Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MLaca


MLaca
őstag

lassítsd már a légzésedet, mert túl sok oxigént használsz. köszi.

http://mlzphoto.hu/

(#2) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Melléraknak egy jól méretezett napelemparkot, aztán máris csökken a fogyasztás... úgy összességében... :DDD

(#3) cs.zs. válasza Watchdog (#2) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ugyanerre gondoltam, bár az csak nappal megoldás, de klímázás is épp akkor van.

Szép új világ: széntüzelésű erőművekkel gondoskodunk a szupertech cégek ellátásáról.

...itt kérem mindenki!

(#4) Scholes9 válasza MLaca (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) judas13


judas13
addikt

Továbbá más - névre szóló - világítástechnikai készségekkel is kedveskedett a cégvezetés a dolgozók irányába.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) bence1024 válasza judas13 (#5) üzenetére


bence1024
tag

:C

(#7) FireKeeper válasza MLaca (#1) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az senkit se érdekel jöjjön az új ájfón

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8) Alusky


Alusky
aktív tag

Majd lekapcsolják a melósok klímáját aztán dolgoznak meztelenül. Így még értékesebb lesz az iPhone, mert szenvedéssel jár az elkészítése.

[ Szerkesztve ]

(#9) ledgeri válasza Watchdog (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Inkább microreaktort!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) Synthwave válasza Alusky (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A kobaltbányákban már köszönik szépen, de így is eleget szenvednek. Illetve mióta van biztonsági háló, a negyedik emeleti ablakból levetni magad sem akkora móka.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11) tibaimp válasza cs.zs. (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

"széntüzelésű erőművek" -- Igen, ez nekem is szemetszúrt.... :((( :(((

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) FireKeeper válasza cs.zs. (#3) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gondoskodunk a szupertech cégek ellátásáról

amik pedig a "mi" agymosott konzumer életmódunkról gondoskodnak. kíváncsi vagyok eljön-e valaha magától az a fordulópont hogy a világ kollektíve elengedi-e a "végtelen növekedés a véges erőforrások világában" folytonos igényét.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13) cs.zs. válasza FireKeeper (#12) üzenetére


cs.zs.
addikt

Teljesen jogos, igazad van. Én állami oldalról értettem azt, hogy "mi".
Mintha a Foxconn, vagy bárki (!) ide akarna jönni kishazánkba gyártani, és akkor ezt Pécs mellett fogjuk megoldani, mert csak a MECSEKI SZÉNBÁNYÁK újra beüzemelésével, és a szén elégetésével fogjuk tudni megoldani.
Mi (állam) leszünk a királyok, mert munkahelyet teremtettünk 1400 embernek, hogy azok kis fogyasztású, alacsony karbonlábnyomot hagyó terméket állítsanak elő...

...itt kérem mindenki!

(#14) Fecogame


Fecogame
veterán

a széntüzelésű erőművek karbantartását is elhalasztották...

Hogy aztán később még jobban megszívják :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15) FireKeeper válasza cs.zs. (#13) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondjuk vietnámban jelenleg tényleg akkora humán erőforrás van (de utálom ezt a kifejezést de ide pontos), ráadásul a kínaihoz hasonló keleti munkafelfogással, csak a kínai politikai rizikó nélkül, hogy hülye lenne bárki nem ott gyártatni kína helyett. csak jah most ciki hogy ezt a komcsi időkből maradt elektromos grid nem bírja el.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Kevesebb szemetet kéne gyártani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.