Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27601) S-Attila válasza Laccoss (#27599) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Akkor mégis micsoda? :U

(#27602) lumpen_stex válasza bobsys (#27578) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

próbáltam, hogy kiveszem az ide hdd-t de akkor nem tudja megjavítnai, mert hogy szerinte nincs windoz instalálva.

(#27603) shadow1901


shadow1901
aktív tag

Sziasztok! Előre bocsi, de más, megfelelő helyet nem találtam.
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA8004B9E7F8
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\081910-16161-01.dmp
C:\Users\SHADOW\AppData\Local\Temp\WER-29000-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt

Ez COD 4 közben jött elő. Eddig teljesen simán ment kb fél éve... Most változtattam annyit, hogy a gyári fps korlátot megemeltem (250) az más h 140-et bír...
Van valkinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#27604) Laccoss válasza S-Attila (#27601) üzenetére


Laccoss
addikt

Benéztem:DDD

De ha már win7 topik akkor válaszolok is. Dokumentumokon (sajátgépben) jobb egérgomb - tulajdonságok..

[ Szerkesztve ]

(#27605) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

hurrá sikerült visszahoznom a halálból a windázt

(#27606) Laccoss válasza Rebirth II. (#27605) üzenetére


Laccoss
addikt

Kicsit részletesebben, hátha tanulunk valamit...

(#27607) cigam válasza Zolás (#27597) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

3 óra memtest az semmi. Hányszor futott körbe?

Próbáld meg az 1ik modult kivéve elöjön a hiba?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#27608) bobsys válasza shadow1901 (#27603) üzenetére


bobsys
addikt

Most változtattam annyit, hogy a gyári fps korlátot megemeltem (250) az más h 140-et bír...
Van valkinek ötlete?

szerinted miert borult ossze?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#27609) negyedes válasza Rebirth II. (#27605) üzenetére


negyedes
addikt

nekem mar tobszor sikerult. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#27610) vans?


vans?
őstag

Erre valaki? :F

hábm bábm

(#27611) cigam válasza vans? (#27610) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mi a jelszó? Numlock nincs bekapcsolva? Bill kiosztás stimmel (angol/magyar)?
Eventlog mit ír miért nem engedett be?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#27612) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

usb-ről szeretném telepíteni a win7-et, de a microsoft usb/dvd progia telepítésnél egy hibaüzenettel kilép. valami wudt.msi-t keres a felhasználók/.../local/temp mappán belül.

tudnátok segíteni?

másik két progival is próbáltam, amit korábban linkeltek, de azok se mennek rendesen. (win7 ultimate 32bit-ről próbálom.)

Aurea mediocritas

(#27613) cigam válasza AXisBOLD (#27612) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Eredeti a telepítő?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#27614) vans? válasza cigam (#27611) üzenetére


vans?
őstag

Nincs bekapcsolva a Num Lock, a bill. stimmel.

Az Eventlogon pedig nem ismerem ki magam sajnos...

hábm bábm

(#27615) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#27612) üzenetére


AXisBOLD
addikt

bocs, lejárt a szerk. idő:

Aurea mediocritas

(#27616) cigam válasza vans? (#27614) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Pedig nem bonyi. Nézd meg a vekkert mikor nem enged be, vagy mitán beengedett, nyisd meg. Jobboldalt "jelenlegi napló szűrése" itt az utolsó óra pl. pont jó.
Ezután kuksizd végig a Biztonság, ill. Rendszer naplót. Nem lesz nehéz megtalálni a bejegyzést (ha készült), mert minden bejegyzésnek ott apontos ideje.

Azt már próbáltad, hogy megváltoztatod a jelszót? Másik fiók esetén is ez a gond?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#27617) cigam válasza AXisBOLD (#27615) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Adminként futtatod?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#27618) AXisBOLD válasza cigam (#27617) üzenetére


AXisBOLD
addikt

igen(futtatás rendszergazdaként).

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#27619) vans? válasza cigam (#27616) üzenetére


vans?
őstag

Nem próbáltam még, köszi az ötleteket, próbálkozni fogok.

hábm bábm

(#27620) brd


brd
nagyúr

Vajon hogyan lehetne szegény Win7-tel megértetni, hogy az alábbi képen az Unidentified Network az végérvényesen Home Network lehessen, és ne kelljen DHCP-t, átjárót megadni neki ehhez? A neve még hagyján, arról már rég lemondtam, hogy megadható legyen, :( a típusa viszont a tűzfal miatt fontos lenne.

Win7 baromsága.

Ennek az interface-nek 2 szerepe lenne mindössze: netmegosztás, és nagyon ritkán filemegosztás CIFS-en keresztül (M$ filemegosztás).
(A másik kapcsolat az egy PPPoE-s internetelérés, egy másik interface-en keresztül.)

The only real valuable thing is intuition.

(#27621) cgod válasza bobsys (#27590) üzenetére


cgod
tag

Ezek szerint az idle mást jelent az én olvasatomban és mást az MS szemében. Legalábbis ebben az esetben azt kéne jelentenie, hogy nem történik felhasználói interakció és ennek én eleget is teszek.

Amit viszont nem értek, hogy miért nem fért el még egy ilyen opció a beállításokban, ha már van hálózatos streamelés, illetve wake timerek. Lehet, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki szereten zenére elaludni és utána hagyni, hogy a gép is tegye. És az vesse rám az első követ, aki ilyetén hibák nélkül való.

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#27622) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

közben a telepítés sikerült dvd-ről, de kíváncsi vagyok, hogy miért nem sikerült az usb-s dolog.

Aurea mediocritas

(#27623) Steelmanus válasza AXisBOLD (#27622) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

A BIOS-ben az USB-t atallitottad USB-CD-ROM-ra? Es gondolom a sorrend igy volt Primery: USB-CD-ROM Secondary: HDD.

[ Szerkesztve ]

(#27624) Sub-ZeRo válasza brd (#27620) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezzel már én is szívtam. Nem jöttem még rá, de akkor jön elő, mikor nem a netet lövöm be először (felh. név, jelszó) hanem csak rádugom a gépet a routerre. Utána ha lehúzom, majd rádugom a modemből kijövö lan kábelre, beállítom a felh. nevet, jelszót, akkor lesz egy otthoni, vagy nyilvános meg ez az unidentified hálózat. A háló kártya driver törlése nem megoldás sajnos. :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27625) leroyclub


leroyclub
senior tag

Mikor bekapcsolom a notim, mindig automatikusan bekapcsol a wifi is. Hogy tudom ezt kiküszöbölni?

(#27626) negyedes válasza leroyclub (#27625) üzenetére


negyedes
addikt

Fizikai kapcsoloval, maga a windowsban(fn+valamelyik gomb), vagy a wifi softjaban. Lehet valogatni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#27627) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Sziasztok!

Régóta win 7-et használok de nemrég észrevettem hogy ha pl. az asztalon létrehozok egy új mappát akkor ezt írja ki! Eddig semmilyen problémám nem volt a rendszerrel! Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#27628) bobsys válasza lumpen_stex (#27602) üzenetére


bobsys
addikt

hat lehet parancssorbol szerkeszteni a boot loadert meg atmozgatni masik drivera, de inkabbb az easybcd programot ajanlom azt itt tobben is hasznljak(tak), ezzel talan attudod rakni a boot fileokat a masik lemezre

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#27629) Laccoss válasza Nyiscsák (#27627) üzenetére


Laccoss
addikt

Valószínűleg az egy fantomfájl. Indítsd újra párszor a gépet, esetleg kapcsold ki az ikonok megjelenítését az asztalon majd vissza. Biztos módszert én nem találtam az eltávolítására.

(#27630) Nyiscsák válasza Laccoss (#27629) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Újraindítottam egy párszor meg kikapcsoltam az ikonok megjelenítését is de sajnos nem segített! Azért köszi!

(#27631) nepszter1


nepszter1
addikt

Üdv nekem olyan problémám van hogy egyszer csak bekapcsolom a gépet és bejön a betöltő képernyő meg minden és az asztalt nem akarja betölteni a a nodot és ott tölt forog a kör . nagyon idegesítő valami ötlet?
amugy win7-em van.

(#27632) Sub-ZeRo válasza nepszter1 (#27631) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Töröld a nodot, majd próbáld meg nélküle.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27633) g.gergo válasza nepszter1 (#27631) üzenetére


g.gergo
senior tag

A NOD feladatütemezőjéből töröld vagyis vedd ki a pipát a rendszerindításkor automatikusan futtatott fájlok ellenőrzése elől. Vagy próbáld meg azt a beállítást is, h ne ellenőrizze OS frissítéseket, m egyeseknél eszi a CPU-t rendesen. Továbbá próbáld ki az ESS/NOD32 4.2.64.12 legújabb verzióját.

[ Szerkesztve ]

(#27634) S-Attila válasza Laccoss (#27604) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Köszi. :)

(#27635) Sub-ZeRo válasza g.gergo (#27633) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálam a legújabb nod verziónál kék halálom volt úgy, hogy még csökkentett módba se lépett be. Ja persze ez WU után, addig jó volt. Amint telepítette volna a frissítéseket kék halál... :( Pedig jó volt a nod, gyors, kevés erőforrással is beérte. Igaz voltak kellemetlen dolgai... Nem engedett írni a képek mappába ha netről szedtem le képeket. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27636) Morden24 válasza Sub-ZeRo (#27635) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nááájsz... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#27637) Sub-ZeRo válasza Morden24 (#27636) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham... Azóta nincs nodom...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27638) need


need
addikt

Üdv..

Kissé el vagyok keseredve így újra telepítés után és megoldást szeretnék a problémámra!

Tehát újra kellett raknom a win 7 és érdekes furcsaságokat vettem észre!
Természetesen rendszer gazda jogom van de úgy látszik ez is kevés!
Egy példán keresztül szemléltetek! a winrarral ha ki akarok valamit bontani eddig elég volt jobb gomb kibontás ide opció!
de most a rart kell elindítanom és jobb gomb rendszer gazda jogosultsággal és ki kell választanom hogy mit és hová csomagoljon!
Van pár program még ami csak így akar működni!
Valami itt nem stimmel vannak programok amiknél simán müxik az egyszerű kattintás és van jó pár aminél rendszergazda jogokat kér hol ott az első telepítésnél NEM VOLT ILYEN!
mit lehetne ezzel a dologgal kezdeni ill. hogyan lehetne rendbe rakni ezeket a rendszer gazda jogokat? hogy egy kattintással működjenek!?!?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#27639) Morden24 válasza need (#27638) üzenetére


Morden24
nagyúr

Vagy admin módban kellett volna telepíteni őket, vagy az előző Windows telepítéseden ki volt kapcsolva az UAC.

Másrészt meg minek használsz fizetős Winrart, amikor van ingyenes 7Zip?

Sectumsempra - For Enemies

(#27640) need válasza Morden24 (#27639) üzenetére


need
addikt

akkor tehát probáljam meg újra telepíteni azokat a programokat amik nyüszögnek de úgy hogy az UAC kikacsolom?

a winrar a szívemhez nőt már:) na + a nőm is tudja kezelni:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#27641) Morden24 válasza need (#27640) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem.
Nem használok WinRar-t, szóval nem vagyok benne biztos, de vannak programok, amiket alapban admin módban kell telepíteni, akkor nem kérdezget.
A másik opció, hogy kikapcsolod az UAC-ot, és akkor semmi nem fog semennyire kérdezgetni, bár én személy szerint ezt nem ajánlom, mert egy fontos biztonsági lépcsőt iktatsz ki.

Csak ajánlat volt. Feleslegesnek tartom, hogy az emberek fizetős programokat vesznek vagy lopnak, ha van ingyenes alternatíva is :K

Sectumsempra - For Enemies

(#27642) need válasza Morden24 (#27641) üzenetére


need
addikt

UAC ide vagy oda biztos hogy nem rossz dolog!
Az én elgondolásom az lenne hogy..
azok a programok amik nem úgy futnak ahogyan azoknak kellene (winrar..flashfxp..stb)
untinstall majd UAC kikapcsol ..telepítés.. majd UAC vissza kapcsol és tőlem annyit kérdez amennyit csak akar!:) de ne jobb egér gomb rendszergazda jogokkal kelljen elindítani!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#27643) Laccoss válasza need (#27642) üzenetére


Laccoss
addikt

Uac-ot közben miért kapcsolod ki? Vagy bekapcsolva vagy kikapcsolva használd (ahogy leírtad ugyanaz jönne elő mint a kérdésben felmerülő probléma), de ha bekapcsolva akkor a programokat rendszergazdaként telepítsd.

(#27644) need válasza Laccoss (#27643) üzenetére


need
addikt

rendszergazda ként? Eleve rendszergazda vagyok a gépemen!

tehát jobb gomb futatás rendszergazdaként...? és úgy telepíteni?

hát idáig csak simán klaty és ment is a telepítés és működött is rendesen és nem kellett rendszergazdaként futtatni!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#27645) Laccoss válasza need (#27644) üzenetére


Laccoss
addikt

Vista óta nem vagy rendszergazda. Ha ezt megérted, akkor tudod hogy a rendszergazdaként való futtatás nem rendszergazda fiókba bejelentkezve értendő, hanem amit írtál, jobb egérgomb - futtatás rendszergazdaként. Akkor ki volt kapcsolva az uac, vagy van reg beállítás ami nem kapcsolja ki, csak nem fog rákérdezni hogy akarod e indítani (igazság szerint nem látom így értelmét). Én kikapcsolva használom az Uacot.

(#27646) Morden24 válasza need (#27644) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha nem kellett rendszergazdaként telepíteni, akkor az előző telepítéseden ki volt lőve az UAC.

Vista óta a rendszergazdaság azt jelenti, hogy ÉLHETSZ a rendszergazdai jogkörrel, de NEM ALKALMAZOD AUTOMATIKUSAN.
Szerencsére.

(#27645) Laccoss: Ha "kikapcsolva használod", akkor egyszerűbb úgy mondani, hogy nem használod, nem igaz? :P
Egyébként mi a fenét telepítgettek meg futtattok ti egész nap, ami miatt zavaró az UAC? Nem kötekedés, kíváncsiság...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#27647) Laccoss válasza Morden24 (#27646) üzenetére


Laccoss
addikt

Semmi extrát, csak lassú a gép, és kell a processzoridő:)

[ Szerkesztve ]

(#27648) Morden24 válasza Laccoss (#27647) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hogy mi? :Y
Lassít az UAC? Na ilyet még nem hallottam :P

Egyébként arra még mindig nem tud senki megoldást, hogy hogyan lehetne meggátolni a külső winyó sleep-ből ébredés utáni autoplay-eződését? Természetesen azon kívül, hogy a teljes autoplay-t lőjem ki... :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#27649) need válasza Morden24 (#27646) üzenetére


need
addikt

most nézem csak a nevedet...:) más volt az Avatar képed én + abból azonosítok:)
Ó nagyúr :R

Csak zöldágra nem tudok vergődni 2-3 programmal amik ha nem jobb gomb rendszergazdaként futtatok akkor nem müxik rendesen!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#27650) Laccoss válasza Morden24 (#27648) üzenetére


Laccoss
addikt

Úgy értem a lassulást, hogy mikor a programot elindítom, teker a gép, és ahelyett hogy a programot töltené, beugrik hogy engedélyezem e a futtatást. Tehát időkiesés, vagyis lassulás:) Amúgy meg hozzászoktam már. Telepítés után c-re teljes jogkör, uac kikapcs, és nincs többé gondom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.