Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46851) kali válasza 4Grider (#46850) üzenetére


kali
legenda

a kedvezmény nem volt kérdés, csak a módosítási lehetőség, az meg adott.
a rendszert jellemzően a sablonos árakat kínálja fel, akinek speciális árak kellenek, az ügyintéző útján intézze.

[ Szerkesztve ]

(#46852) Kolondrum

Üdv! MEgkaptam az első számlámat amihez csatoltak egy kis videót. A kérdésem az, hogy azt mondja április 22-ig ki kell egyenlíteni a számlát, ami oké, be is van állítva a netbankba a csoportos beszedés, de mégis mikor vonják? Azaz ülök a babérjaimon és várok?

(#46853) blakey válasza Kolondrum (#46852) üzenetére


blakey
titán

Ha csoportos beszedés akkor semmit nem kell csinálni, azért csoportos beszedés. :)
Levonják az adott napon és kész.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46854) Kolondrum válasza blakey (#46853) üzenetére

Mi az adott nap? MErt még nem történt meg, a számla meg létezik.

(#46855) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ma jó partnert sikerült kifogni, így TVGold+myprime+felvevősHDbox+120-as internet +200perc ingyenes hívás minden irányba, 2évre 10'940.-

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#46856) blakey válasza Kolondrum (#46854) üzenetére


blakey
titán

A számlán fel van tűntetve a befizetési határidő, az a "nap".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46857) kabelmania27 válasza cigam (#46855) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Az jó kis csomag :)

(#46858) tomp válasza kezo0 (#46844) üzenetére


tomp
félisten

Átugrani sem lehet. Megáll, lefagy, újraindul. Lefagyáskor a merevlemez dolgozik.
Töröltem a felvételt. Kicsit több időbe telt amíg törlődött.

Gubek-Einste
Kb 3 vagy 4éve van nálam. Új darabot adtak, korábban nem volt senkinél.

(#46859) kabelmania27 válasza szabogabor10 (#46840) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Jól működnek az interaktív szolgáltatások?

[ Szerkesztve ]

(#46860) vg válasza cigam (#46855) üzenetére


vg
addikt

Nekem Trio TV Max Plus csomagom van, most lenne lehetőségem 2 évre, de 120-as nettel 12e forintért.

(#46861) szabogabor10 válasza kabelmania27 (#46859) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, teljesen rendben vannak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#46862) nofreenick


nofreenick
aktív tag

Sziasztok! UPC Mobil előfizető vagyok, és próbálom a steam guard-ot beállítani, de nem sikerül, mert nem kapok sms-t ami az aktiváló kódot tartalmazza. Olvastam, hogy a steam oldaláról is vannak ezzel problémák, és most nem tudom mi lehet a ludas. Van valakinek tapasztalata? Esetleg próbálta már ezt valaki?
(Mobilparkolásról se kapok sms-t, ezért gondolom, hogy esetleg a UPC-nél lehet a problem)

Válaszokat előre is köszi!

(#46863) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Másnál nem nézhetetlen az RTL Klub HD? Az SD rendben van.
Budapest, XVII. kerület.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#46864) szabogabor10 válasza Gubek-Einste (#46863) üzenetére


szabogabor10
veterán

Itt rendben van.
Budapest XI. kerület.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#46865) Kolondrum

Itt a telefon nem jó kezdetek óta. Rendkívül furcsa dolgokat csinál.... Megint bejelentés lesz. 4. ker

(#46866) cigam válasza vg (#46860) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Az se rossz. Szívesen választottam volna azt a csomagot, de kevésnek tűnt a 30-as internet, ill. nekem van aki (bőven) lebeszéli azt a 200 percet a telefonon. :B

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#46867) kabelmania27 válasza szabogabor10 (#46861) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szuper, jelerősségel nincs gond tehát vételi probléma nem lesz, valószínűleg a vissziránnyal sem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#46868) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Most nézem, hogy 60 fokot ír a HDD hőmérsékletéhez a box. Pedig tud szellőzni. Ez nem túl egészséges. Elég meleg a gép teteje. Ha mindig ilyen lesz, nem fog sokáig élni a HDD, attól félek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#46869) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Új előfizető vagyok, a netbankon beállítottam a csoportos beszedést, a myupc oldalon már megjelent az első számla, fizetési határidővel, fizetés mód: csop.beszed. ott is mert jeleztem már nekik emailben még bekötés előtt, hogy az lesz. Mikor vonják le a havidíjat a számlámról..? :)

[ Szerkesztve ]

(#46870) kabelmania27 válasza Sanyi.il (#46869) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Határidő napján fogják levonni.
szabogabor10: Sokat kibírnak ezek az eszközök, ha mégis elromlik cserélni fogják.

[ Szerkesztve ]

(#46871) cigam válasza kabelmania27 (#46870) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

ha mégis elromlik cserélni fogják

Nem is az a gond, hogy cserélik-e, hanem hogy elveszik ami rajta van. + Nálam is előfordult már hogy megakadt, mikor pörgettem át a reklámot. Nekem is egyből a bizonytalan szektor jutott eszembe. Ilyenkor meg két esélyes, hogy cserélik. Lehet meg kell várni míg végleg elromlik, vagy kijön egy olyan szerelő aki hajlandó lecserélni a box-ot.
---
Hol lehet meglesni, hogy éppen milyen meleg a merevlemez?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#46872) PonPon


PonPon
senior tag

Sziasztok!

Nem tudtok valami programot amivel be lehetne időzíteni sebesség teszteket?
mondjuk óránként fusson a háttérben, és mentse a mért sebességet.

köszi

(#46873) Intruder2k5 válasza PonPon (#46872) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

De tudunk. Jelentkezz az NMHH internet sebességmérés projektjére.
http://szelessav.net/

Bővebb infót itt kaphatsz róla.
SamKnows és NMHH internet sebességmérés

(#46874) kezo0 válasza cigam (#46871) üzenetére


kezo0
addikt

Távirányító "menü" gomb után 1789 bebillentyűzésekor rögtön az első megjelenő képernyőn kiírja a HDD aktuális hőmérsékletét is (nekem most épp 47 fokot mutat).

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#46875) tomp


tomp
félisten

Kapott már valaki visszajelzést a Horizon tesztről?

(#46876) cigam válasza kezo0 (#46874) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#46877) cigam válasza cigam (#46876) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Az "állapot" vajon a smart állapotot jelzi? Nálam 47 fokos a lemez. Az normális hogy még az rf tuner állapotára is NA-t ír?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#46878) kezo0 válasza cigam (#46877) üzenetére


kezo0
addikt

Nem tudom, milyen állapotról lehet itt szó, de nekem az "Ethernet interface állapota", az "RF tuner állapota" és az "EuroDOCSIS kábelmodem állapota" mellett is az van, hogy "NA".

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#46879) gduck válasza tomp (#46875) üzenetére


gduck
addikt

nezsatív :DDD

(#46880) vargalex válasza PonPon (#46872) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Pl. speedtest-cli.

Alex

(#46881) ztsoft válasza tomp (#46875) üzenetére


ztsoft
őstag

Eddig nem, nem kapkodják el. Már én is kérdezni akartam.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#46882) Kolondrum

Érdekes levél bontogatás lesz holnap, az otthoniak jelezték, hogy csekket kaptam a UPC-től. Ami ugye nem lehet ha csoportos a beszedés és tudomásom szerint nem tartozok semmivel és minden rendben van. Thome 2? :D

(#46883) Gubek-Einste válasza Kolondrum (#46882) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Valószínűleg a számla lesz, csak csekk nélkül, ami tartalmazza részletesen az előfizetett szolgáltatásokat/eszközöket és a forgalmazást (telefon, Videótár).

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#46884) Kolondrum válasza Gubek-Einste (#46883) üzenetére

Hát akkor is csinálni kell valamit, mert 30km-re jönnek tőlem a cuccok. Anno a levelezésinek azért lett az megadva, mert töketlenség volt előző előfizetőnél (de jó így leírni pedig ismerős) és akkor még oda kellett minden, gondolom meg lehet változtatni.

De tudod mit? Legyen! Köszi!

Beléptem és azt látom postai befizetés.... Én most befizettem bank karival. MAjd felhívom őket!

[ Szerkesztve ]

(#46885) kabelmania27 válasza Kolondrum (#46884) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Regisztrálsz a dijnet.hu oldalra hozzáadod a UPC számlát akkor a számla nem fog kimenni postán, hanem emailbe értesít belépsz és látod pdf-ben.
Lehet banknál még nem dolgozták fel a csoportos beszedési megbízást, upconline@upc.hu címre is tudsz írni.

(#46886) RBJ


RBJ
addikt

Apró hardveres kérdésem lenne. Nálam a kisszobában van a modem és a bejövő kábel. Átszeretném költöztetni a szomszéd szobába a modemet. Ott is van tv kábel a falban. Ez megegyezik a másik szobában bejövő kábellal? vagyis át tudom tenni a modemet arra vagy csak a meglévő kábelt át kell vigyem a másik szobába?
Lényeg a lényeg, hogy jön a manó és nem akarom, hogy a szobájában közvetlenül sugározzon a wifi modem.
Igaz lehet ezen rágódni mert az egész társasház tele van sugárzással.
Másik szobában meg max 3 m kerülne arrébb. :U
Az megint részlet kérdés, hogy az én kis laptop birodalmam is költözzön a hálóba. :O

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#46887) Gubek-Einste válasza RBJ (#46886) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Simát át lehet tenni, csak arra figyeljél, hogy nem legyen a kábelen HPF.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#46888) kabelmania27 válasza RBJ (#46886) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha a tévés kimeneten maradt hpf akkor le kell venni, nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax.
Ha átviszed a tévés szobába és tévézni is szeretnél akkor kell egy kettes osztó, ha régi a tévé akkor a tévés kimenetre tehetsz hpf-et.

[ Szerkesztve ]

(#46889) ilias


ilias
tag

Na, ma bedobta a Digi, hogy itt vannak szélessávval, mindennel.
Gondolkodom, hogy mi legyen. Még nem üzemelődött be az új szolgáltatás, hűség, de ha jól tudom lesz rá 14 nap, hogy meggondoljam magam (ha úgy döntök).

Lehet, hogy ezt ők már tudta a UPC, és azért voltak annyira nagyvonalúak az árképzésben?

(#46890) kabelmania27 válasza ilias (#46889) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehetséges, de azis lehet hogy ettől független, konkurencia nélküli területen is előfordul hogy adnak kedvező csomagot.

(#46891) 4Grider válasza ilias (#46889) üzenetére


4Grider
nagyúr

Persze, a UPC mindig jó előre értesül a hálózatengedélyezésekről, mivel általában az ő szelvényeit is érinti a dolog.
Helyileg hol történt fejlesztés?

(#46892) ilias válasza kabelmania27 (#46890) üzenetére


ilias
tag

Ha azt nézzük, hogy a régi csomagomhoz hozzákérem azt amit most kapok a napokban a UPC-től, akkor kb.14-15e körül lenne az alapdíjunk, ehelyett 10.640.- lesz, ami nem rossz.

(#46893) opeter87


opeter87
senior tag

Sziasztok!

A következő problémám van, valószínűleg UPC,de ezért írok ide is, hátha mégsem.
Van egy céges VPN hálózat (openvpn), amit az otthoni UPC internetről nem tudok elérni. Felmegy ugyan a hálózatra, de iszonyatosan lassú és pár perc után meg is áll (lefagy pl. a céges számlázó program).
Több géppel (kollégáéval) is próbáltam ugyanezen a UPC hálózaton és mindegyik ezt csinálta.
Minden más hálózatból (mobilnet, T-Home, stb.) tökéletes és gyors a VPN.

upc technicolor tc7200 ilyen modemem van (modem módban használom) és egy TP link router osztja a netet a házban.

Kipróbáltam, hogy közvetlenül a UPC modembe dugom a gépet utp-n, de úgy fel sem tudott menni a vpn-re.

Valakinek bármilyen ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#46894) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok!

Olyan csomagot ajánlottak a UPC-nél, hogy 4300 FT-ért 92 csatorna, FP 120 net, és S csomagos telefon kerülne 4300-ba(vagy 240-es nettel 5300), kétéves hűséggel, ami nagyon csábítónak hangzik, de ahogy kérdezgettem embereket, páran kifogásolták a szolgáltatás minőségét. Nektek mi a tapasztalatotok? (most diginél vagyok, azzal nem szokott gond lenni)

(#46895) cigam válasza borges7 (#46894) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem jellemző. Egyedi hibák, karbantartás pedig minden hálózaton előfordul.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#46896) kali válasza borges7 (#46894) üzenetére


kali
legenda

szia,

panaszok minden szolgáltatónál vannak, mert az terület, helyi hálózat...stb. függvénye is, olyan embereket is találhatsz, akiknek épp a digi szolgáltatása kapcsán adódtak problémái, aztán te hiába mondod, hogy nálad okés, mint igaz ez fordítva is...
összességében nincs sok gond az upc szolgáltatási minőségével - mondom ezt úgy, hogy nekem is volt korábban digi előfizetés évekig, amivel elégedett voltam, a net teljesen rendben volt, a digitális tv szállt el néha éjszaka, azt ki is tárgyaltuk általában a kapcsolódó digi tv témában, hogy máshol is előfordult, olykor regionális szinten akár -, ráadásul ha esetleg hiba adódna, akkor a upc hétvégén is ráfekszik a dologra helyileg is, más szolgáltatónál ez nem jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#46897) sniper112


sniper112
aktív tag

heló tudom nem hiszem hogy van rá úgy megoldás de azért megkérdezném hátha valaki tudna esetleg segíteni a kérdésem a következő volna hogy van Samsung TV -m UE40C5000 típusú már 6 éves és a lényeg hogy eddig megtudtam oldani az epg ékezetes hibát úgy hogy szlovákra állítottam az országot ami eddig jól is ment mindaddig míg nem jött az óraátállítás és azóta elvan csúszva minden 1 órával az az ha autóra van állítva az idő akkor 1 órával hamarabbira állítja az idő és akkor az epg is jól írja hiába 1 órával hamarább van ,
de viszont ha manuálisan beállítom hogy jól mutassa az időt akkor viszont minden műsort időben is odébb visz egy órával és nem az aktuális műsort jelzi így.próbáltam más országokkal is de ugyanaz lett a vége. Nyilván Magyarországra állítom akkor jó lesz az epg csak akkor az ékezetek hibásan jelennek meg. esetleg volna valami megoldás erre ? előre is köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#46898) canniball válasza sniper112 (#46897) üzenetére


canniball
nagyúr

A megoldás annyi, hogy a nyári időszámítás idején hozzászámolsz egy órát.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#46899) Skyhigh válasza sniper112 (#46897) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Ha a UPC mediacard beállításait használod fel a csatorna kereséshez akkor nem lesz ilyen gondod, ékezetesen fog az EPG megjelenni nem lesz óra ide-oda csúszás.

Az általad említett probléma Samsung specifikus (nálam is megvolt), de rászántam az időd és újra beállítottam a csatornákat és megoldva a probléma

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#46900) sniper112 válasza Skyhigh (#46899) üzenetére


sniper112
aktív tag

hogy érted hogy upc media card beállításait ? közös illesztő van abban tudok egy kettőt állítani de az nem sok ott gondoltad ? vagy hol pontosan ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.