Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) venom8888 válasza #48613632 (#24350) üzenetére


venom8888
őstag

Koszonom

(#24352) #48613632 válasza venom8888 (#24351) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem probléma. Sikerült?

(#24353) venom8888 válasza #48613632 (#24352) üzenetére


venom8888
őstag

igen, haverommal meg oldottuk, nem volt egyszeru.

(#24354) Aty01


Aty01
újonc

Üdvözlök mindenkit!
Az adott témában lennének kérdéseim. Olvasgattam a témában és olyan kérdés merült fel bennem és nem teljesen tiszta, hogy miért "szükséges" játékhoz adott esetben gaming fejhallgató. Én jobban preferálom a stúdió fejhallgatókat, gondolom egy megfelelő hangkártya segítségével ezek a fejesek is adnak olyan élményt játékok során, de lehet, hogy tévedek. Szóval mi a különbség egy stúdió, hifi, utcai és egy gaming fejhallgató között hangélményben, játék közben?
Manapság egyre jobban terjednek el a vezeték nélküli fejhallgatók. Ezek többrétű használata szimpatikus, viszont fel vet egy kérdést. Egy ilyen fejhallgató használható több az egyben fejesnek? Tehát mobilon való zenehallgatás mellett PC-n való játékra? Gondolom a blutooth eszköz beépített erősítőt is használ, ezért ilyenkor a hangkártya nincs használatba véve, adott esetben mondjuk a játékot nem tudjuk 5.1-es vagy 7.1-es hangzással hallgatni? Vagy van értelme? Illetve ha blutooth mellet van lehetőség jack vezetékkel csatlakozni a hangkártyára, nem befolyásolja a fejhallgató által kiadott hangokat annak beépített elektronikája?
A választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#24355) Remiel válasza Aty01 (#24354) üzenetére


Remiel
őstag

Én most vettem egy Steelseries Arctis Pro wireless fülest, otthon egyszerre 3 dologgal is kapcsolatban van egyazerre, PC usb, Xbox optikai kábel, telefob bluetooth. Igaz ez nem csak füles, mert van hozzá erősítő is ez van összekötve a pc vel és a box al, itt is állíthatsz mindent és az aksit is itt lehet tölteni. Teljesen elégedett vagyok a hangminőségével játékok, filmek és zenehallgatás téren is, a mikrofonja is nagyon jó minőségű. Mondjuk ez nem valqmi csili-vili rgb s csoda, még piros szín sincs rajta cserébe ha megnézel bármilyen tesztet az első, második helyen lesz megemlítve.

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#24356) Chrys_ válasza Remiel (#24355) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem viszont kényelmetlen volt, vissza is küldtem.

(#24357) Tomocso


Tomocso
tag

Sziasztok,

Film nèzèsre keresek egy 5.1-es fejhallgatók. Egy Pioneer erősítőre szeretnèm kötni, amin csak RCA 5.1-es (banán dugó) kimenet van, illetve egy nagyobb jack de ez szerintem csak sztereó. Vezetèk nèlküli kellene mindenkèpp. Lètezik ilyen??? Nem találtam csak sztereó a jackes változatot.
Tudnátok valamit ajánlani?
Köszönöm

-

(#24358) #48613632 válasza Tomocso (#24357) üzenetére


#48613632
törölt tag

ha jól értem, hangfal kimenetre akarod kötni a fejhallgatót? 😁 azok az RCA-k arra lettek kitalalva, hogy hangfalakat zorgessenek, nem kis biszbasz speakereket a füled mellett.
más teljesítmény, más impedancia.
5.1 fejhallgató amúgy sem az igazi filmekre. legalábbis, a rendes hangfalszett által nyújtott tér érzethez képest elég gyenge. a fejhallgató maga nehéz, és többnyire kell egy PC az uzemeltetesehez. jó minőségű stereo nem lesz elég?

(#24359) Tomocso válasza #48613632 (#24358) üzenetére


Tomocso
tag

Áha igazad lehet... Született egy kisfiam, így nem tudok hangfallal filmezni, csak alvásidőben van rá idő.
Az erősítő elején van egy vastagabb jack fejhallgató kimenet, akkor azt kellene használnom, a DTS filmek 5.1 hangja nem lesz torz sztereóban?

-

(#24360) #48613632 válasza Tomocso (#24359) üzenetére


#48613632
törölt tag

dehogy, ez miatt ne aggódj, az erősítő oda stereo jelet ad ki.

(#24361) Tomocso válasza #48613632 (#24360) üzenetére


Tomocso
tag

Ès tudsz esetleg ajánlani valamit?

Fentebb linkeltèk ezt  [link]
Ez milyen lehet?
20 K körül szánnèk rá

-

(#24362) #48613632 válasza Tomocso (#24361) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát ebben a kérdésben, itt tedd fel a kérdésed (vezetékes fejhallgatók topikja) Előbb kapsz tőlük segítséget. Meg amúgy a link sem működik

(#24363) Tomocso


Tomocso
tag

Ők, átmegyek a vezetèk nèlküli topicba

Amúgy a link [link] remèlem most jó lesz
Köszönöm

-

(#24364) feribercelrö


feribercelrö
csendes tag

sziasztok aki értene hozzá segitene egy percre?
2 fejhallgatót szeretnék venni fiaimnak-mikrofonos fejhallgató ,,de nemtudom mit ajánlanátok mivel nem tudnak segiteni a boltok mi a különbség --vagy kiprobálnánk--ti hátha tudtok...
asus 7.1 ??--vs logitech G" seria ? g533 ?? kraken... ??? (tom "s hardveren azt mondják ne vegyek ilyet)
hyperx cloud alpha- hyperx cloud alpha 2 vagy alpha"s" ---vagy stinger, revolved,fight?core nem tudom mi a különbség--- valaki tudna segiteni aki látott már ilyet vagy halott vagy evett már hasonlót? köszönettel tisztelettel feri

Hegedüs Ferenc

(#24365) Rexton válasza feribercelrö (#24364) üzenetére


Rexton
tag

2 hyperx cloud core, és mindenki boldog lesz.

(#24366) feribercelrö válasza Rexton (#24365) üzenetére


feribercelrö
csendes tag

core nem jó --már napok óta rágom... core nem jó mert rossz az impedanciája és 40mm csak a hangszórója--- hát akkor?--- kérnék érveket is ha lehet... sima cloud... alpha jobb ?--és az "s" ?pro ? és .... revolver...revolver s?

Hegedüs Ferenc

(#24367) Rexton válasza feribercelrö (#24366) üzenetére


Rexton
tag

Rossz az impedanciája. Ezt a kijelentést sajnos nem tudom értelmezni. Mi az, hogy rossz valami impedanciája? 40mm csak a hangszórója. Ezt sem tudom értelmezni. Miért rossz ha valaminek 40mm a hangszórója. A legtöbb fejhallgatónak akkora. Egyébként ez az állítás téves, mert 53mm. A Cloud Core az ugyan az mint a Cloud I / II / Pro, stb., csak nem adnak mellé annyi kiegészítő cuccot, ezért olcsóbb.

(#24368) feribercelrö válasza feribercelrö (#24366) üzenetére


feribercelrö
csendes tag

2 szürtem ki le..a """stinger""" core---amire gondoltam csak nem irtam le---sima hypery cloud core--lehet jó csak nemvágom miért----(ez a stinger rosszabb--sága---
...ParaméterekFejhallgató típusaKivitelezés Teljes méretűKonstrukció ZártMikrofon MikrofonnalKapcsolatKapcsolat típusa 3.5 mm-es JackKábel hossza 1,3 mKábelvezetés Kétoldali (mindkét héjban)Fejhallgató tulajdonságaiMin. frekvencia 20 HzMax. frekvencia 20 000 HzFunkciók és jellemzők ZajcsökkentésHangszóró mérete 40 mmImpedancia 16 OhmMikrofon tulajdonságaiMikrofon konstrukció ÖsszecsukhatóMin. frekvencia 50 HzMax. frekvencia 18 000 HzÉrzékenység -41,5 dB/mWImpedancia 16 OhmSzínSzín FeketePlatformPlatform PlayStation 4, Xbox ONESzínSzín FeketeKevesebb adat

Hegedüs Ferenc

(#24369) feribercelrö válasza feribercelrö (#24368) üzenetére


feribercelrö
csendes tag

a 40mm hangszórót is csak" kifogásként mondtam jobb az 50-es és találtam 100mm--est is(söt hasonlót amiben még van plussz hangszóró a másik nagy mellett :) :) a másik pl... impedancia 16-32 alatti az kb rossz--a 60-65 képest... igy dobtam ki pár hyperx--et a tarsolyból válogatva.... maradva a core-- cloud cloud 2 de...hogy alpha vagy "S" az még nem világos...hogy hu de jobb azért ...mert...azért meg..amazért... ezt nem vágom...

Hegedüs Ferenc

(#24370) DamianB


DamianB
őstag

Rexton kár fáradni nézd meg hogy ír meg jön az impedanciaval . :W

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24371) feribercelrö válasza DamianB (#24370) üzenetére


feribercelrö
csendes tag

te látom tudsz olvasni gondolom akkor nem kell leirnom mi az a 16 impedancia --mert te tudod és azt sem mi az hogy 40mm --és 50mm között mi a különbség te tudod--- azt sem kell leirni mi a különbség a cloud core között vagy alpha vagy s- vagy revolved vagy fight között--te ezt vágod--csak tudnám mért nem irod le ..ékes volt a hozzá szolásod és remek gratulálok ebből tanultam....kár fáradnod--látom te el is fáradtál ebben ha nem értesz hozzá akkor köszi nem kell a remek kommented...olvasd el amit irtam azt értelmezd..ha nem értenéd a 4x jobb impedancia fogalmát se nézz utánna vagy annak melyik hyperx-ed van amiről te tanubizonyságot teszel hogy jó köszi köszi...

Hegedüs Ferenc

(#24372) DamianB válasza feribercelrö (#24371) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem egy astro a10 em és egy Sennheiser gsp600 van de igazad van azt se tudom mik ezek a dolgok majd tanulók és hátha olyan okos leszek mint te :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24373) feribercelrö válasza DamianB (#24372) üzenetére


feribercelrö
csendes tag

inkább hagyjuk DamianB --ez volt fent a kérdés?? ... ezért írtam le azt a pár tipust....örülök neki hogy megválaszoltad---gratulálok--- így ismét gazdagabbak lettünk egy nagy poénnal--- és örülünk neked van fejhallgatód---nekünk is van itthon vagy 6db--de váltanánk jobbra--ha érted--csak mivel ipon meg alza aqua nemtudott segiteni ebben gondoltam hátha vett valaki cserélt -erről a márkáról jobbra---neves jobban értő szaki --nem úgy mint én analfusz ..a rádió freki meg ha bezavar áthalló--és egymás közelében van több darab kilöve.....- nem a fullos 100 ezresre-gondolok hiába van arra pénzem-----a gondom amikor valak leirja tönkremegy nem jól szól azt megvette soks sok pénzért....én a veztékesre gondoltam....nem épp a virtuális 7.1 re,,,hanem max amiben van plussz hangszóró min + 5db... és gondoltam ésszerübb fiaimnak a drága hangfal de játékban fejhallgatón tolják a dumát..... mert az elég tréen szól...a virtuális...de kösz hogy segitesz---régen vettem egy sony-t elég volt panasonic--jó volt ma döntsd el--én nem tudom...nincs tapasztalatom....kiprobálni nem tudom..
boltban ez volt az nem még 2 hasonlót sem tudtam egymás mellé rakni....(párat kilöttem maradt még néhány megondolandó --átnézendő...miért---azért....
cloud pro
cloud alpha
cloud alpha s
cloud bulk
cloud core
cloud 1
cloud 2
cloud gaming

Hegedüs Ferenc

(#24374) ates93


ates93
csendes tag

Sziasztok !!!

Szeretnék venni egy Steelseries Artis Pro headsetet , vezetékesre gondoltam. Ha szeretnék hangkártyát venni akkor mi a különbség a Steelseries DAC és Creative Sound BlasterX AE-5 között , melyik a jobb??? Ha Wirelesst vennék a Headsetből akkor kihasználja a hangkártyát ?? Hogy vannak ezek a dolgok ?? Kérlek segítsetek !

(#24375) Remiel válasza ates93 (#24374) üzenetére


Remiel
őstag

A wirelesshez van dac alapból ezen kívül egyszerre akár 3 eszközzel is használható, én legalábbis ezt teszem. PC usb, xbox optikai kábel, telefon bluetooth mindhárom megy egy időben.

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#24376) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
Teljesen laikusként az alábbi kritériumokkal keresnék gamer fejest :DDD

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék, illetve ritkábban filmnézés, YT videók.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30-35k a maximum rá.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes.
(4) Circumaural vagy supraaural?
Kizárólag circumaural. Zárt legyen, ne engedjen be hangot.
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos kellene, olyan, amelyknek jobb a mikrofonja, mint az alul leírt típusnak.
(6) Milyen hangzást vársz?
Eddig stereo volt, nekem az is megfelel(t), ami az árba belefér…
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Inkább jack, de ha csak USB-s van, akkor az is jó.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
MSI Z390 Gaming Pro Carbon alaplapi integrált van jelenleg (Realtek® ALC1220P-VB2 Codec
7.1-Channel High Definition Audio), külön hangkártyának nem tudom lenne-e értelme.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Lehetőleg fekete legyen, ha van benne RGB azt nem bánom, de nem lényeg.

Most egy Sennheiser PC 320 van már 7 éve, ezt továbbadnám családon belül, az égvilágon semmi gondja nincs a kicsit gyenge mikrofonon kívül :)

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#24377) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Szerintetek erre érvényes a garancia? [kép] 2019.02.07 be lett vásárolva.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#24378) cyber86


cyber86
őstag

Sennheiser GSP 600 ez lemardt bocsi.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#24379) DamianB válasza cyber86 (#24377) üzenetére


DamianB
őstag

Ettől félek én is amazon tele van ezzel nem tudom próbáld meg . És írj légyszives mire jutottál :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24380) cyber86 válasza DamianB (#24379) üzenetére


cyber86
őstag

Megpróbálom köszi.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#24381) ates93 válasza Remiel (#24375) üzenetére


ates93
csendes tag

Szeva !!

Most akkor neked Steelseries Artis Pro Wirelesed van ? ALapból daccal adják ez biztos ??? Melyik a jobb ha a dact használom vagy ha veszek egy erős hangkártyát ?

(#24382) Remiel válasza ates93 (#24381) üzenetére


Remiel
őstag

az van igen és igen dac is van hozzá alapból, ahogy az az oldalukon is látszik, a sajátja, nem az amit akarsz venni a vezetékeshez, de azt hiszem ennek még több funkciója is van

szerintem e mellé teljesen felesleges venned bármit, de én nem vagyok akkora szakértő, hogy erre meg merjek esküdni, kérdezz meg olyanokat akik más fülhallgató topikban vannak, végül is ez nem csak gamer füles

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#24383) DamianB válasza ates93 (#24381) üzenetére


DamianB
őstag

Minek vennél hozzá külön mikor adnak hozzá valót ez egy komplett csomag . :U

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24384) Krisztianby válasza DamianB (#24383) üzenetére


Krisztianby
tag

Sziasztok elég olcsón hozzájutottam egy új ROG Strix Fusion 300 fejhallgatóhoz amivel teljesen megvagyok elégedve csak olyan gondom lenne hogy halkan búg..
Ha jackal kötöm rá a gépre (elől/hátul) egy halk búgás hallható. Ha USB re a bugás erősebb és hangerő növelésével erősödik. Ezelőtti fülessel nem volt ilyen gondom.

Tudom nem a legjobb alaplap de direkt ezért vettem ezt mert dicsérték az audio részét
B450 AORUS PRO. (ALC1220)
Azt olvastam a búgás okozója hogy belső alkatrészek átadják a "zajt" és ezért búg.

Mégis mit csináljak? 20-40k egy dedikált hangkártyára nem akarok kiadni... de ha meg 10k ért veszek valami vackot konkrétan rosszabb lesz a teljesítménye mint ami az alaplapon van..

Ha mindenképp kellene hangkártya akkor mit ajánlanátok :F
Vagy esetleg mit tudnék még kipróbálni?

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#24385) HREH válasza HREH (#24376) üzenetére


HREH
senior tag

Erre valaki ötlet? :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#24386) Rexton válasza Krisztianby (#24384) üzenetére


Rexton
tag

Ha az előző fülesednél nem tapasztaltad ezt a problémát, és azóta nem cseréltél alaplapot, akkor jó eséllyel a hiba a fejhallgatóban keresendő, és nem a gépben. Próbáld ki másik géppel esetleg. Egyébként igen, az elektromos "zajt" lehet néha hallani fejhallgatókban, ha nincs megfelelő shieldelése a hangkártyának.

@HREH HyperX Cloud II, Cloud Core, Cloud Alpha(nem az S, elég a sima), Cooler Master MH751 / 752 (amelyik olcsóbb)

(#24387) DamianB válasza Krisztianby (#24384) üzenetére


DamianB
őstag

Sztem részben a fülesben lesz a hiba lehet olyan dolgokat erősít fel a másik fejhallgató nem vett fel . Hallottam ilyen ről én is amit Rexton mondott .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24388) Krisztianby


Krisztianby
tag

Telefonnal összekötve nem tapasztalom a bugást.
Mai nap folyamán majd még letesztelem majd valahogy egy másik géppel.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#24389) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Szerintetek ez jó választás lehet a Sennheiser GPS 600-hoz? [link]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#24390) Krisztianby válasza Krisztianby (#24384) üzenetére


Krisztianby
tag

Kipróbáltam másik géppel.
A bugás nem hallatszik helyette nagyon halkan sistereg :D

[ Szerkesztve ]

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#24391) DamianB válasza cyber86 (#24389) üzenetére


DamianB
őstag

Hát ahhoz írják meg benne van a leírásban hogy van konkrét Sennheiser által gyártott is .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24392) Lokids


Lokids
addikt

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan fejhallgatót, ami mikrofonos, viszont csak 1 darab jack dugós?
Kollégának kellene laptophoz, tablethez telco-ra, (később lehet xbox-ra). 15-20K körül.
Alapból a Cloudot ajánlottam volna, mert most 17K, de annak külön jackes a mikrofonja.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#24393) DamianB válasza Lokids (#24392) üzenetére


DamianB
őstag

Van átalakító ami összeköti és így kombináltat csinál belőle.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24394) F.B.I. válasza Lokids (#24392) üzenetére


F.B.I.
veterán

Cloud core.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24395) etejedu


etejedu
őstag

Helló!
Egy Hyperx stingert váltanék:
Cloud alpha cloud 2 cloud pöcsömöccse...fogalmam sincs mi a VALÓS különbség a sok név és színváltozat között!
Cloud revolver
Sennheiser GSP 300, 500
Steelseries artic 5
Fontos a kényelem, ne hallják ( nagyon ) a lövöldözést, ne legyek átszabva, hogy ugyanolyan jó az olcsóbb változat! Ja és ne törjön ketté ha leteszem az asztalra 2 év után se!
Van ilyen ezek között?

[ Szerkesztve ]

(#24396) F.B.I. válasza etejedu (#24395) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én GSP 500-at venném, van itthon Sennheiser vagy 15 éves....semmi baja. Bár neked nem lesz jó, mert nyitott.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24397) HREH válasza HREH (#24376) üzenetére


HREH
senior tag

Erre tényleg senki? :(

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#24398) adolfka00 válasza DamianB (#24372) üzenetére


adolfka00
tag

Neked a gsp600 nem kényelmetlen ? Én most tettem szert egyre nagyon jó hangja van és nagyon minőségi darab,de sajnos lehet el kell engedjem mert kényelmetlen :/

[ Szerkesztve ]

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#24399) DamianB válasza adolfka00 (#24398) üzenetére


DamianB
őstag

Érdekes a megoldása ha szórít enged ki nagyra . Nekem az a technikám hogy kiengedem úgy veszem fel utána rá igazítom a fejemre . De ahogy írtad a hangja kárpotól mindenért én meg vagyok elégedve .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24400) Rexton válasza HREH (#24397) üzenetére


Rexton
tag

\o/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.