Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56551) confuser


confuser
senior tag

Én is hajnalban néztem, WP-ből összesen 3 akció volt.

Lumia 530 15kért
Prestigio (kisebbik)
Lumia 1320 60kért

Azt hittem, több akciós termék lesz, de nem, és azok közül is csak 1-2 ami igazán akciós. Legtöbször csak 1-2k-t engednek, amit simán lehet, hogy tegnap rátettek...

Igazából nem is kell semmi, de azért egy -20k-s akcióban vettem volna egy 735-öt, vagy 50%-osan egy MD-12-t. De egyik sem lett olcsóbb egy forinttal sem :D

(#56552) NGA válasza confuser (#56551) üzenetére


NGA
addikt

Én megvárom az 535-öt :-)

(#56553) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Most sikerült bejutnom, de:

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#56554) kcsa válasza Bogyó bá' (#56553) üzenetére


kcsa
veterán

vegyél fehéret vagy narancsot. úgyis csak hátlapban tér el.

(#56555) Bogyó bá' válasza kcsa (#56554) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem ez a pusztulat, hanem valahogy mégis "sikerült" vennem egyet (lassan fél órája), de se visszaigazoló e-mail, se semmi lófütty nem jött azóta se. Egy screenshotom van csak "bizonyítékul"...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#56556) NGA


NGA
addikt

És még mondja valaki, hogy a kutyának nem kell a Windows Phone. Itt elfogyott az 530, a másiknál az 520 :-)

(#56557) Dave™ válasza NGA (#56556) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ja, lehetett vagy 10-20 darab jó esetben :)

(#56558) Steelers válasza NGA (#56556) üzenetére


Steelers
senior tag

Ez milyen áruház?

(#56559) NGA válasza Steelers (#56558) üzenetére


NGA
addikt

shopline

(#56560) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Index címlapos hír lett az Edigital "összeomlása".

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#56561) Lacus_84 válasza Bogyó bá' (#56560) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Már vártam, hogy mikor hozzák le.

(#56562) tikshow


tikshow
addikt

Sziasztok!

Van egy Lumia 635-ös telefonom. Lenne vele egy aprócska ám de idegesítő problémám.

zenét hallgatok -> valaki hív -> zene elhallgat -> fülest kihúzom -> beszélgetek, lerakom -> zene újraindul a kihangosítón magától (füles még nincs visszadugva)

Hogy tudnám ezt a problémát megszüntetni?

(#56563) gabber01 válasza tikshow (#56562) üzenetére


gabber01
addikt

ne húzd ki a fülest :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#56564) Plazmacucci válasza tikshow (#56562) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mondok sokkal rosszabbat. Van 40 ezer forintos droidom, zenét hallgatok, jön egy hívás, összefossa magát, 15 másodpercig nem lehet felvenni, és miután letettem, a zene akadozva folytatódik :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#56565) viewdetails válasza tikshow (#56562) üzenetére


viewdetails
addikt

Használj headsetet.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#56566) Simtu válasza tikshow (#56562) üzenetére


Simtu
senior tag

Én ilyenkor nem szoktam kihúzni a fülest, hanem a számhoz tartom a telefont és úgy beszélek.

(#56567) Burt1793 válasza Simtu (#56566) üzenetére


Burt1793
veterán

Nálam 930on nem indult múlkor újra a zene ebben a helyzetben a telefon, csak amikor visszadugtam a fülest. Viszont egyszer azzal szívtam meg, hogy a szuperérzékeny kijelzőt hozzányomtam a pofikámhoz és kihangosította a beszélgetést egy megbeszélés közepén, nagy csendben. :D Pont be volt még kapcsolódva a kijelző, messziről nyomtam oda a kijelzőt... ;]

(#56568) Rambovits válasza Burt1793 (#56567) üzenetére


Rambovits
senior tag

Nekem lepauzálja magát az alkalmazás, de én deezeren hallgatok zenét.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#56569) v.attis


v.attis
őstag

Üdv!
Új vagyok WP-ben és a 8.1-el támadok. Android után sokmindent nem értek, de azért kezd etisztulni a dolog.
Egy kis segítséget máris kérnék.
Nem jelez a skype. Hozzá teszem, hogy a gépem meg fut és rajta a skype is, ott meg is érkezett az üzenet, de nem lehet ezt úgy, hogy mindkettő jelezzen?

A kapcsolatok között nincs senki az ég világon, csak a telefonszámok, semmi más fiók nincs hozzá adva.
Hozzáteszem nem is értem miért jó az, ha oda mindenféle egyéb fiókot felveszünk.

Kis magyarázat egy türelmes embertől jól jönne!

(#56570) sentinel válasza v.attis (#56569) üzenetére


sentinel
aktív tag

Másodikra:
https://people.live.com/ -ra ha beregizel és a telefont belépteted, akkor lehet kontaktokat összekapcsolni más fiókokkal (pl facebook, Google) vagy pedig importálni. A telefon meg segít az Adatátvitel app az átköltözésben ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#56571) Redneck


Redneck
veterán

Megint egy kérdés. Ha felszinkronizálom a WP fiókomat a Microsoft szerverére akkor a beállításaimat egy másik készüléken belépve meghagyja? Illetve a fő képernyő elrendezését el lehet menteni vagy mindent újra be kell állítsak?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#56572) StreetBizTO válasza Redneck (#56571) üzenetére


StreetBizTO
tag

Beállítások -> Biztonsági mentés -> alkalmazások+beállítások, itt csinálsz egy biztonsági mentést.
Az új telefonodon amikor aktiválod belépsz a Microsoft fiókoddal és ki tudod választani hogy az előző telefonod biztonsági mentését visszaállítsa az új telefonodra. :)

[ Szerkesztve ]

(#56573) v.attis válasza sentinel (#56570) üzenetére


v.attis
őstag

De ha jól tudom ez megy simán a microsoft fiókkal. Megcsinálja a teló is, meg a számítógép is.

(#56574) WestBam válasza Plazmacucci (#56564) üzenetére


WestBam
senior tag

Az mekkora, hogy nekem 2 éve egy samu flagship is eljátszotta ezt azzal a különbséggel, hogy csak az akku kivétele halkította el a csörgést mivel az meg beakadt így még felvenni vagy elutasítani sem lehetett :DDD :W

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#56575) Morris válasza Plazmacucci (#56564) üzenetére


Morris
veterán

:D :C

(#56576) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok!
Sikerült előhozni az Outlook csempét, a kérdésem a következő: Miért nem mutatja a beállított Gmailos fiókot?

No Sana No Life

(#56577) Bobyjack válasza CJ4567 (#56576) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Össze kell vonni a levelesládákat. Megnyitod az outlook csempét, felhúzod alulról a három pontot és levelesládák egyesítése, vagy valami ilyesmi.

(#56578) CJ4567 válasza Bobyjack (#56577) üzenetére


CJ4567
veterán

Azzal az a bajom, hogy nem marad meg az Outlook csempe. :(
Burt1793: Mert az lenne a lényeg, szerintem szebb mint a Gmail vagy Levelesládák ikonja.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#56579) Burt1793 válasza Bobyjack (#56577) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, ezt mondtam neki a másik csoportban. Képet is raktam fel róla. :D

Az miért baj?

[ Szerkesztve ]

(#56580) Bobyjack válasza CJ4567 (#56578) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A csempe valóban megváltozik, de például adhatod neki az Outlook nevet, hogy legalább az megmaradjon Outlooknak.

(#56581) CJ4567 válasza Bobyjack (#56580) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem a név a fontos, hanem a csempe(számomra), vagy van valami program amivel meg lehet oldani hogy Outlook ikont adjak a Gmailnak?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#56582) cerb


cerb
tag

Mit szóltok , hogy januártól a Microsoft lecsökkenti a többet kereső alkalmazást készítő programozók osztalékát? Eddig az újak a 70%át kapták meg a pénzüknek, de ha átlépték a 25.000 dolláros határt már 80%ot tarthattak meg. Ezt most egységesítették 70%ban.

Személy szerint éppen hogy a kezdő 70%ot is felemelném 80%ra, hogy több kedve legyen a fejlesztőknek. SZVSZ nincs abban a helyzetben a MS, hogy arányaiban ugyan annyi osztalékot kérjen ezzel a picike piaci részesedéssel, mint a másik "kettő nagy".

forrás: http://www.windowscentral.com/microsoft-wants-bigger-cut-revenue-windows-developers

(#56583) Воланд válasza cerb (#56582) üzenetére


Воланд
titán

biztos ugy gondoljak, hogy majd a w10 miatt tele lesz a store normalis alkalmazasokkal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#56584) v.attis


v.attis
őstag

Na, egy olyan problémám van, ami androidon sima ügy olt, de itt még nem találtam megoldást.
Szóval van itthon wifin egy NAS és egy PC is. Ezeket telefonról elértem az ES file explorer nevű progival.
Egy sima fájlkezelőben tallóztam a NAS és a gép teljes fájlrendszerét wifin, ha kellett zenét húztam a telefonra, vagy amit napközben letöltöttem telón, azt este átmásoltam a gépre.

Erre kéne itt is megoldás. WP8.1

(#56585) Giovan! válasza Воланд (#56583) üzenetére


Giovan!
addikt

Biztos...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#56586) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Sziasztok,

Lumia 635-re raktam vibert, viszont csak akkor kapom meg az üzeneteket, ha belépek... valahogy ezt lehet állandóra elindítani, hogy csipogjon mindig? :)

Köszi

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#56587) CJ4567 válasza CJ4567 (#56581) üzenetére


CJ4567
veterán

Problem solved, Outlook.comon nagy nehezem összefésültem a Gmaillal az Outlookot, csak most meg az a baj hogy írtam magamnak üzenetet, a Google Mail értesített, az Outlook nem, akkor se ha kikapcsoltam a Google Mailt, és csak az Outlook marad, de egy csempért nem fogok ennyit szenvedni, az a lényeg hogy most van Outlook, bár a Google Mail maradt :DDD

No Sana No Life

(#56588) StreetBizTO válasza vikcsi (#56586) üzenetére


StreetBizTO
tag

Elméletileg egyszer belépsz és onnantól kezdve jelez ha üzeneted jön. Nálam legalább is működik. Nem kapcsoltad ki véletlenül a Takarékos üzemmódban hogy futhasson a háttérben? Illetve ha aktív a takarékos üzemmód akkor sem jelez.

(#56589) Kolondrum

A feket péntek miatt nagyon úgy néz ki, hogy a BB mellett lesz Wp 8.1 is. Több is. :DDD Behalok, 2 napja azt sem tudtam mi az a Wp. :))

(#56590) sentinel


sentinel
aktív tag

A Find My Phone teljesen jól működik a windowsphone.com-on.
Egy dolog csak, hogy valamiért -1 órát ír ki :)

Phone location
....
11/21/2014 at 6:23 PM
Refresh | Print | Center on map

Most 19:23PM volt ekkor :) Ez miért lehet? Jól van beállítva Magyarország nekem.

(#56591) Bogyó bá' válasza Kolondrum (#56589) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Kíméld a topikot, olvasgasd az összefoglalót ott felül! :)
(#56592) SymbianOS: a hozzáaszólásod nem igazán volt szakmai, erre céloztam.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#56592) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#56591) üzenetére

Erős a kijelentés. Én sem mondok rád semmit.

(#56553) ! Nekem több is van, eladom neked 3x áron, gondold meg. Korán kell kelni. << Rosszindulat.!

12 óra után nem vagyok valami barátságos. Off vége.

[ Szerkesztve ]

(#56593) Bukk900


Bukk900
őstag

Egy excel táblázatba tényleg nem lehet egy új sort beszúrni, vagy csak én bénázok valamit, ritkán használom.

(#56594) CJ4567 válasza sentinel (#56590) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem meg odarakja ahol van, és rajzolt egy hatalmas kört köré :DDD

Más: csak nálam nem lehet Powerpointot létrehozni, csak Excel meg Word van?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#56595) lorcsi


lorcsi
veterán

lumia 735 készülékem van
bt fülest szeretnék párosítani
bt részen bekapcsoltam, viszont nem találom sehol a fülhallgatót
merre kell az iylet beállítani ?

(#56596) cattus válasza lorcsi (#56595) üzenetére


cattus
őstag

Meg kéne jelennie a BT-on belül. Esetleg nézd meg a Beállítások --> készülékközpont alatt is.

Do the thing!

(#56597) CJ4567


CJ4567
veterán

A PfD mennyire megbízható?

No Sana No Life

(#56598) lorcsi válasza cattus (#56596) üzenetére


lorcsi
veterán

megnéztem, de sehol semmi
érdekes..majd még próbálkozom..

(#56599) Pttypang válasza CJ4567 (#56597) üzenetére


Pttypang
veterán

Mit jelent neked a "megbizhato"? :U

(#56595) lorcsi

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#56600) lorcsi válasza Pttypang (#56599) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi
itt kapcsoltam én is..és a bt headset is azt mondja, no conecting :F
fura..
lehet nyomok egy restartot a telfonnak..hátha ennyi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.