Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38101) csabi63 válasza kezo0 (#38098) üzenetére


csabi63
senior tag

A 2 év nekem jó, lépni úgysem akarok, de nem is tudnék. Digi a városban nincs (Szombathely), de amennyire tudom, a románok még a megyébe sem tették be a lábukat. A szolgáltatással különösebb problémám sosem volt, a net makacskodik néha, de az sem jellemző. Hébe-hóba elmegy 1-2 percre, azzal együtt tudok élni.

Érdeklődtem még néhány csatorna után. Az RTL3 csomag tárgyalás alatt áll. Bár ez engem nem érdekel, az asszony nézi az agyzsibbasztó magyar kereskedelmi adókat. FOX, AMC HD, DoQ HD ügyben nincs információ.

(#38102) blakey válasza csabi63 (#38097) üzenetére


blakey
titán

Az utolsó számlám 14316 ft volt, majd odafigyelek.
Nekem 100Ft-tal kevesebb az XL egy év hűséggel ami augusztus végén jár le. :) Tehát az eddigi előfizud jó üzlet volt nekik, a helyedben már tavaly váltottam volna a nagyobb csomagra kevesebbért, mondjuk én meg is tettem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#38103) kabelmania27 válasza csabi63 (#38101) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megnézed a modem jelszint értékeket akkor meglehet mondani hogy fog-e szakadni a net.

[ Szerkesztve ]

(#38104) HofiZoli válasza blakey (#38102) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Nekem hbo pack-kal, 2 mediacarddal 15239, 2 évvel.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#38105) Mate válasza club1 (#38100) üzenetére


Mate
nagyúr

Most nagyon lelkesen telefonálnak. Akkor szoktak ennyire támadni, ha új akciókat csinálnak és gyorsan előtte még a kevésbé kedvezőbe lehet terelni az embereket.

(#38106) blakey válasza HofiZoli (#38104) üzenetére


blakey
titán

Enyém sem alap. :) Ingyen HD box, ingyen eu csomag (vagy mi a neve). ingyen telefon minden vezetékes irányba, +1 box, szóval enyém sem rossz, persze lehetne olcsóbb is. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#38107) kabelmania27 válasza blakey (#38106) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hasonlítsd össze más koaxos szolgáltatók ennyiért milyen netet adnak és máris olcsóbb:D

[ Szerkesztve ]

(#38108) air


air
nagyúr

A Horizon Go még mindig folyton összeomlik.
Van olyan, akinek most jelen pillanatban megy?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38109) blakey válasza air (#38108) üzenetére


blakey
titán

Film+-t nézem, egyelőre semmi gond, iOS.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#38110) air válasza blakey (#38109) üzenetére


air
nagyúr

OK. Akkor szűkítsük! Androidon kinek megy?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38111) Kami11 válasza air (#38110) üzenetére


Kami11
őstag

Nekem. RTL Klub-ot próbálom és műxik.
Szerk.:
Közben próbáltam még vagy 5-6 adót és semmi gond.

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#38112) club1 válasza air (#38110) üzenetére


club1
veterán

Nekem sincs most vele gondom Androidon. Valami nálad lesz. Újraindítottad már az eszközöd?

(#38113) csabi63 válasza air (#38110) üzenetére


csabi63
senior tag

Androidon akadozik pillanatokra, de megy. 5 perc alatt még nem omlott össze. PC-n tökéletesen megy,meg sem rezzen.

(#38114) air válasza club1 (#38112) üzenetére


air
nagyúr

Szerinted? :K

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38115) csabi63 válasza kabelmania27 (#38103) üzenetére


csabi63
senior tag

Nekem ezt mondhatod. A lányom szobájában van két doboz, amit a UPC technikus szerelt be. A közelében sem jártam azoknak a szerkentyűknek azóta. Jobban mondva az egyiket már piszkáltam. Megmutatta, hogy mit kell kihúzni, majd fél perc múlva visszadugni ha elmegy a net. Zseniális szakember, mert működött. Egyszer.

De modemet és jelszintet ellenőrizni biztosan nem én fogok. Ahhoz tudnom kellene, mit is csinálok. Azt a havi 2x2 percet kibírom. Bár olyankor se TV se telefon, ami inkább bosszantó. Egyszer beszóltam mobilról, azt mondták központi hiba. Legutóbb vasárnap ment el a net, abban a szent pillanatban, amikor a Haladás-Fradi meccs közvetítése is összeomlott. Nekem 1 perc alatt visszajött, de a tőlem 150 méterre lévő stadionban ehhez fél óra kellett. De mondom, jellemzően ez havi 1-2 alkalom, 1-2 percre. Az én tűréshatáromon ez bőven belül van. Ha szerencsém van, 3 hónapig se csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#38116) gduck válasza kezo0 (#38093) üzenetére


gduck
addikt

Mindig folyamatosan olvasok és válaszolok ;) Ne parázz, nem lesz több a havidíjad! Nem kell telefonra várnod és még véletlenül se írj alá hűségidőt ha nem akarsz! Én is lejárt hűség után voltam hűség nélkül kedvezményes havidíjjal évekig, a 2. dvr box (ami most ingyen van) miatt vállaltam csak hűséget valamikor...

[ Szerkesztve ]

(#38117) kezo0 válasza gduck (#38116) üzenetére


kezo0
addikt

Nincs nekem bajom a hűséggel, csak adjanak többet, mint eddig, és fizessek kevesebbet, mint eddig. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#38118) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Visszajött nálam is a bridged mód, este lefekvés előtt nyomtam neki egy átállítás és már ment is, így most ismét a jó öreg Linksys WRT320N teljesít szolgálatot.
A dupla sebesség továbbra is meg van.
Hogy kabelmania27 is örüljön:

Downstream Channels
Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 5.2 dBmV 41.5 dB
Channel 2: 5.1 dBmV 41.4 dB
Channel 3: 4.7 dBmV 41.4 dB
Channel 4: 4.8 dBmV 40.9 dB
Channel 5: 4.9 dBmV 41.0 dB
Channel 6: 5.5 dBmV 41.4 dB
Channel 7: 5.8 dBmV 41.4 dB
Channel 8: 5.8 dBmV 41.4 dB

Upstream Channels
Power Level:
Channel 1: 47.0 dBmV
Channel 2: 46.2 dBmV
Channel 3: 46.9 dBmV
Channel 4: 46.4 dBmV

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#38119) air válasza club1 (#38112) üzenetére


air
nagyúr

Biztosan nálam van a probléma, ha 4 eszköz közül egyen sem működik.
Az egyik telefonomon csak ezért telepítettem újra az egész rendszert, hogy se root, se egyedi rom, semmi ne lehessen a nyűgje.
Eredmény: nem omlik össze azonnal a csatorna kiválasztáskor, de a műsort nem tölti be. Folyamatos karikázás megy a műsor helyett, csak az adott műsor adatait látom (mennyi telt el, mennyi van vissza) hangerő kezelősáv, stb.
Tehát műsor továbbra sincs.
PC-n, böngészőben ugyanaz a helyzet mint eddig. A korábban linkelt hibákat váltogatja, műsor nagy ritkán, 2-3 másodpercig van.
Közben a net kapcsolat folyamatos, a sávszélesség stabil.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38120) club1 válasza air (#38119) üzenetére


club1
veterán

Nem feltétlenül. A Horizon Go androidon úgy sz, ahogy van. Már korábban is nem egyszer leírtam, hogy én inkább előfizettem külföldi streaming szolgáltatónál, mint hogy ezzel szenvedjek. Ennek ellenére tegnap este az alatt a fél óra alatt amíg teszteltem, nem volt vele gond (4G-s mobilnetről néztem).
Esetlen nem Bronze csomagos vagy?

(#38121) air válasza club1 (#38120) üzenetére


air
nagyúr

"Esetlen nem Bronze csomagos vagy?"

De. Ez számít?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38122) club1 válasza air (#38121) üzenetére


club1
veterán

Valószínűleg számít, hiszen akik jelezték neked tegnap este, hogy éppen jó a Horizon, nagyrészt Gold-osok (én biztosan).

(#38123) air válasza club1 (#38122) üzenetére


air
nagyúr

Azért az durva lenne, ha ilyen jellegű megkülönböztetés lenne az előfizetők közt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38124) ztsoft válasza air (#38123) üzenetére


ztsoft
őstag

Lehet benne valami, nálam sem megy rendesen a tabon (root-olt), bronz csomag. Amúgy, maga az app katasztrofális, fél perc kínlódás után forró volt a tab. :F

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#38125) blakey válasza air (#38123) üzenetére


blakey
titán

Nem feltétlenül, hiszen olyan adók is szerepelnek benne amit a bronze nem tartalmaz, nekem Gold van és semmi gondom, androidon sincs gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#38126) Gubek-Einste válasza club1 (#38122) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egy egyszerű azonosítás alapon csak a Bronz-os csatornák láthatóságával/nézhetőségével nem kellene, hogy gondot okozzon, hogy a használónak csak a kisebbik csomagja van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#38127) kabelmania27 válasza Gubek-Einste (#38118) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi az értékek rendben vannak, örülök.
donmackó: Nálad mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#38128) club1 válasza Gubek-Einste (#38126) üzenetére


club1
veterán

Mivel több lépcsős azonosítást és ip ellenőrzést végez a Horizon Go, simán el tudom képzelni, hogy abban elszúrnak valamit/épp nem működik valamelyik eleme. Időnként a Gold-osokat sem engedi be a Horizon (azaz senkit sem), időnként csak a csatornát nem lehet elindítani, időnként csak kihajít tv-zés közben. Szóval kicsi is, savanyú is, de a mienk...

(#38129) ztsoft válasza club1 (#38128) üzenetére


ztsoft
őstag

Az enyém biztos nem! PC-n eleve ki vagyok zárva, mivel Linux-ot használok (nincs Silver light), már írtam nekik FB-n, a válasz egyszerűen ennyi, "majd értesítjük, ha el készül a Linux-os változat", csak győzzem kivárni. :) Android-on meg használhatatlan nálam.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#38130) air válasza ztsoft (#38129) üzenetére


air
nagyúr

Eleve érthetetlen a Microsoftos Silverlight használata a HTML5 idején.
Még jó hogy nem a tiszta bug halmaz, és backdooroktól hemzsegő Flash.
Bár az legalább menne Linuxon is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38131) blakey válasza ztsoft (#38129) üzenetére


blakey
titán

Nincs Linuxom (OSX), de ez nem megoldás?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#38132) cigam válasza air (#38130) üzenetére


cigam
félisten

Másolásvédelem miatt használják.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#38133) €uro


€uro
őstag

Holnap vagy holnapután kötik be a 120-as netet. Novemberig van még szerződésem a T-Home-mal, akitől VDSL internetet kapok.

Mit gondoltok, van értelme annak, hogy a két routert összehangoljam - ha egyáltalán lehetséges. Arra gondoltam, hogy működhet-e úgy a rendszer, hogy mindkét helyről kapom az internetet és a két router egy hálózatban van. Vagy felesleges szórakozni ilyesmivel?

(#38134) 4Grider válasza €uro (#38133) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerintem felesleges ezzel szórakozni. Egyrészt nem egyszerű megoldani, másrészt plusz eszközök (2 WAN portos router, három hálókártyás pc, stb...) kellenek hozzá, ráadásul priorizálni kell a forgalmat.

(#38135) Klown


Klown
aktív tag

Infó azoknak, akik esetleg rágugliznának:

Konzultáltam egy UPC-s értékesítővel és "megnyugtatott", hogy a következő 2-3 évben nem várható a 16. kerületi Centenáriumi lakótelepre történő belépés. Először a könnyebb falatokat akarják "levadászni". Talán utána történhet valami.

Érthető, hogy egy relatíve nagy embersűrűségű, nem is túl kicsi pesti lakótelepre egyik nagy cég se teszi be a lábát, csak a kerület kertvárosi részein érhetők el, ott viszont a DIGI és a UPC egyszerre. Itt meg marad továbbra is a "bőség zavara", azaz a helyi "sufnicég". (HWR) :( Ill. a T optikán, de attól meg messze menekülnek az emberek a pocsék ár-érték arány miatt.

Üdv: Klown

[ Szerkesztve ]

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#38136) mlinus válasza Klown (#38135) üzenetére


mlinus
őstag

én a 14. kerületből jöttem át az 5-be, a stefánia úton a páratlan házszámokban csak HWR volt, a párosoknál meg volt UPC is :D :N

(#38137) kabelmania27 válasza Klown (#38135) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Egy kis történelem.
UPC eredetileg (Kábelkom/Kábeltel) sok helyen nem szolgáltatott, fővárosban kertvárosi területek többségén (EPT terület) Telekom koax épült ki először, UPC főként társasban volt, aztán terjeszkedtek+megvették a Fibernetet, később a Rubicomot így bővült a szolgáltatási terület.
Jelenleg koaxos szolgáltatók közül UPC-nek legnagyobb a területe ettől független több megyébe nincs vezetékes szolgáltatás.
mlinus: tv.tvnet oldal szerint 14kerben van UPC terület, ex Tvnet most HWR terület és T-kábel terület, hasonlóan mint a IX.ben ahol van három négy és egybetűs koax terület is.

[ Szerkesztve ]

(#38138) ztsoft válasza blakey (#38131) üzenetére


ztsoft
őstag

De, elvileg megoldás lenne. Több-kevesebb sikerrel használják is. Nekem nem ér annyit, hogy szenvedjek vele két oldal kedvéért.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#38139) pecze


pecze
aktív tag

Hogy van az, hogy hirdetnek néha UPC előfizetés átíratást pl. költözés miatt, szép full csomagokat az alap áráért, alkudni kell, vagy hogy érhető el, hogy a legalapabb Trioért (27 csatorna, 30 megás net) én 6500-at fizetek, mások ugyanennyiért meg 91 adóval 240-es nettel kapják. Szeptemberben jár le a hűségem, átírathatom valakiét, ha ilyen kedvezményeket adogatnak egyeseknek, vagy ilyenkor a díjszabást is átírhatják?

[ Szerkesztve ]

(#38140) €uro válasza 4Grider (#38134) üzenetére


€uro
őstag

Rendben. Köszi.

(#38141) 4Grider válasza pecze (#38139) üzenetére


4Grider
nagyúr

Úgy van, hogy van ahol létezik normális konkurencia (nem T), és muszáj a UPC-nek jóval olcsóbban adnia a csomagjait, hogy a konkurens cég ne vigye el az előfizetői 90%-át (10% nagyjából a tehetetlen tömeg). Ahol pedig nincs normális konkurencia, na ott lehet a méregdrága listaárak felé elmenni. Ott max. akkor engednek az árból, ha felmondással fenyegetőzöl.

(#38142) ztsoft válasza pecze (#38139) üzenetére


ztsoft
őstag

Ha érdekel, az Öcsémé, digital bronz tv, 120-as net, trio s telefon, 7500Ft havonta, 2017 márciusig hűség.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#38143) Sami22


Sami22
aktív tag

Üdv.
Emelt a Upc a sávszélességen mostanában, csak én nem tudtam róla? Digital bronz csomagom van már úgy 2 éve, ami eddig 35/5 Mbit volt, ha jól emlékszem, de most vettem észre, hogy 120/10-el repeszt a net.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#38144) pecze


pecze
aktív tag

Kösz a választ, akkor majd megpróbálom átírattatni ha lejár a hűségem, az az érdekes, hogy egy 7. kerületi hirdet ilyen áron és én is a 7.-be lakom. A netsebesség most is tökéletesen megfelel nekem, biztos jobb a 240 megás, mint a 30 megás, de ez a része nem érdekel, bőven kiszolgál, a TV viszont kevés, nem is nézem, de többet meg nem akarok fizetni.
A TV bekötés is fura volt, az előző lakót nem zavarta, hogy hiányzik egy pár adó, bejött 17 csatorna, beszólok UPC-nek, hogy nem stimmelnek a dolgok, kijön a szerelő, valamit átdug a lépszóházban, bejön nem tudom mennyi csatorna, de több, mint amennyinek kell, azt mondta nem tudják szűrni, hogy csak a 27 adó jöjjön be, másnapra elapadtak a plusz csatornák, mégis sikerült lekorlátozniuk.

ztsoft: kösz, de csak szeptember végén lesz esedékes és a 100 csatornás TV-re fáj a fogam

(#38145) kabelmania27 válasza pecze (#38139) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha lejárt a hűség tehát határozatlanba megy tovább akkor előfordul hogy többe került mintha most fizetnél elő trióba két éves hűséggel.
Ha jól tudom NOTV szűrőn kívül más szűrőt már nem használnak, tehát bejön az analóg és a kódolatlan digitális.
1221 lemondás gomb után tudsz kérni ügyfélmegtartót.
Sami22: Üdv! Digital bronze 30-as nettel egy régi trió M csomag lesz, ha újrakötötted akkor érthető hogy gyorsabb a net, ha részedről nem történt semmi akkor nézd meg az upc-s email címet, lehet kaptál promóciót, azaz emelt csomag egy ideig ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#38146) Sami22 válasza kabelmania27 (#38145) üzenetére


Sami22
aktív tag

Köszi. Akkor ez bizony promóció lesz.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#38148) Katicza válasza club1 (#38122) üzenetére


Katicza
tag

Nekem bronze csomag van, és megy simán a horizon.go. Itthoni neten is, meg wifin is, és idegen neten plusz wifin mind laptopon, mind android tabletten is majdnem simán megy. Van egy-két csatorna ami akadozik, de a nagy többség simán megy. :)

(#38149) donmackó válasza kabelmania27 (#38127) üzenetére


donmackó
őstag

Nálam az a helyzet hogy a szombaton telefonon mára (ami több mint 72 óra) ígért szervízes még sehol sincs. Már másfél órája itthon malmozok, de még csak egy telefont sem eresztettek meg felém. :((( Majd remélem ha a számla nem érkezik meg időben a jövő hónapban, akkor tudni fogják mi az az időpont.

Release the cable hounds!

(#38150) kabelmania27 válasza donmackó (#38149) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Előbb-utóbb odafognak érni, elvileg nyolcig jöhetnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.