére


U.Orsi
tag

Senki nem ajanlott semmit. Es ez nagyon olcso :Y es nem is irtak rosszat rola inkabb csak jokat :R

(#24490) d1abLo válasza Talala (#24479) üzenetére


d1abLo
senior tag

Az 1-2 e forintos már jónak számít, az 500 forintos már lutri, ebay 1-2$-osok szintén lutri. Nem is a minőséggel van gond, hanem soknak egyszerűen rossz a csatija az anya részen. Pl hiába dugod be nem szól csak az egyik hangszóró vagy nem jó a mikrofon stb, ezek az általános hibák a gagyikkal. Ha már magyarországról veszed, megvan az az előnyöd, hogy ha rossz visszaviszed/küldöd.
Személy szerint Steelseriesnél jártam így, hogy többfajta ilyen átalakító is rossz volt, aztán kb az ötödiknél meguntuk és berendeltük a gyári steelseriest az anno 7-8€ volt talán. Ha minden kötél szakad szerintem a hyperx-től is lehet venni, nekik kivételesen jó az ügyfélkezelésük elképzelhető hogy ingyen is adnak.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#24491) JóGéza válasza d1abLo (#24490) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Az is lehetséges, hogy többfajta bekötés van, és olyat kell választani, ami kompatibilis az eszközünkkel.

(#24492) otto1 válasza JóGéza (#24491) üzenetére


otto1
tag

Valamint fontos az árnyékolás is, mert a bemeneten (mikrofon) könnyen zajosodhat. Nekem konkrétan xar minőségű átalakító miatt gerjedt mint a fene.

(#24493) andronymus


andronymus
tag

Sziasztok!

Itt nagy home office-ba szeretnék venni egy új headsetet és kiváltanám már meggyötört kedves Ozone Rage ST-et úgy érzem kiszolgált.
(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Főként FPS(warfare, bf4,RDR2) és Discord
Zene/Film
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30k lenne a teteje, de +-1-2e belefér
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezeték nélküli,
de ha esetleg valami erős ellenérvet feltudtok hozni ellene lebeszélhető vagyok róla.
(4) Circumaural vagy supraaural?
Érzetre az Ozone circumauralnak tűnik, így maradnék annál inkább, de nem tudom mik az előnyök hátrányok.
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Jót! viccet félre téve stereo is megfelel de a több az jobb :)
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Mindegy
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Laptop és integrált.
Lenovo Legion y520, de majd jövőre őt is nyugdíjazzuk.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
RGB csili vili mittom én.
Amúgy nincs rá igényem :)


Köszönöm a segítséget előre is!

(#24494) CsonkaImo válasza andronymus (#24493) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szia!

Már vannak egész jó vezetéknélküli fejesek, de ahhoz méllyebben zsebbe kell nyúlni. Ebben az árkategóriában én mellőzném.

Circumaural a fül köré illeszkedő párnát, még a supraaural a fülre fekvő párnát jelenti. Circumaural hosszabb távon kényelmesebb és sokkal jobb a zajszigetelés. Supraaural-t pedig a kompaktabb, összecsukható mobil fejeseknél szokták használni.

30-35 ezer környékén még mindig a HyperX Cloud Alpha az egyik legjobb választás de laptopról illetve gyenge minőségű alaplapi hangvezérlővel nem fog szépen szólni, kell egy belépőszintű fejhallgató erősítős hangkártya neki.

Kicsit olcsóbban ott a Cooler Master MH751, talán kicsivel könnyebben hajtható, így lehet jobban szól gyenge forrásról is.

Még a HyperX Cloud II ajánlom, ahhoz jár USB-s adapter, így nem kell aggódni a forráson. Stereoban jól muzsikál, viszont a választható Virtual 7.1 opció borzalmas. Illetve ha jack csatlakozóval szeretnéd használni, akkor számolni kell azzal, hogy 1db 4 pólusú jack-en van a hang és mikrofon is.

(#24495) andronymus válasza CsonkaImo (#24494) üzenetére


andronymus
tag

Szia!

Köszönöm a válaszod.
Nézegettem ezt a Kingston HYPERX Cloud Stinger Wireless amiről PH! [link] is tesztelt azt írták kvázi, magam fajta földihalandónak elég.
Vagy
RAZER Nari Essential
Esetleg ez nem lenne járható út vagy honnan kezdődik az értelmesebb vezeték nélkül?
Este folyamán egy kisebb baleset után arra jutottam, hogy jobban jár mindenki a vezeték nélkülire váltok :)

[ Szerkesztve ]

(#24496) CsonkaImo válasza andronymus (#24495) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha szerinted meg fog felelni valamelyik a kettő közül, akkor válaszd azt amelyik szimpatikusabb. Én ennyi pénzért nem vennék wireless fejest, de az én véleményem ne hangoljon le. Ha neked megfelel és tetszeni fog akkor a többi már mellékes.

(#24497) andronymus válasza CsonkaImo (#24496) üzenetére


andronymus
tag

Nem tudom, egy 8000 ft fülesről váltok :)
De akkor adott a kérdés vezeték nélküliből mi amire azt mondod ,hogy elfogadható? 40K körül az árakat elnézve vannak jobb félék nem?

(#24498) CsonkaImo válasza andronymus (#24497) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én nem tudok ajánlani egy vezeték nélküli fejest sem 40k körül. De lehet lesz valaki, aki tud neked valami jót javasolni.

(#24499) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy van nekem egy Hyper X Cluod Stinger fülesem, lehet használni skype for business-re?

Csé

(#24500) Trop


Trop
kezdő

Hogy tudnám elérni a legkiválóbb hangzást? 100 ezer körüli headsettel vagy egy olcsóbb headsettel plusz egy erősítővel?
Főként játékra és zenehallgatásra kellene. Fontos a zene szóval legyen kellően hangos és basszusa. A keret 100 ezer. Mindenképp mikrofonos legyen. Tudnátok ajánlani valamit erre a célra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.