Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22007) HagaNRG válasza #91166208 (#21985) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nehogy félreérts, mindenki a saját igényeinek megfelelően választ TV-t, de én az ilyen, nekem ez is bőven nagy hozzáállásokkal nem tudok azonosulni.
Múlt héten cseréltem ki a 42"-es plazmát, ami a hálóban volt. Igaz, ott messzebbről nézem,mint a nappaliban, saccra 4m.
Nosza, a nappaliban lévő 50"-est nyugdíjazom éppen, felment a 42"-es helyére a hálóba.
Vártam, hogy majd első este, ha lefekszem és bekapcsolom, jön, a húú, na, ez az igazi méret ide feeling.

Nem volt meg. Sőt. Tegnap este rájöttem, hogy valamit ki kell találnom, az állvánnyal valamit variálni, mert ez rohadt kicsi lesz. Filmre még elmegy, de tavaly pl. 4m-ről az Xboxon a Battlefieldet már nem tudtam élvezni olyan messziről.

Mit gondoltok egyébként, ha magasabban van a tv a nézési magassághoz képest, az javít a kényelmen/élményen, vagy ront?
Mert a régi tv-m elvitték állványostul, így most jobb híján egy kb. 120cm magas komódra tettem az 50"-est.
Ágyban fekve lehet, hogy kényelmesebb magasra nézni, de hogy így érzésre tuti sokkal messzebb van az biztos.
Tehát a nappaliban csak egy 50cm magas állványon van a tv és az nagyon ideális nekem a kanapén ülve-fekve.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.