Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) HELLAFLUSH válasza Bajgunar (#24850) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Nem sok valódi 5.1/7.1 létezik mert nem feltétlen jobbak mint egy virtual 7.1 :)
valahol olvastam róla tesztet is, de már meg nem mondom, hogy hol :F

(#24852) Brug


Brug
csendes tag

Üdv!

Spirit Of Gamer ELITE-H30
Erről tud valaki valamit? Szinte minden oldalon csak pozitív értékeléseket látok róla. Tényleg ennyire jó lenne ár/érték arányban?
Számítógéppel lenne használva alaplapi hangkártyával erősítő nélkül. Mindennapi használatra (film, zene, egyebek).

(#24853) Bajgunar válasza HELLAFLUSH (#24851) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Hát nemtom. Hallottam virtualt (meg amim volt/van Medusa 5.1, Roccat Kave, jelenleg Kave XTD 5.1) ég és föld a real meg a virtual közt.
Én a virtuálban mindent hallottam, csak az irányt nem, nemhogy 5.1 térhangzás... Inkább ilyen doboz, fürdőszoba hangot.
Nem is értem, mit erőltetnek ennyire rajta.
Eleve az usb-s megoldást... :F
Hát minek abba oda-vissza konvertáló hangkártya, ha alaplapra is csoda integráltat tesznek? Akkor minek alaplapra is 7.1 jack dugó? Ha ezek alapján hót felesleges.???
Nem értem én.
Szvsz kegyetlen rossz ezeknek a virtual (búcsúban 2 pálcás) csodafülesek hangja. Hát még az árcédula. :Y Negyede annyit nem ér... Azt még hangszóró sincs benne.
El vagyok keseredve, hogy nem fogok kapni valódi 5.1, 7.1 fülest. Teljesen megszoktam már. Tisztára ráállt a fülem.
És ingyen sem kell nekem ilyen virtual csoda. (Cloud, meg Razer micsodák).
Nem tudom mit fogok venni... :O:O:O

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#24854) VTom válasza Bajgunar (#24853) üzenetére


VTom
veterán

Azért van egyre több virtuális surround headset, mert nem ad annyival többet egy true surround, amennyivel többe kerül a gyártása.

Miért nem veszel azok közül egy újat, amiket írtál? :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#24855) Yeffy


Yeffy
veterán

Sziasztok,

nezegetve az osszefoglalot, meg szurve a hsz-ekre, SH Game One meg mindig ajanlott vetel egy jo all-roundernek?
arban kb ekorul keresek, ~70% zenehallgatas, 30% Skype meg Discord + jatek.
mindenkeppen olyat keresek, aminek jo a hangminosege zenehallgatasra (nem volt meg nyitott fejesem, szeretem az enyhen V-sitett karaktert, a kisse, de nem tulzottan jelenlevo melyet), plusz bejon ez a mikrofon nemitasi kar felhajto funckio, illetve a fulesen, nem a droton levo hangero szabalyzo.

ha jol latom, ez sima jack csatis, nekem viszont oszig nem lesz PC-m - tervezek bele egy jobb fajta hangkeltot majd -, ket laptoppal, meg neha a mobilommal lesz hasznalva. elobbiekhez erdemes valami USB DAC/AMP/hangkartya/akarmianeve eszkozt beszerezni? ha igen, valami olcso/jo ar ertekut meg tudnatok ajanlani? :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24856) Yeffy válasza Yeffy (#24855) üzenetére


Yeffy
veterán

illetve meg az a kerdes lemaradt, nevezetesen, hogy a textil fulparna leveheto/cserelheto-e a Game One-on? ez is hasznos szamomra, sajnos izzados a borom, nem birom a mubor fejeseket, plane, h nehany ev utan eleg ocsmanyul mallik lefele. regebbi, amugy hibatlan Senimet is ezert kellet kidobnom.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24857) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Fejhallgatót keresek egy Canyon CNR-HS11N váltanék le, kérnék szépen ajánlásokat. :)

1. Főleg játék, kicsi film, zene.
2. 20k, ha van valami BestBuy, akkor mehetünk bővül a keret max 30k-ig. Garanciális használttól se zárkózok el.
3. Vezetékes.
4. Mind1.
5. Mikrofonost.
6. Stereo, virtual 7.1, mivel szerintem real 5.1, real 7.1 ebből az összegből elérhetetlen.
7. Mind1, a Jack-et előnyben részesítem.
8. ASRock B450M Pro4-F, Realtek ALC892 Audio Codec
9. Nagy fejem van. :DDD

Visszaolvasva tetszenek a CM MH751/752(ugye ez USB-s, nem tudom hangminőségben mennyit számít), SteelSeries Arctis 3 2019, HyperX Cloud széria is tetszik, nem igazán látom át, hogy miben másabban a kiadások, mi éri meg a felárat, de talán a Cloud II.(MH752 hasonló)
GSP300 nem tetszik.

(#24858) fatal` válasza fatal` (#24848) üzenetére


fatal`
titán

Ha valaki később is kérdezné: Nem, kellett vegyek egy átalakítót :)

(#24859) Yeffy válasza fatal` (#24858) üzenetére


Yeffy
veterán

jol elbeszelgetsz magaddal! :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24860) fatal` válasza Yeffy (#24859) üzenetére


fatal`
titán

Jah. :DDD Csak azért válaszoltam meg, hogyha valaki később érdeklődik, akkor a kereső kidobja és ne magával beszélgessen ő is. :DDD

(#24861) Yeffy válasza fatal` (#24860) üzenetére


Yeffy
veterán

legalabb valaki erre is gondolt :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24862) DrJános


DrJános
aktív tag

Sziasztok!

Főleg filmnézéshez szeretnék egy vezeték nélküli Fejhallgatót.
Ha van Bluetooth-os ból igazán szép hangzású darab akkor olyat szeretnék leginkább mert a gép mellett telóról is szívesen használnám.

Gépem Semmilyen BT képességel sem rendelkezik így az egyik kérdésem az, hogy szoktak ezekhez ilyet csomagolni vagy milyen BT adó vállt be nektek?

Rá szánt összeg 50-75 De indokolt esetben akár többet is ráköltök.

Inkább fül köré illeszkedőt.
Ha mikrofonos akkor inkább a füles házába integráltat
Hangzás inkább sok.1, de nem elsődleges szempont

Aminek viszont kimondottan örülnék ha a hangerő szabályzó gombok mellett Play/ Pause is lenne.
De akár a lejátszási lista előző/ következő Darabját előhozó páros is helyet foglalhatna rajta.

Szóval Ha a technológia engedi akkor egy igazi mindenest szeretnék :D
De elsődleges szempont, hogy minőségi kényelmes és szép hangú legyen.

Segítségeteket köszönöm előre is :D

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#24863) zodo


zodo
nagyúr

Kingston HyperX Cloud Core (KHX-HSCC-BK) jó vétel 22k körül vagy milyen alternatívák ajánlottak ebben az ársávban?
Ennek dobozában csak a mikrofon + 3 méteres hosszabbító kábel van?
Mikrofon hangminősége elfogadható?

Steelseries Siberia 200-ról váltanék.

(#24864) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Adott egy Astro A40 TR + MixAmp Pro (2019) és ha mixamp-en maxra tolom a hangerőt akkor statikus zajt hallok. Ha a mixmap-et eltekerem alap álásról kicsit a voice felé akkor megszűnik vagy ha a hangerőt vissza veszem a kék rész elé. Mic mute-unmute mintha eleinte úgy szint megoldotta volna de már nem csak ez a 2 opció működik. Szerintetek hol lehet a gond? :(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24865) eszakas


eszakas
senior tag

Üdv.
Ezekkel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

[link]
[link]
[link]

A zártaktól egy kicsit idegenkedem mert volt már és nekem alapból kongó hangnak tűnt minden benne. A harmadik zárt azért hogy egy esélyt adjak annak is.

Köszönöm.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#24866) Yeffy válasza Yeffy (#24856) üzenetére


Yeffy
veterán

up :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24867) CsonkaImo válasza Yeffy (#24866) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szia!

Cserélhető. A fejes is jó választás.

(#24868) Yeffy válasza CsonkaImo (#24867) üzenetére


Yeffy
veterán

na, ennek orulok, koszonom a valaszodat! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24869) grizlisandor válasza grizlisandor (#24857) üzenetére


grizlisandor
addikt

Visszaolvastam, de nem tudok dönteni segítsetek kérlek.

CM MH752 az elsődleges célom, másodlagos a Cloud II, de:
+ MH752 ajánlott inkább a nagyobb fejre(ahogy olvastam), elvileg kényelmesebb.
+ MH752 kevésbé érzi meg a dedikált hangkártya hiányát, meg ugye ott az USB-s hangkártya.
- Párna gyárilag ragasztva van, az esetleges cserénél ez probléma, de ahogy olvastam meg lehet oldani(bár videót a cseréről sehol sem találtam). Canyon CNR-HS11N 5+ éve legalább megvan, de lehet 10+ is és a párnája hibátlan.

Jól gondolom, hogy CM MH752 lesz nálam a befutó?
Esetleg van valami ajánlott fejhallgató állvány?

(#24870) fatal` válasza grizlisandor (#24869) üzenetére


fatal`
titán

Dönteni nem tudok helyetted, de a Cloud II is USB hangkaris :)

(#24871) grizlisandor válasza fatal` (#24870) üzenetére


grizlisandor
addikt

Persze, csak az érdekelne, hogy szakmailag helyes a gondolatmenetem? :)
Igen, láttam, de valahogy a kialakítása nem szimpatikus.

(#24872) Motoxxx


Motoxxx
tag

sziasztok. egy régi cloud 1-est szeretnék váltani. És nem igen tudok dönteni, három füles között vacilálok.

Sennheiser GSP 600,
Audio-Technica ATH-G1,
Kingston HyperX Revolver, tudom a revolver nem egy árketegória, de az clouddal meg voltam elégedve.

A füles főleg játékra, és egy kis zene, filmre lenne. Egy Soundblaster Z hajtaná. A másik kérdés, hogy ez a kari kihajtaná-e az első kettő fülest. köszi a válaszokat.

(#24873) DamianB válasza Motoxxx (#24872) üzenetére


DamianB
őstag

Alpha irányba menj revolver nem ajánlott

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24874) Motoxxx válasza DamianB (#24873) üzenetére


Motoxxx
tag

Köszi, igen utánna olvastam. és a fenti kettő egyébként is azok lesznek a befutók azt hiszem. gsp 600 vagy G1?

(#24875) gtamate2 válasza eszakas (#24865) üzenetére


gtamate2
veterán

A 3. wireless verzióját próbáltam. Az nagyon bejövős volt...

*Sn0w

(#24876) gtamate2 válasza Motoxxx (#24874) üzenetére


gtamate2
veterán

ATH1 vagy cloud. Utóbbi jobb ár/érték arányú, tekintve hogy az Audio Technicás ár fele/harmada adott típus esetén.

*Sn0w

(#24877) eisento


eisento
addikt

Urak ps4-hez megeri az alpha a felarat ehhez kepest? Annyival jobban szol?
[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#24878) tasp


tasp
tag

Sziasztok!

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
PC-játék/film/zene
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10-20k
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
supraaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Stereo
(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB de akár lehet jack is vagy mindkettő
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
PC - integrált
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
ne legyen túl nehéz, kényelmes

(#24879) Bular


Bular
csendes tag

Sziasztok! Barátnőmnek keresek gaming headsetet.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Pc játékokra,legfőképpen FPS shooter. Tehát fontos lenne,hogy hallatszódjon merre lépkednek.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
20 ezer forint.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Bármelyik jó.
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő ?
A lényeg,hogy ne kotyogjon a fején :))
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
-
(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB jobb lenne mivel a laptopjában csak egy jacknek van hely de bármelyik jöhet.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Asus Rog Strix Scar II laptopról.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Lehetőleg fehér vagy rózsaszín :)

Ui.: A Predator Galea 300 at nézegettem de azt írták róla,hogy inkább nagyob fejű emberekre szabták :DD

[ Szerkesztve ]

(#24880) danilla


danilla
őstag

Hi!

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Call of Dury Warzone, léptek hangját szeretném hallani, de nagyon
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30e Ft
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő ?
Fül köre illeszkedő
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofon nélkül
(6) Milyen hangzást vársz?
Stereo
(7) Milyen csatlakozású legyen?
3,5mm jack
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Astro Mixamp TR
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
-

Jelenleg Astro A40 TR fejhallgatót használok, ami nem rossz, de szerintem ennél lehetne jobb is.

Előre is köszönöm szépen a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#24881) vaakuum


vaakuum
addikt

Mivel a gamer fejhallgatók fontos része a mikrofon is, ezért bátorkodom itt feltenni a kérdést: Létezik olyan gamer fejhallgató, ami nem hagyományos, hanem gégemikrofonnal múkodik?
Vagy akár így is kérdezhetném: tudtok olyan gégemikrofonról, amit egy hagyományos gamer fejhallgató jack csatlakozójába a hagyományos mikrofon helyére lehetne illeszteni? Egyelőre teoretikus kérdés, csak érdekelne, hol tart most ez a technológia, gamer vonalon mennyire lenne használható zajos környezetben . . . vagy akár home-office esetén is?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24882) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok
Szeretnék venni egy új fejhallgatót a mostani (minimim 7 éves) Superlux HD 681 Evo helyett. Néztem az ajánlott fejhallgatókat és már sok nem kapható közülük illetve nem is abban az árban van ahová írja az ajánló.

1, Játék és filmnézés
2, 30,000 Ft
3, Vezetékes
4, circumaural
5, Mindegy
6, Amelyik jobban ajánlott, jobb a hangzást biztosít
7, Mindegy
8, A gépben integrált hangkártya van de ha Jack csatlakozós lesz a fejhallgató akkor Technics sa-ax 530 róla fog szólni mint az elődje
9, Stílusra a Corsair Vengeance 1500/ 1500V2 és a Razer Tiamat 2.2 tetszik.
Ami még fontos, hogy zárt fejhallgatót szeretnék, hogy kizárja a kívülről jövő zajokat mint pl tv ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

(#24883) Wolverine válasza Maxell014 (#24882) üzenetére


Wolverine
félisten

Coolermaster MH751/752?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24884) Maxell014 válasza Wolverine (#24883) üzenetére


Maxell014
senior tag

Megmondom őszintén annyira nem nyerte el a tetszésemet, valahogy ha egy picit masszivabbnak, zömökebnek hatna jobb lenne

(#24885) vaakuum válasza Maxell014 (#24884) üzenetére


vaakuum
addikt

Engem a kábelen fityegő dobozka tántorított el azonnal :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24886) gtamate2 válasza Maxell014 (#24882) üzenetére


gtamate2
veterán

Ne is gondolkozz tovább, Kingston HyperX Cloud Alpha [link]

*Sn0w

(#24887) Wolverine válasza vaakuum (#24885) üzenetére


Wolverine
félisten

Az MH752 külső USB hangkártyával érkezik, annak a kábelén van a hangerő-szabályozó; ha nem használod, akkor sima a kábel. Az MH751-nél nincs külső hangkártya, ezért a kábelén van a hangerő-szabályozó is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24888) vaakuum


vaakuum
addikt

a virtual 5.1 és 7.1-es fülesek esetében (pl. a logitech g432, vagy a lentebb írt MH752, esetleg a Hyperx Clud II) igazából a fejes ugye sima sztereó, csak a hozzáadott usb-s hangkártya teszi surround képessé?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24889) Bajgunar válasza vaakuum (#24888) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Az sose lesz surround. Csak sztereo. ;)
De igen, a beépített hangkártyaja meg szoftvere varázsol "tér"hangot.
Ergo átveri az agyad...
De engem egyáltalán nem győz meg egyik virtual sem. Rettenetesen utálom.
Akkor minek raknak alaplapra is 4 (6) jack-et, hogy legyen 5.1-7.1 kimenet? Azt erőltetik ezt a virtualt, meg usb-s csodákat.
Feláll tőlük a szőr a hátamon.
Csakis jack, analog, real 5.1-7.1 Az az igazi.
A többi bóvli. Horror áron...

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#24890) vaakuum válasza Bajgunar (#24889) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez mind szép és jó, csak fejesben hol találsz normális real 5.1-et vagy 7.1-et?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24891) Bajgunar válasza vaakuum (#24890) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Ez a bajom, hogy sehol.
Anno volt a Medusa. Naon kiraly volt.
Aztán jött a Roccat Kave.
Majd ennek az újabb változata az XTD. (De ebből is az analog).
Most kinéztem egy Strix 7.1-et. De nem kapható már sehol. Viszont érdekes volt nekem, hogy hdmi-n csatlakozott.
Strix lapom van, ha erre dugom, akkor végülis mit fog használni? Az alaplapi 1220-as chipet?
Vagy ami bele van építve hangkari? Vagy mi? Azt a távirányítóját ki sem tudom hagyni?
Meg volt strix raid pro hangkarim. (Eladtam, mert ez az alaplapi bőven király játszadozni?Arra rá sem tudtam volna kötni? Hát milyen strix párosítás már ez?
Pár haverom ilyen virtual-al tolja. Áhh. Gyász. Naon rossz. Nekem egyik se kell.
Még jó a Roccat. De mit veszek ha bekaksizik?

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#24892) macy válasza Bajgunar (#24891) üzenetére


macy
addikt

Strix csak a.saját vezérlőjével megy.

(#24893) Bajgunar válasza macy (#24892) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

De az alaplapi 1220 hangchip-et használja?
Tehát látni fogom sonic studioban, hogy analog/optical/hdmi a csatlakozás, hogy a fülest válasszam ki?
Vagy teljesen külön a hdmi (usb) beépített hangkártyáját használja, s elfelejthetem az alaplapi sonic studio-t? Vagy megmarad?
Ezt nem tudjátok?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#24894) vaakuum válasza Bajgunar (#24893) üzenetére


vaakuum
addikt

Én [ebből] arra következtetek, hogy csak a saját hangkarijával működik.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24895) macy válasza Bajgunar (#24893) üzenetére


macy
addikt

Csak a saját hangkarijával működik és a saját szoftverével. Nem tudom kivitelben mennyi különbség van a Strix és a Centurion között, de az utóbbi gyári hibás, megtörik a vezetéke a fejhallgató bemeneténél. Volt aki 1 év alatt 5-öt küldött vissza.

(#24896) Bajgunar válasza macy (#24895) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Totál elvesztem...
Strix 7.1-et nézegrttem.
De ez, hogy csak a saját cucca... Vicc.
Nem értem, akkor kinek 7.1 jack kimenet alaplapra, meg csoda 1220-as hangchip, ha ilyen fülest adnak, ami magát bazergálja. Vicc.
Mégjobb lenne a füles hangkarija?
Megéri? Akkor centuriob-ról is leteszek. Ha már ennyire "ajánlod".
Akkor ilyes helyen melózol?
Mit tudsz akkor ajánlani, ami real 5.1-7.1?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#24897) macy válasza Bajgunar (#24896) üzenetére


macy
addikt

Nem ilyen helyen melózok, csak itt rohad nálam egy Centurion, aminek nem szól a bal hátsó hangszórója meg a center. Nemrég olvasgattam utána és sokan panaszkodnak a kábelre. Próbáltam kicserélni a HDMI kábelét, de ez a kábel dzsumbuj katasztrófa. Két szervízbe is elvittem anno, de nem vállalták a javítást. Szóval 77 ropit kidobtam az ablakon.

(#24898) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok!
10 ezerig kategóriában keresek olyan MIKROFONOS headsetet,melyet egy jackel a mobilomba tudok dugni,hogy ne kelljen kézben tartanom telefonáláskor.
Van,aki használ ilyet? :R (vezetékes fér bele gondolom ebbe az árba)
Kicsit pontosítok, a lényeg,hogy gamer fejhallgatókhoz hasonlóan ne a zsinóron lógjon a mikrofon,hanem annál picit komolyabb legyen, a szám előtt.

[ Szerkesztve ]

(#24899) csupa csaki válasza Bajgunar (#24896) üzenetére


csupa csaki
tag

Nem real 5.1, de ajanlani tudom a Logitech G935-ot. Nekem nem az, hogy bevalt, de mar sima stereoval nem tudok jatszani. A cloud 2 5.1 valoban egy nagy vicc, az minden csak nem terhangzas. Viszont a Loginal valami eszmeletlen jo, egyszer mindenkinek legalabb ki kellene probalnia!

(#24900) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

90% játék, 10% zenehallgatásra keresek fejhallgatót, ki is néztem számomra két szimpatikus darabot, de nem tudok dönteni. Nem is teljesen egy kategória, ettől függetlenül van ami az egyik, van ami a másik mellett szól. Szeretném tudni, hogy összességében melyikkel járnék mégis jobban:
Sennheiser GSP600 vagy Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition? :F
Előre is köszi a segítésget! :R

Mercury

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.