Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) zzeN


zzeN
aktív tag

Ha egy műsort felveszek a mediabox-al, azt feltudom másolni egy pendrive-ra? Jó lenne ha áttudnám a gépre vinni a felvételeket.

(#10852) Intruder2k5 válasza zzeN (#10851) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem tudod! Ennek szerzői jogi akadályai vannak, épp ezért így van megvalósítva!

(#10853) zzeN válasza Intruder2k5 (#10852) üzenetére


zzeN
aktív tag

Szép is lett volna, köszi:)

(#10854) jorden06 válasza blakey (#10850) üzenetére


jorden06
senior tag

Megvan a 60 mega, durván hasít a letöltés az eddigi után!

Viszont egy érdekes bug jött elő, amit nem tudok mihez kössek: a routerre csatlakoztatott eszközök "elfelejtik" a hálózatot, ami úgy néz ki, hogy amikor rá akarok csatlakozni a netre, újra kéri a jelszót, mintha korábban még nem találkozott volna vele. Ezt mi okozhatja?

(#10855) troland26


troland26
őstag

sziasztok

Nem nagyon találok infót az upc oldalán arról , hogy mennyibe fájna nekem , ha igényelnék még egy mediacard-ot a meglévő mellé , magyarán szeretném még egy tv-n nézni a digitális adást . :)

(#10856) HofiZoli válasza troland26 (#10855) üzenetére


HofiZoli
senior tag

nekem a 2. HD mediacard 1550/hó

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#10857) troland26 válasza HofiZoli (#10856) üzenetére


troland26
őstag

Az igen ... azt gondoltam olcsóbb és ez hová van leírva ? :)

(#10858) Intruder2k5 válasza troland26 (#10857) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#10859) HofiZoli válasza troland26 (#10857) üzenetére


HofiZoli
senior tag

ászf biztos tartalmazza.. nem túl hosszú, hamar végigolvasod :D
tessék, van rövidebb verzió is :D

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#10860) troland26


troland26
őstag

Uh köszi pedig átnyálaztam ez egész weblapjukat . :) Na akkor még1 kérdés látom van olyan , hogy nem hd-s kártya .., de az összes mostani digitális csomagjuk tartalmaz ingyenes hd tartalmat tehát akkor a kifizetett szolgáltatást csak akkor tudom igénybe venni , ha egy drágább kártyát veszek igénybe ... ez nem sántít kicsit ? :F remélem nem fogalmaztam túl faramucin :B

(#10861) Gubek-Einste válasza troland26 (#10860) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak egyféle kártya van, a sima és a HD között csak a beállított csatornák a különbségek így simán tudod nézni a MTVA HD-it is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#10862) troland26 válasza Gubek-Einste (#10861) üzenetére


troland26
őstag

Aham és pl , ha nekem trio M csomagom van mennyit fizetnék a + mediakártyáér ? 890? vagy 1550?

[ Szerkesztve ]

(#10863) Gubek-Einste válasza troland26 (#10862) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nincs HD csomagod akkor 890-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#10864) troland26 válasza Gubek-Einste (#10863) üzenetére


troland26
őstag

Értem azt hiszem így már minden tiszta , köszönöm az információt . :) :R Azt még megmondhatnád miért nincs 10"-os tablet az upc-nél ... ;]

(#10865) Gubek-Einste válasza troland26 (#10864) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ezt tőlük kellene megkérdezni, ez egyszerű üzlet politikai döntés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#10866) pjen


pjen
félisten

Tanácsot kérek.Ti hogyan használjátok az UPC beltéri hdmi beállításait:Van van 2 kézi és egy autómata,ha kézire állítom nekem kell megadni a felbontást,ha a film nem is olyan?Autómatán viszont piszok lassan vált csatornát. :F Ötletek? :R :R

(#10867) blakey válasza pjen (#10866) üzenetére


blakey
titán

Állítsd kézire, a legmagasabbra amit a tv tud.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10868) pjen válasza blakey (#10867) üzenetére


pjen
félisten

Az én beltérim 720at és 1080 at tud.Lehet z UPC nél ez a full HD :F Ja és autómatát,ahol lassú.

[ Szerkesztve ]

(#10869) blakey válasza pjen (#10868) üzenetére


blakey
titán

A tv-d mit tud? A 1080i a tv-s FHD, 1080p-ben nem tudnak adni. Ha továbbra is beltérit írsz akkor gondolom Direct-ed van. :) Ha a tv nem fogadja a 1080i-t akkor 720-ra állítsd, automatára nincs értelme.
A direct itt van.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10870) pjen válasza blakey (#10869) üzenetére


pjen
félisten

Van egy samum ami HD. 1080p,viszont van egy philips is ami full HD..Két azonos HD beltéri van alattuk.Beállítani mindkettön(nem a TV n)a beltérin 3 opciót lehet :720,1080,autómata. :F

(#10871) blakey válasza pjen (#10870) üzenetére


blakey
titán

1080i, fixen. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10872) pjen válasza blakey (#10871) üzenetére


pjen
félisten

:R

(#10873) horush válasza pjen (#10870) üzenetére


horush
addikt

1080p = 1920*1080 = fullhd. :U

(#10874) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom a Samsung Tablet vásárlásánál mert kötnék új szerződést felfelé módosítással.Nem tudjátok pontosabban, hogy mi a típusszáma a tabletnek? A két választható tablet között csak az a különbség, hogy az egyik wifis a másik viszont 3g-t is tud?

Köszönöm.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#10875) troland26 válasza golyós (#10874) üzenetére


troland26
őstag

szia

[link] itt össze tudod hasonlítani őket , de csak a 3g a különbség ... Samsung T210 Galaxy Tab 3 7.0 vs Samsung T211 Galaxy Tab 3 7.0 ez a 3g-s

[ Szerkesztve ]

(#10876) golyós válasza troland26 (#10875) üzenetére


golyós
őstag

Köszi!
Én is erre gondoltam, havi 2500ft-ot nekem megér mert végül is pontosan ugyan annyit fizetnék mint most, így ha úgy vesszük a tablet ajándék volna.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#10877) pjen válasza zzeN (#10851) üzenetére


pjen
félisten

De mondjuk egy asztali dvd iróra kitudod írni.Ha van a gépeden TV tuner feltudod másolni a gépre onnan pen-re.Macerás de müxik.

(#10878) troland26 válasza golyós (#10876) üzenetére


troland26
őstag

hajrá :) én is ráugrottam volna csak nekem a 7" kicsi ( 10"-os meg sajna nincs ) :)

(#10879) pjen válasza troland26 (#10878) üzenetére


pjen
félisten

hogy müxik :R ez a tablet dolog pontosan?

(#10880) troland26 válasza pjen (#10879) üzenetére


troland26
őstag

(#10881) pjen válasza troland26 (#10880) üzenetére


pjen
félisten

:R

(#10882) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Digitális csomagban van ugye a gyári csatorna elrendezés, de engem zavar a 4 nem HD adás meg a UPC teljesen felesleges csatornái, a boldog völgy, mediatar meg mittudomén. A tv nem engedi ezeknek a kitorlését vagy atugrását mert inaktív a gomb sajnos, mediaboxon keresztül nem lehet valahogy ezeket eltüntetni?
Egyáltalán miért nem lehet megváltoztatni a sorrendet?

(#10883) troland26 válasza vadászcsiga (#10882) üzenetére


troland26
őstag

Nekem gond nélkül meg lehetett változtatni a sorrendet . ( igaz kártyám van ) Milyen tv-d van ?

(#10884) glaci válasza vadászcsiga (#10882) üzenetére


glaci
őstag

Médiaboxon a sorrend fix, de csinálhatsz kedvenc listát, és (emlékeim szerint a jobb oldali - talán kék - színes gombal) át tudod váltani, hogy ne az összes csatornát mutassa, csak a kedvenceket.
(Én is így használom már régóta. Néha át kell viszont nézni, mert az új csatornák - ha vannak - így nem látszanak, mert - szerencsére - automatikusan nem lesz kedvenc.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10885) vadászcsiga válasza troland26 (#10883) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az előző tvmen kártyával nekem is meg lehetett de most egy samsung van mediaboxszal HDMI-re kotve, ez az oka hogy nem szerkesztheto a csatornalista

(#10886) vadászcsiga válasza glaci (#10884) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kipróbálom

(#10887) glaci válasza vadászcsiga (#10886) üzenetére


glaci
őstag

A kedvenc listát valahol a menüben kell szerkeszteni. Talán az EPG menüje alól lehet elérni a beállitásait, már nem emléxem rendesen. (Nem vagyok otthon.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10888) vadászcsiga válasza glaci (#10887) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem nem megy, musorujsagban beraktam a csatornák elé a szmájlit de visszatérve lepteteskor ugyanúgy megjelennek a nem kívánt csatornák. Help menüben ezt írja: kedvencek nézése a kedvencek opció kiválasztása után a piros gomb megnyomásával lehetséges. Ezt nem értem, hiába nyomkodom a piros gombot nem történik semmi a kedvencek opciót sem találom.

(#10889) vadászcsiga válasza glaci (#10887) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó rájöttem, a kék gombot addig kell megnyomni amíg az alsó infosáv látszik es úgy tűnik ki/bekapcsolás után is úgy marad, kivéve ha olyan csatornára nyomok ami nincs a kedvencek listában, akkor újra kék.

Meg kell jegyezzem hogy elég fapados ez a mediaboxos megoldás, kezdve a sok kabellel, a plusz taviranyitoval meg hogy a tv saját menujét korlátozza. A kártyás sokkal kulturáltabb csak sajnos a mostani tvm nem ismeri fel hiába csinálok bármit pedig CI+-os (nincs a listában de az előző toshibám sem volt), ezért kérnem kellett egy boxot amiert rogton rám is terheltek 2500-at.

[ Szerkesztve ]

(#10890) glaci válasza vadászcsiga (#10889) üzenetére


glaci
őstag

Akkor jól emlékeztem a #10882 -n, hogy a kék gomb! ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10891) blakey válasza vadászcsiga (#10889) üzenetére


blakey
titán

HA CI+-os akkor működnie kell a kártyával. Milyen tv-ről van szó?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10892) Mr_Rob


Mr_Rob
tag

Sziasztok!

Pace HD-n kiadja az 5V-ot az USB port, vagy teljesen halott? Ha igen, akkor a készenléti üzemmódban le is kapcsolja azt?

Másik kérdés: Mitől lehet az, hogy DVI-os monitorra kötve csak 720x576-os képet ad ki? A UPC Directes, Humax dobozzal ment az 1080p is.

Köszi,
Robi

(#10893) donmackó válasza Mr_Rob (#10892) üzenetére


donmackó
őstag

Rajta van az USB-n az 5 volt mert, a tablettát neki állt tölteni.Sőt a pendrive is villog ha bedugom és valami történik mert 2 másodpercre befagy a box csak valószínű nem tud vele mit kezdeni.Mondjuk nekem Cisco HD boxom van de valószínű a többi is egy kutya.

Release the cable hounds!

(#10894) Mr_Rob válasza donmackó (#10893) üzenetére


Mr_Rob
tag

És ha készenlétbe teszed a box-ot, akkor lekapcsolja? Csak azért szeretném tudni, mert ha igen, akkor vennék valami USB-ről tápolt hangszórót, mert a monitoré rettenetesen szól :DDD

(#10895) donmackó válasza Mr_Rob (#10894) üzenetére


donmackó
őstag

Ha nincs bekapcsolva az energia takarékosság akkor nem. Ha bekapcsolom az energia takarékos módot akkor lekapcsolja.

Release the cable hounds!

(#10896) Mr_Rob válasza donmackó (#10895) üzenetére


Mr_Rob
tag

Szuper, Köszi!

(#10897) donmackó válasza Mr_Rob (#10896) üzenetére


donmackó
őstag

De még mielőtt neki állsz mókolni! Felhívnám a figyelmed hogy a upc weboldal szerint ez egy inaktív csatlakozó! A használatát nem tudom hogy mennyire nézik jó szemmel. ;]

Release the cable hounds!

(#10898) Intruder2k5 válasza donmackó (#10897) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért, mert tápot vesz le róla, senki nem fog semmit szólni... Másra úgysem tudja használni, hiszen adatátvitelre nem képes!

(#10899) vadászcsiga válasza blakey (#10891) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Samsung UE39F5300AW
Kipróbáltam mindent mindenhogy, ügyfélszolgálattal is beszéltem, feissitették is de semmi. Az előző toshibaba csak betoltam mar kereste is. Az sajnos hibás volt ezért másik márka után néztem.

[ Szerkesztve ]

(#10900) blakey válasza vadászcsiga (#10899) üzenetére


blakey
titán

Az a tv tuti, hogy kompatibilis a upc kártyával, hacsak nincs benne DVB-C tuner (leírás szerint van benne DVB-C), abban az esetben valóban nem tudod nézni a kábeles digitális adásokat. Kártya nélkül megtalálja a dolgokat? Megy az M2?

Ha egy készülék hibás akkor nem kell azonnal más márka után nézni, minden márkának vannak hibás termékei.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.