Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7701) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Windows 7 64 bites (Ultimate) példányát crossfire kábellel össze lehet kötni Windows XP 32 bit home edition-el fájl átvitel céljából?
Munkacsoport azonos, XP-s gép Total Commander-ben látja a másik gépet a közös munkacsoport alatt, viszont belépni nem tud annak megosztott mappájába. (A Win7-es fiók le van kódolva, másik helyen Win7 32 bit és XP esetén ekkor kérte a másik gép felhasználói profiljához tartozó jelszót, azonban előbbi esetén ez nem történt meg)
Windows 7 egyáltalán nem látja az XP-s megosztott mappát Számítógép/Hálózat alatt, frissítéskor se hoz be semmit.

Ötlet?

(#7702) bird55


bird55
csendes tag

boot menü készítéshez csak ez a progi jó easy bcd ha tudtok valami másat meg köszönném mert nálam nem működik

[ Szerkesztve ]

(#7703) feka007


feka007
nagyúr

Hi, felraktam egy játékot (L4D2), ami teljesen összekavarta a betűtípusokat a Winben nekem: [link] :((( Hogy tudom visszaállítani eredetire? :F Próbáltam az alapértelmezett betűtípust visszaállítani, de nem csinált semmit..

(#7704) < CyberBob > válasza Chaser (#7691) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Megy XP alól is, free verzióval viszont nem foglalkoztam csak a cikkben volt ahonnan másoltam.

Pierre75: ez a kettő van feltéve: MatroskaSplitter.exe, vsfilter.2.39_nt.exe így működik. Kódek nincs telepítve a win beépítetjét használja a MP.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#7705) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Na elindult most már a telepítés, úgy ahogy mondtátok(10 percet vártam kb), de miután elkezdi telepíteni a 3 pontál vagy 2. nem tudom... ílyet ír ki:
Na ilyenkor mi a teendő? :F

Válaszaitokat előre köszönöm!! :R :R

(#7706) g.gergo válasza Cimbooora (#7705) üzenetére


g.gergo
senior tag

Írd ki lassabban a W7-et. :F

(#7707) Cimbooora válasza g.gergo (#7706) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Megoldás lehet az?:S :F :F
Amit kiírtam azt nem lehetne kiírni lassabban? :F

Szerk.: Nem azért, mert nem hiszek neked, de szerintem ez hülyeség :U Vagy nem tudom :F

[ Szerkesztve ]

(#7708) Csabee. válasza Morden24 (#7685) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Directx frissítve van! Mi az a WEI?

Üdv: Csabee.

(#7709) Zolás válasza Cimbooora (#7707) üzenetére


Zolás
addikt

Azt az ISO filet amit leszedtél ird ki 4x sebességgel. Nagyon sok embernek akinek ez volt a baja megoldódott ennyitől a telepitési hiba. Ne azt a lemezt ird át lassabban amit már kiírtál hanem a vinyóról az eredetit. Sajna a Win7 telepitője nem szereti ha gyorsan irod akármilyen jó íród is legyen. Ez az egyik gyenge pont :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7710) feka007 válasza feka007 (#7703) üzenetére


feka007
nagyúr

Megoldva. Letöröltem azt a szart, és visszaállítottam azelőtti időpontra.. :R

(#7711) Cimbooora válasza Zolás (#7709) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Csak már letöröltem a windows-ot :F és háát necces lenne megint kiírni..
100% az a gond? :F mert akkor megcsinálom valahogyan, megoldom a kiírás gondot :W

Remélem menni fog(megpróbálom megint kiírni), köszönöm segítségeteket! :R

(#7712) WonderCSabo válasza Csabee. (#7708) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Windows Experience Index.

[ Szerkesztve ]

(#7713) Zolás válasza Cimbooora (#7711) üzenetére


Zolás
addikt

Én biztos vagyok benne. Ha igy se müködik akkor pedig hibás az ISO amit leszedtél. Sajna ezt csak akkor tudjuk meg ha feldobsz egy oprendszert, kiírod az ISOt még 1x és megint törlöd az oprendszert.
Jó játék az install :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7714) Csabee. válasza WonderCSabo (#7712) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De az lefutott normálisan!

Üdv: Csabee.

(#7715) Nyiscsák válasza feka007 (#7710) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Szerintem a böngészőben elég lett volna egy CTRL+görgő és csökkent volna a betűméret.

(#7716) sfdrakex válasza Cimbooora (#7711) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáld meg hoyg a mostani win7 dvd-t felrakod a gépre isoban és azt kiirod másik dvdre lassabban. Ha van ujrairhatód próbáld előbb azzal, vagy tedd rá pendrivera usb toolal és próbáld ugy.

Egyébként hiába tud irni a dvd író 20* sebességgel, szerintem 4 maximum 8*nál gyorsabban nem érdemes, én mindent 4* szoktam kiirni, mondjuk ha napi 100 dvd-t irsz akkor lassú ha 1-2 darabot max akkor meg 1 nap alatt belefér nem? Viszont ha lassan irod biztosabban olvassa minden.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7717) Neil Watts válasza (Bundás) (#7701) üzenetére


Neil Watts
veterán

Crossfire kábellel? Crosslink lesz az, nem? :)

(#7718) Syl válasza Zolás (#7713) üzenetére


Syl
nagyúr

Jó játék az install

Meg az ha az ember nem eredeti lemezzel dolgozik :)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7719) (Bundás) válasza Neil Watts (#7717) üzenetére


(Bundás)
addikt

evidens hogy félreírtam. :D

(#7720) Cimbooora válasza Syl (#7718) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

Igen! :C :C

(#7721) pzstm


pzstm
titán

Akinek baja van az install-al DVD-ről, akkor próbálkozzon meg mondjuk esetleg Pendrive-ról :K ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7722) band1103


band1103
őstag

Nekem XP után egy újabb újdonság az hogy az ACHI módba tett sata HDD-ket képes úgy kezelni mint egy USB-t. Tehát hogy megjelenik jobb oldalt a hw biztonságos eltávolítása eszköz listájában mind a 2 HDD-m. Akkor ha ott leválasztom akkor bekapcsolt állapotban is ki tudom húzni a gépből a HDD-t?
Továbbá ha csak leválasztom és kiírja hogy eltávolíthatom a HDD-t de mégsem teszek ilyet akkor hogyan tudom újra használatba venni anélkül hogy széthúzogatnám a vezetékeit a HDD-nek? Valami tipp?

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#7723) WonderCSabo válasza band1103 (#7722) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Lemezkezelő? :F Vagy ha leválasztod, ott egyáltalán nem látszik?

[ Szerkesztve ]

(#7724) polonic válasza band1103 (#7722) üzenetére


polonic
félisten

Ez a SATA egyik fícsörje. Hot Swapnak hívják.

(#7725) feka007 válasza Nyiscsák (#7715) üzenetére


feka007
nagyúr

A betűtípust cseszte el, nem a betűméretet..

(#7726) Sub-ZeRo válasza band1103 (#7722) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

veszel mobil rack-et és belerakod az egyik vinyót... utána már csak egy kattintás és kitudod venni és nem kell kihúzogatni... ha nem veszel, akkor marada kábebel húzogatás sajnos...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7727) band1103 válasza Sub-ZeRo (#7726) üzenetére


band1103
őstag

"marada kábebel húzogatás sajnos..."

Na ezt akartam elkerülni. Nincs rá semmi okosság csak ez a ki-be húzogatós buli?

Cárnő mondja az őt kef@lő urának: "Vagy ki, vagy be de nem tűröm ezt a huzavonát"

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#7728) WonderCSabo válasza feka007 (#7725) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem ez volt a hiba.

Cimbooora: Tied eredeti?

[ Szerkesztve ]

(#7729) Pierre75 válasza < CyberBob > (#7704) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ezt a kettőt tettem fel, de eddig nem jött össze. Lehet zavar abból, hogy 64bit-es az OS?

(#7730) Sub-ZeRo válasza band1103 (#7727) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

ha azt akarod elkerülni, akkor még marad az, hogy bekötsz a táp kábelre egy kapcsolót.
Más megoldás nem jut eszembe..

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7731) band1103 válasza Sub-ZeRo (#7730) üzenetére


band1103
őstag

Na ez megfordult a fejemben de ha már neked is ez az ötleted akkor megcsinálom. köszi :R

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#7732) WonderCSabo válasza Pierre75 (#7729) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Csak akkor zavarná, ha 64 bites WMP-t használnál. Ezt a feladatkezelőben tod legegyszerűbben megnézni. (Ha 32 bites, folyamat nevel mellett egy *32 van.)

(#7733) Sub-ZeRo válasza band1103 (#7731) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hajrá. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7734) mtibi00


mtibi00
tag

A windows 7 ultimate hun dobozos féle verzió 2 lemezt tartalmaz igaz (32 és 64 bites) ? Ha újra rakom a gépet akkor nem fog elszállni az aktiváló kód? :F

Chelsea Football Club

(#7735) sfdrakex válasza mtibi00 (#7734) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem, azt sokszor tudod aktiválni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7736) WonderCSabo válasza mtibi00 (#7734) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha formázod a lemezt akkor újra kell aktiválnod. Egyébként nem. De sztem legegyszerűbb interneten aktiválni. Természetesen végtelenszer újra aktiválhatod. A licenckulcsod érvényes marad. (az 5*5 karakteres)

[ Szerkesztve ]

(#7737) Morden24 válasza mtibi00 (#7734) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igaz. Az összes dobozos verzió tartalmazza mindkét telepítőmédiát.

Az aktiváló kód (= termékkulcs) nem fog elszállni, de a Windows-t minden újrarakás után természetesen aktiválni kell. Ez szó szerint egy gombnyomás, ha van neted.

Sectumsempra - For Enemies

(#7738) mtibi00 válasza WonderCSabo (#7736) üzenetére


mtibi00
tag

Minden játék fut simán ezen a fajta windowson? Van báriféle rossz tulajdonsága a windows 7-nek ? :DDD

Chelsea Football Club

(#7739) matthew95


matthew95
tag

Helló!
Megint segítségért fordulok hozzátok! A problémám, egyre kevesebb hely van a c meghajtón ahova a win 7(ultimate x64) van feltéve! Ma pl. még reggel 3.5 Gb volt most meg már csak 1...
Semmit nem teszek rá, külön partición vannak a cuccaim meg a win! Nem tudjátok mi lehet a probléma?

VENI VIDI VICI - HAJRÁ VIDI! Vasam: Xbox 360, Sapphire Hd4730, Kingston 2 Gb 1333 Mhz DDR3, AMD ATHLON II X4 620, GIGABYTE GA-MA770T-UD3P, CHICONY HIPRO 430W,WIN 7 ULTIMATE X64

(#7740) Morden24 válasza mtibi00 (#7738) üzenetére


Morden24
nagyúr

A "minden játék" az talán erős. De a játékok túlnyomó többsége problémamentes. Inkább konkrétumokra kérdezz :K

Konkrét hátránya? Hát mihez képest? Xp után szerintem trabantból jaguar-ba hangulat :D

Sectumsempra - For Enemies

(#7741) mtibi00 válasza Morden24 (#7740) üzenetére


mtibi00
tag

Amikre én gondoltam : FIFA, PES, DIRT 2, GTA 4, COD 6, NFS meg egy pár ilyen? Nem támogatja a játékokat, vagy miért nem megy rajta minden? :B

Chelsea Football Club

(#7742) sfdrakex válasza matthew95 (#7739) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hybernáló file, rendszervisszaállítási pontok, vehetnek el helyet ha be vannak kapcsolva. Ha ne mezeke akkor csekkolj virust trojait spy-t.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7743) Morden24 válasza matthew95 (#7739) üzenetére


Morden24
nagyúr

A két legvalószínűbb ok az Appdata-n belül lévő Temp folder, illetve a rendszervisszaállítási funkció. Ezutóbbi főleg telepítés után, amikor minden nyavalyát rakosgatsz fel nagy erővel, eléggé sok visszaállítási pontot tud csinálni. Ezeket érdemes kitakarítani, ha minden rendben megy.

A temp-et a [felhasználóneved]\AppData\Local útvonalon éred el.
A rendszervisszaállítást pedig menedzselheted az advanced system settings-ből.

Sectumsempra - For Enemies

(#7744) sfdrakex válasza mtibi00 (#7741) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

FIFAból hanyas? NFSből melyik ? Az újak természetesen mennek, nekem pl a starcraft is futott bár a szinekkel menüben volt egy kis gond és az 96 os játék.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7745) Morden24 válasza mtibi00 (#7741) üzenetére


Morden24
nagyúr

Támogatja a játékokat természetesen, de ettől még egy-egy appnak, vagy nagyon régi játéknak lehet problémája.
Nekem soha nem volt egy játékommal sem bajom, de előfordul probléma.

A felsorolt játékok közül személy szerint egyetlen eggyel sem játszom, szóval majd megválaszolják a többiek :K

(#7744) sfdrakex: Starcraft menüszínek nekem is görénykedtek, de csak a cd-s változaté. Én leszedtem a Blizzard honlapjáról az SC+BW telepítőt, azt felraktam és minden pörfikt lett :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#7746) mtibi00 válasza sfdrakex (#7744) üzenetére


mtibi00
tag

Fifa 09,10 NFS undercover, shift, magyarul az újabb játékokkal tolnám :DDD

Chelsea Football Club

(#7747) matthew95 válasza Morden24 (#7745) üzenetére


matthew95
tag

CCleaner-el sikerült most 3 Gb-ot felszabadítanom, de ezt még így is keveslem, megnézem, amit írtál!

VENI VIDI VICI - HAJRÁ VIDI! Vasam: Xbox 360, Sapphire Hd4730, Kingston 2 Gb 1333 Mhz DDR3, AMD ATHLON II X4 620, GIGABYTE GA-MA770T-UD3P, CHICONY HIPRO 430W,WIN 7 ULTIMATE X64

(#7748) sfdrakex válasza Morden24 (#7745) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem nem eredeti a starcraftom és csak kíváncsiságból próbáltam ki az megy e win7en, tervezem megvenni ezer éve, csak rendelni netről lusta voltam, boltba meg sose láttam mikor arra jártam. Meg ugyis jön a 2 majd azt akarom tolni. :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7749) Morden24 válasza sfdrakex (#7748) üzenetére


Morden24
nagyúr

Klikk :DDD

Jóvanna, segítségbő' írtam :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#7750) sfdrakex válasza Morden24 (#7749) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Köszi :D tudom hol lehet rendelni és hogy fillérekért van. Mostmár megvárom a Starcraft 2-t és azt tuti megveszem, de lehet az egyet is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.