Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38601) Fire/SOUL/CD válasza Adrian Mole (#38600) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Köszöntem! Pusztán az érdekelt, hogy egy konkrét driver kapcsán írnak róla avagy általánosságban, de mint olvastam, ez utóbbi. A leírtak minden RAID ill. AHCI driver-re igazak lehetnek általánosságban.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38602) varmi2


varmi2
nagyúr

tudtok egy megbízható forrást win7 sp1-el kapcsolatba, hogy honnan szedjem le?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#38603) Воланд válasza varmi2 (#38602) üzenetére


Воланд
titán

Sehonnan, mivel még nem jelent meg hivatalosan.

Miután megjelent, elérhető lesz win update-en és az ms oldalán is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38604) Draken


Draken
őstag

Sziasztok

az egérnek a mutatója néha összeesik, vmikor csak két vonal van helyette, vmikor meg úgy néz ki mintha össze lenne törve. eredeti 64bites profrol van szó, igaz meg lett egy kicsit buherálva uxtheme.dll patch, viszont ennek elvileg nem szabadna gondnak lennie, más is hibátlanul használja így.

[ Szerkesztve ]

(#38605) Воланд válasza Draken (#38604) üzenetére


Воланд
titán

Azért tegyél egy próbát. Állítsd vissza az eredeti dll fájlt, hátha mégis az a gond.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38606) pete_21 válasza Draken (#38604) üzenetére


pete_21
addikt

A 10.12-es, illetve 11.1-es Catalystnál van hasonló bug. Nem tudom, hogy nálad amiatt van-e, de megeshet. Ha a Catalystos bug áll fenn, akkor az általában akkor jön elő, ha flash videót nézel interneten, vagy dxva-val nézel videót.

(#38607) Morden24 válasza Draken (#38604) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nyilván egy custom témát nem tudnak tesztelni túl nagy embermennyiségen, simán előjöhet nálad olyan bug az egyéb szoftverkörnyezet okán, ami ezt okozza.
Vagy írj az adott theme fórumába, hátha van sorstársad, vagy csináld vissza a változtatásokat, és nézd meg úgy.

Sectumsempra - For Enemies

(#38608) SonicVersus


SonicVersus
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan gondolom lenne ,hogy adott egy kis irodai hálózat. Linksys routeren keresztül csatlakozik 5 gép. Az 5-ből 3 Win7 a többi Xp. Mindenki lát mindent,megy az otthoni csoport,az XP-s gép is látja a többit. Viszont az a gond,h Win7-ről pl. ha totalcmdvel megnyitok egy .xls vagy .doc filet egy másik WIN 7-es gépről, akkor rendesen “gondolkodik” , tölt, nagyon lassú! Ua ez van ha win 7 alatt egy másik Win 7-es gépről nyitok meg egy .xls vagy .doc filet és rámentek, várni kell és nem értem ,hogy miért . Win7 – XP gép között nincs ilyen probléma,ott azonnal megy minden.

Mi lehet a gond ?

Köszi a segítséget előre is!

(#38609) Sub-ZeRo válasza SonicVersus (#38608) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ne total cmd-el próbáld. Próbáltad már úgy?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38610) dokee78 válasza Egorov (#38512) üzenetére


dokee78
félisten

Miért nem magyar Win7-et használtok?

(#38611) Sub-ZeRo válasza dokee78 (#38610) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért kötelező magyar win7-et használni? Én is angolt használok. Nekem annó a magyar xp-vel meg gyűlt a bajom, vagy 3 változatot kipróbáltam (nem tuningolt, gyárit) és rengeteget szívtam vele. Utána szereztem egy angol-t a hiba üzenetek 98%-a eltűnt. A maradék 2-őt én okoztam. Amúgy meg gusztustalan, mikor magyar op rendszert használsz és telerakod angol nyelvű programokkal, főleg úgy hogy a jobb egérgomb menűbe berakja. Akkor már minden angol legyen és még ki is néz valahogy.
Szóval én ezekért használok eredeti nyelvű windowst...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38612) SonicVersus válasza Sub-ZeRo (#38609) üzenetére


SonicVersus
tag

Persze, intézőből is ,sőt excel vagy winword ből ha nyitok vagy mentek hálózaton keresztül akkor is ez a jelenség.

(#38613) Dictator^


Dictator^
veterán

Mitől van, hogy win7 ult x64 betöltés után még kb 2x annyi idő, hogy az asztalon lévő ikonokat megjelenítse? Az ikonok megjelennek, de egy sablonikonnal, még kb 2x annyi idő betöltés alatt mint ahogy a win jött , jelennek meg a rendesen hozzátartó program ikonjával..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#38614) Sub-ZeRo válasza SonicVersus (#38612) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Workgroupban (munkacsoportban) vannak a win7-es gépek?
Milyen hálózatot állítottál be nekik? Otthoni, munkahelyi?

(#38613) Dictator^:Ez attól is függ, hogy miket indít el a gép a háttérben. Meg a merevlemez sebességétől is függ. Mondjuk én nem használok ikonokat, így nem tudok nagyon nyilatkozni. De pl a tálcán egyszer-egyszer nekem is így tölt be. De csak 1 mp-ig látható az a fehér "ikon".

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38615) Dictator^ válasza Sub-ZeRo (#38614) üzenetére


Dictator^
veterán

Nálam elég sok.

Amúgy nem SSD sajnos, de egy Samsung HD753LJ-ről van szó, illetve egy Samsung HD103UJ-ről.

Hogy mikek tölt be?
Hát a rendszer cuccain kivül, egy nod32, meg egy messenger.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#38616) Sub-ZeRo válasza Dictator^ (#38615) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát akkor passz. Töredezetség mentesítést tolj rá, hátha valamit javul.
Bár szerintem nem fog ettől rendbe jönni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38617) negyedes válasza Dictator^ (#38613) üzenetére


negyedes
addikt

sokszor azert jelenik meg sablonikon mert a tarsitasokat frissiti a win, de siman lehet hogy nem tudja gyorsan olvasni az ico fileokat

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38618) Morden24 válasza Dictator^ (#38615) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért nézz egy msconfigot, mert az, hogy ezeket telepítetted, és láthatóan ezek indulnak, még nem jelenti azt, hogy valóban csak ennyi.

Sectumsempra - For Enemies

(#38619) mokus1


mokus1
addikt

Még 1x kérdezek vmit hogy létezik-e ilyen.
1.szoba router
2.szoba laptop
3.szoba Pc. itt már nem fogja a router jelét.
Meg lehet oldani hogy a laptop wifijét tovább vigye a 3. szobába és PC azt lássa? Ez egy ideiglenes megoldás mert költözés van.Még az se fontos ha a laptop csak simán továbbítja és nem tudok rajta internetezni.
Köszi a válaszokat.

(#38620) Steelmanus válasza Dictator^ (#38615) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Erdemes ilyen esetekben az ikonok adatbazisat torolni, majd a kovetkezo inditasnal ugyis ujra letrehozza, am akkor mar csak azokat amik valoban leteznek. Peldaul egy W7 ujra telepites es a hasznalt programok telepitese utan kb 2 Mb a IconCache.db amikor torlom utanna mar csak bő 1 Mb, nalam.

karlkani nemreg javasolt egy bat fajlt kesziteni (#37807)

(#38621) Sub-ZeRo válasza mokus1 (#38619) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Létezik hogy addig nem megy el a jel. Valami árnyékol a 3. gépnek. Vagy a routert mozgasd, vagy egy nagyobbat kell venni. Esetleg kábellel kell megoldani a routerből.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38622) Morden24 válasza mokus1 (#38619) üzenetére


Morden24
nagyúr

Van ilyen program, nekem gyárilag jár pl. a Dell notimhoz, bár a helyzet az, hogy valszeg a laptopodnak nem lesz akkora kraftja, hogy átvigye a másik szobába a jelet. Sajnos 3rd partyban konrkétan ilyet nem ismerek, szerintem ebben a topikban kérdezz rá. Azt tudom mondani, vagy van ilyen :K

Sectumsempra - For Enemies

(#38623) szabí


szabí
csendes tag

Sziasztok!

Összeraktam az új gépemet és rátettem egy Win7 64 Proff jogtiszta oprendszert.
Felraktam rá a drivereket, amiket kaptam az alaplaphoz és videokártyához.
Több problám is akadt:
1. A DVD író nem adta ki a tálcát sokáig. Aztán egyszer csak kiadta több ki-be kapcsolás után.
2. Pendrive ill külső merevlemez rádugásakor vagy kifagyott a win7 vagy újra indult.
3. Ami számomra elég meglepő h több mint 2 perc amíg feláll a rendszer. Ezt naon sokallom. Az ősrégi xp-m ami le van terhelve minden féle cuccal az tölt be ennyi idő alatt.

Konfig:
alaplap: Asus M4A87TD EVO
proci: AMD X4 965 BE
video: Asus 460 GTX 1Gb
memo: 4Gb (2*2Gb)
merevlemez: WD 1Tb
LG dvd író
táp: 500W

Valaki tapasztalata a fent említetteket Win7 64 alatt??????

(#38624) gabo89 válasza mokus1 (#38619) üzenetére


gabo89
senior tag

Van erre program. Connectify a neve a programnak, de csak Windows 7-en működik.

indul a sörös aludni

(#38625) Sweet Lou 6 válasza szabí (#38623) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Milyen drivereket raktál fel? Szvsz jobb lett volna, ha telepítés után felmész Windows Update-re és onnan szedsz drivereket, majd csak utána rakod azokat fel, amiket az Eszközkezelőben nem ismert fel.

sweetlou6.wordpress.com

(#38626) jilian


jilian
addikt

Heló!

Tegnap elinditottam egy programot, dolgoztam is vele, semmi probléma.
Ma ismét szerettem volna vele dolgozni, de nem tudom elindítani.
Vagyis látom, h a feladatkezelőben fut (a folyamatoknál) de egyszerűen nem jön be a program.
Próbáltam rendszergazda/kompatibilitás -sal is, még csökkentett módban sem volt hajlandó "elindulni".
Le is töröltem/újraraktam (Ccleaner...stb), régebbi verzióval is próbálkoztam, semmi.
Ilyenkor mi a kínja a Win 7 -nek? :(((
A progi: zappiti

(#38627) mokus1


mokus1
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R Ki is probálom.
Új kérdés:)
Lett egy Pinnacle pctvstudio-m.Életre fogom tudni kelteni win7 alatt ha kompatibilitással futtatom? Mert drivert nem igen találok.

(#38628) Sub-ZeRo válasza mokus1 (#38627) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ki kell próbálni a komp. dolgot. Ha megy, akkor szerencséd van. Ha nem és nincs driver akkor sajnos nem fogod tudni életre kelteni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38629) SonicVersus válasza Sub-ZeRo (#38614) üzenetére


SonicVersus
tag

Igen, azonos munkacsoportban van az összes gép, otthoni hálózatban vannak.

(#38630) Sub-ZeRo válasza SonicVersus (#38629) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát nem tudom, nincs több ötletem. Router reset? Hátha, bár ha xp-vel tökéletes, akkor nem az lesz a baj.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38631) Scola


Scola
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy mostanában gyakrabban "mutatkozik be" nekm a kék halál (BlueScreen). A hiba pedig MEMORY MANAGMENT.
A konfigom pedig:
Alaplap: - MSI AMD AM3 DDR3
Proci: - Phenom II X2 550 (2x 3.1 Gigaherz)
Ram: - 2GB DDR III Kingmax (1 db 2gb-os)
DVD iró,olvasó: - LG 22x-s
Integrált dolgok: -Integrált Hang és Lan
Videokártya: -Ati Radeon (HD) 4850 (512 Mb)
Ház: - Colorsit ATX ház+ Táp

Ezután próbáltam felrakni XP/Vista-t azoknál pedig azt irja IRQL NOT LESS OR EQUAL.
Egyiket sem értem pedig a ramok játék esetén csak 25%-ban vannak kihasználva.

((ja és még ujra sem tudom rakni a win7-t MEMORY MANAGMENT hiba miatt))
((plussz még nem nagyon értem a számítógép világát eléggé kezdő vagyok))

[ Szerkesztve ]

"NOD32=Less lag more frag"

(#38632) Sub-ZeRo válasza Scola (#38631) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Leszeded a blue screen view-ot majd egy képet linkelsz a hibáról, mert ez így kevés.
Az hogy a ramok mennyire vannak kihasználva, az nem jelent semmit sem. Ha rossz a ram, vagy a lap, akkor lehet 100 vagy 25%-on használva.
Akkor most nincs is win7 felrakva, csak a telpítéskor jön a hiba? Vagy most mi van?
Virágbolti win7, vagy erkó? Ha virágbolti, akkor nem tudunk segíteni...
Bios jól van belőve?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38633) pete_21 válasza Scola (#38631) üzenetére


pete_21
addikt

Ezt töltsd le, csomagold ki, és az ISO-t képfájlként írd ki CD-re, bootolj be róla, és várd meg, amíg lefut a memóriateszt. Nézd meg, van-e hiba. Hagyd nyugodtan futni, nem baj, ha többször lefut.

[ Szerkesztve ]

(#38634) Scola válasza Sub-ZeRo (#38632) üzenetére


Scola
csendes tag

kalóz aktivátorral volt, amugy hogyan szedjem le a bluescreen-t amikor nincs op rendszerem a BIOS jól bevan löve sőt még defaultoltam is.

"NOD32=Less lag more frag"

(#38635) Scola válasza pete_21 (#38633) üzenetére


Scola
csendes tag

kösz megnézem és irok majd vissza még. kösz.

"NOD32=Less lag more frag"

(#38636) Sub-ZeRo válasza Scola (#38634) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Semmi.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38637) Scola válasza pete_21 (#38633) üzenetére


Scola
csendes tag

Hát nekem eléggé kellemetlen mert több mint 100 ezer hibát talált és még találni is fog egy párat de még hagyom futtatni

"NOD32=Less lag more frag"

(#38638) Воланд válasza Scola (#38637) üzenetére


Воланд
titán

Akkor valószínű, hogy haldoklik a ram.
Meg kellene nézni másik modullal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38639) darthimp


darthimp
csendes tag

Elnézést, hogy ide írok de itt aktívabbak az emberek. :)

Az a problémám, hogy Windows 7 x64 clean install és csak a frissítések valamint a grafikus driver és AVP feltelepítés után, a Windows random szerűen szaggat és nem válaszol.
1 - 5 perc ideig. Utána minden endben.
Nincs vírus. Memória Memtest86-al ellenőrizve, processzor Intel Diagnostic p. Tool-al ellenőrizve.
HDD: WD15EADS Green Caviar. Erre gyanakszom.
Ugyanis az erőforrás-figyelő a szaggatás ideje alatt a Lemez résznél 1500-6000 msec-es késést jelez a futó alkalmazásokra. A normál 2-15 ms helyett. Valamint a legmagasabb aktív időtartam (nem tudom mi az) 100%. Miután "kiszaggatta" magát minden visszaáll a normális kerékvágásba.
HDD Sentinel szerint kondíció 97% gyors és normál tesztek hibátlanok.
Valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet ez és hogy tudnám megoldani?
Köszönöm!

Képek itt:

[link]

[ Szerkesztve ]

NGZ

(#38640) pete_21 válasza Scola (#38637) üzenetére


pete_21
addikt

Akkor rossz a ram. Vidd vissza, a ramokra általában jópár év garit szoktak adni.

(#38641) Scola válasza Воланд (#38638) üzenetére


Scola
csendes tag

és miylen modul, vagy itt haggyuk abba és vagyek uj ramot?

"NOD32=Less lag more frag"

(#38642) Scola


Scola
csendes tag

ja 1 év asszem mármint az enyémnek de szeptember elején vettem a ramot ugyhogy inkább kicserélem kingstonra. hát ezvan köszönöm a segitségeteket!

[ Szerkesztve ]

"NOD32=Less lag more frag"

(#38643) Воланд válasza Scola (#38641) üzenetére


Воланд
titán

Másik ddr2-es memóriával. Ha azzal nem fagy, akkor egyértelmű, hogy mi okozza a hibát.
De ha garis a ram, akkor egyszerűbb ha visszaviszed.

Szerkesztés gomb. :U

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38644) Scola válasza Воланд (#38643) üzenetére


Scola
csendes tag

Háát most nincs kéznél egy ddr2-es mert a baráti körben levő "kockáknak" mind DDR3-k van :) De garanciális még ugyhogy inkább vissszaviszem!

"NOD32=Less lag more frag"

(#38645) dannyl


dannyl
addikt

Srácok! Volt itt már valakinek problémája régebben, de nem talált rá megoldást, és most nálam is jelentkezett a probléma.
Hiba: Windows minialkalmazások, meg a tálcánál ha ráviszem az kurzort egy megnyitott ablakra, akkor a mini megjelenítésnél is szétesik a kép:

Ez van most tesómnál is és nálam a notin is. Win7 64bit és ATi Driver a közös pont, de nem egy szériás a videókari, meg ugye az enyém mobility. Régebbi driver is ezt csinálja, meg a win reinstall se segít. Mi lehet?

(#38646) Sub-ZeRo válasza Scola (#38644) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Te géped is ddr3-as nem? (#38631) Ebben a hsz-ben még ddr3-at írtál, vagy ez állandóan változik?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38647) pete_21 válasza Scola (#38641) üzenetére


pete_21
addikt

Ne szarakodj a cserével, értelmetlen. Az a memória tuti, hogy rossz, vidd vissza, és kicserélik, kapsz egy jót, és megszűnik a hiba. ;)

(#38648) Scola válasza Sub-ZeRo (#38646) üzenetére


Scola
csendes tag

Igen ddr3-som van de, azt mondták hogy ddr2-essel PRÓBÁLJAM MEG!
Nem változik a ramom! Amugy is itt más embernek is van elég baja a gépével, nem csak nekem. Nem kell az én gondomon annyit szarakodni. Ink foglalkozzunk dannyl és darthpimp problémájával is ! ne csak az enyémen!

dannyl: (#38645)
darthpimp: (#38639)

[ Szerkesztve ]

"NOD32=Less lag more frag"

(#38649) Sub-ZeRo válasza Scola (#38648) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De ez mi, hogy ddr3-as lapba ddr2-őt próbálj bele?! Vagy ddr3/ddr2 slot is van rajta?
Ne te mond meg hogy kinek melyik problámájával foglalkozzam, foglalkozzunk...
Gondolom azért nem válaszoltam per pillanat én rá, mert nem tudok rá válaszolni...
Ha nem tetszik, hogy a problémáddal foglalkozzunk, foglalkozzam, akkor nem kell segítséget kérni, röviden ennyi lenne a mondandóm... peace...
Ha az zavar, hogy nem 1 hsz-ben foglalkozom a problémáddal, hát nem tudok rá mit mondani... de valamiért még is ide jöttél segítségért.. és csak neked akarunk jót, hogy előbb rá jöhess a bajra...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38650) Воланд válasza Scola (#38648) üzenetére


Воланд
titán

O bazz, félrenéztem. :W
De gondolom ezt te sem gondoltad komolyan, hogy belerakatok egy ddr2-es ramot a ddr3-as alaplapodba. :U

#38649) Sub-ZeRo: A rammal kapcsolatban én vagyok a hunyó. Kicsit összefojt a szemem előtt a három vonal, azért írtam ddr2-öt.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.