Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) Blyan válasza Воланд (#38599) üzenetére


Blyan
félisten

Sügér...

képek -> megnézegeted a képeidet, kettőt felnyomnál közülük a hubbol. Eddig volt, mentés SkyDrive-re.
Most mivan? Megosztás oszt ennyi, ami között ilyen lehetőség nincs.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38602) blokad válasza Воланд (#38599) üzenetére


blokad
senior tag

eddig fotók közül volt olyan opció, hogy mentés ide: skydrive

(#38603) FireKeeper válasza Воланд (#38599) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem a Photos-ból, onnan tényleg nem lehet. Onedrive-ból viszont megy.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#38604) leximester


leximester
tag

Már egyszer kérdeztem de nem érkezett válasz( vagy én nem láttam). Nálatok is mindent mobil nézetben jelenít meg az IE? Hiába van asztalira állítva.

(#38605) pzstm


pzstm
titán

HTC 8x-e van valakinek???

Most toltam HR-t...mi a feszkes fenéért nincs English (US) a választható nyelveknél??? Csak english UK.. :W

Így no cortana.... :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38606) Kasya válasza leximester (#38604) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyszer kell csak atallitanod a weboldalon, hogy web nezet legyen es megjegyzi.

(#38607) busman_


busman_
tag

valaki tudja hogy lehet emailben fájlokat csatolni? Word, pdf stb

(#38608) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

A kedvenc borotválkozótükör appom ("Mirror") laggol 8.1 óta. Szerintetek hogy lehet úgy borotválkozni, hogy az egy másodperccel ezelőtti állapotot mutatja?! :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#38609) busman_ válasza leximester (#38604) üzenetére


busman_
tag

igen...

[ Szerkesztve ]

(#38610) Alexios válasza busman_ (#38607) üzenetére


Alexios
veterán

megnyitod a fájlt office-ban majd share.. másképp még mindig nem lehet..

ja vagy ie-ben, webes kliensről

[ Szerkesztve ]

(#38611) barna921 válasza pzstm (#38605) üzenetére


barna921
csendes tag

[link]

nekem 8x-em van, hr-t is csinaltam és ugy olvastam itt hogy a htc-knek nemgyó

(#38612) Kasya válasza busman_ (#38607) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nyisd meg a dokumentumot es megosztas.

Latom kozben megvaloszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#38613) fesii


fesii
aktív tag

Nemsemmi, hogy az index előbb lehozza, hogy kinn a 8.1 mint a mobilaréna

(#38614) pzstm válasza barna921 (#38611) üzenetére


pzstm
titán

konkrétan mint mondom English US-t nem tudom kiválasztani, így english UK nem eltávolítható nyelv.....király.... :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38615) negyven2 válasza pzstm (#38605) üzenetére


negyven2
veterán

Azért mert a HTC spórol tárhellyel, így egy adott régióba megjelenő telefon csak bizonyos nyelvi csomagokat tartalmaz (gondolom a tied EU-s és van benne magyar nyelv).

Amúgy 8.0-ál volt neked US angol nyelv?

Én pl se a magyart, se a németet, se a franciát nem tudom kiválasztani.

Viszont különös módon a Kanadait, Szingapúrit, Egyesült Királyságit pedig igen :F .

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#38616) Воланд válasza Blyan (#38601) üzenetére


Воланд
titán

jaaah. hat a k*rva anyjukat ezert is....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38617) daniel909


daniel909
addikt

volt valami pletyka hogy a fb appot nem az MS fogja csinálni hanem maga a fb. ezzel mi van? mikorra várható kb?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#38618) Alexios válasza daniel909 (#38617) üzenetére


Alexios
veterán

egyszer majd :D

bár szerintem mostanában a fb appal sincs komolyabb gond

[ Szerkesztve ]

(#38619) FireKeeper válasza Воланд (#38616) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de onedrive appból megy, és úgy legalább nem default mappába okádja bele hanem oda ahova szeretnéd.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#38620) negyedes válasza pzstm (#38605) üzenetére


negyedes
addikt

a magyar nyelven ragadtam mert nem tudom visszatenni az angolt. :O

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38621) emvy válasza pzstm (#38605) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem, de itt megy.

while (!sleep) sheep++;

(#38622) Blyan válasza FireKeeper (#38619) üzenetére


Blyan
félisten

Na de lehet(ne) ez úgy is, ha a megosztások között szerepelne a OneDrive alkalmazás. ;)
És röhej, hogy a saját szolgáltatásuk, a saját alkalmazásuk nem akar ily módon sem integrálódni...

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38623) Blyan


Blyan
félisten

F.szom, másodjára fagy ki a 920... :D De se kép se hang, kijelző sötét, nincs semmi jele annak, hogy működne. De bekapcsolni sem lehet. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38624) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Egy kis segítség!

Harmadjára írja ki ezt a hibát a telefon a második frissítés után: 80070008
Az első felment, a másodikkal pedig ezzel ... -.-"

Mit tudok tenni?

(#38625) Tomeeka28 válasza negyedes (#38620) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Nekem sincs angol nyelv... talán egy HR után ki lehet választani (aszem az volt az alapértelmezett nyelv) no meg store is haldoklik... így várok a HR-vel. De Drive + az már van ingyen :)

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#38626) leximester válasza Kasya (#38606) üzenetére


leximester
tag

Nálam nem jegyzi meg, ott az origo pl. Mindig a mobilt hozza. Vagy majd ezután mindig aktiv.origo.hu-t írjak? Ez nagyon nem okés így.

(#38627) negyedes válasza Tomeeka28 (#38625) üzenetére


negyedes
addikt

3x nyomtam mar neki. nem megy az osszes europai 8x -be hianyzoni fog. :((( itt fejeztem be az htcvel.... :W

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38628) FireKeeper válasza Blyan (#38622) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

figy, amióta a Sky/Onedrive-ot beleintegrálták az asztali 8.1-be, szerintem egy használhatatlan fostenger, pedig előtte teljesen király volt :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#38629) Tomeeka28 válasza negyedes (#38627) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Kollegám 920-asán vígan hasít :((( most próbálgattuk...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#38630) Blyan válasza FireKeeper (#38628) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem totálisan tetszett.. .amíg 8.1.et használtam. :D

De ennek semmi köze a WP-hez, itt csak egy picker kellett volna. ;)
Bár lehet egy OneDrive frissítés megoldja.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38631) Dzsosy válasza Blyan (#38622) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Szerintem így lesz, csak majd még frissíteniük kell hozzá az appot, amit így a devig nem sikerült. 😊

Más:
Nektek is nagyobbnak tűnik minden felirat és ikon, nah meg az óra Glance-en? Gondolom azért, mert mintha a zárképernyőn is nőtt volna minden.

[ Szerkesztve ]

(#38632) negyedes válasza Tomeeka28 (#38629) üzenetére


negyedes
addikt

hat ezt elintezte nekunk a htc hogy us only legyen. :W

Kyller: a telefon nyelvet akkor sem tudod eltavolitani. :W

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38633) Kyller válasza pzstm (#38614) üzenetére


Kyller
senior tag

Addj hozzá egy bármilyen nyelvet, utána az UK nyelvet el tudod távolítani

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#38634) Kasya válasza leximester (#38626) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valoban.
Origora azonban egszeru a megoldas. Ne az origo.hu cimet kezdd beutni, hanem az aktiv.origo.hu-t es teljes lesz :)

(#38635) mrhitoshi válasza Bogyó bá' (#38608) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Egy igazi tükör megoldja a problémát. :DD

Egyébként vélemény ? Szokott kifagyni a rendszer, vagy ez csak egyedi eset ami Blyan-nél van ? :F

[ Szerkesztve ]

PS4

(#38636) tomboy0013


tomboy0013
veterán

A telefonkönybe beraktam az összes facebookos ismerősömet úgy ahogy régebben is volt, kérdésem az lenne, hogyan lehetne mindenki képét betöltetni? Csak 1-2 embernél van kép. Ha manuálisan rámegyek egy olyanra akinél nincs azoknál utána betölti. Bár itt is akadnak kivételek, valakinél hiába frissítem a hírfolyamot a képet akkor se hozza be. Van akinél még a hírfolyamot sem :D Tudtok erre megoldást?

(#38637) Dzsosy válasza tomboy0013 (#38636) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Hagyni kell szinkronizálni az fb appot. Nekem úgy harmadszorra kiírta, hogy sikeres volt és utána már ment minden rendesen a People hub-ban is. ;)

mrhitoshi
3 órája frissítettem és azóta nyomkodom. Nálam teljesen stabil és gyors. (Lumia 925)

[ Szerkesztve ]

(#38638) FireKeeper válasza Kasya (#38634) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de amúgy az origo-nak pont van appja winphone-ra :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#38639) Integrale válasza tomboy0013 (#38636) üzenetére


Integrale
veterán

Facebook app-> beállítások-> kapcsolat a telefonnal (vagy valami hasonló) ha ki van kapcsolva akkor kapcsold be, ha be van, akkor pedig szinkronizálás. Tetü lassú és többször meg is szakadt, de már azt, írja, hogy utolsó szinkronizáció ekkor meg akkor.

"Bad reklám is reklám too"

(#38640) cattus válasza mrhitoshi (#38635) üzenetére


cattus
őstag

Nekem egyszer nem jelenítette meg a kezdőképernyőn az ikonokat. De sebességbeli gond nincs.

Do the thing!

(#38641) Kasya válasza FireKeeper (#38638) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az ilyet sose ertettem. Kilehet tenni Kedvenckent a weboldalt, akkor minek program ra? Neten sokkal attekinthetobb teljes weboldal, mint programot nezegetni...
De elfogadom..lehet csak bennem okoz lelki traumat az ilyen :B

(#38642) polonic


polonic
félisten

Mennyi ideig tart a telepítés? Már fogaskerekezik jó 10 perce, de a csík még meg sem moccant.

(#38643) Pttypang válasza polonic (#38642) üzenetére


Pttypang
veterán

Oh, annál sokkal tovább :)

Everybody lies.

(#38644) Kasya válasza polonic (#38642) üzenetére


Kasya
nagyúr

2 es fel ora kb.
Az elso resz 50 perc, a masodik resz letoltessel/telepitessel/visszalitassal adja ki a bo ket orat.

[ Szerkesztve ]

(#38645) leximester válasza Kasya (#38634) üzenetére


leximester
tag

Persze ez így szép és jó. Csak akkor minek van ez az opció, ha így is úgyis mobilt hoz be...

(#38646) gyurkikrisz válasza polonic (#38642) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az elsőnél nekem 30 percnél kb 80-90%-on áll.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#38647) csipszikutya válasza polonic (#38642) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Ha túl hamar hagyja abba a fogaskerekezést akkor üdvözöllek a klubban a 80070008 hibával. Ez 5-10 perc után felugrok és kb megy 20 pixelt a csík...

(#38648) Alexios válasza leximester (#38645) üzenetére


Alexios
veterán

ez amúgy nem feltétlenül a browser hibája

(#38649) Blyan válasza csipszikutya (#38647) üzenetére


Blyan
félisten

Olvastam valahol, hogy a frissítések is akadoznak nem csak az áruház...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38650) Kasya válasza leximester (#38645) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nyilvan. De most oly mindegy, hogy "ak" betuket nyomod le a bongeszo savjaban, vagy "or" betuket, hogy felajanlja a webcimet. Ha nem lenne ilyen megoldas se, akkor lenne valoban zavaro.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.