Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33101) Kobak 27


Kobak 27
tag

Sziasztok!

Ahogy korábban is írtam, tv-t keresek. Erre jött 1-2 hozzászólás de sajnos nem sok. Azóta körbejártam néhány boltot és az alábbi készülékekre szűkült a kör:

Sony KD-49X8309 [link] , ez a Media Marktban 289e Ft most.

Sony KD-55X8507 [link] Ez 399e Ft, de ahogy hallottam egy kategóriával feljebb van, és most meg tudnám venni 0%-os thm-mel, ami lehet nem lenne hátrány, viszont méretben kicsit már határeset.

A harmadik pedig a Panasonic [link] , ez viszont az áruházban már csak 250e Ft.

Hajlanék a Sony felé, csak nem tudom a nagyobb ér e annyival többet. Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#33102) Gergőke88 válasza Tamás008 (#33097) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mar kaptal valaszt nem? :U
Le lett irva hogy noname tvt ne vegyel.

(#33103) Laci13


Laci13
tag

Sziasztok.
Van egy 55w805-m.
Észre vettem fehér alapon 1db színes(kékes,lila ha jó látom) pixel hibát más színél zöld színnél látom fekete a pixelt többinél,nem látszik hiba.
Ez a hiba javítható valahogy eltűnhet valahogy pl:youtube-n lévő pixel fixerel ?
A 3 napon már túl vagyok esetleg netes vásárlás miatt 14 napba bent vagyok,de ilyen tv ahogy nézem már nincs MM-nél max pénz vissza lehetne szerintem.
De akciósan vettem csak többért tudnám már meg venni.
Szerintetek érdemes ez miatt cseréltetni?
Sony amúgy garanciába hogy kezeli pixel hibát 1-nél cserél?
Köszönöm.

(#33104) blakey válasza Kobak 27 (#33101) üzenetére


blakey
titán

Panasonicot válaszd.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33105) Kobak 27 válasza blakey (#33104) üzenetére


Kobak 27
tag

Egy kicsit tudnád indokolni? Tudom, hogy jó a Pana panelja, de pont azt magyarázta valaki, hogy a Sonyban meg jobb az elektronika, jobb a lejátszó benne. Árban tény, hogy avval járnék a legjobban. A válasz akár privátban is jöhet, ha úgy egyszerűbb.

(#33106) Tamás008


Tamás008
tag

Egy Panasonic VIERA TX-L32C2E tv-n hogyan lehet beállítani a DVB-C t mert csak a DVB-T megyen. A kábel szolgáltató állítólag biztosítja a DVB-C-t.
Itt írják: [link]
"2015.11.01-től hálózatainkon már digitális (DVB-C) formátumban is elérhetőek műsoraink. Az 1TV csomagban csak analóg vételt biztosítunk, viszont a 2TV és 3TV csomagjainkban már élvezheti digitális csatornáinkat. A vételhez DVB-C tunerrel rendelkező készülék szükséges, mely az MPEG2 és MPEG4 kódolású jelfolyamot is képes feldolgozni. Amennyiben igényli, bérelhet, vagy vásárolhat tőlünk Set-top boxot is. "
3-as tv csomagom van. Kérlek segítsetek.
Hogyan tudom beállítani?
Köszi.

(#33107) ceia


ceia
őstag

Sziasztok, ezek közül melyik a jobb? SAMSUNG UE40H6400 LG 42LF652V

        it's more fun to compute

(#33108) blakey válasza Kobak 27 (#33105) üzenetére


blakey
titán

Mindenki azt magyaráz amit akar, én a Sony és a Pana közül a Panát választanám, 2 éve jobbnak tartom azonos kategóriában. Ahány sonyt láttam, mindegyik foltosabb volt a Panánál, nem volt annyira jó a kép, volt 3 Sony LCD tv-m, nagyon szerettem őket és akkor a Panák LCD-ben gyengébbek voltak, aztán 3 éve fordilt a kocka, a Panasonic feljövőben, Sony meg stagnál és néha nagyon mellényúl.
Ennyi a válaszom, nem venném a Sony, nem éri meg azt a töbletet, ráadásul Panára 5 év garit kapsz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33109) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Testverem szobájába szeretnénk egy TV-t.
32 col tökéletes lenne számára, túl sokat amúgy sem tevézik.
Kérdés, mi a véleményetek a Philips android alapú TV-rol?
Lehet vele '''normálisan'" pl. youtubeozni?

LED Smart Android, Philips, 80 cm, 32PFH5500/88, Full HD

Most akciósan 80 eFT-ért egy ilyen billentyűzetet adnak hozzá ajándékba.

Szerintetek?
Vagy jobb lenne egy hagyományos LED TV és egy ehhez hasonló TV Box?

Köszönöm!

(#33110) #94529552 válasza Laci13 (#33103) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem a legpraktikusabb megoldás nálad az indok nélküli elállás. Nem érdemes kínlódni vele. Mindig is zavaró, ha tudod, hogy ott van az hiba, és még könnyen akár rosszabbodhat is ilyen esetben. Innen utána rendelhetsz még olyat, vagy 808-ast jó áron. Ha végképp kifogyna mindegyik, akkor van még mondig pl. Pana 55CS630E, De nem fog az elfogyni olyan gyorsan, mert a nagy többség kisebb tévéket vesz, mint 55".

(#33111) PuMbA válasza ceia (#33107) üzenetére


PuMbA
titán

H6400, mert az LG-nél nem biztos a panel típusa :) Ha biztosan tudsz LG-ből VA panelest szerezni, akkor egyéni preferencia :)

[ Szerkesztve ]

(#33112) Kobak 27 válasza blakey (#33108) üzenetére


Kobak 27
tag

Köszönöm a választ.

Utolsó kérdés:
A fentiekhez hasonlóan Samsung UE49KS7000 SUHD
Konkrétan ez: [link]
Ebben a poén az, hogy áfa mentes napok vannak, és az árból még lejönne 10%, tehát 318e lenne a vége. Erről mi a véleményetek?

(#33113) #94529552 válasza Kobak 27 (#33101) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mivel az a Pana már csak rendelésre kapható, itt van egy újabb modell: Panasonic TX-50DX703E , ezzel még árban is jobban jársz, és persze tudásban is szerintem. Vagy van nagyobb méretben is.

ceia Attól függ, hogy mire, mert mind2, és még a 40CS630 Pana is, ha 3D-s tévét keresel, bár ehhez nem jár szemüveg.

matyi19 Nem nagyon szokták azt ajánlani, ha stabil, megbízható működést szeretnél: Pana, Samsung, LG, vagy Sony smart tévék közül választasz, ezeken megy a YT app rendesen, az a bill. nem sokat javítana a működésén. Ez a 32L632V például akcióban, vagy valamelyik LF580-ast.

[ Szerkesztve ]

(#33114) Dareiosss válasza Kobak 27 (#33101) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Sony X83C semmiképpen nem egy jó választás. Blakey amit írt neked választ, hogy a Pana jobb mint a Sony ez helytálló, kivéve 1 modellre az X85C-re, a 2015ös modellek közül ez egy igen jól sikerült készülék lett, és a tavalyi Pana palettából mivel a CX750 IPS volt, így ilyen áron nem volt párja (320-400e ft).
A mostani DX750 hozza azt a szín világot és tudást (HDR), és valszeg a DX700 sem marad már el, vagy csak kicsit. Így ha 50" ost akarsz akkor Pana vagy ha jobb áron tudod beszerezni mint a Sony X85Ct.
2016os modellekből pedig a csúcs szérián kívül nincs is ajánlott Sony.

[ Szerkesztve ]

(#33115) junior11 válasza Dareiosss (#33114) üzenetére


junior11
veterán

Tavaly volt a 7-es szériából a Panának VA paneles is, méghozzá a CX700.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#33116) #94529552 válasza junior11 (#33115) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az már igen csak kifutott, most ott van helyette a DX700-as, és az induló ára nagyon jó, nem trükköznek vele, mint tavaly. Meg minőségre biztos jobb is nála.

[ Szerkesztve ]

(#33117) Dareiosss válasza junior11 (#33115) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Tudom, de az tudásban nagyon és képileg is picit el volt maradva az X85C től.
Ha kifut az X85C, elsősorban panát (DX700, DX750), utána a Samsung KS7000 ret venném.

[ Szerkesztve ]

(#33118) lorinser válasza matyi19 (#33109) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia!

Nem rossz TV ez. Tisztes középosztály. Szerintem bátran veheted. [Itt egy teszt róla.]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#33119) bitafter


bitafter
csendes tag

Sziasztok!

60 ezer forintom lenne egy TV-re. Ami igazából monitorként működne az élete 75%-ában.

Szóval a felbontásnak FHD lenne a cél. Képátló minél nagyobb lenne, lehetőleg 22" alatt ne legyen. Szerintem nekem minden más funkció felesleges. Ha beleférne (úgysem fog), akkor 3d.

És persze legyen rajta HDMI.

Preferált márka: LG.

Köszönöm előre is segítségeteket!

UI: IPS panel kell, HDMI, koax. Ezekből nem szeretnék engedni

[ Szerkesztve ]

(#33120) #94529552 válasza bitafter (#33119) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ezek a 32".os Full HD-k. Alatta már inkább csak monitor-tévéket találsz. A 3D-s 110k.

(#33121) mufi


mufi
senior tag

Gyerekek, ma visszakaptam a Panasonic szervízből a tévét....a doboz alig volt leragasztva, sérült is volt, de ami a legszebb, a TV sarka el van repedve, mert valószinűleg sz@rul nyitották ki a tévét :W :W :W
Én ezek után nem is tudom, hogy mit mondjak...bár, amilyen arrogáns ne mondjam minek le még a szervíz vezetője, ezen már meg sem lepődök....szeretném kikérni a fórumozók véleményét, hogy mit gondolnak erről...

btw itt a videó

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#33122) Dareiosss válasza mufi (#33121) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Ha nem cserélik, akkor fogyasztóvédelem, békéltető testület, ügyvédi levél, feljelentés.

(#33123) blakey válasza mufi (#33121) üzenetére


blakey
titán

Futárral küldték?
Vegyék vissza. Felháborító és undorító, hogy így kerül hozzád. Így ahogy van vidd vissza.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33124) lowzor válasza mufi (#33121) üzenetére


lowzor
veterán

DPD vitte?

(#33125) tboyka válasza #94529552 (#33113) üzenetére


tboyka
csendes tag

"Vicces", hogy a Pana miért lépte meg azt, hogy 50-es méret után 58-asokat gyárt és nem 55-öst.
Ezzel pl. kilőtte magát nálam, az 55-ös még elfér, de az 58-ast már abszolút nem tudom bezsúfolni.
Valahol írtad, hogy a kisebb méreteket szokta venni az átlagfelhasználó. Itt mire gondolsz? 50-es alatt?

[ Szerkesztve ]

(#33126) tboyka válasza Kobak 27 (#33101) üzenetére


tboyka
csendes tag

Ha belefér a keretbe, akkor Sony KD-55X8505C.
Most a Sony Központi Szalonban 349.000 ft.
Vele egytudású a Panasonic TX-58DX750E, vagy TX-50DX750E (ez van kb. egy árban a Sonyval)

Én láttam működés közben egymás mellett a KD-55X8505C -t és a TX-58DX750E-t, de nekem a Sony sokkal meggyőzőbb volt, úgyhogy azt választottam. Nem bántam meg, 1 hete éjjel-nappal nyüstölöm, jó választás volt. Persze ízlések és pofonok, Neked kell személyesen megnézned, összehasonlítanod, hogy melyik tetszik. Itt pl. fontos lehet a design, nekem azért sem a Pana lett, mert nem akartam szürkét venni...

(#33127) #94529552 válasza tboyka (#33125) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hát, nem is az 55-65" a jellemző tömegigény. ;] Gyárt 55"-t is, de itt még nincs. Szerintem a Panát sem bántad volna, de tényleg ízlések és pofonok... Üzletben nem jó tesztelni egymás mellett, mert szinte mindenki a harsányabbra állított tévét választja.

(#33128) junior11 válasza tboyka (#33126) üzenetére


junior11
veterán

Miben volt "sokkal" meggyőzőbb a Sony, mint a Pana? Milyen forrás ment? Fényviszonyok? Próbáltál a beállításokon változtatni mind2 tévén vagy csak úgy értékeled, ahogy be voltak állítva?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#33129) ceia


ceia
őstag

(#33111) PuMbA , (#33113) Pumma Mindkettőtöknek köszönöm a választ!
A 3D jó ha van, de nem az a lényeg. Inkább a jó kép- és hangminőség, használhatóság számít. Nem árt, ha le tud játszani minél több formátumot USB-ről, és azt hiszem, ebben az LG jobb. A Samu VA - tegyük fel, hogy az LG IPS kijelzős, akkor melyik a jobb? Ahogy én tudom, a VA jobb feketét tud, azaz jobb kontrasztot, de az IPS szebb színeket, jobb rálátási szögeket, valamint jobb válaszidőt?

Talán már annyira egyértelmű, hogy mindennek 5ms a válaszideje, hogy nem is írják ki..?

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#33130) PuMbA válasza ceia (#33129) üzenetére


PuMbA
titán

VA-k egyre közelebb vannak a kalibrált értékekhez már, nem olyan túlzóak, mint régen :) Formátumban mindegyik TV ugyanannyit tud, a működési különbségekről nem tudok mondani semmit, jobb rálátási szög igaz, de normál használat mellett nem veszed észre, csak ha annyira oldalról nézed, hogy a kép feléből már nem látsz semmit. Válaszidőben a Samsung a jobb :) Mindenhol 5ms-t adnak meg, de ezt egyik TV se tudja teljesíteni, ezért vannak tesztek, ahol lemérik.

[ Szerkesztve ]

(#33131) f4lcon válasza mufi (#33121) üzenetére


f4lcon
őstag

konstruktív megjegyzés a videóhoz: legközelebb fekvő telefonnal csináld ;)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#33132) blakey válasza f4lcon (#33131) üzenetére


blakey
titán

Én ezt már annyi embernek mondtam, de nem értik, hogy miért, csak akkor ha már meg kell nézni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33133) kispalsz


kispalsz
tag

Kicsit elbizonytalanodtam. Eddig UHD TV volt a preferált, de most volt szerencsém megnézni egy felkonvertált FULL HD TV adást, és össze is tudtam hasonlítani egy natív FULL HD-s TV-vel.
Sajnos a TV méretek nem voltak egyezőek ( FULL HD 42", UHD 55" ) , de iszonyú rossz volt a felkonvertált TV műsor, M4 Sport HD, a 4K TV-n. Igaz, egy spéci HDMI-s multi elosztóból jött az adás, ( multi cégnél volt), de nagyot csalódtam.

Tényleg ennyire rossz a felkonvertálás 4K-ra, vagy csak egyedi eset, és az 55-ös UHD Philips volt a gyenge ebben. (Pontosabb típust nem tudok)

A jelenlegi TV-ken, ha 720p -> 1080p felkonvertálást nézzük, akkor ott nem tapasztalok ilyet.

(#33134) kispalsz


kispalsz
tag

Ja még egy kérdés, olyan hogy Forgatható TV, azaz a talpa olyan, hogy engedi elfogatni a felett lévő kijelzőt jobbra és balra már kihalt "állatfaj" ? Mindenhol kacsalábas TV-t látok, vagy ha nem kacsaláb, akkor is fix a talp.

(#33135) lowzor válasza ceia (#33129) üzenetére


lowzor
veterán

Samsung S-PVA panelnek kb IPS-t megszégyenítő betekintési szöge van, plusz kb 3,5x nagyobb kontrasztja, mint egy IPS-nek.
Én nem látom jobbnak az IPS színeit, pláne hogy a VA-nál is oda állítod a színeket, ahol akarod.
De a tesztekben is sorra az jön ki, hogy már gyárilag, minden állítgatás nélkül korrekt színekkel rendelkeznek a VA panelek, szóval ez egy nagyon oldschool érv az IPS mellett/VA ellen.
Ha a Samsung S-PVA panelt nézem, akkor számomra már kb nincs is érv az IPS mellett.

(#33136) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok, Tesco-s Technika TV-ről mik a vélemények? Konkrétan ez a NEM SMART típus érdekelne, 42" FullHD 78K-ért szerintem simán jó.

http://tesco.hu/akciok/akcios-termekek/termek/auto-otthon-szorakozas/szorakoztato-muszaki-cikkek/technika-42-43-278-aw15-full-hd-led-televizio

Mindenképpen elmegyek személyesen megnézni, de a kivilágított áruházban nyilván nem látszanak a hibák annyira. Felhősödés, bevilágítás? Mik a tapasztalatok? Köszi.

(#33137) ceia


ceia
őstag

SAMSUNG UE40H6400 VS LG 42LF652V
Köszi mindenkinek a segítséget! Közben olvasgattam még, már letisztult minden. Én is jobbnak tartom a Samsungot. Bár kicsit kisebb a képátló, de jobb a képe, ha minden igaz szemüveg is jár hozzá, két távirányító, quad-core CPU, Edge LED (azt olvastam, kevésbé felhősödik mint a Direct LED - bár többet fogyaszt) és nekem a webOS sem jön be, meg az egész LG magenta színkavalkád.. Kivitelre is szebb a Samsung (szerintem). Nem tudom milyen smart rendszere van, de szebb, mint az LG-é.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#33138) F-ECT$ válasza ceia (#33137) üzenetére


F-ECT$
titán

Esetleg J6200?

Dive ever, work never.

(#33139) mufi


mufi
senior tag

En is futarral kuldtem. Csak en torekenykent, biztositva, meg majd egy tekercs ragasztoszalagot is elhasznaltam.
Meg, ha hozzajuk serulten erkezett ugye, abban az esetben miert nem szoltak? Tudomasom szerint fizikai serules eseten nem ervenyes a gari...
Pana markaszerviz... :(((

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#33140) #94529552 válasza ceia (#33137) üzenetére


#94529552
törölt tag

A J6200 újabb és modernebb kialakítású a 6400-nál(úgy tudom, ez nem is edge ledes), az op rendszere is megbízhatóbb, meg szerintem összességében is azért jobb tévé. Azt még hozzátenném, ha nem mondták volna itt, hogy az LF652V-ből van VA paneles kivitel is.
asdxv Melyik tesztekben?

(#33141) #94529552 válasza ceia (#33137) üzenetére


#94529552
törölt tag

asdxv Melyik tesztekben írják ezeket a H6400-ról?

[ Szerkesztve ]

(#33142) ceia válasza F-ECT$ (#33138) üzenetére


ceia
őstag

Kösz a tippet, már szinte jobbnak tűnt, mert szinte ugyanaz, kivéve hogy 1cm-rel kisebb, más a talp, nem 3D és olcsóbb. De 123W a fogyasztása! A H6400 csak 52W Akkor már inkább ez, hosszú távon megéri a többlet árat, ráadásul pluszt is kapok érte, az aktív 3D-t szemüveggel :U

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#33143) ceia válasza #94529552 (#33141) üzenetére


ceia
őstag

Több helyről szedtem össze, többek között innen a PH-ról is, és itt van pár link, sajnos nem magyarul HDTVtest  AVForums  LCD Compare

Elnézést, az asdxv-t nem is figyeltem, csak hogy nekem jött a válasz :)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#33144) #94529552 válasza ceia (#33143) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az a kérdés nem neked szólt, de mindegy. Ha ezeket az oldalakat mind átnézed, akkor láthatod, hogy 47 Watt a 40J6200 átlag fogyasztása. Éves viszonylatban 65 kWh/év, ami körülbelül 8.77 €. A 123W az a lehetséges maximum, mondjuk teljes fehér háttérnél, ami a másiknál 117 Watt, de ez azért több a J6200-nál, több fényerőt tud az újabb panelje.

(#33145) lowzor válasza #94529552 (#33141) üzenetére


lowzor
veterán

Saját tapasztalatom ez a Samsung panellel (H6400-amban is az volt, meg a régi EH5000-res Samumban is az van), meg mindenhol ezt írják róla a neten, hogy jó a betekintési szöge. Olvass utána az S-PVA-nak. :)
Általad olvasott tesztekben (gondolom rtings) lehet, hogy nem Samsung panelest teszteltek, mert nagyobb képátlósok más fajtát is kapnak, ahogy olvastam.
Fórum topikokban is a Samsung panel az ajánlott.

(#33146) #94529552 válasza lowzor (#33145) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem nem azt írják mindenhol, hanem inkább hogy nem jó. Olvastam az írásokat, és van Samsungom is ráadásul, és nem jó a betekintési szöge. Van sok minden ajánlott dolog, nem csak az. Kár ezen elmélkedni ennyit. Mindenki nézze meg, és vegye ami tetszik neki, ne ami másoknak tetszik.

(#33147) lowzor válasza #94529552 (#33146) üzenetére


lowzor
veterán

Hol írják, hogy nem jó? :)
Saját szememnek azért csak hiszek. Az A-MVA-s 43LF630V-nek tényleg nem volt jó a betekintési szöge, az S-PVA-s H6400-nak az volt.
Megnézted a Service Menu-ben, hogy milyen panel van a Samsungodban?

[ Szerkesztve ]

(#33148) #94529552 válasza lowzor (#33147) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ismerem a sztoridat, és örülök hogy elégedett vagy vele. Elhiszem, hogy neked jó, de vannak akiknek meg nem jó, és ennyi, már így is túltárgyaltuk. :P

(#33149) max004 válasza ceia (#33137) üzenetére


max004
tag

Hogy lehet szebb a samsung,mikor az egesz tv olcso muanyagbol van, az LF 652v meg fembol(talp,kava,hatulja).Nekem 50" van es nincs semilyen felhosodes,DSE.Az enyem IPS-es es nagyon szepek a szinek(kulonosen HD adasoknal)es rengeteg beallitas van.A smart is jo,de ne a smart miatt vegyel tv-t.Meg kulonben ebbol a modelbol van VA paneles is,szerintem a samsungtol szazszor jobb

(#33150) lowzor válasza max004 (#33149) üzenetére


lowzor
veterán

Az LF652V is műanyagból van (fémhatású), talán a talpa van csak fémből, de az sem biztos.
Látszik amúgy, hogy csak az LG-t láttad eddig élőben.
Samunak szerintem sokkal szebb képe van, de ez szubjektív.
Ezenkívül sokkal-sokkal gyorsabb is.
Persze van abból is VA paneles, csak gyengébb minőségű panellel.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.