Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70701) inteltunder


inteltunder
tag

köhöm szóval hülye kérdés de upc-s emberkék szoktak csak úgy kijönni házhoz? egy birka felhívta szüleimet hogy 1-re jön az upc-töl de hogy minek azt senki nem tudja :) vaagy csaló srácba futottunk? :DDD

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#70702) Intruder2k5 válasza inteltunder (#70701) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Volt már rá példa, igen, írták itt a topikban is, valami hálózat ellenőrzés címszóval jöttek, de ez ritkán fordul elő.

Én azért rácsörögnék az ügyfélszolgálatra, hogy tudnak-e róla, akár úgy is, hogy visszahívást kérsz a weboldalon.

[ Szerkesztve ]

(#70703) 4Grider válasza inteltunder (#70701) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem szoktak. Jó eséllyel csak próbál bejutni az illető a lakásba...
Szerk.:
Akkor csak felénk nem szoktak.

[ Szerkesztve ]

(#70704) ztsoft válasza inteltunder (#70701) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam is voltak már kint "tévedésből" (gondolom valamit összekutyultak az ügyfélszolgálaton) hibát javítani, holott nem tettem hibabejelentést. :U
De azért kérdezzél rá, biztos, ami biztos alapon.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#70705) inteltunder


inteltunder
tag

nu felhivtam oket de nem nagyon tudtak errol :DDD brutus a kiskutyim meg én várjuk oket szeretettel :DDD mindjart 1, tok izgi :))

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#70706) Apaxp válasza inteltunder (#70705) üzenetére


Apaxp
senior tag

Mekkora gyorsulásra voltak képesek kutyával a hátuk mögött? :D

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#70707) rache


rache
csendes tag

Céges UPC mobilnetes simet lehet ügyfélszolgálaton cseréltetni ? Nagyról nanora.

(#70708) hardverlog


hardverlog
aktív tag

Sziasztok!

Bármi hírt tudtok a Spíler 2, Spíler 3 és Spíler Extráról a UPC kínálatában? :F

Köszönöm!
:R

(#70709) szabogabor10 válasza hardverlog (#70708) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem erről még korai beszélni. Még azt is megkockáztatom, hogy indulásnál egyetlen nagy szolgáltatónál se lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#70710) inteltunder


inteltunder
tag

hááát eddig semmi :((( lehet megneszeltek valamit ;]

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#70711) Zimi91 válasza hardverlog (#70708) üzenetére


Zimi91
tag

Spíler 3-t a legutóbbi közleményben nem említették, az egy ideig még nem lesz, a Spíler Extra pedig online szolgáltatás lesz, nem normál TV csatorna. Érdemi infót viszont nem tudok a kérdésre.

(#70712) GODx


GODx
tag

Számhordozás biztos hogy létezik a UPC-nél? Tusolják az ügyünket össze-vissza, valahogy mindig a UPC-s "új" szám kerül a lapra hogy azt szeretnénk használni, mikor direkt kértük hogy tessék itt ez a szám ami X szolgáltatótól van, na ezt szeretnénk hogy megmaradjon a vezetékesnek...

Na meg ez a médiabox ár ez hogy van? Van 1 médiabox meg 2 kártya a házban, kártyák ára sehol a számlán, ellenben a médiaboxra majd' 3000ft rá van vágva.

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#70713) GODx válasza GODx (#70712) üzenetére


GODx
tag

Azt hiszem megvan a hiba forrása. Vagyis remélem. 100 csatornás + 500as net volt akciós nálunk 4000ft-tal olcsóbban, de neeem, nekünk kell a gold, mert hát abba van zenetéévéé. Gondolom emiatt lett mocsok drága. De gondolom az az akciós csomag az nem tartalmazta volna abba az árba a médiaboxot meg a kártyákat, mi?

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#70714) 4Grider válasza GODx (#70712) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden szolgáltatónál van számhordozás. Vezetékes szolgáltatónál az ideiglenes telefonszám bekapcsolásától kezdve lehet kezdeményezni, és néhány munkanapjuk van a befejezésre. Ha nem sikerül a szolgáltató hibájából, akkor kötbér jár neked.
Ha HD csomagra is előfizettél, örülj a 3000 Ft-nak 3 eszköz esetén...

[ Szerkesztve ]

(#70715) 4Grider válasza GODx (#70713) üzenetére


4Grider
nagyúr

A 100 csatorna a Gold. A plusz HD keményen fizetős, viszont ez utóbbinak van igazán értelme, már ha normális tv-itek vannak.
Minden csomagban van egy ingyenes médiaeszköz (kivéve ha nem HD vés/vagy felvevős), a második-harmadik pedig mindig fizetős.

(#70716) GODx válasza 4Grider (#70714) üzenetére


GODx
tag

Valami 1-2 hetet mondott a csajszi telefonon. Most derült ki, hogy az üzletkötő meg hibásan töltötte ki a lapot, e-mailben meg az a szám van beleírva hogy használni szeretnénk, amit a UPC ad. Szóóval, úgy van hogy a bronze csomaggal lett volna annyi amennyi, de nekünk gold lett, ami meg ugye 131. És ahhoz hoztak egy médiaboxot meg 2 kártyát. Ennyit tudok, engem a net érdekelt, többivel nem foglalkoztam ezidáig. Ezen felül nem fizetünk semmi plusz csatornát, HBO, Cinemax meg egyebet, szóval ja... Ezt a részt nem értem, hogy mi az a HD médiabox meg ilyenek. Nem annak kellene lennie alapból? Vagy van ilyen kis plebejus kiadás is ami? Nem értek az ilyen TV-s cuccokhoz...

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#70717) 4Grider válasza GODx (#70716) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mielőtt aláírunk bármit is, előre utánanézünk az adott helyen/szolgáltatónál meglévő lehetőségekről/csomagokról, árakról. NEM akkor döntünk, amikor az üzletkötővel szemben ülünk, mert sok szempontból ellenérdekelt fél! Tehát előre eldöntjük, hogy mire van szükségünk, és aszerint szerződünk. Aláírás ELŐTT elolvassuk a szerződés azon részét, ahol a megrendelt szolgáltatások és árak fel vannak tüntetve, ha stimmel, akkor írunk alá.

(#70718) GODx válasza 4Grider (#70717) üzenetére


GODx
tag

Itt van előttem az üzletkötő lapja, amit szülők kaptak, nincsenek sehol sem árak. Egy helyre sem írt semmit, csak X-elve lettek a dolgok, hogy mik kellenek. Hát ezek után remélem meggondolják azt hogy a konzultálásom nélkül intézkednek-e a közeljövőben vagy sem...

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#70719) Toth_Jani válasza 4Grider (#70715) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nekem Bronz TV +HD van, egy darab MédiaCardal, és azért nem számolnak fel plusz pénzt.

(#70720) Zimi91 válasza Toth_Jani (#70719) üzenetére


Zimi91
tag

Itt is, járt a csomaghoz ingyen.

(#70721) 4Grider válasza Toth_Jani (#70719) üzenetére


4Grider
nagyúr

Részletek az ÁSZF-ből:
Á nem, inkább olvassátok el magatok (3. oldal 1-es pont, 4. oldal médiaeszköz opciók és 2.- és 3. médiaeszköz opciók):
https://www.upc.hu/pdf/aszf/csatornakiosztas_20180716.pdf
És ez mindig is így volt. Az más kérdés, hogy egyes akciós csomagokba betették a HD csomagot is, de ott is keményen plusz pénzt kérnek a 2.-3. HD csomagos eszközökért.

(#70722) Zimi91 válasza 4Grider (#70721) üzenetére


Zimi91
tag

Ez olyan kb. mint a területi kedvezmény. Valaki dupla annyit fizet, mint a másik, mivel nincs konkurencia. Tehát valakinek drága ugyanaz a szolgáltatás, valakinek nem. Csak írtam/írtuk, hogy nem lehet kijelenteni, hogy minden esetben keményen kell fizetni érte. Amúgy ha jól látom mindketten csak a HD csomagot írtuk, plusz 2.-3. beltériről nem volt szó.

(#70723) 4Grider válasza Zimi91 (#70722) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha elolvastad az első pontot a 3. oldalon, ott világosan le van írva, hogy a HD opciós eszközért többet kell fizetni, mint ugyanazért HD nélkül. Az első eszközt pedig beleépítik a csomag díjába. A 2.-3. eszközön pedig újfent elkérni a HD csomag árát, nálam régóta a pofátlanság kategóriája.

(#70724) errorcode06


errorcode06
őstag

Üdv!

Ma hívtak mert lejár a hűségem. 500-as net, digi gold (+33 hd), nonstop s, 2 mediaboxxal 8070 huf. Szerintetek megéri vagy alkudozzak?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#70725) kezo0


kezo0
addikt

Ismét van magyar hangsáv a Eurosport 2 HD-n.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#70726) Tombi válasza errorcode06 (#70724) üzenetére


Tombi
senior tag

szerintem jó ajánlat, nekem 7500-at mondtak ugyanarra üzletben. /500-as netre kérdeztem rá/
Végül maradt a mostani 120mbit.

6099 ft = 120mbit + gold tv + 1hd media card + 1 sd box

(#70727) Handball94 válasza errorcode06 (#70724) üzenetére


Handball94
aktív tag

Kis alku szerintem belefér, ha te hívod munkaidőben lemondás gombon őket akkor lehet kicsit kevesebb is.

(#70728) errorcode06


errorcode06
őstag

Köszi, megpróbálom.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#70729) coqito


coqito
tag

Sziaszok,
FiberPower 30-unk volt, ügye most azt emelték 120/xx-re. Kérdem én, hogy a jelenlegi FiWi-s modemet érdemes -e connectbox-ra cserélni? Egyeltalán érdemes?

Köszi!

(#70730) Watercolour válasza coqito (#70729) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Nem.
Ha nincs problémád a mostanival, semmiképpen sem.
Ha jobb/gyorsabb wifit szeretnél, mint amit a mostani modemed ad, sokkal jobban jársz, ha veszel egy saját routert és bridge módban használod a mostani modemedet, a wifit pedig a saját routered adja.

[ Szerkesztve ]

(#70731) coqito válasza Watercolour (#70730) üzenetére


coqito
tag

Köszönöm szépen az infót. Mostmár tisztán látok!

(#70732) pjen válasza coqito (#70731) üzenetére


pjen
félisten

Lehet nem lesz olyan biztonságos,de,hogy gyorsabb lesz és a WIFI nagyobb területet lefed a CB vel az biztos.Az a kérdés mire használod.Sokak szerint játékra nem a legjobb.Én böngészek,filmet nézek,torrentezek arra jobb mint az elődje,egy cisco.

(#70733) STC Speed válasza kabelmania27 (#70510) üzenetére


STC Speed
őstag

Szia,

Köszi szépen a segítséget, meglett a hiba miért nem jön be a csatornák nagy része..
Maga az antenna kábelt ahogy mozgattam bejöttek, tehát ott volt a hiba, most egyelőre csak befeszítettem a kábelt így jó, lehet kapni olyan kábelt,ami gyárilag össze van rakva? tehát nem utólag blankolva.

(#70734) kabelmania27 válasza STC Speed (#70733) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Híradástechnikai boltban csinálnak méretre 3x árnyékolású kábelt.

(#70735) volandy


volandy
senior tag

Duna World Malmő-Vidi meccs másnak is szakadozik, akadozik a kép?

[ Szerkesztve ]

(#70736) Livius válasza volandy (#70735) üzenetére


Livius
őstag

Az egész képminőség egy hulladék volt végig (tudom SD volt, de még annál is szarabb volt, észrevehetően), és ez inkább a magyar televízió sara lehet mint a UPC-é.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#70737) volandy válasza Livius (#70736) üzenetére


volandy
senior tag

Szívás!
Akkor hiába vannak az egyre jobb televíziók?
Hogy nézzen meg egy meccset?
Csak a külföldi közvetítések lesznek jó minőségűek?

(#70738) pjen válasza volandy (#70737) üzenetére


pjen
félisten

Ki mondta,hogy egyre jobb Tv-k vannak?

(#70739) Livius válasza volandy (#70737) üzenetére


Livius
őstag

Ez is külföldi közvetítés volt. :C Gondolom az éppen aktuális bukdácsoló magyar csapat selejtezős vergődésére nem fognak olyan streamet venni ami FullFull HD-ban jön brutál magas bitraten, mert hát minek. Meg hát, azt is lehet látni, hogy a Duna worldön adták, ami csak SD adáson van, és annak se combos a bitratje. Majd a tényleges BL csoportkört nézheted értelmes minőségben, és kész, a többi vagy jó vagy nem jó.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#70740) kisscom


kisscom
kezdő

Nem tudja valaki hogy lesz-e spíler 2 tv az UPC-nél induláskór? Semmit sem találok róla az interneten.

(#70741) volandy válasza pjen (#70738) üzenetére


volandy
senior tag

4K, QLED stb. Gondolom ezek már jobbak mint az Lcd tv-k amik kb 10 éve voltak.
Nekem két régi plazmám(Samsung, LG) van. Nem áll szándékomban lecserélni.

(#70742) volandy válasza Livius (#70739) üzenetére


volandy
senior tag

Köszi az infót, a nem kevés infót!
Augusztus közepe, vége felé indulnak a külföldi bajnokságok.
Szerencsére.
Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa a Serie a-nak. Szép lesz ha nem fogja közvetitetni senki vagy csak ez is valaminek a része. pl: amelyik csatorna fogja adni azt egy drágább csomagba teszik(pl HBO). Csak azért jó lenne tudni valamit mert ha váltani kell pl a műholdas Digire akkor azt azért ki kell építeni stb.

(#70743) Livius válasza volandy (#70741) üzenetére


Livius
őstag

Felbontásban nincs 4K adás Magyarországon semelyik szolgáltatónál, és csatornánál sem. Szerintem itt az előző hozzászóló úgy értette, hogy Full HD felbontásra már évek óta nagyon nagy minőségi előrelépés nincs a gyártóknál. Kb egy 2014-es minőségi LCD TV képminősége ugyan olyan mint egy mostani vadi új akár 4K-ás LCD TV-én, mivel hiába a 4K amíg nincs rá elérhető tartalom még sok sok évig.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#70744) pjen válasza volandy (#70741) üzenetére


pjen
félisten

Plazmát,ha jó,biztos nem cserélném.Talán a fogyasztás a hátrányuk.

(#70745) volandy válasza Livius (#70743) üzenetére


volandy
senior tag

Igen, igen!
Ilyesmire gondoltam én is.
Köszi a tájékoztatást!

(#70746) volandy válasza pjen (#70744) üzenetére


volandy
senior tag

Nem is akartam.
Samsunggal kopp, kopp, kopp még nem volt baj. LG-t már javították harmincvalahányezerért valamilyen panelt cseréltek. Azt mondták a HDMI kábelen keresztül kapott valami erősebb jelet és tönkretette a panelt! Most történik valami, mert a UPC beltéri és az LG plazma 10m-s HDMI kábellel van összekötve kb 5 éve.
VB ideje alatt kezdődött hogy kb 40 perc után pukkant egyet és leállt az adás. Két beltérivel is próbáltam ugyanaz. Kikapcsolás, pár perc után jó volt. Ezt esetleg megismételte egymás után néhányszor. Második félidő, hosszabbítás, tizenegyeseknél már nem volt gáz.
UPC szerelő kicserélt néhány db koax csatlakozót és azt mondta jó lesz. Egy darabig jó volt utána megint csinálta. Közelebb vittem a beltérit a plazmához 1,5 m HDMI kábellel. Most egyenlőre (remélem marad is így) jó! Egyenlőre marad így nem variálok, ki tudja hogy kell e szolgáltatót váltanom a Serie A miatt.

[ Szerkesztve ]

(#70747) Zimi91 válasza volandy (#70742) üzenetére


Zimi91
tag

Ha egyik magyar adó se adja, akkor elvileg itt fogod tudni nézni: [link] - Ez a cikk szerint itt látható lesz az összes meccs (gondolom azokban az országokban, ahol nem lett eladva egyik szolgáltatónak se, de lehet máshol is): [link]

(#70748) volandy válasza Zimi91 (#70747) üzenetére


volandy
senior tag

Szuper!
Köszi!

(#70749) Peterka31


Peterka31
csendes tag

Sziasztok!

Kiváncsiságból végignyomoztam a koax kábel kiépítést. A UPC-s föld alatt bejövő fehér kábelre csak annyi van írva hogy "Commscope INC." és egy kis telefon jel. Semmi szám vagy akármi. Ez jó kábel? Még valamikor a 90es évek végén, 2000es elején lett beépítve talán. Nem valószínű hogy 2x árnyékolt ugye?

(#70750) kabelmania27 válasza Peterka31 (#70749) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Valószínűleg megfelelő a földkábel, mert a 2000-es évek elején is volt már 3x árnyékolású koax.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.