Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38431) Antonius1978 válasza Plasticbomb (#38404) üzenetére


Antonius1978
addikt

A T-34 jo tank, foleg az 57mm-es loveggel.Azzal gyakorlatilag minden szarra tudsz loni, ha nem veled foglalkoznak.En is epp ugy voltam, ahogy irtatok, hogy a KV tornyat oldalrol egyszeruen gyorsan kiliggatod, es kesz, meg is halt szegeny.

A T-34/85 is eleg jo tank, elegge turheto vagyok vele, viszont nagyon papir az alja, ha nem vagy ovatos gyorsan kihalsz.A 100mm-es agyuval eleg szepen lehet penzt gyujteni : ha leadsz 5 lovest ami at is megy, a jutalmad 500 Tp es 15 ezer kredit.En leginkabb ezt hasznaltam penzszerzesre.Ma pedig SU85-el volt egy 18 ezres korom.Ugy tunik azzal is szep penzt fogok majd keresni, ha megtanulok vele jatszani.

A KV-13 szemelyeben (tankjaban) megtalaltam a kedvencemet.Van amikor 8-900 TP-s es 25-30 ezres koroket megyek vele.

Az IS-re pedig epp most gyujtom a penzt, igaz 300 ezret elkoltottem az osszegyujtottbol, igy kell gyujtsek meg majdnem 900 ezret hogy meg tudjam venni. :O

Elfeledkeztem a T-43-rol.Ugyanaz mint a T-34/85 csak kicsit vastagabb pancellal es tobb elettel.Ugyanugy a 100mm-es agyut hasznalom rajta, multkor sikerult Top Gun legyek vele.Ezzel is el lehet erni az 500 TP es 15 ezer kreditet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.