Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) jotzi888


jotzi888
csendes tag

Sziasztok!

Van egy jó másfél hónapja egy HyperX Cloud Stingerem, amit PS4 Pro-hoz használok, főleg FPS játékokhoz. Korábban egy full olcsó noname fülessel játszottam, amivel le tudtam követni a mozgásokat, mi merről jön stb., ennél viszont képtelen vagyok erre, vagy a fülemmel van probléma, vagy nem vagyok kompatibilis ezzel a Stingerrel. Elsőkörben van valami ötletetek miért lehet ez?
Ha nincsen, akkor csak erre a célra keresnék másik vezetékes fejhallgatót.

Amik eddig szimpatikusak és szeretném ennél tartani az összeg limitet is azok a következők:
SteelSeries Arctis 5
Logitech G433
Sennheiser GSP 300

Tudnátok véleményt mondani légy szíves?

Előre is köszi!
Joci

(#24752) F.B.I. válasza jotzi888 (#24751) üzenetére


F.B.I.
veterán

Stinger Core megy itthon konzolon. Gyerek nem panaszkodott, Siege, CoD. Mindenkit lelő, akit lát és tud. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24753) kiszpista900


kiszpista900
aktív tag

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne véletlenül van köztünk olyan aki ps4-en warzonezik PS gold headsettel?
Ma lett meg a cucc de nem valami jó eddig nem tudtam beállítani vagy vissza hallanak nagyon vagy nem hallanak :(

(#24754) VTom


VTom
veterán

Sziasztok,
jelenleg egy Sennheiser RS175-öm van, és gondolkodom, hogy váltsak TrutleBeach Elite 800-ra.
Aalpvetően a zárt füleseket szeretem, PS4-re és filmezésre használom, néha zenehallgatásra is.
Az RS175-tel alapvetően elégedett vagyok, de a surround lehetne combosabb, ezért gondolkodom a váltáson. Ez a típus ugye sztereo jelet kap és azt konvertálja át.

Szerintetek érdemes lenne cserélni, vagy engedjem el?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#24755) F.B.I. válasza VTom (#24754) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én azt tudom neked mondani, hogy ha cserélsz, akkor ne arra. Amazonon 1000 vásárlónak, csak 40%-a értékelte jóra. Eléggé elkeserítő.

Én egy Hyperx Cloud Core-al tolom X-en, előtte Stinger Core volt (CoD, Siege, csapatban, folyamatos kommunikáció és nem vagyok már fiatal).
Teljesen jól hallható minden.
Ha már PS4, miért nem a wireless Gold?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24756) kiszpista900 válasza F.B.I. (#24755) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Nem tudom mi a baj ,de gold egy ...fos :DDD kényelmetlen jó pár óra után és nem tudom miért de nem tudom beállítani hogy tökéletes legyen a játék hang/ csevegés ! Vissza haljak magukat vagy épp őket nem hallom :(10e Ft is hp füles kényelmesebb és semmi szarakodas :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24757) VTom válasza F.B.I. (#24755) üzenetére


VTom
veterán

Volt platinumom, de nekem kicsit dobozhangzása volt. Ahhoz képest az RS175 ég és föld, persze nem is egy kategória. Csak a surround ebben nem olyan erőteljes, egyedül ebben érzem gyengének.
Licitáltam egyre e-bayen, meglátjuk. HA megjön, ki tudom próbálni, aztán az marad, amelyikkel elégedettebb leszek.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#24758) F.B.I. válasza VTom (#24757) üzenetére


F.B.I.
veterán

Értem. Nekem a Sennheiser, az mindig is Sennheiser marad, soha nem cserélném, bár a vezetéknélküliség miatt, sok mindent fel kell áldozni....akkor már inkább Astro-t mondtam volna.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24759) F.B.I. válasza kiszpista900 (#24756) üzenetére


F.B.I.
veterán

Soha nem toltuk a PS4-et, csak vezetékes fülessel, neked nem jött be, ez előfordul. Mindenkinek más, gondolom ha annyira rossz lenne, a Sony adott volna ki egy szoftverfrissítést rá a játékosok visszajelzései alapján. Nálad valami bezavarhat.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24760) VTom válasza F.B.I. (#24758) üzenetére


VTom
veterán

Elvitték az Elite 800-at, nekem meg 100 fontnál többet nem ér, úgyhogy el is dőlt, marad az RS175. Köszi a segÍtséget.

Nem nagyon van egyébként választék abban a kategóriában, ahol én keresek, direkt optikai bemenetes transmitterrel rendelkező wireless, ami tud surroundot.
Mivel filmre és játékra is használom, én a TV-re kötöm a headsetet, és onnan tolom ki a hangot optikain, Így az USB dongle-ös vezeték nélküliek ki is estek.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#24761) kiszpista900 válasza VTom (#24760) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Lehet igen , biztos valami nem kerek!
Olyan kérdésem lenne Sennheiser 373d vélemény?vagy hyper revolver?

[ Szerkesztve ]

(#24762) F.B.I. válasza kiszpista900 (#24761) üzenetére


F.B.I.
veterán

Sennheiser.... mindenképpen, kényelmesebb is.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24763) paltom


paltom
tag

Fejhallgatók keresek max 40ezerig, 7.1 legyen és wireless, a steelseries actis 1-el szemezek, tapasztalat valakinek?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#24764) #45687808


#45687808
törölt tag

Sziasztok!

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék (közbe beszélgetés teamspeak-en), filmezés.
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
70000 Ft.
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes.
Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré illeszkedő.
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos.
Milyen hangzást vársz?
Real 5.1.
Milyen csatlakozású legyen?
Jack.
Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Acer Predator Helios 500 laptopról.
Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Zajszűrés legyen benne.

Acer Predator Galea 350-et nézegettem, jó lehet a fent leírtakra?

(#24765) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Jelenleg egy HyperX Cloud II használok amivel igazából semmi bajom csak váltani szeretnék vezeték nélkülire ami hasonló vagy jobb hangázssal rendelkezik...

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Legfőképp játék [Multi és Single is] (közbe beszélgetés DC-on vagy TS-en), film / sorozat.
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
120000 Ft.
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezeték nélküli.
Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré illeszkedő (circumaural).
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos.
Milyen hangzást vársz?
Hasonló legyen, mint a Cloud II vagy jobb.
Milyen csatlakozású legyen?
Teljesen mindegy.
Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
MSI MPG Z390 GAMING PRO CARBON alaplapi kártyája.
Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Zajszűrés lehet benne, de nem feltétlenül szükséges.

STEELSERIES ARCTIS PRO WIRELESS-et és a STEELSERIES ARCTIS 7-et nézegettem valamint a SENNHEISER GSP 670 Wireless. Bármelyik ezek közül jó lehet az említett dolgokra?

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#24766) eisento


eisento
addikt

Sziasztok!

PLAYSTATION 4 pro-hoz keresnek elsosorban vezetekes headsetet mikrofonnal jelen pillanatban egy Turtlebeach stealth 520 wireless headsetet hasznalok de kezd megmakkanni a fulparna is megy szet meg rohadtul idegesit a muanyag fejpant nyikorgas... ha nyelek egyet vagy mozog az allkapcsom stb nyikorog ez a ...
szoval:

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Legfőképp játék [Multi és Single is]
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
25000ft
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékest vezetek nelkuli ugysincs ilyen arban ami van meg kaka
Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré illeszkedő (circumaural).
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos.
Milyen hangzást vársz?
a mostani tbnel ne legyen rosszabb, es NE legyen olyan mint a sony gold headset hogy kb nulla basszus van benne
Milyen csatlakozású legyen?
jack
Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
dualshock 4 jack csatlakozo :D
Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
tetszik a hyperx cloud 2 fem villas kialakitasa de vegulis mind1 csak ne legyen nyikorgas...

eddig arctis 1-et neztem meg corsair headseteket (corsair kialakitasa hasonlit hyperx-re) meg astro a10 ami talan beleferne a keretbe de sogor olyat vett es (nekem) kicsit soknak tunt a basszus keves a magas.

minden otlet johet kulfoldi rendeles is lehet ebay amazon stb. :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#24767) Kobe válasza syIex (#24765) üzenetére


Kobe
veterán

Szvsz 120K szigoruan ablakon kidobott penz a gamer fejesek vilagaban, foleg alaplapi hangkartyaval

Sokat nezegettem en is, de jelenleg nincs es sztem meg jodarabig nem is fog olyan fejes letezni, amit keresel, igy sztem siman felezd meg a budzset mert 60K es 120K kozott nem fogsz olyan minosegjavulast kapni ami 1 HUF ot is megerne pluszban

Audio Technica G1WL mar van 50K korul es kb ez a minoseg wirelessben a nonplus ultra.

Ha nagyon jo minoseg kellene mind mikrofon mind fejes szinten akkor szerintem inkabb kulso hangkartya + studio fejhallgato + asztali mikrofon iranyba kell nezelodni, de ott is 60-70K bol olyat lehet osszerakni h lefozi a kvt
Ha a vezetekes emeszthrto vonal akkor Phillips GSP9500 es ehhez egy V-Moda Boom Pro jackes mikrofon

(#24768) syIex válasza WongFeiHong (#24747) üzenetére


syIex
veterán

Nekem folyamatosan abba van duga és semmi ilyesmit nem tapasztaltam még egy jó év alatt! :N

Kobe;
Hát nem tudom ezekről amiket kérdeztem is azokról nagyon jó vélemények vannak és azt is írják, hogy simán felveszik a versenyt az ilyen árú vezetékesekkel is! :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#24769) Kobe válasza syIex (#24768) üzenetére


Kobe
veterán

Van egy 80ezres audiofil vezeteknelkuli fejesem, LDAC kodekkel, mikrofonnal
Egy 30 dollaros kondenzatoros studiomikrofon megeszi reggelire

Ennek fenyeben en erosen merlegre raknam az ar/erteket.
1, Meger-e neked pluszba 70-80Kt a vezetek nelkuliseg tenye, szarabb mikrofon minoseggel, vagy
2, inkabb kevesebbol megelegszel ugyanazzal a minoseggel, vezetekesben
3,ramesz a minosegre es szinten a budzse felebol osszehozod mind mikrofon, mind hangzas teren a studio minoseget

A vezezeknelkulinel megfontolando az is, hogy 2 ev alatt ugy leamortizalodik az akksi h nem lehet majd wirelessnek nevezni, szaki meg aki megbontja neked akksicsere vegett idehaza nem nagyon lesz, vagy horror aron sufnibarkacsol..... A 120K s fejhallgatot....

Nezd meg pl az AT G1WL-t es a Sennheiser GSP300at. Mikrofonjuk nagyon egy kategoria, arban megis 30ezres difi van mellette

[ Szerkesztve ]

(#24770) VTom válasza Kobe (#24767) üzenetére


VTom
veterán

"Audio Technica G1WL mar van 50K korul" nem inkább 90K az? :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#24771) Kobe válasza VTom (#24770) üzenetére


Kobe
veterán

Nekem argep / arukereso meg hozott par napja egy 59990 es ajanlatot, lehet azota levettek, pedig nezegettem
Amazonon is volt 200 tobbszor 200 USD korul

(#24772) F.B.I. válasza eisento (#24766) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hyperx Cloud Core.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24773) VTom válasza Kobe (#24771) üzenetére


VTom
veterán

Ez a típus használható egyébként TV-re kötve?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#24774) eisento válasza F.B.I. (#24772) üzenetére


eisento
addikt

koszonom!
esetleg van olyan verzio amiben nem mubor a fejpantnal meg a ful resznel hanem vmilyen szovet? nyaron meleg van a panelban vagy ha lehet kulon venni ali ebay stb akkor nem gond.
ez playstationos gondolom hangzasban ugyanaz lehet nem? [link] :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#24775) Kobe válasza VTom (#24773) üzenetére


Kobe
veterán

Passz
Nem vettem ilyet, de elvileg wifi usb dongle van hozza vagyis ujabb tvkkel nem kellene gondja legyen

(#24776) F.B.I. válasza eisento (#24774) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ugyanaz. Tudsz venni hozzá külön szövetpárnát.
[Bár ezzel jobban jársz, olcsóbb lett.] A Core 17K-ért volt jó vétel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24777) Paadoxon


Paadoxon
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit off, de nem teljesen az alábbi felvetésem és hátha tudtok valamelyik irányba billenteni :)

Szeretnék egy új gamer fülhallgatót (erről korábban már volt itt bejegyzésem), de most már inkább a vezetékes irány lenne a követendő. Viszont: a legtöbb nekem szimpatikus (Asus fetisizmus is bejátszik) nem jack hanem USB-s csatlakozású. Ami a dillemma forrása: van egy kedves Asus Strix Soar hangkártyám, ami ez esetben ugye "kuka".

Érdemes eladni a Soar-t és USB vagy keressek jack-es megoldást, mert a hangkártya mégis hangkártya :F ?

(#24778) HELLAFLUSH válasza Paadoxon (#24777) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Az Asus Strix Soar hangkártyát nem fogja odaverni egyik usb-s fejhallgató sem.

(#24779) Paadoxon válasza HELLAFLUSH (#24778) üzenetére


Paadoxon
csendes tag

Koszonom!

Erre hajlok en is, de normal jack alapu cucc nem nagyon akad, de ezek szerint inkabb keressek tovabb :)

(#24780) nepszter1


nepszter1
addikt

Alzán a HyperX Cloud Alpha 23k mennyire best buy?

(#24781) DamianB válasza nepszter1 (#24780) üzenetére


DamianB
őstag

Ha kicsi füled van akkor az .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24782) DamianB válasza #45687808 (#24764) üzenetére


DamianB
őstag

Nem nagyon tudok zajszűrő gamer fejesről . Hyperx cloud vagy Gsp 600 elég jól kiszűri a külső zajt mindkettőt próbáltam.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24783) -FLY->


-FLY->
őstag

Hali!

Tegnap 4 év után tönkrement a HX Cloud Core fejesem.
A kérdésem az lenne, hogy mit érdemes venni max 50k-ig?
Érdemes maradni a Cloud vonalon, vagy más esetleg?
Kicsit acélosabb magas hangok nem ártanának, ha ez lehetséges.

(#24784) Paadoxon válasza DamianB (#24782) üzenetére


Paadoxon
csendes tag

Az Asus-nak a komolyabb cuccai mar rendelkeznek zajszuro funcioval.

(#24785) F.B.I. válasza -FLY-> (#24783) üzenetére


F.B.I.
veterán

Simán maradj Hyperx-en.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24786) eisento válasza -FLY-> (#24783) üzenetére


eisento
addikt

en is kerdezoskodtem mostansag hyperx-et ajanlottak de ugye nekem ps4-hez kell igy sogorom astro a10-eset is kiprobaltam es asszem astro lesz az tuti hogy torhetetlen szepen szol, kenyelmes legateresztos szovet parnak ha az astro oldalarol rendelem ingyenes a hazhozszallitas. legalabbis ha nem neztem vmit felre :D es nem dragabb mintha vmelyik boltbol rendelnem.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#24787) ravap válasza Kobe (#24767) üzenetére


ravap
kezdő

Szia!
Külső hangkártya + studio fejhallgató + asztali mikrofonra tudsz írni egy ajánlást?
:R

(#24788) Kobe válasza ravap (#24787) üzenetére


Kobe
veterán

Normalis low latency kulso, studio minosegu hangkartya a Focusrite 2i2-nal kezdodik (minimum 2. Generacios, de inkabb a harmadik, ujonnan mar azokat lehet csak kapni)

Budget barat studiofules Invotone HD2000-es modell par ezer ftert (illetve ugyanezt gyartottak tobb fantazianeven is, barmelyik megteszi kozuluk, ugyanaz a darab)

Studio mikbol asztalra kardioidot erdemes venni, aliexpressrol olcson Uhuru XM900, vagy BCM 800, markasabb darab itthonrol AudioTechnica AT2020

Ez a 3 ujonnan kb 70K bol megall, es egy 2hangszeres koncertet vokallal felveszel vele studio minosegben :) call of dutyhoz nemkicsit overkill, de ezzrl lehet a legjobban elkolteni 70K t, nem fejessel

(#24789) ravap válasza Kobe (#24788) üzenetére


ravap
kezdő

Köszönöm szépen! :R

(#24790) DamianB válasza Paadoxon (#24784) üzenetére


DamianB
őstag

Ezt nem tudtam melyek ezek ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24791) -FLY-> válasza F.B.I. (#24785) üzenetére


-FLY->
őstag

Cloud Alpha arany lett az alzáról 23k-ért a befutó.
Rászántam pár órát az olvasgatásra, de annyira nem bizalomgerjesztőek a versenytársak, még jóval drágábban sem, ilyen áron meg nincs is min gondolkodni abszolúte.

(#24792) F.B.I. válasza eisento (#24786) üzenetére


F.B.I.
veterán

Egyetlen baj van az Astro A10-el: 1év alatt a szövet alatti szivacsok elgyengültek és úgy már nem volt kényelmes. Mivel ragasztott, nehéz cserélni és csak Kínából.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24793) DamianB válasza F.B.I. (#24792) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem a felül lévő szivacs ragasztás engedett el vissza ragasztottam de így kicsit nyomja a fejem . Oda adtam öcsémnek használni

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24794) Paadoxon válasza DamianB (#24790) üzenetére


Paadoxon
csendes tag

Bocs, hülyeséget írtam. Mostanság olvasok teszteket, specifikációkat ezerrel, mert dilemmám van, és csak az 'Asus' és "noise cancelling" szóösszetétel csípődött, de most utánanéztem és csak a mikrofonokra írja :(

Sorry!

(#24795) F.B.I. válasza DamianB (#24793) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is a gyereknek adtam de már neki is nyomja, pedig neki haja is van. Azzal nem lenne gond de sajnos a füles párnák is romon. Pedig jó minőség, jó hang, iszonyat mikrofon....csak hát a szivacsozás....1 év alatt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24796) DamianB válasza F.B.I. (#24795) üzenetére


DamianB
őstag

Igen a te fasza teszted után szereztem be én is nekem maguk a szivacsok jók azzal nincs baj . jó kis fejes de mostmár hogy megszoktam a Sennheisert már nem olyan a hangja ;]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24797) Helsing


Helsing
aktív tag

Keresek egy vezetékes fejhallgatót, de olyat ami jól szellőzik és kellőképp nyitott. Valamint van rajta mikrofon is. Nem hátrány ha a miki kikapcsolható, de nem lényeges szempont.
Csak szövetborítású párna jöhet szóba. A zárt és műbőr/bőr borítású fejesektől két perc alatt megfájdul a fülem.

Ilyesmire gondoltam. [link]
Vagy ilyenre [link] Csak ez vezeték nélküli.

Azt néztem, hogy nagyon kevés ehhez hasonló fejest gyártanak és azokat is inkább az alsó kategóriában. Mondjuk nekem nem is kell nagyon profi cucc. Nem vagyok audiofil. Az a lényeg, hogy hosszú használat után is kényelmes legyen használni és ne legyen borzalmas a hangja, valamint használható legyen a mikije.
Árban 30-nál megállnék, ha lehet.
Van valakinek ötlete, hogy mit lenne érdemes vennem?

(#24798) Helsing


Helsing
aktív tag

Van egy ilyenem itthon. [link] Sokáig bírja akkuról, de ha bedugom a kábelét, akkor működik töltés közben is.
Egész jó, de mivel jól szigetel (hiába szövetpárnás), ezért ettől is megfájdul a fülem egy idő után. Emiatt nem tudok huzamosabb ideig fülhallgatót sem használni.

Egy ezer éves Skullcandy fejest használok, de azon nincs mikrofon. :(
A lényeg az lenne nekem, hogy a párna egysíkban legyen. Ne legyen a közepén bemélyedés.

(#24799) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

Aprón találtam egy Hyperx Cloud Alpha fejhallgatót. Megkérdeztem az eladót, hogy garancia jár-e hozzá. Azt írta, hogy mivel visszaküldött, bemutató darabok, kibontott , csomagolás sérült, esetleg kiállított darabokról van szó ezért nem. Azt tanácsolta, hogy járjak utána, hogy a gyártói garancia érvényesíthető-e. Tudtok ebben nekem segíteni?

[A gyártó] oldalán ez a [szöveg] szerepel.

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#24800) VTom válasza csuzda (#24799) üzenetére


VTom
veterán

Ez nem mond semmi konkrétumot, de kiemeli, hogy az eredeti vásárlónak jár a ganarcia.
A legtöbb gyártói garanciához számlát kérnek a vásárlásról, gondolom itt is, így nincs gari, ennyit kockáztatsz azzal a 15K Ft-tal.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.