Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) watador600 válasza Aflamin (#19796) üzenetére


watador600
senior tag

A blackfriday-re gondolsz nem? Esetleg, ha valaki tud valamit róla, írhatna.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#19802) xXxian


xXxian
senior tag

Érdekes ez a topic.

Én a fotósból jövök, de arrafelé teljesen másképp mennek a dolgok. Emebrek felteszenk kérdéseket (milyen digitális SLR/MILC/kompakt/egyéb gépet vegyek) s az esetek 99%-ban értelmes, segítőkész, objektív válaszok érkeznek. Ha az ember azt kérdezi, milyen DSLR gépet vegyek 150-ig, mindig van egy bestbuy ami OBJEKTÍV értékelések alapján lett leginkább ajánlott darab.

A fotós topikban is előkerül néha némi hitvita (Nikon/Canon/Pentax, stb.) de ez egyáltalán nem jellemző. A márka fun-ok sem vitatkoznak tényekkel (pl. X gyártó Y éve nem fejleszti a szenzort), legfeljebb újra és újra elmondják mennyire elégedettek.

Itt miért mennek a dolgok másképp? Miért nem érkeznek értelmes kérdésekre (mikor a kérdező világosan leírja mennyit szán rá s mire használná a TV-t) értelmes válaszok? Úgy értem nem csak annyi hogy eztveddvagyazt, hanem indokás is. Mondjuk 3 ajánlott típus. Sorrendben. Mindegyiknél PRO és KONTRA.

Ennyire "szemfüggő" ez a téma? De most tényleg.

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#19803) superg válasza xXxian (#19802) üzenetére


superg
senior tag

Baromira egyéni függő, kinek mi a jó van akinek nem csak a képminőség számít mert elég sok mindent tudnak már a mai tv-k,illetve azt sem lehet eldönteni kit mennyire zavar egyik másik tv gyengéje(pl ips feketéje)Van aki samuról váltott lg-re és örül,van aki meg pont fordítva szóval nehéz tanácsot adni
De ami még fontosabb szerintem hogy senkinek nincs személyes tapasztalata az összes tévével max 1-2ővel

(#19804) d3tox1c válasza adodaniel (#19799) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Lehet azert irja pm. be, mert igy biztosan megkapom?
Es hogy milyen segitseg?
Eddig mind nagyon hasznos volt, amit koszonok neki.
Reszemrol ez a tema off, csak leirtam a velemenyemet.

(#19805) krisz74


krisz74
tag

Üdv!

Van egy 48H6200-s TV-m. A kérdés az lenne, hogy ha Wifin keresztül akarnék a pc-ről filmet nézni, akkor a Windows Média Player-en keresztül játszhatom csak le a TV leírás alapján. Ezzel viszont az a baj, hogy a WMP nem társít srt feliratot a filmhez. Van erre valakinek megoldása a hdmi kábelen kívül?

(#19806) Osynho válasza krisz74 (#19805) üzenetére


Osynho
addikt

Media player.

(#19807) aldiatesz


aldiatesz
újonc

Segítséget szeretnék kérni.Az alábbi 3 LED TV között vacillálok:
PHILIPS 58PUS6809/12,LG60LB650V és a SHARP LC-60LE652E.
Melyiket lenne a legérdemesebb megvenni?(az ár nem mérvadó!)Most a PHILIPS felé hajlok inkább.

(#19808) krisz74 válasza Osynho (#19806) üzenetére


krisz74
tag

?
Nem igazán értem a választ. Ezzel lenne pont bajom.

(#19809) blakey válasza krisz74 (#19808) üzenetére


blakey
titán

[link]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19810) Osynho válasza blakey (#19809) üzenetére


Osynho
addikt

Igen, erre gondoltam, nem fogalmaztam pontosan. :B

(#19811) grigo válasza xXxian (#19802) üzenetére


grigo
őstag

Hát én pedig pont ezt akartam kérni. Hogy ajánljatok egy listát alap tévékből. 130-150e okos legyen aztán ennyi. Jó lenne tudnom mit miért ajánlotok.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#19812) krisz74 válasza Osynho (#19810) üzenetére


krisz74
tag

Ja, értem, köszi. Akkor kicsit olcsóbb megoldás a hdmi a pc-vel, nem?

(#19813) Osynho válasza krisz74 (#19812) üzenetére


Osynho
addikt

A wifis lejátszás több okból se célszerű. Gépről érdemes, hdmi-vel én is ezt teszem. Így pl van lehetőség kadenciahelyes megjelenítésre és a nagyobb filmek se akadnak. A mediaplayer egy célhardver, aminek vannak azért előnyei. Kinek mi. :)

[ Szerkesztve ]

(#19814) xXxian válasza grigo (#19811) üzenetére


xXxian
senior tag

Nyilvánosan azt hiszem semmilyen választ nem kaptam (én is keresek).

Volt, aki privátban segített (amiért hálás vagyok, picit okosabb lettem), de - ahogy korábban már céloztak rá - ez kizárja azt a lehetőséget hogy mások vitatkozzanak az ajánlással.

superg: akkor ez nem lesz egyszerű. :)

Jelen helyzet: 42"-ról és 130k-s limitről indultam, most már azt mondom kellene egy 47-48 vagy 50" és 170-ig mennék el.

Van az az akciós 48" Pana az Edigitalban, talán az tetszik lgjobban.

650-es LG úgy tudom több szolgáltatást nyújt, cserébe itt panaszkodtak hogy lassú a menüje.

Egy jobb Samu ilyen méretben azt hiszem kívül van a limiten.

Philips érdekes; kollégám szerint a legjobb, de hallottam olyat is hogy abszolút nem ajánlott márka.

Olcsó LG/Samu (100Hz-es no Smart modellek) úgy tudom nem jók.

Sharp/Toshiba/Blaupunkt/etc. modellekről meg kb. semmit nem tudok.

Nem lesz egyszerű...

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#19815) BBéci válasza adodaniel (#19799) üzenetére


BBéci
titán

Olyan segítség, ami valójában félrevezetés.
De ez a hozzá nem értő számára csak akkor derül ki, amikor már késő. :(((

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19816) krisz74 válasza Osynho (#19813) üzenetére


krisz74
tag

ok, köszi. Csak azt nem értem, ha egy csomó más softver társít srt feliratot, akkor pont ez a tetvedék média player miért nem. Na mindegy is, marad a hdmi.

(#19817) Osynho válasza krisz74 (#19816) üzenetére


Osynho
addikt

Sok mindent nem tud a media player, ezért el kell felejteni, ha komolyabban érdekel a filmlejátszás. MPC-HC + MadVR. Keress rá.

(#19818) blakey válasza BBéci (#19815) üzenetére


blakey
titán

Valakinek az áláírása pont erről szól, azaz fórumban feltett kérdésre a fórumban várja a választ és nem privátban.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19819) superg válasza xXxian (#19814) üzenetére


superg
senior tag

LG-nek nem lassú a menuje max a tavalyi LG-hez képest de még mindig a legjobban kezelhtő legjobb smat az LG bár én minimum 670-est vennék ott legalább van micro dimming ami a feketét javítja.Samuból 48H6400 ami megérné,jó középosztáy.panasonicot nem ismerem csak tesztből,ott jól teljesített,ismerve a hagyományokat valószínű butább mint a samu, de ár-érték alapján mindenképp érdemes kipróbálni mostanság az akció miatt,a 48 640-esbe valószínű ugyanolyan vagy nagyon hasonló panel van mint a samu 48H6400 ba nem hiszem a képminősége rosszabb lenne talán inkább kicsit jobb.Philips -ek azért rendben vannak de nagyon rámentek ők is az lg féle ips panelre de nem ismerem őket.

(#19820) BBéci válasza blakey (#19818) üzenetére


BBéci
titán

Privátban bármilyen huncutság elkövethető, nem lesz következménye, lehet gerilla marketinget folytatni, kamuzni, irtó okosnak tettetni magát. A nyilvánosan leírt butaságokat viszont általában megcáfolja valaki.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19821) blakey válasza superg (#19819) üzenetére


blakey
titán

A micro dimming nem javítja a feketét, az IPS-en semmi sem segít, nélküle, kalibrálva sokkal nézhetőbb, szerintem.
A Philipsek nem rámentek hanem korábban közösen fejlesztették az IPS-t, Philips kiszállt a fejlesztésből, majd a tv gyártásból is, eladta a nevet.

Sokan félreértik a dolgokat, itt a fórumon sokan sok tv-vel gyűjtőtték a tapasztalatot, de pl. ez nem jelenti azt, hogy nem lehet együtt élni egy IPS paneles tv-vel, ha azért az árért jobb VA panelest lehet kapni, akkor nyílván az IPS a gyengébb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19822) Pro Koryak válasza xXxian (#19814) üzenetére


Pro Koryak
addikt

a pana as640 sajnos mai naptól nem akciós edigital-ban sem...

(#19823) xXxian válasza superg (#19819) üzenetére


xXxian
senior tag

Köszönöm a segítséget.

LG670 185k, Samu 190+ k..marad a Pana. Vagyis csak maradt volna, ha nem járt volna le az akció, most megint 190k a TX-48AS640E... :(

Na most mérges vagyok. Azért se veszek semmit. Várok, kari előtt lehet lesz valami kihagyhatatlan akció.

Szerk: megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#19824) gyerecske válasza xXxian (#19814) üzenetére


gyerecske
senior tag

Az idei egyik "best buy" , külföldi tesztek alapján is a Samsung H6400.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#19825) superg válasza blakey (#19821) üzenetére


superg
senior tag

A micro dimming javítja a feketét ezért találták ki ez a funkciója.Az más kérdés mennyire használható,van hogy semennyire.AV forum szerint valamennyire igen,az LG ben is.Samuéknál sem rossz a felső kategóriában.A Philipsnek régebben voltak Va paneles tévéi is,nem tudom mi köze ennek hogy régebben az LG-vel közösködtek nyugodtan használhatnának Va panelt is most is.Azt meg végképp nem értem hogy jön ide hogy eladták a nevet.Akkor Philips tv-k helyett írok Philips nevű tévét hogy boldog légy

[ Szerkesztve ]

(#19826) BBéci válasza superg (#19825) üzenetére


BBéci
titán

Azért azt nem árt megemlíteni, sőt, hangsúlyozni, hogy a Philips már nem ugyanaz, ami korábban volt, mivel megvette a nevet egy távol-keleti cég. A micro dimming pedig lehet hasznos is, de sajnos nem mindegyik tévén az, ahogy Te is írtad.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19827) blakey válasza superg (#19825) üzenetére


blakey
titán

Még egyszer, nem javítja a feketét, úgy sz*r ahogy van, az már kérdés, hogy látványilag tetszik-e vagy sem. Volt hasonló LG-m, felsőkategóriás, kikapcsoltam, semmit nem javított. Kalibrálva sokkal jobb eredményt értem el.

Azért találták ki ezt a funkciót amiért a Philips az ambilight-ot, azaz a szemet átverve feketét lássunk, egyik így másik úgy oldja meg. A micro dimming elegánsabb, de sajnos elvesznek a részletek, akkor lenne az igazi ha pixel dimming lenne. :) Akkor van értelme. Az ambilight meg látványos.

Azon meg nem tudom mit nem értesz, LG-Philips IPS panel gyár volt, nyilván az volt az elsődleges paneljük, elvétve volt VA paneles termékük, de láthatóan az IPS-t jobban kedvelik. Tényleg nem érted, már semmi köze a holland gyárhoz, távolkeleten gyártják ahogy a Blaupunkt tv-ket is, tehát a mai Philips, Blaupunkt nem ua. a minőség mint 20 éve. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19828) xXxian


xXxian
senior tag

Na! Alakulnak az egyre kevésbé személyeskedő, viszont egyre szakmaibb válaszok. Köszi skacok!

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#19829) superg válasza blakey (#19827) üzenetére


superg
senior tag

Ha volt idei LG-d akkor elhiszem hogy ott nem javítja,de leírhatnád milyen tipusú LG-d volt hagy okuljunk
Tudtam hogy eladták tisztába voltam vele, de ez még kevés ahhoz hogy mnden Philips szar legyen tesztekből nem ez jött le nekem,de felőlem lehetnek mostmár blaupunkt minőségek is.

(#19830) Gicz válasza superg (#19829) üzenetére


Gicz
addikt

Kicsit elbeszéltek egymás mellett. A te értelmezésedben javítja a feketét, mert sötétebb lesz valóban, de a képminőség rovására. Enniy erővel az is javítja a feketét ha kihúzod a konnektorból a TV-t, csak az nagyon a képminőség rovására megy ;]

Akkor lehet azt mondani hogy javítja, ha cserébe másból cserébe nem vesz el, ami viszont nem teljesül, amíg nem pixelenkénti local dimmingről van szó (ami viszont megfleltethető lenne az OLED-nek végeredményt tekintve).

[ Szerkesztve ]

(#19831) xXxian válasza Gicz (#19830) üzenetére


xXxian
senior tag

Vagyis ha a képminőséget nézzük 650-es jobb a 670-nél..?

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#19832) BBéci válasza xXxian (#19831) üzenetére


BBéci
titán

Ezt miből következtetted ki? A micro dimming kikapcsolható, ugyanúgy, mint az összes többi képrontó vacak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19833) littledon


littledon
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni TV vásárlással kapcsolatban.

IPS LED-et szeretnék elsősorban, érezhetően jobb mint a sima LED vagy nincs nagy eltérés?

Elsősorban 32" FULL HD modell érdekel, de max 40", a lényeg a képminőség és a megbízhatóság.
Nincs szükségem smart, 3D, stb funkciókra. Amire kell: Filmnézés, PlayStation és Monitor.

+1 ami számomra fontos: Tisztában vagyok vele, hogy csak egy "cimke" és sok esetben LG, Samsung vagy gagyi panelt használnak az alsókategóriában de Japán márkát szeretnék.

Max 115 ezer Ft-ot szánnék a projectre. Melyik modelleket ajánlanátok?

Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#19834) Vhiktor válasza littledon (#19833) üzenetére


Vhiktor
veterán

Mi a sima LED?
VA jobb az IPS panelnél, ha fontos a képminőség.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#19835) xXxian válasza BBéci (#19832) üzenetére


xXxian
senior tag

Ah, értem. Akkor, maradt valami, ami 670-es melett szól a +4W hangerő, a motion távirányító, meg ezen feature (aminek kérdőjeles a létjogosultsága) mellett, 650-hez képest?

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#19836) BBéci válasza littledon (#19833) üzenetére


BBéci
titán

Ha a keresőbe beírod az IPS-t, a találatok többségében negatív véleményeket olvashatsz az olyan panellel szerelt tévékről. Annak elsősorban a gyenge (magas) feketeszint az oka. Persze ettől még számodra jó lehet.
Konkrét ajánlatot, ötletet a többiek biztosan adnak.

(#19835) xXxian
Sajnos nem állt módomban összehasonlítani azt a két tévét, ezért passz!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19837) superg válasza Gicz (#19830) üzenetére


superg
senior tag

Igazából én csak az AV tesztjére emlékeztem ahol azt írták használható a szóban forgó modellnél de ha nem hát nem.
Én sem várok sokat ezektől csak annyira pl hogy a fekete csíkok a szélen ha nem FHD felbontású anyagot nézel legyen minél feketébb ha csatornát váltok tv-nél fekete legyen a kép vagy nagyobb fekete terület esetén eltünteti/csökkenti a bevilágítást.Nem tűnik nagy dolognak de mégis valami.Volt F7000-em és jó volt
xXxian:Azért az LG a gyenge fekete miatt nem túl népszerű/ajánlott errefelé csak azért írtam fentebb róla mert te is említetted és a Smartban kezelhetőségben igen jó.A fekete meg szubjektív kit mennyire zavar(de engem pl igen)

[ Szerkesztve ]

(#19838) BBéci válasza superg (#19837) üzenetére


BBéci
titán

Ha nem full HD filmet nézel, az kicsiben, pixelhelyesen a TV közepén helyezkedik el? Vagy valamit félreértettem?
Csatornaváltáskor a legtöbb TV kikapcsolja a háttérvilágítást, tehát tök feketét látsz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19839) superg válasza BBéci (#19838) üzenetére


superg
senior tag

Persze arra gondoltam a fekete sávokra 21:9 nél 4:3-nál.Engem baromira tud idegesíteni az ott található bevilágítás nem is értem miért hiszen nem a filmben van
Sajna a Sony nem kapcsolja le elég gyorsan csatornaváltáskor a háttérvilágítást de persze ez még nem micro dimming az igaz nem ide tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#19840) superg


superg
senior tag

Ezt érdemes lehet kivárni.

(#19841) blakey :bevilágítási gondja lehet nincs,de fekete gondja mindegyiknek van,az nem baj ha mélyebb a fekete

[ Szerkesztve ]

(#19841) blakey válasza superg (#19839) üzenetére


blakey
titán

Egy jó LCD-nek nincs bevilágítási gondja és itt a jön az, hogy azok részesítik előnyben ezeket a funkciókat akik szembesülnek a felhősödéssel vagy a bevilágítással, szerencsére vannak olyan LCD-k ahol ezek nincsenek vagy annyira minimálisak, hogy nem okoznak zavart a képben. Nálam nincs bevilágítás, egyik tv-n sem, felhősödés annyira minimális, hogy alig lehet észrevenni, emiatt minden "képjavító" elektronika ki van kapcsolva, különben rontana a képminőségen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19842) superg válasza blakey (#19841) üzenetére


superg
senior tag

De áruld már el milyen LG-d volt?

(#19843) blakey válasza superg (#19842) üzenetére


blakey
titán

LW659 ami Local Dimminges volt, a Samu D6510 Micro Dimminges volt, egyik sem javítja a feketét (az én értelmezésemben, mert ugye nem az a jó fekete egy tv esetében ahol nincs részletesség)
A mindenkori mondandóm lényege, hogy az IPS-en semmi sem segít és a legjobb képet kalibrálással kapjuk, MD, LD nélkül, legyen az IPS, VA, bármi.

(#19840) superg
Sötétben tv-zem, grafikával foglalkozom, VA paneles Toshibán mozizok, nincs fekete gondja, annyi fekete bőven jó a mozihoz. Mindezt azért írom, mert tudom, hogy milyen a jó fekete, tudom mikor mondom azt, hogy nézhetetlen, szürke, stb.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19844) chelsea86


chelsea86
újonc

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni! Az alábbi tvk közül: Samsung UE40H6200 és LG 42LB620V ,melyik lenne ideálisabb ha főként xboxozni szeretnék rajta és focimeccseket nézni. melyiknek lehet alacsonyabb az input lagja,mert sajnos konkrét adatot nem igazán találtam. Most egy Samsung UE32EH6030-as tvm van,a 3D szép rajta,de a játék nem igazán sajnos. Előre is köszönöm!

(#19845) Evil Regal


Evil Regal
csendes tag

Sziasztok 2 tv között vacillálok SAMSUNG UE32H5500 és SONY KDL-32W706 főként pendriveról néznék filmeket, melyik lenne a jobb választás?

(#19846) blakey válasza Evil Regal (#19845) üzenetére


blakey
titán

Nincs értelme vacilálni, egyértelmű a Sony a jobb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19847) DougButabi válasza superg (#19840) üzenetére


DougButabi
tag

Na erre kíváncsi vagyok.
Megvárom, és ha lesz valami jó ajánlat lecsapok.
Bár ahogy nézem 45-50 ezres kosárértékkel kalkulálnak, valószínűleg, nem a 3 kilós tévéket fogják akciózni.

Mondjuk a helyükben én is inkább buknék 20 botmixeren 20 elégedett vásárlóval, mint 1 tévén.
De azért reménykedjünk a legjobbakban.
Kössz az infót!

(#19848) Evil Regal válasza blakey (#19846) üzenetére


Evil Regal
csendes tag

Köszi a választ! De kifejtenéd bővebben, hogy szerinted miért? (Szart se értek a tvkhez azért kérdezem)

(#19849) blakey válasza Evil Regal (#19848) üzenetére


blakey
titán

- magasabbb kategória
- jobb képminőség
- fém ház
- alacsonyabb input lag

Mit szeretnél hallani? Megkérdezted melyik a jobb, egyértelműen a Sony, 2 kategóriával magasabb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19850) q13579 válasza gyerecske (#19824) üzenetére


q13579
senior tag

Ez így van, a H6400 egy nagyon kezelhető, kezes és ár/érték arányban nagyon korrekt kis készülék. Én a mai napon még meg tudnék venni egy 48"-ast 179.000-ért 2 év garival, de megjött a 170.000-re leakciózott 48AS640-es panasonic is a ED-be, amit átvehetek 3 napig.

Még van 3 órám eldönteni, de a Panasonic-hoz húzok, tekintve, hogy ott gyárilag kapom az 5 év garanciát. Képminőségben nem vettem észre kült, a Samsung smart interface-e sokkal kezelhetőbb, korszerűbb, viszont nálam ez nem mérvadó, hiszen úgyis médialejátszót fogok használni, amiben ezek a funkciók benne vannak.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.