Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125151) Csabi1984 válasza kabelmania27 (#125150) üzenetére


Csabi1984
addikt

Az a Reset? Két gomb van az eszközön egy Stand by meg Reset, Reset gondolom az ilyen betáplált felvételeknek is annyi, ugye?

(#125152) petymeg


petymeg
addikt

Ez a Vodafone katasztrófa. A nejemék házában lakunk, az upc-t amikor bekötötték 20 éve a sógorom volt itthon, az ő nevére szól minden, vagy 15 éve költözött el jó messze. Az átíratás a nevemre csak az ő személyes megjelenésével lehetséges. Nagy nehezen összehoztuk, együtt személyesen bementünk az ügyfélszolgálatra erre nem működik a rendszer, nem sikerült. :((
Agybaj. Eleve a személyes megjelenés az online értekezletek korában.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#125153) gduck válasza petymeg (#125152) üzenetére


gduck
addikt

Ismerős új lakást vett, de mivel a régi lakó előfizetését nem tudták megszüntetni (rendszerhiba), ezért nem lehetett új szerződést kötni. A poén, hogy másik szolgáltatót ajánlottak megoldásként :DDD :(

(#125154) fecke78


fecke78
senior tag

Behuztam egy 55a7gq-t
Hozzá +hisense hs214 2.1 soundbarral ,hétvégén osszerakom ,meglátjuk...

(#125155) kezo0 válasza fecke78 (#125154) üzenetére


kezo0
addikt

Köszönjük, hogy ezt megírtad a Vodafone topikba! :D

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#125156) cocka válasza Csabi1984 (#125151) üzenetére


cocka
veterán

Gondolom vodafone TV médiabox. Nem annyi, mert a felhőben vannak. Márpedig ha beazonosít, akkor tudnia kéne, hogy ki a előfizető és az előfizető mit vett fel.

Offline ugye semmit nem tud az eszköz.

(#125157) Csabi1984 válasza cocka (#125156) üzenetére


Csabi1984
addikt

Jogos :)Tegnap telefonnal meg is néztem, hogy nem-e valami szolgáltatás gond van-e de telefonon müködött.
Ami még róhej (nincs internet kapcsolat) médiaboy szerint de a youtubon ment a videó XD Itt zártam ki az internet hiányt!

[ Szerkesztve ]

(#125158) cocka válasza Csabi1984 (#125157) üzenetére


cocka
veterán

médiaboy

Az ki? Valami youtuber? :D

Legalább annyit megoldhattak volna, hogy aktiválják az USB portot, hogy ha esetleg pendrive-ra vagy HDD-re is felveszel valamit, akkor legyen mit visszanézni. Vagy legalább lenne egy olyan funkció, hogy ha érzékel valamilyen adattárolót az USB porton, akkor oda átmásolható legyen a felvétel offline visszanézés céljára.

Ja igen, nálam eleve nem működik az app, de ott állítólag megoldott ez a "letöltés" dolog. Mondjuk nettó hazugság, mert mit kezdesz egy letöltött cuccal, ami csak a te appodból nézhető vissza.
Szóval mostanában a letöltés fogalmát is újraértelmezték.

(#125159) zzola válasza petymeg (#125152) üzenetére


zzola
félisten

Nekem nyáron átírták a vezetékes szolgáltatást telefonon. A szolgáltató konferenciába hívott a régi előfizetővel, simán ment, minden probléma nélkül...

(#125160) Csabi1984 válasza cocka (#125158) üzenetére


Csabi1984
addikt

Médiaboy ezt hogy sikerült leírnom, most szakadok :D Vodafone-box eszközt automatikusan médiaboxnak akartam írni de még azt is félreütöttem :D
Pedig nem is ittam semmit lehet ez a baj.

Lényeg, hogy kiiírtam a Vodafone box a "diagnosztikánál", hogy nincs internetkapcsolat de a youtube alkalmazást elindítottam rajta és mentek a videók :)

[ Szerkesztve ]

(#125161) fecke78 válasza kezo0 (#125155) üzenetére


fecke78
senior tag

ja rossz helyre ment , bocsi :)

[ Szerkesztve ]

(#125162) petymeg válasza gduck (#125153) üzenetére


petymeg
addikt

De amúgy magukkal is kicsesznek a mi esetünkben is mert nem lehet így hűséget kötni. Sógorom nem fog, mi meg ugye nem tudunk. Váltani kellene másra pl. Telekom van még, de attól se vánok túl nagy csodát, meg a macera is ami vele jár... Jól fel kellene őket nyomni a fogyasztóvédelemnél.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#125163) petymeg válasza zzola (#125159) üzenetére


petymeg
addikt

Akkor ezek szerint csak mi fogunk ki folyamat kretén ügyintézőket. El nem tudom mondani hány órán át hallgattam a hülye várakoztatós zenét, meg magyaráztam utána, hogy mi a probléma. Belefáradtam.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#125164) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni! Gondolkodunk rajta erősen hogy Vodafone One előfizetést kellene létesítenünk, a vezetékes szolgáltatásnál már 1 éve nincs hűségünk, de a mobil előfizetéseink a telekomnál vannak, viszont kicsit elpattant az agyam hogy kb ugyanannyi pénzért még kevesebbet is kapnék náluk, ami már nem biztos h elég lenne. A vezetékes olyan amilyen, ismerjük mindannyian, viszont kíváncsi lennék, hogy milyen a mobil szolgáltatásuk? Mennyire merjek váltani a két előfizetéssel? Olvastam a weboldalon hogy vannak előnyök azért vodafone one ügyfélként, pl ha nincs itthon net akkor 72 órára kapnánk mobilnetet, ami azért egész jó. Olvastam továbbá a további előnyöket is, plussz kedvezmény, gyorsabb ügyintézés. A mobilnet az mennyire stabil és jó ez a 10Mbps ?! Én Debrecenben élek de pl a telekom a belvárosban gyötrelem, ilyen 2-3Mbps a 4G hálózaton (5G-s telóm még nincs), de pl a telekomnál az 5G csak a legnagyobb csomagban van. Egyik haverom mesélte hogy a szüleit hívta akik vodafone mobil szolgáltatásuk van, de szétkapcsol a vonal, ez mennyire jellemző?!
Nekem leginkább a mobilnet ami nagyon fontos lenne, de lenne olyan ajánlat ami vonzó és Korlátlan lenne a net és a hívás is, ami olcsóbb is lenne mint a telekomnál jelenleg 10Gb nettel és 30 perc hálózaton kívül...
Sajnos Magentás nem opció nálunk mert nincs telekom hálózat itt és nem is nagyon valószínű hogy lesz sajnos, így nagyon vakarózok ezen merre kellene elmozdulni, vodafone irányba kicsit szkeptikus vagyok, a számhordozás miatt már jobb lenne az átmenet. Előnyök hátrányok? Mi a véleményetek?
Köszönöm a tanácsokat!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#125165) D55 válasza AtHoS (#125098) üzenetére


D55
aktív tag

"4-5 percenként egyszer csak előjött ez a "gondolkozzunk egy kicsit" várakozási idő"

Szia, milyen település? Itt nálunk Székesfehérváron pár hónapja kísért egy egész hasonló jelenség, meglepő mód konkurens szolgáltató hálózatán tapasztalható instabilitással is egyszer látványosan egybeesett időben és alapos diagnosztikai vizsgálatok után 100% bizonyossággal NEM ELŐFIZETŐI VÉGPONTI hiba, hanem 3-4. gw távolságra a városi felhordó vagy országos gerincszakaszokon csukladozik valahol valami. A kedélyeket tovább borzolja itt az is, hogy ez pont egy hidden route szakasz, amit ha nem tévedek jobb helyeken nem igazán szoktak tolerálni a minimálisan elvárható szakmai irányelvek szerint:
4 10 ms 11 ms 13 ms catv-89-135-215-126.catv.fixed.vodafone.hu [89.135.215.126]
5 * * * Request timed out.
6 * * * Request timed out.
7 13 ms 14 ms 12 ms catv-89-133-5-89.catv.fixed.vodafone.hu [89.133.5.89]

Itt ahányszor eddig említettem, annak ellenére, hogy mások is tömegesen szoktak rá panaszkodni, mindig megkaptam, hogy nézzek jelszinteket a modememen. Ezt meg is tettem és a még pont jó upstream jelszinteket sikerült is ennek köszönhetően még jobbá tennem, de attól még kérdéses hibához ennek nyilvánvalóan nem volt semmi köze. Kíváncsiságból amúgy a hozzászólás írásának kezdetén megint elindítottam egy már-már szokásos ping 1.1.1.1 -t -t, miután a napokban volt 1-2 gyanús tcp close-om megint (ez a fura amúgy, hogy nem timeout, hanem close state-re vágja rögtön, lehet valami failover routing ugrál olyankor valahol?). Most annyit látok, hogy a 15-20ms átlagok mellé néha 1-1 150ms-os spike becsúszik. Önmagában ez semmit nem jelent, de az előzmények ismeretében nem lepne meg, ha a 4-5 perces frekvencia itt is felfedezhető lenne és egész véletlenül ez pont valami default timing lenne valami elterjedtebb enterprise gateway család valamely ciklikus I/O heavy műveletéhez. Magyarán az eddigiek alapján egyre inkább úgy érzem van egy szűk keresztmetszet a hálózaton, ami egy bizonyos terhelésszintnél 1-1 pillanatra képes akár unreachable állapotra is vágni a default kilépő route-ot.

Remélhetőleg csak a megoldás húzódik valamilyen logisztikai okból ilyen sokáig, mert elképzelhetetlennek tartom, hogy a Vodafone-nak ez ne tűnt volna még fel. Még párszor leírhatom amúgy ide a megfigyeléseimet szakmai megközelítésből, hátha akkor nem kell utánajárnom milyen packetloss nélküli időperiódusokra bontva kell figyelembevenni a vállalt rendelkezésreállási arány teljesítését, mert meglepődnék, ha másodpercalapon...

[ Szerkesztve ]

(#125166) laci1117


laci1117
tag

Sziasztok!

Magas ping ellen lehet valamit tenni? Ps5-ön játszom kábellel összekötve, de online játékokban 60-80 körül van a pingem ami a legtöbb játékban óriási hátrány. A Voda által adott modemre (CH7465VF) van minden kötve, nincs közte egyén router.. régi időkben létezett olyan, hogy port forwanding meg ilyesmi… most is van még ilyen? Vagy mit lehetne tenni, hogy levigyem az ms-t? :F

(#125167) kabelmania27 válasza laci1117 (#125166) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha nem találod a modem üzemmódot és a portforward beállításokat 1270-es számon kapcsoltasd ki az ipv6-ot.
Ha megírod, hogy milyenek a modem jelszint értékek meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.

(#125168) laci1117 válasza kabelmania27 (#125167) üzenetére


laci1117
tag

Nem találom ezeket sajnos. :( tudtok benne segíteni esetleg? Az ügyfélszolgálat csak kikapcsolja és meg is vagyok?

(#125169) cocka válasza norbertoth (#125164) üzenetére


cocka
veterán

ha nincs itthon net akkor 72 órára kapnánk mobilnetet,

De ehhez eleve kell lennie mobilelőfizetésnek is tudtommal. Szóval csak úgy ajándékba nem kapsz egy kártyát ingyen, hogy bármikor aktiválhassák rajta az ingyen mobilnetet.
Ja és gondolom előtte napokig kell panaszkodni, hogy szar a vezetékes neted, méltóztassanak aktiválni. Meg ki dönti el és hogyan, hogy mikor vagy jogosult erre a 72 órára?

Nekem leginkább a mobilnet ami nagyon fontos lenne...

Itt kezdem érezni az off topic jelleget. :D

(#125170) cocka válasza laci1117 (#125166) üzenetére


cocka
veterán

Kérdés, hogy az online játék magyar vagy külföldi szerverhez kapcsolódik.

Nekem németre, hollandra ilyenek a pingek: 45-65 közt mozog átlagban

Magyarra: 10-15

10-nél kisebb pinget még soha nem mértem semmivel ezen a koax hálózaton.

(#125171) kabelmania27 válasza laci1117 (#125168) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ügyfélszolgálat kitudja kapcsolni. Az értékeket elvileg a docsis adatoknál megtalálod a letöltés és feltöltés fülön.

(#125172) fecke78 válasza cocka (#125170) üzenetére


fecke78
senior tag

Online játéknál mondjál már nekem magyar szervereket , ne 10 évvel ezelöti játéknál , hanem mostaniakat ????

(#125173) cocka


cocka
veterán

Na tegnapi tapasztalat. Újabban kedvenc kis vodafone TV médiaboxuk műsorvisszanézéskor egyszerűen elkezd laggolni. Olyan hatása volt, mint amikor a videómegosztó portálokon lassítva játszod le a cuccot. Mondom akkor direkt nyomok egy pause-t, hátha csak utol kell érnie magát. Újraindítom és még mindig ilyen lagos szar.

Egyszer kiírta az elején, hogy megszakadt a hálózati kapcsolat, de érdekes módon csak a visszajátszáskor, az élő adás meg simán ment. LOL Tehát már a hazugságát is bizonyítja a box. :DD

Akkor most már hozzá kell szokni, hogy a DVB-C-s képhez képest nemcsak darabosabb a kép, de időnként be is lassul? ROFL

Hát ez tényleg nem ér többet 2500-nál, sőt még ez is sok érte.

(#125174) Toth_Jani válasza cocka (#125173) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nem lehet hogy a visszajátszó szerver a hibás, ha más Stream szolgáltatók rendesen működnek?? :F
Én csak rövid sorozat részeket nézek egy laptopon, azok szépek és mivel elég rövidek is igy nincs idejük akadni.

[ Szerkesztve ]

(#125175) fecke78


fecke78
senior tag

nálam is folyamatos ping gondok vannak , már minden megvolt lakáson belül , csak kicsit unalmas , hogy teljes árat fizetek a 200-600 pingre

(#125176) AtHoS válasza D55 (#125165) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nagy miskolcz külvárosi része (Pereces)

Közben megtudakoltam, hogy mizu IPv6 ügyben, de az a gigás csomagra váltás óta kikapcsolt állapotban van, IPv4 címet mutat csak a whatismyipaddress oldal

Osztóról egyelőre nincs infó és mivel a padlást leterítettük az ősz végén gyapottal, egyelőre nem is lesz, hacsak nem készül zoom fotó, amin vagy látszik valami a feliratból vagy nem :DDD (elvileg az egyik gerendán van az osztó)

szerk.

Az időt hasraütéssel tippeltem. De Sodastream gépet nézegettük éppen, keresgettünk neten, vizslattuk a találatokat és túl sokszor jött elő a "gondolkodjunk feeling" a böngészőben. Volt amikor 3-4 találati lap egymás utáni megnyitásakor mindegyik lapnál előjött

szerk2.

Ja igen, mikor érdeklődtem az IPv6 ügyben mondta barátom, hogy elvileg most rendben működnek a "stream"-es beszélgetések (bár fogalmam nincs milyen megoldás van használatban)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#125177) norbertoth válasza cocka (#125169) üzenetére


norbertoth
senior tag

Ezért kérem a véleményeteket, mert a 2 mobil előfizetéssel mennénk a vodához a trékomtól :D

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#125178) AtHoS válasza norbertoth (#125177) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sógoromnak Voda netes kártyája volt, de tettek a vodánál arról, hogy minden vodás előfizut megszüntessen (mobilok + vezetékes ráadásul 2 lakcímen is) és átvándoroljon mindennel T-hez

Ha véletlenül külfödiában is használnál mobilnetet, akkor arra is fordítsd tekinteted és nézd meg milyen lehetőségek vannak, mert Voda legnagyobb mobilnetes csomagja pl. CSAK itthon használható, stb...

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#125179) cocka válasza Toth_Jani (#125174) üzenetére


cocka
veterán

Nem lehet hogy a visszajátszó szerver a hibás,

De, vagy a rögzítő. :D Mert amikor visszacsavartam, akkor is laggolt, többszöri lejátszáskor is és utána meg nem, tehát lehet hogy bizonyos időintervallumokban volt csak rossz a rögzítés.

[ Szerkesztve ]

(#125180) tomp válasza cocka (#125173) üzenetére


tomp
félisten

A belföldi kapcsolat úgy sz..r ahogy van. Német hálózattal 1 éve nincs hiba. :DD

(#125181) Zoz válasza cocka (#125179) üzenetére


Zoz
őstag

Nekem volt olyan többször is, hogy a felvétel idő előtt véget ért. Mondjuk egy 1.5 órás műsorból csak 26 percet vett fel. Boxon és PC is lejátszva egyszer csak puff vége nem megy tovább.
Viszont ha belementem az adott csatornán az adott műsorra Műsorvisszanéző funkcióval, úgy lejátszotta végig. (Persze ez csak akkor segít, ha még 1 héten belül vagyunk, és elérhető a visszanézés. Ha nem akkor marad az enkór...)

(#125182) Toth_Jani válasza Zoz (#125181) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ezt megcsinálja nálam is MediaCard esetén a TV, hiszen az EPG-nek többnyire köze sincs a műsorhoz, mondjuk inkább csak akkor, ha kézzel indítom és a műsor végéig tart a felvétel opciót választom.

(#125183) norbertoth


norbertoth
senior tag

Kaptam jó ajánlatot a vodafone-tól, a vezetékest meg is hosszabbították, viszont azóta van oldal amit betölt és van amit nem, ez miért lehet? :U
Se telón, se Mac-en nem nyit meg egyes oldalakat, de ha meg is nyitja pár erc után megint nem, az ipv6 miatt lehet?

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#125184) PeL válasza norbertoth (#125183) üzenetére


PeL
addikt

Elég érdekesen működik ez a Vodafone szolgáltatás mostanság, nálam is van hogy véletlenszerűen rövid időközökre elérhetetlenné válnak random oldalak, random packet loss / hirtelen pár másodpercre felugró ping játékok alatt, a TV-n meg az RTL adó nem jön be Karácsony egyik napján sem, tegnap előtt meg az esti híradó előtt fél órával megint elszállt és azóta sem jött vissza :U A többi csatornával semmi gond nincs. Kicsit kezd a hócipőnk tele lenni már, szerintem lejár a szerződés le is lépünk tőlük 8 év UPC + Vodafone előfizetés után... Igazából mióta a Vodafone átvette, azóta tényleg egy hulladék lett, előtte 5-6 évig jó ha egyszer kellett telefonálni hibajelentés miatt, most meg havi szinten van valami kisebb nagyobb probléma / kimaradás a szolgáltatásban. Az ügyfélszolgálatuk meg úgy ahogy van katasztrófa, elérni se lehet őket szinte.

[ Szerkesztve ]

(#125185) kapasz válasza norbertoth (#125183) üzenetére


kapasz
tag

Modemet is cseréltek? Ha nem, akkor tényleg az IP v6 lehet.

(#125186) kabelmania27 válasza PeL (#125184) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet, hogy a környéken gond van a hálózattal, jelentsd be írásban a problémát, bentről látják ha zajbetörés van a környéken.
Modem áramtalanítás nem segít?

[ Szerkesztve ]

(#125187) kabelmania27 válasza norbertoth (#125183) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha nem találod a modem oldalán a modem üzemmódot hívd fel a 1270-est és kapcsoltasd ki az ipv6-ot.

(#125188) cocka válasza tomp (#125180) üzenetére


cocka
veterán

Nálam nem, mert régi a modem. Tehát nem lehet széttrollkodni távfrissítésekkel. Vagy talán régen lehetett, amíg volt hozzá fw. :D

Inkább úgy mondanám, a vodkafon TV box bolond. Az esetek mondjuk 70%-ában még mindig van valami hülye hiba.

Például áram alá helyezés után nem hajlandó távval bekapcsolni.

Vagy reklamál, hogy megszakadt a kapcsolat vagy időtúllépés történt, holott semmi baja a kapcsolatnak. :DD

Vagy elindul egy alkalmatlan pillanatban egy állítólagos fw frissítés úgy, hogy közben fenn van a legfrissebb. LOL

Időnként kockásodik a kép stb.. és 150 megabites netnél bőven tudnia kéne a 5-7 megabites streamet kockásodás nélkül lejátszani.

Most lehetne itt a wifire fogni meg az eszközeimre, de kábellel is hasonló fantasztikus dolgot történtek. Router meg az access point között általában nincs 1 méter vagy legfeljebb annyi és mindkettő 5 GHz-en megy tehát.

(#125189) fecke78 válasza cocka (#125188) üzenetére


fecke78
senior tag

" nem lehet széttrollkodni távfrissítésekkel."
te vagy az aki még win 7-en nyomja ....
Teveled nem baxnak ki .... :) :) :)

(#125190) cocka válasza fecke78 (#125189) üzenetére


cocka
veterán

Hát nem használok Win7-et, de sebaj. :D

(#125191) norbertoth válasza kapasz (#125185) üzenetére


norbertoth
senior tag

Nem cserélték, ipv4-re visszaállítattam és minden tökéletes! Ha jól emlékszem volt már ilyen, akkor is az ipv6 miatt, akkor így hogy lesz ebből átállás ha nem igazán müxik?!

Köszönöm kábelmánia! (látom még mindig te tartod a frontot itt :) )
Nagyon Boldog Új évet mindnekinek! :) :))

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#125192) tomp válasza cocka (#125188) üzenetére


tomp
félisten

Itt németben VDSL-re van kötve és ugye folyamatosan visszanézőn megy. Ilyen gyorsan és zökkenőmentes működést otthon nem láttam a boxal.
Igaz megnéztem az IP útját és itt a box a német Amazon Cloud szerverén keresztül kapcsolódik a magyar Amazon Cloudra. Lehet ezért ilyen jó.

(#125193) cocka válasza tomp (#125192) üzenetére


cocka
veterán

magyar Amazon Cloud

Biztos jól olvastam?
Létezik bármi, aminek köze van az Amazonhoz és magyar?

Valami kósza híreket hallottam, hogy majd egyszer talán valamikor lesz Magyarországon Amazon webshop, de nem mostanában. :DDD

Nálam csak akkor gyors és zökkenőmentes, ha nem kap netet. Olyan simán gördülékenyen működik offline állapotban a menü, hogy igazából online is úgy kéne. De ezek szerint erre még vagy 20 évet várni kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#125194) tomp válasza cocka (#125193) üzenetére


tomp
félisten

Ne olyan Cloudra gondolj. Nekünk csak "sima" AWS van de az szolgálja ki a VodaTV-t.

(#125195) dbocskai


dbocskai
tag

Sziasztok!

Régi UPC-s D3.0 fehér CB-nnk van még, azon kívül, hogy ráerőszakolták ezt a vodás FW-t és undorító lett a menüje, meg az összes led folyton világít rajta, mi most a módia vodánál, cserélik ezt D3.1-esre, ha kérjük? Díja van? Egyátalán megéri? A honlapjuk azt írja készlethiány van belőle.

(#125196) gyemipapa válasza dbocskai (#125195) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nekem is ilyen van, a zöld ledeket leragasztottam fehér szigszalaggal, a menüjében meg (ami tényleg förtelem), nem nyulkálok napi szinten, teszi a dolgát a korábbi beállításaimmal, oszt' jónapot. Amúgy miben más, mivel jobb a D3.1?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#125197) pjen válasza cocka (#125173) üzenetére


pjen
félisten

Multkor írtam, hogy egy áramszünet után lehalt minden. Átköltöztettem a boxokat DIGI oprikai 1 gigára, egészen megtáltosodtak. Sokkal gyorsabb minden.

(#125198) zzola válasza dbocskai (#125195) üzenetére


zzola
félisten

3.1-es modemet csak 1000-res nethez adnak.

(#125199) laci1117 válasza kabelmania27 (#125167) üzenetére


laci1117
tag

Sikerült àtállíttatnom az üsz.-al ipv4-re. Nem lett sokkal jobb a ping :( itt kellene valahogy beállítanom a port forwardot a play stationnnak? A local IP megvan, a többi adatot honnan tudom meg?

[link]

(#125200) woodworm válasza laci1117 (#125199) üzenetére


woodworm
veterán

A ping nem lesz jobb port forwarddal sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.