Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) khorvat válasza quby (#55200) üzenetére


khorvat
senior tag

Nekem új előfizetésnél nem sikerült alkudozni, ez csak akkor megy ha vmi új területen jelennek meg akkor lehet, ha régi bejáratott környék akkor nem!
Annyi lehetőség van még, hogy vkitől jóárasított előfizetést átvenni, ekkor van adminisztrációs díj kb. 2000Ft és az eszöközöket kell postán egymás között eljuttatni! Én végül ezt az utat választottam egy ismerősnek besegítve.

(#55202) ztsoft


ztsoft
őstag

Boldog új évet!

Ha már szóba került a Horizon HD box. Leírnám a saját tapasztalatom, (mint többen itt a fórumon, régóta (tavaly április végétől) van nálam ilyen "csoda") a kezdeti nehézségék, fejetlenségek után sikerült egy viszonylag elfogadható eszközt kreálni belőle TV nézésre. Most csak a TV nézésre gondolok, nem az egyéb interaktív szolgáltatásokra!

Műsorvisszanéző:
Nincs olyan nap, mikor minimum kétszer nem lehet vissza fele lépni az EPG-ben, box szerint nincs internet kapcsolat, miközben én vígan böngészek! Persze egy újra indítás után már megy.
Ha ez rendben, akkor jön a következő, nincs visszanéző ikon a műsorok mellett (sehol az EPG-ben)!
Ha még ez is rendben, akkor van, hogy nincs "LEJÁTSZÁS AZ ELEJÉTŐL" menü pont!
Ha még ez is rendben, akkor jön a jól ismert hiba kód egyik változata!
Ha ezek közül egyik sem következik be, akkor talán jó eséllyel végig is tudom nézni az adott műsort!

Nos, nem egy selejt box van nálam, ez már a sokadik, mind ugyan azzal a hibával. Már HGW is lett cserélve, de nem segített. Az esetek 85%-a kudarcba fullad.

Ezek után jön a UPC csoda fegyvere, a reset! Persze nem ér semmit! Majd jön a szöveg, hogy nincs semmilyen hiba. Igaz, ez nem hiba, ez egy félre sikerült project (rossz, gyenge hardver, csapnivaló szoftverrel)!

A többi interaktív szolgáltatás is hasonló színvonalat képvisel!

Hogy mégis miért kínzom magam mégis ezzel? Nos, sem időm, sem felesleges pénzem nincs a közel 30 km távolságban lévő ügyfélszolgálat felkeresésére, és próbálkozni a cserével.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#55203) mlinus


mlinus
őstag

connect boxon mi a legújabb firmware verzió? Kb 1 órája kötöttek be nekem egyet, de csak az egyik led (bekapcsolást jelölő) működik. Amúgy minden más úgy látom rendben van.

(#55204) mlinus válasza mlinus (#55203) üzenetére


mlinus
őstag

Jó, hülye vagyok, megnéztem közelebbről, nincs is rajta semmilyen led elől :DDD

(#55205) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Kérdés 1: még a régi cisco modemem van, viszont a firmware rajta 2011-es. Ezzel lehet/kellene kezdeni valamit? Van routerem, de eléggé furcsállom, hogy ilyen régi szoft van a modemen.

Kérdés 2: még a régi cisco STB-m van, az elmúlt egy hétben a műsorvisszanéző nagyon rosszul működött. A műsorújság az jó, lapozható, de ha elkezdek egy műsort nézni, van, hogy nem enged áttekerni részeket, vagy ugrik egyet a lejátszás és újra kellene nézem/tekernem sok percet, ami 1-1,5 órás műsoroknál elég gáz. Mivel ingyenes szolgáltatás és nem az új boxom van, nem tudom érdemes-e jelenteni a problémát?

(#55206) mlinus válasza #54715584 (#55205) üzenetére


mlinus
őstag

az normális hogy 2011-es a szoftver, hiszen elég régi eszköz már, nem készült újabb hozzá.

(#55207) headhunter válasza mlinus (#55203) üzenetére


headhunter
addikt

(#55208) kezo0 válasza #54715584 (#55205) üzenetére


kezo0
addikt

Szia,
ha RTL-csoporthoz tartozó csatornát nézel vissza, azoknak a műsoraiba visszanézéskor nem lehet beletekerni. Ez nem a box hibája, hanem az RTL csak így engedi a visszanézést, hogy ne ugorhasd át a reklámokat.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#55209) #54715584 válasza kezo0 (#55208) üzenetére


#54715584
törölt tag

Comedy Central műsorokat néztem vissza 1-2 nappal később.

(#55210) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nálatok rendben van az RTL klub hangja? Itt körülbelül 1-2 percenként recseg, és kihagy 1-2 másodpercre. Digitális és analóg egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#55211) Atesz 666 válasza Intruder2k5 (#55210) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Itt R Keresztúron is az a helyzet. :K
-De majd kitalálnak valami mesét erre a hibára(is)? :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#55212) Intruder2k5 válasza Atesz 666 (#55211) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK köszi, akkor nem helyi hiba.

(#55213) bopeti98 válasza Intruder2k5 (#55210) üzenetére


bopeti98
őstag

T-s IPTV-n is rossz, de nem csak a hang, hanem a kép is elmegy 1-2 másodpercre.

(#55214) Atesz 666 válasza bopeti98 (#55213) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Itt a kép akadozik és kockásodik és ezzel együtt a hang is akadozik.

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#55215) Intruder2k5 válasza bopeti98 (#55213) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jaja, itt is akadozik a kép is. Akkor úgy fest az RTL klub a hunyó, és nem a szolgáltatók.

(#55216) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem, hogy a UPC-nél lehet mobil szerződést kötni hűség nélkül? Egy legkisebb csomag érdekelne csak az is a UPC hitelkártya miatt.
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#55217) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#55215) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Vagy inkább az időjárás kavart be.

Nálam is rendetlenkedik.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#55218) Gubek-Einste válasza kano (#55216) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha van vezetékes szolgáltatásod akkor igen, hogy hűségidősnek kellene-e lenni azt viszont nem tudom, 1211-n megmondják.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#55219) kano válasza Gubek-Einste (#55218) üzenetére


kano
nagyúr

Nincs semmilyen UPC előfizum. Bementem és akartam kötni egy UPC mobile előfizut, de csak 1 év hűséggel akarták engedni.
Nem tettem...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#55220) szabogabor10 válasza Intruder2k5 (#55210) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tarrnál is ugyanez volt. Most mintha megjavult volna.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55221) tomp válasza ztsoft (#55202) üzenetére


tomp
félisten

Egy boxnál nagy nehezen hosszú idő után sikerült elfogadható valamit kreálni tv nézéshez?
Na ez az ami nagyon gáz....
Ez a jövő a cégnél?
Én már valóban azoká töröm a fejem, mi lesz a következő Jövő fejlesztés.
Extra havidíjas lesz a színes műsor? A sztereó hang?

(#55222) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Azért kíváncsi vagyok, HD lesz-e valamikor az összes HBO csati. Más szolgáltatók áremelés nélkül tették be a HD csatikat az HBO csomagokba. Itt szerintem ez eleve halott ügy...
Pedig nagyon nagy szükség lenne rá. Mint ahogy nagyon nagy szükség lenne úgy általában a HD csatik számának növelésére, mert nagyon megrekedtek. :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55223) Miska0330 válasza szabogabor10 (#55222) üzenetére


Miska0330
tag

Szia! Ha smart tv-d van akkor szerintem az HBO GO-t használd. Akinek van HBO előfizetése az kap hozzáférést a GO -hoz is. Azon meg alapból minden film HD és korlátlanul bármikor nézheted őket. De nézheted akár táblagépen vagy webböngészőből is.

(#55224) cigam válasza vargalex (#55193) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Bekarikáznád? A linkelt oldalon nem találok ilyen szöveget.

mikung
A lényeg hogy a UPC Horizon HD "Jövőbox" minden téren visszalépés.

Ez így ebben a formában nem igaz. Pl. Csak a horizon box biztosít szabadon rendezhető kedvencek opciót. Ez igenis előrelépés a többi box-hoz képest.
És amikor hasonló pontatlanságok, általánosítások miatt "vitába szálok" veletek, máris "védem" a UPC-t.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#55225) o.gaby válasza szabogabor10 (#55222) üzenetére


o.gaby
tag

Melyik szolgáltató az akinél már elérhető a 4 új HD csatorna?

(#55226) tomp válasza cigam (#55224) üzenetére


tomp
félisten

Pedig ott van!
"Mire jó?" fül...
Szabadon rendezhető csarornákat tudja a tv is kártyával. (tudom van ingyenes csatorna is de az mindegy)Aki többet szeretne annak box van. De ez a jövőbox kuka... Mondj több pozitív dolgot a boxról!

(#55227) mikung válasza cigam (#55224) üzenetére


mikung
aktív tag

Szerintem a Pace is tudta - vagy csak nem tűnt fel a hiánya mivel nem én nézem -, de mindegy, legyen neked ... ez 1, azaz EGY darab előny eddig. Ez akkora előny hogy feledteti a ... a mit is ? Több tuner hiánya, lassúság, fagyás, melegedés, ...

A UPC következő reklámjában már nem az lesz hogy 7 napos visszanézőt is tud, hanem hogy csatornák mazsolázhatósága csak itt, csak most csak önnek csak nálunk csak ... . :DDD

Bocs, de tényleg. Ennyi hibája mellett a csatornalistás mókát kb. röhejes felhozni mint előnyt. Persze kétség kívül igazad van, ez egy határozott, egyértelmű előrelépés mely feledteti velünk minden hibáját. :))

(#55226) tomp

Nem figyelsz ? Most mondta : kedvencek menü ... no pláne !!! RENDEZHETŐ !!! kedvencek menü. :C

[ Szerkesztve ]

(#55228) szabogabor10 válasza Miska0330 (#55223) üzenetére


szabogabor10
veterán

Használom, viszont szerintem nem HD. Jobb a kép az HBO HD-n. Meg HBO GO GYIK is azt írja, nincs HD tartalom a Go-n.

o.gaby: pl. a Tarr vagy a Pick-up.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55229) cigam válasza tomp (#55226) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ja, tényleg.

Minek mondjak még bármit is? Tök felesleges. Nem mellesleg már megint csúsztatsz. A box-okról volt szó, nem általában a vételről, erre jössz hogy a sorba rendezést a tv is tudja. Nem mellesleg ezt meséld el az én tv-mnek is. Hiába rendezem át a a csatornákat, pár nap(hét) múlva történik valami, és visszarendeződnek. A Philips szerint ez tök normális, hiszen a UPC-nél fix a csatornák sorszáma, a UPC szerint pedig ilyen utasítást nem tudnak a TV-nek küldeni.

mikung
Látod mekkora troll vagy?! Kijavítom egy állításodat, erre nagy mellénnyel kifigurázol. Ennyit tudsz. :(

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#55230) blakey válasza cigam (#55229) üzenetére


blakey
titán

Hiába rendezem át a a csatornákat, pár nap(hét) múlva történik valami, és visszarendeződnek. A Philips szerint ez tök normális, hiszen a UPC-nél fix a csatornák sorszáma, a UPC szerint pedig ilyen utasítást nem tudnak a TV-nek küldeni.
A TV-nél ki kell kapcsolni az automatikus csatornafrissítést, ha be van kapcsolva akkor hiába rendezed a csatornákat, a következő csatornafrissítésnél újból beáll az eredetire.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55231) F-ECT$


F-ECT$
titán

120-as netem van Connect Box-szal. Néha elő szokott fordulni, hogy a wifin lógó telefonomon a net akadozik, sőt olyan is, hogy a lefelé irány kb ok, de felfelé szinte 0 bit megy, egy ilyen pillanatot sikerült is elkapni.

Ilyenkor ha a telefonon ki/bekapcsolom a wifit, akkor általában megjavul a dolog, ez történt most is.

Ez vajon a connect box hibája vagy a telefoné?

(Az is megoldja a dolgot, ha a wifit restartolom, de az több idő.)

Dive ever, work never.

(#55232) Faterkam válasza vargalex (#55195) üzenetére


Faterkam
addikt

Ebben te biztos vagy? :F

2013-as hsz-em

A válasz

3 éve használjuk gond nélkül, és ez csak CI. Annyi, hogy néhány csatornát kézzel kellet frissítenünk ;) :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#55233) blakey válasza Faterkam (#55232) üzenetére


blakey
titán

A C6500-as CI+-os.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55234) cigam válasza blakey (#55230) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Köszi a tippet!
Természetesen próbáltam letiltani, de a UPC-t beállítva szolgáltatónak, nem is tudok rámenni arra a menüpontra. (ha pedig nem a UPC a szolgáltató, akkor meg az EPG ékezetek lesznek 2 karakteres kriksz-krakszok) Egy több éves alap modellről van szó, simán elképzelhető, hogy gyárilag kaki a szoftvere. 2 éve nem adtak ki hozzá fw. frissítést.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#55235) tomp válasza cigam (#55229) üzenetére


tomp
félisten

Nekem 2014-es Sony tv-m van.
Egyedi listám van. Csak azokat mutatja amiket beraktam és olyan sorrendben ahogyan én akarom. Ha jön új csatorna azt berakja a "szűz" listába amiből aztán az egyedi listába rakhatom. Ha egy kedvenc csatornám helyet változtat akkor nem kell újra megkeresni mert marad a listán de már az új helyre kapcsol a tv.

Nem felesleges a többi pozitívum felsorolása. Csak te hiszed azt. Vagyis ezt írod. Valójában nem tudsz többet. A kedvenceken kívül semmit nem ad a jövőbox.

[ Szerkesztve ]

(#55236) gduck válasza cigam (#55224) üzenetére


gduck
addikt

Örülök hogy rendezhetem a gyenge hardveren a csatornákat (bár továbbra sem értem ennek mi értelme van, fejből tudom a csatornákat amiket nézek), ez a XXI. században ÓRIÁSI FEJLESZTÉS :W

Végképp nem tudom miért véded foggal-körömmel ezt a szart, ráadásul most belekapaszkodva a KEDVENCEK funkcióba... :F

A Horizont nem erre a hardverre fejlesztették, megpróbálták egy butított változatát rárakni, de tele van hibával és csak szenved rajta (olyan mintha a számítógéped procija ÁLLANDÓAN 100%-on tekerne)

[ Szerkesztve ]

(#55237) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Urak, jó lenne ha nem lángolna fel sokadszor is a Horizon box körüli vita! Szerintem ezt már 1000x átbeszéltétek, és ezzel kapcsolatban idén sincs új a nap alatt. Tudjuk, hogy nem éppen olyan lett, mint azt sokan várták, de ha valaki ebben a formában is elégedett vele, ez szíve joga, ettől még nem kell itt egymásnak esni.

(#55238) cigam válasza gduck (#55236) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem védem foggal körömmel, csak nem megyek el szó nélkül hogy tényként állítanak valótlanságot róla. Tök mindegy hogy az adott funkciót használja-e vagy sem.

Pl. mikung azt is írt a fagyásról is. Hónapok óta nem volt fagyás nálam. Nem értem miért nem lehet elfogadni, hogy ha nálam nem fagy akkor azt megírom, mert én mást tapasztalok.

tomp
Írtam is, hogy valószínű a TV-mel van a gond. Annó valaki csinált egy pro kontra listát vissza kellene keresni/frissíteni. Nincs értelme, mert nem akarlak meggyőzni semmiről. Ill. most beugrott még1 dolog. Sokkal nagyobb tárkapacitása (lehet), attól függ milyen merevlemezt dugsz rá. + rémlik hogy a kódolatlan felvételeket pc-re dugva ki lehet nyerni a merevlemezről, de ezt sose próbáltam.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#55239) F-ECT$ válasza cigam (#55238) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam is volt 1x fagyás kb 5 hónapnyi használat alatt.

Dive ever, work never.

(#55240) Faterkam válasza blakey (#55233) üzenetére


Faterkam
addikt

Hát nem tudom, a leírásban és a TV hátulján is az van, hogy Common Interface, simán. A UPC oldalán nincs is a támogatott listában.

(#55196) pjen: Igen tudok! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#55241) gduck válasza cigam (#55238) üzenetére


gduck
addikt

Jól emlékszel, a kódolatlan adók felvételét le lehet menteni a HDD-ről.

(#55242) mikung válasza cigam (#55238) üzenetére


mikung
aktív tag

Neked tökéletesen megy, örülsz a kedvencek funkciónak és a rendezhetőségnek mint majom a farkának. A többi 99% azért nem gond ha leírja hogy egy vödör lócitrom többet ér ?

Egyébként igazad van, a fagyás és a túlmelegedés nálam sem jelentkezik ... mióta master-slave hosszabbítóra kötöttem. :DDD Azóta ha kikapcsol a TV, áramtalanítja a dobozt is. Mindig friss coldboot, nincsen beragadt processz, se semmi amitől elsötétülhetne a kép és csak hang jönne meg az overlay menü és hasonlók. Azóta nincsen túlmelegedés sem, hisz nem megy 24/7 a TV sem. Ellenben előjött az a hiba hogy nem menti el azonnal a változásokat, tehát ha beállítok valamit és utána kikapcsolom a TV -t, elfelejti az új beállításokat.

Ja ... az volt már hogy ha a HDMI kimeneten az automatán kívül bármi mást kiválasztasz, egy idő után elkezd akadni a kép ? És mindegy hogy a legmagasabb vagy a legalacsonyabb felbontást választod ki. Amint visszarakod automatára varázsütésre "megjavul".

(#55237) Intruder2k5

Itt azért nem csak annyiról van szó hogy 6 tuneres samu boxot vártunk de csak 2 tuneres philips lett. Sokkal inkáb erről :

[ Szerkesztve ]

(#55243) kezo0 válasza cigam (#55238) üzenetére


kezo0
addikt

Én voltam, aki táblázatba rendezte az előnyöket/hátrányokat, de azóta a helyzet csak tovább romlott a Horizon box szempontjából, hiszen azóta már az összes többi box is tudja a műsorvisszanézést (ráadásul egyes infók szerint még jobb minőségben is, mint a Horizon)... És szerintem az is csak bizonyos nézőpontból szemlélve előny, hogy nagyobb (persze nem akármekkora) HDD-t is rá tudsz kötni, mint amekkora a Ciscoban van beépítve, hiszen a Cisco beépített merevlemezéért nem kell külön fizetni, míg a külső HDD-ért, amit a Horizonra dugsz (azért, hogy felvedd, amit nézel, muhhahha...), a zsebedbe kell nyúlnod.
De majd frissítem azt a táblázatot, ha még érdekel itt valakit.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#55244) Intruder2k5 válasza mikung (#55242) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az utolsó részletig tudom, hogy miről van szó, lévén rendszeresen követem a topikot. Mindettől függetlenül ez lerágott csont, korábban is voltak akik nem értettek egyet a kérdésben, most is vannak, sőt mindig is lesznek, de ezért nem kell egymásnak esni, ráerőszakolni a másikra a véleményed.

A boxra panaszt tenni, hibát bejelenteni pedig itt tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#55245) mikung válasza Intruder2k5 (#55244) üzenetére


mikung
aktív tag

Perpill. nem mi akarjuk ráerőszakolni a véleményünket.

A linkre meg mit írhatnánk amitől nem szerelőt küldözgetnek aki kijön, átnézi a kábelezést és annyiban maradunk : evvan', hanem mondjuk FW frissítést (kevesebb eyecandy, animált cucc és talán legalább nem akadna annyira), vagy egy normális dobozt amiben vas is van ? :U

[ Szerkesztve ]

(#55246) csabi63 válasza Faterkam (#55240) üzenetére


csabi63
senior tag

Felejtesz. :)
A tévéd a UPC listáján fent volt, mint CI+ kompatibilis készülék. Ezt te magad írtad 3 éve a Samu topikban. (Nem követlek, de a típusszám alapján kidobta a csodálatos gugli.) És 1 perc alatt találtam egy francia oldalt, ahol szintén kiemelik, hogy CI+-os.

A "sima" CI-s tévé pedig felismeri a UPC kártyát, de b@szik bármit is csinálni. Kiírja, hogy CAM modul lett csatlakoztatva, és ott megáll a tudománya. Azon nem néznél egy kódolt csatornát sem. Tudom, mert van egy a házban. (2011-es Sencor vacak.)

(#55247) Intruder2k5 válasza mikung (#55245) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja értem. És ha ide írod le sokadszor is, akkor mi fog történni? Ugyanúgy semmi! Bombázd panaszokkal a UPC-t, írd le, hogy konkrétan mi az ami az előfizetett szolgáltatásokból nem működik, vagy nem úgy működik ahogyan kellene, és oldják meg. Ha nem oldják meg, lehet kötbérezni őket, lehet panaszt tenni a felettes szervnél, lehet szolgáltatót váltani, de itt vitatkozni ezen olyanokkal akiknél jól működik, abszolút felesleges, sehova sem vezet.

(#55248) kezo0 válasza Intruder2k5 (#55247) üzenetére


kezo0
addikt

Azért egy ilyen fórum célja az is, hogy egy adott szolgáltatással/készülékkel még nem találkozott felhasználók, jelenlegi és potenciális UPC-előfizetők más előfizetők tapasztalatai alapján tájékozódjanak, szerezzenek információt. Mégpedig olyan információt, ami gyakran sokkal valósabb, mint amit a szolgáltató hirdetéseiből, marketing-szövegeiből, sőt, időnként maguktól az ügyfélszolgálatosoktól megtudhatnak. És én pl. hiszek benne, hogy ha itt sok embert sikerül lebeszélni egy rossz termékről ill. szolgáltatásról, annak közvetve igenis hatása van a UPC döntéseire is, hiszen ezek az emberek adott esetben hivatkozhatnak arra (akár konkrét forrásmegjelölés nélkül), hogy azért nem kérnek – a példánál maradva – Horizon boxot, mert nagyon sok rosszat hallottak róla. És ha kell, akár konkrétumokat is fel tudnak sorolni, amit más felhasználók írtak ebbe a fórumba.
Szóval ne becsüljük le a fórum erejét, hasznosságát ebből a szempontból.
Nem hinném, hogy a UPC csak azért nem tette bele az év végi összegző fb-posztjába a 2016-os év "vívmányai" közé a Horizon boxot, mert sokan reklamáltak az ügyfélszolgálaton. Biztos, hogy voltak olyanok is, akik már eleve nem kértek ebből a boxból, pusztán az itt olvasottak alapján, és mindez végeredményben valahol összeadódik.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#55249) mikung válasza Intruder2k5 (#55247) üzenetére


mikung
aktív tag

(#55172) cigam

"Ugye szó volt arról is, hogy majd összel a Horizon box kap software frissítést, és elérhetővé válik a fizetős videótéka. Később a netflix-et is beígérték. Telt múlt az idő, és nem történt semmi."

"Volt idő, amikor olyan box kaptál, de volt olyan idő is, mikor még csak egy tucat analóg adást lehetett nézni. Elmúlt! Lehet merengeni azon, hogy régen minden jobb volt, de felesleges. A jelenből/jövő(box)ból ;] kell kihozni a maximumot."

It ... is ... Hungary ... nála is gáz, de végülis apátia mellett minek HGW -el egybeépített 6 tuneres Samsung Horizon ...

TV megy ? Végülis megy csak húzd ki dugd be a boxot ha sz@r. Visszanéző megy ? De az úgyis csak ingyen extra ... felvétel ? Há mi kéne még, toronyóra lánccal ? Egyébként is a régire nem dughattál nagyobb winyót ...

Tehát : Nincsen jogalapom megpakoltatni a UPC -t a GVH -val, mivel amit az ÁSZF -ben írnak hogy fizetem (TV nézés) az végülis működik. Tudom nézni a raktárpatkányokat, a nyalóvilágot és a big bránert. Az már részletkérdés hogy amivel beetetnek az mint a kutya vacsorája, a céleszköz meg leginkább olcsó amit áramtalaníts és jó lesz.

Miért írjuk le 100x hogy vacak ? Mert ha nem írjuk le, még a végén azt hiszi pár erre tévedt szerencsétlen hogy már minden kijavítva, nyugodtan leadhatja a cickó boxot és kap egy minőségi jövőboxot. Akinek elég a gagyi az használja nyugodtan de nehogy már ő legyen az etalon. :U

Nem tudom ... talán észbe kapnak ha nem csak a belső kis hibabejelentőben visít a user ?

[ Szerkesztve ]

(#55250) ArthurShelby válasza cigam (#55238) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nálam is egy lassú fos a jövő, az ip tv gyorsabb volt. Egyelőre alig nézek tv-t, és azt is inkább horizon go-n, de mostanában fogunk venni egy új tv-t, és akkor tuti kikönyörgök egy cisco-t (ott a hang is jobb), vagy váltok média kártyára.

A horizon go is elég furcsa. Néha elérhető számomra az HBO, néha nem (sima trio l csomagunk van). Van olyan film, amit elkezdtem nézni a tv-tárból, és most nem tudom folytatni, mert mert hbo-s :D
Egyébként idegesítő, hogy kidobja mindig az hbo-t, pedig nem elérhető számomra (mindig)

A wi-free-t meg nem tudom bekapcsolni my upc-n keresztül (a CB modem módban van).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.