Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84095) #78032384 válasza martin66 (#84088) üzenetére


#78032384
törölt tag

Én is voltam ilyen optimista pár éve a WP kapcsán, aztán a Microsoft fokozatosan elérte a kiábrándult szakaszba kerüljek. Folyamatosan vették ki a platformra jellemző egyedi dolgokat. Következő mobilom nem WP lesz. Igaz, nekem az eredeti Metro elképzelés tetszett igazi Nokia Lumia telefonokkal. Nem a mostani hamburgeres és sablon MS készülékek. A csempéket is meguntam, éveken át nem csináltak velük semmit. Tamagocsizni kell ha beragadnak, nincs jobban kihasználva a funkció, nem lehet testre szabni... hiába szép a start, évek után elmúlt a varázsa. Én is úgy gondoltam android és ios ikonrács milyen unalmas, tényleg ráférne egy reform, aztán rájöttem csak a mi szokásunk a főképernyőt bámulni a csempék miatt, ők az appokat használják azoknak a felületével találkoznak többnyire. Az app helyzet nálunk pedig tudjuk milyen. Lassan már túlzás okostelefonként tekinteni rá. Mamafon lett a WP-ből. Ettől függetlenül akinek még mindig bejön, hajrá. Csak a kritika nem károgás, egyszerűen tény mostohaként kezelt platform pár % részesedéssel, ennek minden hátrányával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.