Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Takashi válasza Moorzsa (#5295) üzenetére


Takashi
aktív tag

Ahogy mondod. Valóban k...a drága, de rohadtul minőségi cucc! :R

七転八起

(#5352) Takashi válasza Attiba (#5318) üzenetére


Takashi
aktív tag

Színre fújt műanyag. Ez 100%, nekem is volt.

七転八起

(#5353) heidrich


heidrich
senior tag

Samsung Design 3.0 :)

http://www.sammobile.com/2013/05/29/new-samsung-design-in-the-works-code-named-design-3-0/

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5354) nagyzoltan87


nagyzoltan87
csendes tag

Sziasztok!
Mai napot lett egy s4-em gondolkoztam one-on is de aztán a képek meg a htc körüli zűrös management inkább a samu felé billentette a mérleget!
Lenne két kérdésem, megköszönném ha valaki válaszolna
Kell-e még ezeket az akksikat kisütni?
A távirányító funkciót valahogy nem sikerül elindítani! nyomom egy jópárszor a bekapcs próbálkozást de semmi...pedig nem egy ezer éves tévé...
Amúgy komoly cucc, hibátlan illesztés, jó képernyő, jó hang, nagyon kevés röccenés!
Pedig féltem de azt kell mondjam hogy jól össze van pattintva!

(#5355) heidrich válasza nagyzoltan87 (#5354) üzenetére


heidrich
senior tag

nem kell semmit, feltöltöd, kihúzod és használod.

össze kóddal végigpróbáltad?

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5356) chester99


chester99
aktív tag

Üdv mindenkinek

Billentyű hangokat hol tudom kikapcsolni? Rohadtul idegesít hogy nem találom, csak a tárcsázó billentyű hangokat találtam meg.

(#5357) bulikavagyok válasza chester99 (#5356) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A rendszerhangot vedd le nullára.

(#5358) heidrich válasza bulikavagyok (#5357) üzenetére


heidrich
senior tag

jó ez azért eléggé átmeneti megoldás :D

chester99: Mikor aktív a billentyűzet van asszem rajta egy kis fogaskerék ami előhozza a beállításait és ott tudod
vagy Beállítások - Saját eszköz - Nyelv és bevitel - Samsung billentyűzet melletti fogaskerékre menj rá, majd Speciális - Hangjelzés gombérintésre ki.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5359) chester99 válasza heidrich (#5358) üzenetére


chester99
aktív tag

Megvan, így sikerült ahogy leírtad. Tényleg nem a legjobb de nincs más. :(

(#5360) bulikavagyok válasza heidrich (#5358) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jogos! :D
Én anno lekapcsoltam a rendszerhangokat, mert nem tetszett a boot-hang, és ezzel megszűnt a gombérintés hang is.

(#5361) belashx válasza heidrich (#5358) üzenetére


belashx
senior tag

Szerintem meg teljesen jó (lenne, ha lenne smiley-knak is gombja) :)
Pedig megvettem a Swiftkey-t is. Régen Anysoft keyboard-ot használtam, de ez (gyári) egyelőre megteszi.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#5362) heidrich válasza chester99 (#5359) üzenetére


heidrich
senior tag

ha arra irtad, hogy szar a gyári billentyűzet (mert közbe módosítottam a kommentet) akkor ajánlom a SwiftKey keyboadot az a legjobb, szerintem :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5363) chester99 válasza heidrich (#5362) üzenetére


chester99
aktív tag

Ja feltettem nem rossz. Az előző telefonomon lévő android 4.1-es billentyűzetet le tudom tölteni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#5364) Dasfaf


Dasfaf
tag

Első tapasztalataim szerint meglepően gyors a telefon, igaz lassan 3 éve a Galaxy S 1 et nyüstöltem, lehet hozzá szoktam ahhoz, bár cm 10.1 nightlyval az se volt olyan lassú, smart pause nem működik , smart scroll csak kalibrálás közben, amiket felvettem vele videók elég jók, de pattogás hallatszik, a fülhallgató elég jól szól, szép képeket is csinál, van még mit rendezkedni rajta, de pozitívan csalódtam.

(#5365) nagyzoltan87 válasza heidrich (#5355) üzenetére


nagyzoltan87
csendes tag

kösz! már működik :)

(#5366) rjg válasza KoNZoLik@ (#5279) üzenetére


rjg
őstag

Én megvettem és használtam is S3-mat, de jelenleg az S4 még nincs a kompatibilitási listában.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#5367) rjg válasza Dasfaf (#5340) üzenetére


rjg
őstag

A ROM(b)olással egyelőre ráérsz, ha témázgatni akarsz, nézd meg ezt. Addig is, jobban jársz, ha letiltod az általad nem használt Samsung funkciókat, majd a három nap - és root után - eltelte után törlöd, fagyasztod a felesleges bloatware-t.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#5368) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Olvastam hogy a MM-ben csak demó készülék van kirakva. Vki adna infót hogy miben más a kirakott és a valós teló.

(#5369) Jaffa75 válasza Drbonci (#5368) üzenetére


Jaffa75
őstag

az Árkádban igazi volt, szombaton nyomogattam 15 percet... :U

(#5370) Drbonci válasza Jaffa75 (#5369) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Én Szegeden nyomkodtam szintén Árkádban, csak itt visszább írták hogy vmi wifis demó cucc van kirakva a MM-ban.

(#5371) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Nem tudja valaki hogy a Telenornál kapható is LTE-s, vagy hülye kérdés mert nincs belőle olyan ami nem az?

(#5372) manokaki válasza XP NINJA (#5371) üzenetére


manokaki
őstag

szolgáltatóknál ( pl.: telenor ) csak az I9505 LTE kapható , bár a telenornál nincs LTE adatforgalom csak HSPDA !

[ Szerkesztve ]

(#5373) zseko válasza manokaki (#5372) üzenetére


zseko
veterán

Van LTE.

HR24.hu

(#5374) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Irtam a gameloftbak par napja hogy a megvett jatekaim nem mennek s4en meg a play storeban sincsenek ott csak a sajat appoknal. Es par nap emailezes utan kuldtek egy linket az apk-val es most megy a game. Igaz ez is eleg optimalizalatlan mint minden mas, s3on jobban futott, de azert jatszhato, cdak neha 15fps el megy.

(#5375) Blaise válasza Drbonci (#5370) üzenetére


Blaise
veterán

A lopások megelőzésére mindenhol spéci demo eszköz van kirakva, amiben nincs GSM modul, minden éjszaka reseteli magát stb.

(#5376) C4mp3r válasza Blaise (#5375) üzenetére


C4mp3r
addikt

en multkor a mammut T-ben beleptem a ph-ra egy S4-rol es veletlenul ranyomta hogy mentse el a jelszavamat :W mivel fingom nem volt iphone utan hol lehet kitorolni inkabb meg ott megvaltoztattam a phs jelszot a biztonsag kedveert :D

(#5377) csabicska


csabicska
senior tag

Az efs mappát hogyan mentettétek ki?

-Galaxy S20 - The best-

(#5378) csabicska válasza csabicska (#5377) üzenetére


csabicska
senior tag

Bocsánat szerk. idő lejárt.
Efs. Mentve 3.9kb.
Az nem jó?

-Galaxy S20 - The best-

(#5379) bmarko válasza csabicska (#5378) üzenetére


bmarko
tag

Kevésnek tartom egy kicsit, a módszer itt: #4305.

[ Szerkesztve ]

(#5380) csabicska válasza bmarko (#5379) üzenetére


csabicska
senior tag

Root explorerrel is nézem ,de akkor is annyi a mérete.
Nem is ilyen szerkezetű.
Miért?

-Galaxy S20 - The best-

(#5381) bmarko válasza csabicska (#5380) üzenetére


bmarko
tag

Amit a kolléga leírt, az blokkonként készít egy mentést a /efs particíóról egy img fájlba (ez tartalmazza az összes könyvtárat és fájlt, ami a /efs-ben csücsül). Utána linux alatt tudod mountolni, vagy Windows alatt a Diskinternals Linux Readerrel tudod megnézni mit tartalmaz. Célszerű CWM-ben elvégezni a mentést, de ne felejtsd el mountolni a /efs particiót.

(#5382) Jaffa75 válasza Blaise (#5375) üzenetére


Jaffa75
őstag

kivéve az Asus Padfone 2-ből, ahol a leleményesek kiemelték a tablet dokkolóból, és már a zsinórt is elvágták... :DD aztán lekapcsolták - őket... :DDD Szintén MM, csak Aréna!

[ Szerkesztve ]

(#5383) zseko válasza rolcsibácsi (#5374) üzenetére


zseko
veterán

nekem is van egy ilyenem, a golf 2 amit még az S2-re vettem meg, és aminél ráadásul csak azért van meg még a játék, mert anno kimentettem a telefonból. Ugyanis közvetlenül az oldalukról vettem nem a Google marketben, mert jóval olcsóbb volt. Sms-benn küldtek egy linket ahonnan letölthettem, de azóta az a link már nem is működik, úgyhogy jól megszívtam volna mikor romot cseréltem, ha nem lett volna kimentve. S4-eb viszont nem működik.

HR24.hu

(#5384) Sz.Miki válasza zseko (#5383) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nálam a Rayman Jungle Run nem telepíthető S4-re, S2-re vettem ott jó volt, most viszont nem kompatibilis az eszközzel, Ubisoft nem kis cég, örülnék, ha kiadnának egy patchet hozzá.

(#5385) tajati


tajati
aktív tag

Hello!

Tegnap beüzemeltem a s4-et. De akadt egy kis problémám. A google valamiért csinált egy picasa albumot a email-es képeimböl, ezt a telefon pedig leszinkronizálta magának. Hiába töröltem ki a google fiokomból a képeket a telefonba még mindig ott vannak. Nincs valami megoldás hogy eltüntessem, mert a sima törlés nem müködik nincs olyan ikon..

Köszönöm, üdv b,

(#5386) nggabi válasza tajati (#5385) üzenetére


nggabi
nagyúr

töröld a galéria adatait is.

"szenyor dzsíííí"

(#5387) heidrich válasza nggabi (#5386) üzenetére


heidrich
senior tag

Ahh, köszi mert ez engem is zavart, hogy már ha egyszer leszinkronizálta őket utána hiába vettem ki a pipát a Google fióknál meglévő képek ott maradtam a galériában.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5388) heidrich


heidrich
senior tag

Tegnapi csináltam, gég ha nem is volt tegnap agyon nyúzva a telefon azért ez nem rossz érték :)

2 és fél óra kijelzőhasználat szóval átlagos

Apropó, innen jut eszembe, hogy mint látjátok éppen zenét hallgattam és az értesítési területen nagyon idegesítő, hogy megjelenik egy + ikon (másik a Google Play Music amivel hallgattam a zenét) mikor csatlakoztatom a fülhallgatót és felajánl zenével kapcsolatos alkamazásokat, mint gyorsindítók ami engem baromira zavar. Annó S3-on ICS alatt asszem ki lehetett kapcsolni, van valakinek tippje ezt, hogy lehet most?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5389) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, ma vett faterom egy S4-et a vodafonetól, feljött ota frissítés, lefrissítettem meg minden, aztán ráraktam a htc one x ről a képeket stb stb, viszont a word dokumentumokat is ráraktam és az alap polaris office viewer 5 ami rajta van csak megnyitja szerkezteni nem tudom vele, és küldeni sem, a lényeg egy olyan office progi kéne ami magyar, tudom vele szerkezteni a word dokumentumot, és programon belül ahogy átszerkeztem és elmentem, egyből megtudom osztani gmaillel , a one x ben alapból ilyen volt a polaris office ami rajta volt, ezen pedig sajnos nem tudom ezt megcsinálni, tettem rá OfficeSuite-ot azzal sem tudom megcsinálni, milyen programot ajánlanátok ?

(#5390) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok!

Tervbe van véve egy S4 megvásárlása, a kérdésem a következő lenne:

Ha a telfont 7,2 MBit/s mobil internettel használom akkor elég a sima (LTE nélküli) készülék megvásárlása is ugye? Csak mert a két készülék ára között majd 100€ a különbség.

Előre is köszi a segítséget!

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#5391) Zolom89 válasza Fang (#5390) üzenetére


Zolom89
senior tag

Egy kis segítség kellene srácok. Ha visszarakom a vodás romot valamiért a Wifi nem működik, nem lehet bekapcsolni. Elsőnek arra gondoltam h letöltésben lehet a hiba, ezért letölttöttem mégegyszer..de evvel is szar :S független vagy costum rom-al nincs baj,

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#5392) pacseryk


pacseryk
csendes tag

S4- nél tud valaki megoldást az excange által kikényszerített pinkód esetén a lockscreen widgetek használatára? Akár rootolós megoldás is érdekel. Igazából a bejövő üzeneteket szeretném látni a lockscreenen de pin kódos feloldással.

(#5393) bulikavagyok válasza Fang (#5390) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ahhoz a nethez nem kell az LTE-s teló. Egyébként az LTE(9505) négymagos, a "sima" (9500) 2x4mag. Amúgy kb ugyanannyiba kerülnek. Hol vennéd?

[ Szerkesztve ]

(#5394) csabám válasza Zolom89 (#5391) üzenetére


csabám
addikt

Csináltál factory resetet miután felraktad?

#5389 Caaabi: Én ezt használom. Számomra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5395) Fang válasza bulikavagyok (#5393) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszi az infókat!

Németországban venném webshopból kártyafüggetlenül, a konkrét bolt még nincs kiválasztva. (kicsit jobban utánna nézve az áraknak a 100€ valóban túlzás bocsi)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#5396) Zolom89 válasza csabám (#5394) üzenetére


Zolom89
senior tag

CWM-ből nem is megy a factory reset mert lefagy aztán újraindul a teló :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#5397) heidrich válasza Zolom89 (#5396) üzenetére


heidrich
senior tag

ne CWM-ben csináld...

Ha a vodás romot visszahúzod Odinnal akkor a gyari recovery kerül vissza, onnan nyomj egy wipe data + cache-t.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5398) Yany


Yany
addikt

Skacok, hadd kérdezzek már egyet olyan felmérés gyanánt: melyik most a menő nálatok?

i9505 S600, vagy i9500 Octa?

A 9505-ösre szavazók esetében külön érdekelne, hogy mi kompenzálja a rosszabb akkuidőt, hogy arra szavazott?

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#5399) bulikavagyok válasza Fang (#5395) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt olvasd el szerintem: [link] :)

(#5400) heidrich válasza Yany (#5398) üzenetére


heidrich
senior tag

i9505.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.