Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) DamianB válasza CsabaSteel (#24299) üzenetére


DamianB
őstag

Fentebb beszéltünk róla én is majdnem azt vettem Cloud Core . 16 k emagon ennyi pénzért ajándék.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24302) CsabaSteel válasza DamianB (#24301) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Hali! Néztem azt is amit írtál. Egy Razer vagy MSI ilyen árba ugyan azt tudja vagy jobb tőle kicsit?

Csé

(#24303) DamianB válasza CsabaSteel (#24302) üzenetére


DamianB
őstag

Megmondom öszintén a razert msit nem ismerem cloud 2 próbáltam az nagyan meggyöző volt. De hogy mondjak valami konkrétat is nincsenek egy ligában ezen az ár szinten egyértelmű cloud

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24304) CsabaSteel válasza DamianB (#24303) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Köszönöm 👍

Csé

(#24305) Emu


Emu
őstag

Sziasztok!
Ár érték arányban keresem a legjobb mikrofonos fülest 10-20e Ft között. Egy Invotone HD2000-t kellene váltania, elvárás, hogy hangminőségre ennyit kell tudnia. HyperX Cloud Stinger / HyperX Cloud Core között filózom, szerintetek melyik legyen? Ajánlhattok nyugodtan mást is :R

(#24306) Emu


Emu
őstag

nem tudom, hogy sikerült duplán... :(((

[ Szerkesztve ]

(#24307) matheuszka


matheuszka
csendes tag

Sziasztok a segítségeteket szeretnék kérni, két HyperX Cloud fejhallgató között vacillálok mivel nem tudtam kipróbálni őket a ti véleményeteket szeretném kérni.
Kingston HyperX Cloud II VS Kingston HyperX Revolver -a két versenyző.
1. Zenehallgatás, filmezés, játék (egyaránt, így növekvő sorrendben)
2. <28k
3.Vezetékes
4. -
5. Mikrofonos
6. a 7.1 et nem érzem annyira fontosnak
7. ha hangkártyám megfelelő Jack
8. Integrált hangkártya- Realtek ALC1150
9. semmi extra
Melyiket lenne érdemesebb választani?
Vagy inkább valami mást kellene néznem?

(#24308) DamianB


DamianB
őstag

Kérdéseitekben ott a válasz Cloud Core

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24309) Emu válasza DamianB (#24308) üzenetére


Emu
őstag

Elolvasva külföldi cikket végül azt rendeltem. Tegnap jött meg, eddig nem csalódtam benne

(#24310) gtamate2


gtamate2
veterán

Aki esetleg az Xrfy H2-n gondolkozott idáig: Teszt

*Sn0w

(#24311) gtamate2 válasza matheuszka (#24307) üzenetére


gtamate2
veterán

A Cloudot vedd, a Revolver egy rakat trágya. Az emagon most akciós a Cloud Core, ha esetleg nincs szükséged az usb-s hangkártyára.

*Sn0w

(#24312) spanglee001


spanglee001
addikt

Üvd
segítséget szeretnék kérni!
beszéljetek le az astro a50ről :D
a lényeg vezeték nélkülit keresek, legalább úgy szóljon (de inkább jobban) mint a logi g633
és dokkolóval töltsön, de ha lemerülne, akkor kábelen lehessen tovább használni létezik ilyen? :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24313) Sn00k


Sn00k
veterán

Sziasztok

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
elsősorban játék, film

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
max 30-40

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezeték nélküli

(4) Circumaural vagy supraaural?
mindegy

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?
Mindegy

(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
alaplapi 5+ Optical S/PDIF (Realtek® ALC892 Codec)

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Nem fontos

Ami még fontos, hogy ne elemes legyen és ha kell töltögetni, akkor legyen hozzá valami dokkoló.

KÖSZI

3njoy the Lif3

(#24314) Sn00k válasza Sn00k (#24313) üzenetére


Sn00k
veterán

Ezt néztem első körben neten jókat írnak róla: Razer Nari Essential

3njoy the Lif3

(#24315) HoyHoy2 válasza Sn00k (#24314) üzenetére


HoyHoy2
tag

Esetleg HyperX Cloud Stinger Wireless? Kicsit olcsóbb, amit te irtál mondjuk nem ismerem, nekem ez fél éves, eddig elégedett vagyok vele, ugyan ezekre a célokra használom, szvsz a szintet hozza, napi 2 esetleg 3 órát használom, és 3. napon szoktam feltenni tölteni, dokkolója nincs. nem tudom az +5 ezerért ad-e többet!

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#24316) Sn00k válasza HoyHoy2 (#24315) üzenetére


Sn00k
veterán

köszi megnéztem, berendeltem! :DDD

3njoy the Lif3

(#24317) gtamate2 válasza HoyHoy2 (#24315) üzenetére


gtamate2
veterán

Egyik rosszabb, mint a másik :)

*Sn0w

(#24318) Tamas991


Tamas991
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Az lenne a probléma hogy a fejhallgató (SB X H5 T.E.) mono-ban szól, nem stereoba, zenénél az éneket is alig hallani.
Hangkártya az egy 12 ezres Asus Xonar SE.
De előző alaplapnál integrált mellett is ugyanez volt a baj...
Szóval erős a gyanúm hogy ennek a fejesnek egyik sem elég jó.
A bal vagy jobb oldalt szóló hangokat sem tudom megkülönböztetni, egyszóval mono.
Minden rendesen össze van dugva.
Előlapi panelen is próbáltam és a hátsó jack csatl. is.
Akkor lehet hogy egy komolyabb kártya kell.
Vagy lehet hogy hibás.
????

(#24319) #48613632 válasza spanglee001 (#24312) üzenetére


#48613632
törölt tag

Az A50-et nem lehet kábeles módban használni. Viszont 10 órát tuti bírja. Nekem a hangminőséggel sincs gondom. Kicsit macerás a dokkba tenni, mivel elég fexibilis a fejpánt része, de nem vészes amúgy. Én még néha a vállammal eltekerem a hangerőt. Először nem tudtam, hogy miért halkul el mindig. :DDD

(#24320) Chrys_ válasza #48613632 (#24319) üzenetére


Chrys_
addikt

Azt meg hogy a francba csinálod, nekem nem jön össze :D

(#24321) #48613632 válasza Chrys_ (#24320) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát, sokat segít egy jó vastag fürdőköpeny, amit itthon szoktam hordani :DDD

(#24322) spanglee001 válasza #48613632 (#24319) üzenetére


spanglee001
addikt

jól lebeszéltetek :DDD
na gen 4 :D lehet vezetékkel tölteni miközben használod :K
hangminőség vállalható bár nem estem hanyat ahoz kicsit több kell, de játékra tökéletes. neten fellelhető footstep presetek beállítása után, majdnem felér egy kisebb wallhackkal :DDD 2 év dolbi atmos kupon van hozzá amivel mégjobban testre szabható, de ha mást nem a volume leveler ad egy kis plusz kraftot neki. a voice/game csatorna állító egy jól eltalált funkció tetszik. a mikrofonon kell még hangolni mert az nem az igazi :F , de használható.
összességében elégedet vagyok vele masszívnak tűnik, de az ára nem a baráti kategória....

az viszont király, ha leteszed pár percre standby-ba teszi magát, aztán ha megmozdítod feléled mozgásérzékelős ez tetszik

próbáltam a vállammal állítani a hangot, nekem nem sikerül pedig jó lenne :C

szerk: sikerül csak gyakorolni kellett nagyon állat :C :R bár véletlenül nem sikerülne de így mégjobb :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24323) #48613632 válasza spanglee001 (#24322) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én ezt a vezetékkel töltést sosem használtam. Most, hogy mondod, van rajta egy micro USB, de a helyzet az, hogy eddig még sosem merült le, pedig jó pár órákat használtam.
Competitive FPS-t sem nagyon játszom. Egy-két kör Apex szokott lenni esténként, casual módban, haverokkal, így különösebben nem foglalkoztam a finombeállításokkal sem.
Zene nálam youtube + spotify, de ez sem túl gyakori. Zenét inkább autóban hallgatok, meló közben.

Ez a vállal hangerőszabályzás, lehet, hogy specifikus nálam. 100+ kg vagyok, és vállaim is vannak, plusz a vastag fürdőköpeny. Én könnyedén tudom tudom szabályozni most is, direkt próbálom :DDD Kicsit jobbra oldalra billentem a fejem, és a vállam is enyhén fel van húzva. Pl ha a jobb alkaromon támaszkodok az asztalon, kissé féloldalasan ülve, nem pont szemben a monitorral, és könyökölve gépezek. Valami olyasmit csinálok, amihez nem kell a bal kezem. Kicsit kinézek jobbra, már elé is tekertem. Ugyanez vissza :DDD
Egyébként, azóta hogy kiderült, hogy ez feature, nem pedig bug, én is alkalmazom a módszert :DDD

A Dolby Atmost én megvettem. Úgy is lejárna, így meg akkor megmarad, ha esetleg eladnám a szettet majd évek múlva. Egyébként, csak az X-Boxhoz jár amúgy is, és picivel drágább is, mint a PS4 verzió, legalábbis, ahol én vettem, ott ez volt a helyzet. Gondolkodtam is, hogy kb 10 fonttal drágább, az Atmos meg 15 dodó örökre, szóval jobban megéri a PS4-es verziót venni, ha amúgy nincs más érv az X mellett.
Sajnos csak akkor derült ki, hogy 2 éves a limit, mikor már megvettem, így nekem is az X verzió lett.

Na, standby mód. Hát, én korábban néztem úgy tartalmakat, főleg természetesen szöveges anyagot, vagy ahol nem számít a minőség, hogy csak letettem az asztalra a fejest, és szólt. :DDD Na, ez most nem fog menni, mert pár mp után elhallgat. :DDD Nincs hangszóró a gépemre kötve, így ez az igény valahol jogos, ha mondjuk külső szemlélőnek prezentálok valamit. Tudom, fura, de nálam éveken át bevált.
Viszont, elég nyitott ahhoz, hogy kifelé is jól hallattszon, illetve, ha a nyakamra lehúzom, akkor is jól működik. (Na, ezeket hívják asszem speciális igényeknek.)

(#24324) Tamas991 válasza Tamas991 (#24318) üzenetére


Tamas991
csendes tag

Valaki? :O

(#24325) #48613632 válasza Tamas991 (#24324) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát, ha nem user error, vagyis mindent jól dugtál össze, és állítottál be, akkor hibás a fejhallgatód.

EZ működik nálad? Stereo teszt, jobb-bal füledben szól felválltva.

[ Szerkesztve ]

(#24326) Remiel


Remiel
őstag

sziasztok

ez a Sennheiser GSP 600 - t érdemes megvenni? Ennyiért nem tűnik rossz vételnek, bár tudom az alapárat kicsit felhúzták, de ahogy elnézem 60k körül van máshol,

Esetleg tudtok ajánlani valami minőségibb wireless fülest ami megy xbox - al is hasonló árban?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#24327) DamianB válasza Remiel (#24326) üzenetére


DamianB
őstag

Én megvettem de egy hónap még haza érek és tudom használni . Ha tudja amit elvárok tőle akkor megérte nekem . Te döntsd el . Ahogy megfigyeltem nem nagyon terjedt el mert az elején nagyon drágán adták és annyit nem tud hogy 70k környékén adják kint is meg itthon is . De közben meg csökkent az ára emag ki akarja szórni gondolom senki sem vitte . Amazonon is ilyen 130-150 dollcsi euró ért láttam .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24328) #48613632 válasza Remiel (#24326) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát, privát vélemény, de kell hozzá egy erősítő, hogy rendesen szóljon. Ezen kívül, nekem annyi bajom volt még vele, hogy az én fejemre, nagyon szorosan illeszkedett. Van rajta ugyan állítási lehetőség, de kb ugyanaz mindkét végállásban. Nálam 1-2 hetet bírta, aztán úgy voltam vele, hogy ha megveszem a hozzá való Sennheiser GSX erősítőt, akkor meg már ott vagyok, hogy abból bőven kijön az A50 vagy a Cerberus is.

(#24329) DamianB válasza #48613632 (#24328) üzenetére


DamianB
őstag

Laptomban elég komoly dac van ettől nem félek hogy nem hajtja ki az hogy szorosan lesz a fejemen remélem a hangokat is kizárja ez volt az egyik fő szempont amiért választottam.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24330) Tamas991 válasza #48613632 (#24325) üzenetére


Tamas991
csendes tag

Nem tudom annál sem megkülönböztetni a balt és jobbot,mintha középen szólna.
De hangkártya driver-énél van egy hasonló teszt, 1-2 mp-es, ugyanolyan ott is.

(#24331) Tamas991


Tamas991
csendes tag

Meg már a garanciaidő is lejárt, 1 év volt rajta. :))

(#24332) HoyHoy2 válasza gtamate2 (#24317) üzenetére


HoyHoy2
tag

nem tudom wirelessbe melyik az ami jobb ebben az árkategóriában, szvsz hobby felhasználásra tökéletes.

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#24333) EnterR


EnterR
veterán

Remélem jó helyen teszem fel a kérdést, tudok bárhol olcsóbban venni Cloud II vagy Alpha S-hez kompatibilis jack kábelt? Vettem egyet hetekkel korábban, és pont az a milliméter hiányzik, hogy bepattanjon a helyére a jack csatlakozó. A gyári mellé szeretnék egyet venni mindenképp, de a HyperX-es retail verzió elég drága. Alpha S-t vettem ma, gondolom ugyanakkora a nyílás mint a Cloud II-n.

PSN ID: marquuard

(#24334) Tamas991 válasza Tamas991 (#24318) üzenetére


Tamas991
csendes tag

Akkor gondolom az lenne a tanács, hogy vegyek egy újat, vagy más félét.....

(#24335) Nano22


Nano22
csendes újonc

Üdv mindenkinek!Azt szeretném kérdezni h PS4 melle melyik fules ajanlott inkabb.Arctis pro wireless vagy Audeze mobius?Esteleg ebben a kategoriaban valami mast tudtok javasolni?Koszonom!

(#24336) Remiel


Remiel
őstag

az aprón nézd meg hirdetnek egy Astro A40 az elég jó ha hibátlan, sajnos PS4 variáns, ha xboxos lenne már elvittem volna :DDD

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#24337) spanglee001


spanglee001
addikt

szeretnék valami komolyabb fejhallgató tartót. De nem akarok 30k-t kiadni érte :Y
nem kell usb/villogás stb, de fém legyen és íves nagyfelületen érintkezzen a fejhallgatóval.
tehát ilyesmit szeretnék, de nem ennyiért ;] [link]

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24338) Talala válasza spanglee001 (#24337) üzenetére


Talala
senior tag

Google első találat [link]

(#24339) spanglee001 válasza Talala (#24338) üzenetére


spanglee001
addikt

ez nem annyira fém, mint amennyire fa :C erre 2 kézzel lehet rátenni a fülest ami folytonos feszítésben lesz.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24340) Talala válasza spanglee001 (#24339) üzenetére


Talala
senior tag

Sry, a fém kritériumon teljesen átsiklottam, csak a "nagy felületen érintkezzen a fülessel" lebegett előttem

[ Szerkesztve ]

(#24341) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Sziasztok! Segítség kellene gamer fejhallgató ügyben. Jelenleg Steelseries Siberia v3-asom van. Szeretném lecserélni valami újabbra és jobbra.

Eddig amit találtam: Logitech G Pro (981-000812) - nekem nagyon tetszik.
Nézegettem még sokfélét, de nem tudok dönteni.

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? - Sok játékhoz.. ;)
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? - 30k
Vezetékes vagy vezeték nélküli? - Vezetékes
Circumaural vagy supraaural? - Circumaural
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli? - Mikrofonos (azért ne egy gagyi robothangot kreáljon)
Milyen hangzást vársz? - 5.1, 7.1 leginkább
Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)? ASUS ROG Strix G731GU notebook

Köszönöm előre is!

(#24342) cyberkind


cyberkind
félisten

Szép estét!

Kingston HyperX Cloud II, vagy Alpha? Anno, Cloud I fejesem volt, imádtam, minden téren tökéletes volt, akár 12 óra után is, így tapasztalatom azzal van, viszont nem tudom, hogy az Alpha jobb-e, illetve megéri-e azt a pluszt. Laposról hajtanám, illetve a jövőben konzolról (PS 4 vagy akár 5 is). Köszi a segítséget!

Üdv!

Paranormal Cocktivity

(#24343) SyMbioTe

Sziasztok!

Egyik barátomnak kellene egy fejhallgató, nagyrészt játékra (fps)
1.: FPS játék nagyrészt
2.: 20k, +/-1-2k
3.: Inkább vezetékes.
4.: circumaural
5.: Mikrofonos
6.: Stereo elég.
7.: Mindegy.
8.: Integrált kártya, HP laptop, semmi komoly, de most típust nem fogok tudni mondani. :(
9.: Nem lényeges. :D

Igazából Aquaban láttam HyperX Cloud PS4 fejhallgatót, ez csak színezésben és kinézetben tér el egy sima Cloud-től, vagy van lényegi különbség is?
Ezen kívül még CloudX/CloudX Stinger/Core amit láttam ilyen árban.

Melyiket lenne érdemes megvenni?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#24344) tomi1066


tomi1066
csendes tag

Sziasztok!

Visszanéztem a topic-ban pár oldalt és ajánlottátok a HyperX Cloud Core fejest, ami egészen megtetszett. Akinek ilyen fejese van attól kérhetnék egy kis infót a fülpárna méretéről? Nem szeretném vakon berendelni, hogy utána kiderüljön kicsi a fülemnek és kényelmetlen lenne.

Köszi a segítséget. :)

(#24345) gtamate2 válasza cyberkind (#24342) üzenetére


gtamate2
veterán

Az I már nincs meg? Vagy miért akarsz helyette másikat? Egyébként gyakorlatilag ugyanaz a fejhallgató, az Alphában némileg kisebb hangszóró foglal helyet, más változtatás nem igazán történt.

*Sn0w

(#24346) gtamate2 válasza SyMbioTe (#24343) üzenetére


gtamate2
veterán

A Stringer kuka, a Cloud bármely verzióját nyugodtan veheted, csak a körítés különbözik.

*Sn0w

(#24347) cyberkind válasza gtamate2 (#24345) üzenetére


cyberkind
félisten

Az már nagyon régóta nincs meg, anno egy Astro A50-re cseréltem, amit megszoktam de sose volt kényelmes, majd amikor 1 év kihagyás után ismét elkezdtem használni az Astro-t, rájöttem, hogy nekem erre nincs szükségem, nagyon jó a hangzása, meg az wireless, de kényelmetlen, így visszatérnék/rek a jól bevált Cloud vonalra, azonbelül is a Cloud II-re szerintem. :)

Paranormal Cocktivity

(#24348) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Van nekem egy roccat kave 5.1 analog fejhalgatom, es egy b450 tomahawk max lapom. Az istenert sem tudom hozzadugni.

(#24349) Remiel


Remiel
őstag

kéne nekem egy 7,5-10m hosszú optikai audio kábel. tudtok olyan helyet, ahol nem horror az ára, viszont azonnal meg tudom venni? mindenféle webshopból tudok rendelni, de vagy nincs személyes átvétel, vagy a világ végén van nekem

egy xboxot kéne összekötni egy steelseries arctis pro egységével, de usb-n már a pc re csatlakozik az meg messze van a boxtól

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#24350) #48613632 válasza venom8888 (#24348) üzenetére


#48613632
törölt tag

Tippre:
Zöld dugó a frontok kijáratába, rózsaszín a mikrofon, narancs a hátsó, fekete a sub/center. Hangbeállításoknál 5.1-re tenni (nem fejhallgató, mert az stereo, és nem digitális)
Elvileg működnie kell.
Ha meg csak stereo kell, akkor rózsaszín + zöld a helyére, a többit lógasd csak simán, és a hangbeállításoknál stereo fejhallgatóra tenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.