Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36401) pzstm válasza ilgatto (#36389) üzenetére


pzstm
titán

Ma utanamegyek es hozok infot ha megtudtam;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36402) WinPho válasza pzstm (#36399) üzenetére


WinPho
senior tag

A hangerőállítást lehet majd a régi egy skálás módszerrel használni?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#36403) SpongyaBob válasza Воланд (#36396) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Valahogy erre vártam, tudtam, hogy nem kell megvennem Ativ-ra a navit :) Így egy kicsit felátértékelődnek a nem nokia tellák. :K

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#36404) Воланд válasza Sofian (#36400) üzenetére


Воланд
titán

"No matter whether you have an entry-level Nokia Lumia 520, a Samsung Ativ S or a HTC 8X, with Windows Phone 8.1 you get HERE Drive+ for free, saving up to €35."

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36405) Sofian válasza Воланд (#36404) üzenetére


Sofian
őstag

Ok. A Keynote-on nem volt egyértelmű.

(#36406) zsoltek


zsoltek
aktív tag

Facebook integrációról, fb blueról volt valami infó?

Huawei P30

(#36407) Sofian válasza zsoltek (#36406) üzenetére


Sofian
őstag

Nem. gondolom még félig sincs kész. Szeptember-október környékén majd felrakhatod... ;]

[ Szerkesztve ]

(#36408) Воланд válasza zsoltek (#36406) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36409) Воланд válasza Sofian (#36407) üzenetére


Воланд
titán

pedig Joe pont az fb-t emelte ki, mint kozeli partnert. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36410) Sofian válasza Воланд (#36409) üzenetére


Sofian
őstag

Szerinted ha az OS ilyen készültségi állapotban van... (max egy hónapja lehetnek fixek az API-k) mi lehet az appokkal...? :U

[ Szerkesztve ]

(#36411) Alexios válasza zsoltek (#36406) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem nem is lesz belőle semmi. Ugyan azzal a fb appal demózták mint ami most van, folyamatosan javítják a messengert/fb appot, gondolom marad ez.

Igazából szerintem amúgy különösebb gond szerintem már nincs is vele, mostanában az értesítések is jók általánosságban, talán a low-end telóknál a sebességen kéne javítani még.

[ Szerkesztve ]

(#36412) SpongyaBob válasza Alexios (#36411) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ennek örömére frissült a Facebook Beta.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#36413) ilgatto válasza pzstm (#36401) üzenetére


ilgatto
tag

Köszi. :)

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#36414) mukibuci válasza Воланд (#36409) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ez a fő probléma. ha a közeli partnerekre fél-egy évet kell várni, akkor mi van a távoliakkal? (a nem partnerekről ne is beszéljünk) ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#36415) Воланд válasza Sofian (#36410) üzenetére


Воланд
titán

en inkabb nem akarok belegondolni. nekem is az jott le a keynote-bol, hogy nagyon nincsenek meg kesz (ismet)....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36416) Alexios válasza Воланд (#36415) üzenetére


Alexios
veterán

április közepén megtudjuk :DDD

(#36417) Воланд válasza Alexios (#36416) üzenetére


Воланд
titán

addigra mar ugyis a veglegeset toljak ki. szvsz pont ezert nem mondtak idopontot, mert nem tudjak, hogy a meglevo bugokat mikorra tudjak kijavitani. meg ez az aprilis is egy eros becsles es gondolom izzadnak most rendesen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36418) Alexios válasza Воланд (#36417) üzenetére


Alexios
veterán

[link]

Azért itt elég határozottan mid-April van írva, illetve máshol is olvastam már, hogy Április első felében szeretnék kiadni. Gondolom az előadáson azért mondtak áprilist, hogyha valami mégis közbejönne akkor április második felében kitudják még adni.

De amúgy az, hogy még az sdk-ból is csak RC van is azt támasztja alá, hogy nemrég fejezhették be :D

[ Szerkesztve ]

(#36419) kcsa


kcsa
veterán

A MA cikk megint hiteles és friss információforrás. :U

(#36420) nrbx


nrbx
tag

A Storage Sense erkezesevel vegre a HTC Windows Phone 8S is szarnyakat kap!

A Here Drive+ -ot beleszamitva igy mar talan jobb alternativa mint az Lumia 520, vagy akar a 620 is.

Kar, hogy mar szinte sehol sem lehet kapni ujan. Orulok, hogy nem adtam el az elso "low storage" uzenet megjelenese utan.

(#36421) Pttypang válasza nrbx (#36420) üzenetére


Pttypang
veterán

Viszont ki tudja mit hoz a cyan amit a MA cikkben irnak, ha hihetunk neki.. :)

Everybody lies.

(#36422) Alexios


Alexios
veterán

nézegetem az emulátort, de a beállítások menü csak még átláthatatlanabb lett, ugyanis csomó új menüpont lett..:D

ja és 4"-os emulátort nézek, de itt is belehet kapcsolni a 3 oszlopos módot

Bár belehet zárni gesztussal is az appokat, azért meghagyták az x-et a sarokban :D

Nem csak a skype tud beépülni a telefonhívásba mint videóhívás, hanem más appok is

kikerült a settings-applications részből a background task menüpont

ie beállításokban új menüpont: data sense savings

[ Szerkesztve ]

(#36423) Воланд válasza Alexios (#36422) üzenetére


Воланд
titán

ezt mar a keynote-on is lehetett latni. valamit hagyni kell a kovetkezo verziora is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36424) Alexios válasza Alexios (#36422) üzenetére


Alexios
veterán

folytatás:
jelszó megjegyzés tényleg bekerült ie-be végre :D

tud html anchorokra ugrani

linkelés is megy!

[ Szerkesztve ]

(#36425) Воланд válasza Alexios (#36424) üzenetére


Воланд
titán

linkeles?

background taskokat vajon miert vettek ki?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36426) Alexios válasza Воланд (#36425) üzenetére


Alexios
veterán

jó kérdés :D

amúgy az fm rádió külön appot kapott még ami hirtelen feltűnik, illetve nemtudom készülékeken is igy lesz, de emulátoron elő van telepitve a skype meg a bing appok

Illetve ahogy látom a panoráma appok nem olyan vészesek, kicist lecsökkentették a cím méretét, de ettől még ha elég hosszú(vagy a dev megnöveli vissza :D ) akkor ugyanúgy át tud lógni akinek ez hiányzik.

illetve hiába a vissza gombok nyomogatásával lépek ki az appból ugyanúgy ottmarad az "app historyban"

ja igen: ie kapott egy fájlkezelőt fájlok feltöltéséhez, itt a ph-n próbáltam most hirtelen ki a képfeltöltésre, és megy faszán

[ Szerkesztve ]

(#36427) Воланд válasza Alexios (#36426) üzenetére


Воланд
titán

igen, az mar a kiszivargott sdk-ban is igy volta talan, hogy el lehettett felejteni a vissza gombbal kilepek az app-bol tortenetet. vagy lehet, hogy csak a dokumentacioban volt rola szo?

akkor vegre ma kompatibilis lett az ie, hurra! :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36428) Blyan válasza Alexios (#36426) üzenetére


Blyan
félisten

illetve hiába a vissza gombok nyomogatásával lépek ki az appból ugyanúgy ottmarad az "app historyban"

Erről szó is volt már az első feature list megjelenése óta.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36429) Alexios


Alexios
veterán

viszont az emailnél az attachnál csak a képgalériát hozza fel még mindig..

[ Szerkesztve ]

(#36430) Blyan válasza Alexios (#36429) üzenetére


Blyan
félisten

Miért, mit kéne még? :D
Nem fájlkezelő!!!44!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36431) mukibuci válasza Alexios (#36429) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

valamit kell hagyni a wp9be is :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#36432) Alexios válasza Blyan (#36430) üzenetére


Alexios
veterán

office doksikban bíztam, ahogy írtam feljebb ie-ben is megoldották a fájlkezelőt :D

(#36433) Воланд válasza Alexios (#36429) üzenetére


Воланд
titán

meh. az vagy nincs benne az sdk-ban, vagy nem tudom, mert erre kulon session lesz, vagy lehet, mar volt is, hogy a fajlkezeles megvaltozott es lehet mindenfele dolgot csatolni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36434) Alexios válasza Воланд (#36433) üzenetére


Alexios
veterán

van, ie-ben ott van, csak a mail maradt szerintem ugyanolyan. Nem lepődnék meg ha jönnének 3rd party email appok ezekután.

ja amúgy a store is eléggé másképp néz ki, nemtudom ez tegnap volt-e :D

[ Szerkesztve ]

(#36435) Воланд válasza Alexios (#36434) üzenetére


Воланд
titán

volt (sot, mar a build elott kikerult az uj layout), nekem nem tetszik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36436) Blyan válasza Воланд (#36435) üzenetére


Blyan
félisten

Képet (videót)!!!

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36437) Воланд válasza Blyan (#36436) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36438) Blyan válasza Воланд (#36437) üzenetére


Blyan
félisten

Mi bajod van vele?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36439) Воланд válasza Blyan (#36438) üzenetére


Воланд
titán

nincs hatter :DDD , csunya az elrendezese.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36440) Blyan válasza Воланд (#36439) üzenetére


Blyan
félisten

Nem értesz hozzá, egy ÍGY professzionális! :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36441) Alexios válasza Воланд (#36439) üzenetére


Alexios
veterán

a háttér nekem is feltűnt, de az elrendezése nekem jobbnak tűnt

(#36442) Melack


Melack
veterán

Hol tudom a tegnapi Buildet végignézni? Most lenne rá időm, csak a Youtubeon nincs fent eredeti hanggal - csak orosz/spanyol/olasz/egyéb nyelvekkel :/ Előre is köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36443) Воланд válasza Melack (#36442) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36444) Melack válasza Воланд (#36443) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm!

(#36445) Integrale: ráérek úgy nézem, nincs sok ügy függőben. De ha besűrűsödik a nap, áttérek rá. :R

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36445) Integrale válasza Melack (#36442) üzenetére


Integrale
veterán

Vagy ha nincs 2 órád [link]

"Bad reklám is reklám too"

(#36446) westcoastog


westcoastog
veterán

Hány percnél láthatom az 520-ast a build felvételén?

(#36447) Воланд válasza westcoastog (#36446) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

kettot es konnyebbet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36448) westcoastog válasza Воланд (#36447) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor marad a felvétel tekergetése, majd ha megtaláltam szólok. :DDD

(#36449) Воланд


Воланд
titán

meh, 192.000 huf a 1520-as az expansys-on....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36450) Blyan válasza westcoastog (#36448) üzenetére


Blyan
félisten

Ez engem is érdekel... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.