Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) DamianB válasza gery14 (#24550) üzenetére


DamianB
őstag

Ez egy teljesen szubjektív válasz lesz . GSP

Zoli sztem ez a pénztárcádtól függ :) én 6 venném

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24552) gery14 válasza DamianB (#24551) üzenetére


gery14
senior tag

És ezek közül logitech g433 vs sennheiser gsp 300 ? :D

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#24553) DamianB válasza gery14 (#24552) üzenetére


DamianB
őstag

Az előbb adtam választ :U ugyan azt kérdezed :DDD

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24554) CsonkaImo válasza gery14 (#24552) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem is a GSP300.

(#24555) gery14 válasza DamianB (#24553) üzenetére


gery14
senior tag

trololo :D Na de a Logi ellen gondoltam :D

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#24556) DJZoliboy válasza DamianB (#24551) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Köszi! :) És A cooler master mh751-752 vs gsp 300? :D akkor is a GSP visz?

(#24557) DamianB válasza DJZoliboy (#24556) üzenetére


DamianB
őstag

CH kat szokták dicsérni . De akkor is GSP .
Amúgy srácok 20k ert can Cloud miert nem azt vesztek ? Amiket kérdeztek azok 30 körül vannak . Meg ki tudjatok őket próbálni áruházakba

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24558) d1abLo válasza pacni120 (#24544) üzenetére


d1abLo
senior tag

Szerintem ne fülhallgató oldalon keresgélj (ha a jelenlegi füleseddel meg vagy elégedve). Valamilyen erősítő/mini keverőpultban gondolkoznék, mint pl ez ( [link] ).

Ha a gamer vonalat nézzük talán Astro mixamp?

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#24559) bodolairicsi


bodolairicsi
újonc

Sziasztok!
Nem nagyon illik ide a kérdésem, de úgylátom sokan jól értetek a fülesekhez!
PS4 konzolhoz használok egy gyári vezetéknélküli SONY usb-s headset-t.
Mivel kevés a PS tárhelye, elkezdtem egy külső vinyót használni, szintén usb-n. Két port van a PS-n. Ha bedugom a vinyót, azonnal megszakad a kapcsolat a fülessel és nincs hang, de az usb adapter villog és keresi a fülest. Ha kihúzom a vinyót , helyreáll a kapcsolat és van hang. Kérdésem, hogy a vinyó tudja zavarni a jelet? Talán valaki érti ?

(#24560) JóGéza válasza bodolairicsi (#24559) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Csak tippelek, de gondolom a külső HDD 2.5"-es? És nem külső tápos.

(#24561) bodolairicsi válasza JóGéza (#24560) üzenetére


bodolairicsi
újonc

igen 2.5" es a PS portról usb3.0-n megy

(#24562) JóGéza válasza bodolairicsi (#24561) üzenetére


JóGéza
aktív tag

USB3 portnak bírnia kellene árammal. Ki tudod próbálni külső tápos HDD-vel?

(#24563) bodolairicsi


bodolairicsi
újonc

Sajna nincs olyanom... tehát az lehet a gond, hogy a PS nem ad elég áramot és ezért kapcsol le a headset ?

(#24564) CsonkaImo válasza bodolairicsi (#24563) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szia!

Simán mehet, hogy a Playstation nem bírja el a két eszközt egyszerre. Amikor én próbáltam a PSVR-t a PS4 Pro-val, azt is csatlakoztatni kell USB-vel, és amikor bedugtam a kotrollert tölteni a másik USB portba, megjelent egy üzeneted, hogy problémát okozhat ha mind két port használva van VR közben.

[ Szerkesztve ]

(#24565) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Vásároltam ~1 hónapja egy Kingston HyperX Flight fejhallgatót (van már egy Cloud Alpham, de elég viseltes állapotban van és a home office miatt hatalmas könnyebbség a vezeték nélküli munkaidőben, és játékhoz is szuper).
A problémám a következő, sajnos a fülpárnák iszonyat büdösek, nagyon erős gyári szaguk van (kicsit mint valami "állatkert szag" talán) de annyira erős hogy nem bírom hordani sajnos. Próbálkoztam azzal hogy óvatosan szapannal és vízzel lemostam, de nem segített. Majd a következő próba az volt hogy 2-3 hétig hagytam egy asztalon szellőzni, viszont ez sem segített.

Esetleg bárki találkozott hasonlóval ? Ki lehet belőle szedni valahogyan ? A Cloud Alphanak sosem volt hasonló szaga, és sajnos a bolt ahol vettem nem fogadta el a 14 napos elállást sem mert "higéniai terméknek" definiálja a fejhallgatókat. Nem szívesen költenék még 5-6 ezer forintot egy 40+ ezer forintos fejhallgató csere fülpárnájaira, arról nem is beszélve hogy a jelen helyzetben sosem fog ideérni és amúgy a fejhallgatóval semmi más problémám nincs.

UI: családtagokat is megkértem próbálják ki, hogy csak én vagyok-e túlérzékeny. De mindenki hasonló eredményre jutott 10-20p-ig bírták benne.

UI 2: már írtam több helyen a HyperX-hez kapcsolódó supportosoknak (pl. Reddit), de nem kaptam semmi választ már 1 hete (tudom valszeg nekik sem a legkönnyebb most), még megpróbálkozom a hivatalos, oldalukon lévő kapcsolati menuvel, hátha küldenek egy csere fülpárnát

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#24566) bodolairicsi válasza Riccsiz_h (#24565) üzenetére


bodolairicsi
újonc

Köszönöm a válaszokat, megpróbálom külső tápos rack-ba rakni.

(#24567) haiiro_o


haiiro_o
tag

Sziasztok. elromlott a fejhallgatóm ami, egy steelseries siberia 650 volt..
Természetesen próbáltam megjavítani, de csak rosszabb lett..

Szeretnék helyette egy másikat. az 5.1 és 7.1 nem igazán érdekel, de amit kinéztem pont tudja ezeket is..

Fontos lenne, hogy legalább olyan jó hangja legyen mint a réginek. és vissza csúsztatható mikrofonja.

Csak itthon használom pc-vel. játék és szokásos dolgok közben
amit kinéztem egy [steelseries arctis 3 2019]
Mit gondoltok róla?

(#24568) d1abLo válasza haiiro_o (#24567) üzenetére


d1abLo
senior tag

Irodai fülesnek ilyet használok (csak a Bluetoothosat), nem rossz, de nem ér meg ennyit.
Ha olcsón tudsz hozzájutni (20e körül) akkor jó lehet. Nem olyan masszív mint egy cloud vagy társai pl, de nem rossz a hangzása. Gamingre sosem használtam, csak zene.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#24569) haiiro_o válasza d1abLo (#24568) üzenetére


haiiro_o
tag

Akkor boltból 39k-ért semmikép sem ajánlanád? Cloudról én is hallottam hogy jól szól, de nagyon gáz ahogy kinéz szerintem.
ha van más ötleted szivesen meghallgatom.

(#24570) DamianB válasza haiiro_o (#24569) üzenetére


DamianB
őstag

Érdekes mennyire különböző tud lenni az ízlés . :))

Ha 40 ért tudnád venni az nagyon sok érte . Nem tudom ekkora összegnél én azt csináltam hogy addig vártam még le nem esett a termék ára addig amíg jó nekem így lett 65-70 K GSP 600 am 40 ert bar én ezert két évet vártam :DDD .

Ha nincs a gépedben komoly hangkártya és nem jön be a cloud sem . Ránéznek a helyedben Az Asus füleseire nem nagyon szoktak itt ajánlani . De szerintem nem olyan rosszak azok főleg ha DAC is van benne usbs és fontos a jó hang utána keresek neked .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24571) haiiro_o válasza DamianB (#24570) üzenetére


haiiro_o
tag

a jelenlegi siberia is usb-s és van hozzá ilyen mini dac szerűség.
Hangkártyám jelenleg nincs külön..
Viszonylag gyorsan kellene valami megoldást találni, mert már csak az egyik oldala szól :O
Asusok közül egyiksem győzött meg egyenlőre..
Corsair hs60 esetleg? Bár az sem sokkal olcsóbb.

(#24572) DamianB


DamianB
őstag

Rog Delta Core nez rá vissza csúsztathato mikrofon és 40 alatt van . Rá rakták hogy Hi-Res de ezt mind tudjuk mit jelent Asusnal .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24573) haiiro_o válasza DamianB (#24572) üzenetére


haiiro_o
tag

Nem néz ki rosszul és talán még csere párnát is adnak hozzá, de kivehető a mikrofonja. Nehéz dönteni.

(#24574) DamianB válasza haiiro_o (#24573) üzenetére


DamianB
őstag

Én úgy láttam hogy vissza csúsztathato . Ja gondoltam tetszeni fog .
Ha úgy van írhatnál egy beszámolót róla ha megveszed kevés infó van Asus fülesekről.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24575) haiiro_o válasza DamianB (#24574) üzenetére


haiiro_o
tag

Reggelig még megálmodom szerintem.

(#24576) d1abLo válasza DamianB (#24570) üzenetére


d1abLo
senior tag

A régebbi asusok nagyon rosszak voltak, szerintem azért nem ajánlják őket. Orion, Orion pro ROG Strix-ből mind a sima, mind a 7.1 , nagyon sok negatív vélemény volt róluk, szóval szerintem ezért is nincsenek a listán. Az Echelon-t is anno csak azért ajánlottuk mert árban elfogadható volt.
Ha mindenképp az Arctis, akkor inkább néz szét aprón 40e alatt szokott lenni Arctis 7 is (most volt akció, lehet találtsz)

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#24577) haiiro_o válasza d1abLo (#24576) üzenetére


haiiro_o
tag

Aprón használtan van:
Arctis 3 20k viszont piros..
Arctis 5 33k kiállítási darab volt
arctis pro 32k csak doboz van hozzá dac nincs
arctis 7 wireless 33k. ezt lehet vezetékkel is használni gondolom.

az 5 ért sok 33k? bár boltból is csak 45k környéke.. :F

[ Szerkesztve ]

(#24578) DamianB válasza d1abLo (#24576) üzenetére


DamianB
őstag

Ezért nem is ajánlottam őket hanem a legújabbat .

Abból a felsorolásból az 3 nak van szerintem jó ára de te tudod .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24579) Trop


Trop
kezdő

Vettem egy Creative Soundblasterx g6-ot. Bedugom a számítógépbe feltelepítem a driverét és azt írja hogy Az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve. (Kód: 28). Valami megoldás már mindent megpróbáltam, de még mindig nem érzékel semmit pedig be van dugva hangerőt is tudom állítgatni viszont hangot nem ad ki.
Legelsőnek működött csak a drivere nem érzékelte ezért kitöröltem a hang-, video- és játékvezérlőből és a driverét is, amit írtak az oldalán azóta viszont nem jó.

(#24580) d1abLo válasza haiiro_o (#24577) üzenetére


d1abLo
senior tag

Szerintem ezek közül a pro lehet a legjobb vétel, de én később mindenképp vennék hozzá egy jó hangkártyát is ha az most nincs.
A 3 nem rossz már ennyiért, kérdés, hogy mennyire van leharcolva, gari stb.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#24581) nightmare13 válasza Trop (#24579) üzenetére


nightmare13
senior tag

Vírusirtó nem fogja meg véletlenül?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#24582) haiiro_o válasza d1abLo (#24580) üzenetére


haiiro_o
tag

Ertem. hangkártyáknak van külön fórum? Haverom a régi asus sonar dgx-et isteníti mindenképpen, de olyat már nem lehet kapni.

(#24583) d1abLo válasza haiiro_o (#24582) üzenetére


d1abLo
senior tag

xonar dg, dgx jó volt valóban. Nekem Creative Sound Blaster Z van, meg vagyok vele elégedve.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#24584) Trop válasza nightmare13 (#24581) üzenetére


Trop
kezdő

Nem hiszem. Legelőször mikor bedugtam működött hibátlanul. Csak amióta kitöröltem hang-, video- és játékvezérlőből azóta egyéb eszközként érzékeli és nem működik.

(#24585) haiiro_o válasza d1abLo (#24583) üzenetére


haiiro_o
tag

Találtam egy dgx-et garival viszonylag olcsón.

(#24586) d1abLo válasza haiiro_o (#24585) üzenetére


d1abLo
senior tag

figyelj a csatira, olyat vegyél a DG / DGX-ből ami az alaplapodhoz jó, a kettő gyakorlatilag ugyanaz csak a csatlakozás típusa más.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#24587) CsabaSteel válasza AndrewTdi (#24535) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Hali! Nekem Kingston hyper x cloud stinger fülesem van és nagyon jól szól, megvagyok elégedve vele. Játékra is nagyon jó 👍

Csé

(#24588) haiiro_o válasza d1abLo (#24586) üzenetére


haiiro_o
tag

Köszi. van rajta pci express.

(#24589) FST200


FST200
tag

sziasztok, rendeltem egy Hyperx Cloud Stinger Core fejhallgatót, a régi fejes már nagyon megadta magát , így ezt néztem ki, jókat olvastam róla, nem műbőr, szivacsos , könnyű és nagyon kényelmes, nah tegnap meg is jött, viszont a problémám, hogy hiába húzom ki a szárait teljesen, középpen a fej résznél brutál nyomja a fejem , hiába kényelmes nagyon a fül résznél nekem ez így használhatatlan , nem tudom ezt így mennyire tudom visszaküldeni és venni ott egy másikat :/

tudtok esetleg ajánlani egy fejhallgatót, 15e körül ,ami hasonlóan kényelmes fülnél de hosszú szára van :)
köszi!

(#24590) Andos91


Andos91
csendes tag

Sziasztok, nemrég ment tönkre egy Logitech G430-as fejesem. Senkinek nem ajánlom. Egy év alatt szét repedezett, tört a vékony gagyi műanyag tartó ami a hangszórójához van illesztve.
Mivel fejhallgató része több irányba 180 fokban elforgatható viszont ehhez gyenge a pánt tartó része ezért ez a hiba sokaknál jelentkezhet. helyette egy Corsair HS50-et néztem ki. Kinek mi a véleménye tapasztalata róla?

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#24591) CsonkaImo válasza Andos91 (#24590) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szia!

Én nem próbáltam még a HS50-et, de ránézésre fényévekkel strapabíróbbnak néz ki, mint a g430. Ártól is függ, de szerintem nem rossz választás.

(#24592) Andos91 válasza CsonkaImo (#24591) üzenetére


Andos91
csendes tag

Köszi a választ. Gariba választhatok helyette másikat és ezt néztem ki. Hangzásra is jobb szerinted? A G430 nekem kicsit halk volt.

Olyan nincs, hogy olyan nincs!

(#24593) CsonkaImo válasza Andos91 (#24592) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ahogy írtam, nem próbáltam így nem tudom milyen a hangja. De tippre nem hiszem, hogy rosszabb mint a g430. Attól is függ miről hallgatod.

(#24594) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Gyereknek szeretnék valami 7.1 -es USB-s fejhallgatót venni ami nem műanyag mert már a második törik össze. Logitech volt mindkettő ...

Ezeket néztem valakinek van valami tapasztalata ezek közül vagy akár más típus lényeg fent virtuális 7.1 legyen + USB + Mikrofonos :

Razer RZ04-02220100-R3M1 Electra V2 gaming headset, USB

Cooler Master MasterPulse MH750

MSI DS502

Sandberg Derecho 125-77

:F :F

Utóbbiak jobbak lennéenk annyiban, hogy a PCX szemben van velem és névnapjára 04.25 mindkettő megérkezne ... de ha sokkal jobb a Razer vagy esetleg vmi más akkor megnézném azt is.

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#24595) DamianB válasza maxxenergie (#24594) üzenetére


DamianB
őstag

Akkor már egy cloud 2 igaz tizessel drágább mint ezek .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24596) maxxenergie válasza DamianB (#24595) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi de 20K a maximum keret és egy fülese se bírta 2 évnél tovább a hanyagsága miatt szóval már ez is túlzás de hátha.

Amúgy Logitech g430 tört neki is szokásos.
Még ezt találtam most :

Thermaltake eSPORTS Shock Pro RGB

Tehát az 5 közül melyik lehet a legjobb cca. egy árban vannak Sandberg-ről nem is hallottam ettől még lehet jó vagy esetleg más ha létezik a leírt paraméterekkel 20K-ig :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#24597) DamianB válasza maxxenergie (#24596) üzenetére


DamianB
őstag

Ne haragudj de ezek se bírják addig se így ránézésre. Néz meg valahol egy cloudot na az össze van rakva . Amúgy a cloud core 20k es Van fent aprón cloud 2 is 20 ert.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24598) maxxenergie válasza DamianB (#24597) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi de maradjunk a tárgynál, nem veszek használtat, csak új és nincs 30K-m rá és USB-s érdekelne újonnan 20K-ig ami 7.1-es USB-s és vagy a felsoroltak közül vagy ha van jobb ennyiért akkor erre kérnék tippet.

Cloud Core ahogy néztem csak ALZA-nál van és nem USB-s nem is 7.1-es... :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#24599) DamianB válasza maxxenergie (#24598) üzenetére


DamianB
őstag

"Tárgynal "maradva ezen az árszinten vicc a usbs 7.1 nem tudom mért ragaszkodsz hozzá . Vedd amelyik tetszik valószínűleg nem.birjak majd sokáig. Tippre CH a legjobb de inkább vegyél Razert az "gamer".

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24600) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Sajnos már eléggé látszik az idő a Takstar HD 2000 + Zalman ZM-Mic1 kombóm előbbi tagján. Minden műbőr szerű réteg már lepergett róla és a jobb oldali szivacs irritálja a fülemet, ha rajtam van. Így felmerült a váltás gondolata. Szeretném kérni a tanácsotokat egy jó fülesre. A fentiek fényében preferált lenne egy textil borítású modell, ami idővel nem jut hasonló sorsra, hogy lepereg róla minden.

Amivel eddig szemezgettem:
-Használt SS Arctis 7 30-35 környékén, gari nélkül. Ez mennyire lehet jó deal? Láttam, hogy csak a "facelift"-es verzió van az ajánlottak közt, a régi nem annyira jó széria volt vagy csak már nem kapható és ezért nincs a listán? Illetve wireless létére a latency okozhat még ezeknél gondot?
- Új SS Arctis 3.

Általánosságban kérdem, hogy ezek a virtuális 5.1/7.1 megoldások mennyire parasztvakítás megoldások a gyakorlatban?
Olvastam az Arctis 7 kapcsán, hogy van rajta egy fizikai poti, amivel lehet szabályozni a játék és a voice app közti volume balance-ot, ez megvett kilóra. Ez mennyire ritka a fülesekben?

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Kvartyogás multiplayer játékok vonzatában.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
25-35K körül
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
ez mindegy.
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
5.1 vagy 7.1
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Pref. USB, de nem követelmény.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya. (ROG STRIX B350-F GAMING lap, valami Realtek chippel)
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
RGB karácsonyfa nagyon nem hiányzik, de emiatt nem zárok ki semmi jót.
+ Az említett volume balance szabályzás.

Köszönöm előre is.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.