Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20172) zsolt19900 válasza Hotride (#20169) üzenetére


zsolt19900
őstag

szerintem pedig a szemednek kell hinni :) oda kell menni meg kell nézni :) teszt az teszt, egy támpont azt aláírom, de kb ennyi :)

és azért ips panel az ips panel, mégis csak mobiltelefonban is látod hogy jobb dolog mint a "régebbi" panelek....

és nem nem azért mondom, mert hogy én is az Lgt választottam, hanem láttam és meggyőzött

a fekete meg szürke meg ilyesmi fakóság meg nem fakóság.... nem feketét nézel, és a fekete részek sem lesznek full pocsékok, szóval ezt a momentumot sem értem én -és nem csak rád reagálva, hanem állecuzámmen a dolog körül

Sir81:

én és végigjártam a pécsi ezen üzleteket, és valóban az euronixben jobb a hozzáállás SOKKAL, a médiában van ilyen meg olyan tvmárka képviselő, egyik fikázza a másikat majdhogynem, szóval szerintem borzalom :(
de az euróban én amiket megnéztem samu f6200 122cm, sony 42colosa a 828as verzióban és az lg lb671 amire végül is a választásom esett -ez volt a full full, amit nagy fogcsikorgatva tvre kiadok, és gondoltam most meglépem. A samu a sonyval és az lgvel szemben nem győzött meg, ugyan is a vitt dvdrippem csúnyábban jelent meg rajta mint a másik két tv-n -tudom tudom nagyobb a 122cm mint a 42col, de akkor is- ha nem lett volna az Lg akkor a Sony lett volna a nyertes.... csak nem tudom, hogy te milyen árkategóriában keresgélsz, mert ezek mind 180-190körül voltak

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.