Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) kabelmania27 válasza HofiZoli (#1750) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igazán nincs mit:)
Mi a véleményed az én mérésemről?:
:D Régen volt jelszintes és osztós kép a topikba, valaki tehetne be egyet:D

[ Szerkesztve ]

(#1752) F_Zolee válasza kabelmania27 (#1747) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ilyenkor nem segít. Nem itt van a gond.

(#1753) kabelmania27 válasza F_Zolee (#1752) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Helyre fog jönni szerintem.
Modem jelszinted nem változott meg jelentős mértékben?

[ Szerkesztve ]

(#1754) bbgabor válasza kabelmania27 (#1747) üzenetére


bbgabor
csendes tag

off kérdés, de mi a halál ez a NIIFI (képeden)? utoljára PeerBlockban láttam a nevét, ahol valamelyik weboldalnál akart a gépemmel kapcsolatbalépni, de azis lehet, hogy fájlcsere közben. Gondoltam valami jelentéktelen hatóság, és letiltottam a pics*ba :)
Szóval kik ezek?

(#1755) F_Zolee válasza kabelmania27 (#1753) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már helyrejött.(úgy tűnik) Csak olyan jó várni egy órát. :(

[ Szerkesztve ]

(#1756) kabelmania27 válasza bbgabor (#1754) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

[link]
A linkben ott a válasz. Koliban ilyen az internet.

(#1757) F_Zolee válasza kabelmania27 (#1753) üzenetére


F_Zolee
veterán

Eddig tartott. Valami nem kerek most náluk.

(#1758) HofiZoli válasza kabelmania27 (#1751) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Jó kis cucc. :K Volt szerencsém gigás drót végén ücsörögni.. hát az nagykirály :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1759) kabelmania27 válasza HofiZoli (#1758) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

yeah

(#1760) chungee


chungee
addikt

Napot!

Műhold TV. Direkt light csomag érdekelne. Az a helyzet, hogy van saját tányérom és 1 belsőegységem. Van 2 külföldi csatorna, amelyek ezzel tudom nézni. Nos az mellé megrendelhetem a Direkt light-ot:F Anélkül, hogy még szerelni kéne még egy "garniturát" illetve az a 2 külföldi csatorna is megmaradjon:F Meg szeretném tartani azt a 2 csatornát.

Vagy MinDIG TV:F

[ Szerkesztve ]

(#1761) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Napközben, illetve non-stop ilyen:

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1762) kabelmania27 válasza Csabee. (#1761) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem rossz:)

(#1763) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

Svájc -> Duebendorfra raknátok fel mindenhonnan speed és pingtesteket?
Köszi előre is!

"Jó pap is holtig butul"

(#1764) Csabee. válasza JEEMBO (#1763) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Érdekes sebesség mérés közben 40-45Mbit nél állt a csúszka a végére meg 2-t ír ki.. hm.. sokáig is töltött.

Üdv: Csabee.

(#1765) tuser


tuser
aktív tag

Van valakinek tapasztalata Arris CM550 modem UPC hálózaton való használatával kapcsolatban ?

A ledek és a status oldal alapján megtalálja a Downstream sávot, de az Upstream -re valamiért nem akar csatolni. :(

Modem holtfix hogy működik, tesztelve lett TNW és PR-Telecom -os tyúkbéllel is, ott megtalált minden sávot, reg után net is lett.

UPC oldala szerint csak menjek a pcreg.upc.hu oldalra és reg után okés, de ... ha nem tud feljelentkezni a CMTS -re, az nem kicsit problémás. :))

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#1766) Gubek-Einste válasza tuser (#1765) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem támogatott a saját modem használata UPC hálózatán.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1767) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv mindenkinek, a napokban köttettem be a 25/10est a 13.ker futár utcába, a kérdésem, hogy a garantált 8/0.5 képest az upp kb 100k fix, ez vajon lesz több is, vagy esélytelen, mert sokan vannak a hálózaton-messze van a központtól stb okokból kifolyólag? Érdemes e írnom?

ps. a speedtest minden esetben 25/1-et mér

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1768) HofiZoli válasza LÁZ (#1767) üzenetére


HofiZoli
senior tag

25/1-nél a speedtest 25/1-et mér.. Szerintem ott nincs baj. UP-nál a 100 k kilobájt vagy kilobit?

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1769) LÁZ válasza HofiZoli (#1768) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem kilobájt, a speedtestnek 25/10et kéne mérnie sztem megában.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1770) HofiZoli válasza LÁZ (#1769) üzenetére


HofiZoli
senior tag

25/10 upc-nél?

[link]

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1771) LÁZ válasza HofiZoli (#1770) üzenetére


LÁZ
addikt

igen, elírtam, a 25ös fiberpowerről van szó :((( , de az upload sovány igy is ugy is, közelében sincs a garantált félmegának :U

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1772) bbgabor


bbgabor
csendes tag

25/1.5 lesz az, ha a Fiber Power 25-ről van szó. Nálam maxon van (sőt kicsivel felette), a 22. kerületben.
LÁZ: ha nem éri el a garantáltat, reklamálj(de előtte rakj be ide egy képet a mérésről, mert az a "100k" gyanús).

[ Szerkesztve ]

(#1773) tuser válasza Gubek-Einste (#1766) üzenetére


tuser
aktív tag

Mennyire "nem támogatott", nincs hivatalos általános support, vagy minden eszköz ami nincs az adatbázisban ( nem ők vették ), az ki van tiltva ? :F

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#1774) HofiZoli válasza LÁZ (#1771) üzenetére


HofiZoli
senior tag

100 kilobájt majdnem 0.8 megabit.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1775) JEEMBO válasza Csabee. (#1764) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

UPC-re való váltáson gondolkodom, s Svájcban van a szerver, amire jó speed és pingtestet kellene, hogy adjon nekem a UPC. Eddig aki mérte, mindenkinek relative kaki értéket mutatott, úgyhogy továbbra is várom a Svájc -> dubendorfi speed és pingtest méréseket!
Köszi előre is!

"Jó pap is holtig butul"

(#1776) Gubek-Einste válasza tuser (#1773) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Valaki üzleti előfizetés mellé adott Cisco EPC3925 modem-routert próbált otthon és azzal sem ment.
Szerintem kérdez rá de nem látok sok esélyt a saját használatára mivel nálam lévő Cisco EPC3212-nek is UPC-s firmware-je van ami miatt a modemnek az admin oldala szinte teljesen használhatatlan, nincs ott szinte semmilyen info.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1777) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Újabb rekord. 25/1.5

(#1778) kabelmania27 válasza F_Zolee (#1777) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

yeah

(#1779) HofiZoli válasza F_Zolee (#1777) üzenetére


HofiZoli
senior tag

netmeter fingot sem ér.. Nekem a 120/10-re 1500 kbit/0-át mér :D Közben torrenten 560 kB/s a sebesség felfele..

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1780) JEEMBO válasza Csabee. (#1764) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

Előzőleg ezen környéken érdeklődtem a témával kapcsiban:
http://prohardver.hu/tema/upc_magyarorszag_kft/hsz_1483-1483.html

De továbbra sem értem, hogy miért nincs Svájcra normális sávszélessége a UPC-nek...!?

"Jó pap is holtig butul"

(#1781) club1 válasza JEEMBO (#1780) üzenetére


club1
veterán

Szerintem van Svájcra normális sávszélessége a UPC-nek, csak az általad említett város szolgáltatója felé van valami probléma (30/3-as net):
Link.
Link2
Link3

[ Szerkesztve ]

(#1782) HofiZoli


HofiZoli
senior tag


Tehát van arra sávszél gazdagon..

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1783) JEEMBO válasza club1 (#1781) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

Igen, csak Svájcból csak Dübendorfnál találtam VoIP (ping) testet is, ami nekem fontos szempont, iigy jó lenne látni a UPC-s dübendorfi http://www.pingtest.net/ és azonos időből http://www.speedtest.net/ méréseket is.
Vagy ha tudok másik svájci VoIP / speed tesztet, akkor nekem az is jó, csak a lényeg, hogy azonos szerverre tudjunk összehasonliitó tesztet végezni...

[ Szerkesztve ]

"Jó pap is holtig butul"

(#1784) LÁZ válasza HofiZoli (#1779) üzenetére


LÁZ
addikt

nah, az az 560kb/s lenne a garantált, ehhez képest van 100, igaz az fix :DDD :W

btw: sztem simán elférne egy 25megás downloadhoz egy 10 megás upload, ez a 1,5 kicsit vicces, de sebajj, majd egyszercsak váltunk nagyobbra :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1785) F_Zolee válasza HofiZoli (#1779) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem ezzel se fényesebb, hogy mit hoz ki a speedtest oldala ha érezhetően szar a net.

(#1786) kabelmania27 válasza F_Zolee (#1785) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

indítsd újra a modemet utána mérj újra egyet, lehet bedugult frekiken van a modemed

(#1787) F_Zolee válasza kabelmania27 (#1786) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én ilyenkor jövök haza. Szóval egész eddig be sem volt kapcsolva a gép, áramtalanítva van minden. Tehát ez nem megoldás erre a gondra. Napokban beszéltem egy szomszéddal, ő 50-es csomagra fizet elő és 15-nél nem sűrűn kap többet, max hajnalban mikor senki sincs fent.

(#1788) kabelmania27 válasza F_Zolee (#1787) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehetséges hogy kevés a letöltési feltöltési freki abba a körzetbe.
Itt is lassabb, mint szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#1789) F_Zolee válasza kabelmania27 (#1788) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most volt egy áramtalanítás. :C

(#1790) kabelmania27 válasza F_Zolee (#1789) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Akartam mondani hogy legalább a garantált megvan:D

[ Szerkesztve ]

(#1791) tuser válasza Gubek-Einste (#1776) üzenetére


tuser
aktív tag

Elvileg ezek szerint - ha jól értem - ők maguk direktbe nem korlátoznak semmit, "csupán" az egyéni hálózati kiépítés miatt minden modem ( márkától-típustól függetlenül ) amin nem a saját kis FW -jük fut egyszerűen inkompatibilis a hálózattal ? :F

Nem megoldhatatlan, de ez esetben minden egyes modemet szálanként fel kellene flashelniük ami a userekhez kerül, vagy eleve saját cuccal kéne gyártatniuk ...

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#1792) Gubek-Einste válasza tuser (#1791) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Gyárilag UPC-s firmware van rajta.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1793) woodpaul


woodpaul
őstag

Vkinek megy a Pro4 (új csatorna). Most nézném a meccset és semmi... :(

Androidő

(#1794) HofiZoli válasza woodpaul (#1793) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Megy, hibátlan.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1795) LÁZ válasza woodpaul (#1793) üzenetére


LÁZ
addikt

nálam is megy ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1796) woodpaul


woodpaul
őstag

Köszi a válaszokat. Nálatok is azt írja ki a MédiaBox, hogy "Pro4 teszt"?
Amúgy pár hete szarakodik a doboz, azt hiszem, ki kéne hívnom a szakikat, cseréljék ki vagy csináljanak már vmit...

Androidő

(#1797) HofiZoli válasza woodpaul (#1796) üzenetére


HofiZoli
senior tag

PRO4 Bajnokok Ligája - ezt írta.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#1798) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Én azt sem tudom mi az a pro4. Igaz tvnel a thomehoz tartozom.. De mar elfogadtam azt hogy ha focit akarok nezni tobb bajnoksagbol akkor minden magyar tv szolgaltatonal kell vennem csomagot.. Mert minden szolgaltato szinte mas es mas bajnoksagokat ad. Regen meg jo volt a sport 1. Szinte az adott mindent... Most meg veszodnek a szerzoi jogokkal. Ajanlom mindenkinek a netes streames neten nezos megoldast...

Üdv: Csabee.

(#1799) MonsterRS válasza Csabee. (#1798) üzenetére


MonsterRS
csendes tag

Sziasztok! Én UPC-s vagyok, de pont a fentebb említett okok (lehetetlen minden focibajnokságot látni) miatt tanácstalan vagyok. Tudom, hogy offtopic, de nincs valami megoldás erre a stream-en kívül?

(#1800) Gubek-Einste válasza MonsterRS (#1799) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nincs.

DigiSporton kívül a többi szolgáltatónál általában van Sport 1-2-M, Sport Klub, EuroSport 1-2, Extrem Sport Channel így amit ezek adnak azt lehet nézni, hogy milyen konstrukcióban és áron az már más kérdés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.