Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57772) CartmanPie válasza Kbali (#57771) üzenetére


CartmanPie
csendes tag

Rendben!

Először is tudom hogy nincs iGO ellenben van Here drive, de sehol nem találtam róla cikket mennyire lehet állítani(autópályát kihagyni, gyors-egyszerű útvonalat állítani stb) Igon elég sok mindent lehet kapcsolgatni.

Többen írták hogy üzeneteik(pl viber, whattsapp, skype) nem jelent meg a lezárt képernyőn értesítésként, csak feloldva a lezárt képernyőt, a csempén mutatta a új üzenetet.
Androidra van ezer applikáció ami kirakja a lezárt képernyőre az értesítés, plusz most az Android 5.0 án már automatikusan lesz benne.

Van androidon MX player ami szinte minden film, fájl tud kezelni. wp storeban nem találtam.

itt írták, hogy nincs hivatalos Youtube alkalmazás... Most komolyan?

Nincs rá elvileg más billentyűzet, bár sokan mondják jó a gyári is.. Androidra van sok fajta, és mindegyik más-más extrákat tud.

Van olyan, aminek nem jut eszembe a neve, de úgy működik hogy ha rárakod töltőre és beállítasz egy időszakot mondjuk éjszaka, akkor lenémítja a telefonod, kikapcsolja a wi-fit, netet, behozza az ébresztőórát,. WPre nem találtam ilyet a storeban.

Ezekre is van megfelelő alkalmazás, csak más néven van bent a WP storeban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.