Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) Konfigos válasza Imi1981 (#64999) üzenetére


Konfigos
őstag

Igen,lecsapja magát teljesen.Viszont sikerült vele kicsit továbbjutnom,egyszer csak úgy döntött mégis csak jó neki a driver,odinnal megpróbáltam rátolni a cwm-et de nem lép be a recoverybe,most próbáltam ez a twrp-t,ezzel se lép be recovery módba..Root megvan ha minden igaz.TWRP flash után valami piros írás jelenik meg amikor menne a recoverybe,de nem tudom elolvasni annyira hamar újraindítja magát és nagyon kicsi is a betüméret.

(#65002) Imi1981 válasza Konfigos (#65001) üzenetére


Imi1981
veterán

Szerintem először rakj fel egy gyári 4+1 fájlos romot és nézd meg a hiba továbbra is jelentkezik e.
Amúgy play-ról lehet felrakni olyan kikapcsoló/újraindító appot aminél van olyan hogy újraindítás recowery módban és nem kell a gombokkal játszani. Itt [link] egy egyszerű direkt recoweryhez.

[ Szerkesztve ]

(#65003) FrezeR


FrezeR
senior tag

Itt volt-e már valakinek a telefonon főkapcsoló gomb cseréje? Érdekelne, hogy ez mivel jár, mennyibe kerül, mennyi idő kb meg ilyesmi.

(#65004) barna73


barna73
csendes tag

Uraim!

Tud nekem valaki ajánlani olyan telefon beszélgetést felvevő applikációt ami működik cm13 NIGHTLY jfltexx alatt? Ami eddig volt az csak lollipop alatt működött. Előre is köszönöm szépen!

(#65005) gery14 válasza FrezeR (#65003) üzenetére


gery14
senior tag

csavarokat kicsavarod a keretetet lepatintiod kiveszed a gombot az ujat visszarakot kb ennyi. ;]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#65006) FrezeR válasza gery14 (#65005) üzenetére


FrezeR
senior tag

Csak tippelek, hogy azzal van a baj, mert ha megnyomom azonnal kikapcsol a telefon utána percekig nem tudom bekapcsolni, mert csak 10x felvillan a Samsung felirat és annyi. Picit megkocogtatom a gomb mellett és úgy indul el. Valóban ilyen "egyszerű" lenne cserélni? :)

(#65007) gery14 válasza FrezeR (#65006) üzenetére


gery14
senior tag

Hátt vagy elegendte a forasztás aza rosszabik eset. [link] linkeltem egy videot nezd meg nekem maga a gomb eset be vettem ujat ebayrol es jo is lett.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#65008) Formaster


Formaster
addikt

Na Uraim egy kis helyzetjelentés. Belaktam közben a telefont és így már megint egy fos az akksi üzemidő. Reggel 7kor 100%-on vettem le, azóta alig használtam és 60%-on vagyok ismét. Amíg csak pár app volt fent egész nap se ment 50 alá, de ha már kap egy facet+messengert akkor ismét esik szépen. Lehet h új telefon lesz ebből :F Az akksik jók, gyáriak max fél évesek, kettő is van az egyiket még alig használtam, de mindkettő ennyi bír. Meló végére örülök, ha 5-10%-on vagyok és akkor alig használtam. Kijelző levéve, épphogy látom. Esetleg még az energiagazdálkodásban turkálok 1 kicost hátha

(#65009) Black_Raven válasza Formaster (#65008) üzenetére


Black_Raven
veterán

Minek mind a kettő?Facebookot nyisd meg böngészőből.Messengert meg hagy fönn és a legnagyobb energia zabáló kilőve.Nekem 50%-on van a fényerő fixen nincs automata, nem vakoskodok, estig lazán kibirja éjfél körül van 20%.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65010) Formaster válasza Black_Raven (#65009) üzenetére


Formaster
addikt

Az fain. De a face ha ki vagyok lépve akkor is zabál?

(#65011) #61600768 válasza Formaster (#65010) üzenetére


#61600768
törölt tag

Intelligens kezelővel tudod szabályozni melyik appok álljanak le és mikor ezzel kímélve az akku használatot.

(#65012) Formaster válasza #61600768 (#65011) üzenetére


Formaster
addikt

Őszintén szólva kezd ebből elegem lenni. S3-al is szopó volt az akksi, s4 szintén. Legközelebb rendelek egy 4-5000mAh-s kínai szart, azt még powerbanknak is használhatom és végre kapok egy okostelefont, nem egy, téglát, amivel mindig okoskodni kell, h használni is lehessen.

[ Szerkesztve ]

(#65013) Black_Raven válasza Formaster (#65012) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az "apró" kompromisszumokról majd ne feledkezz meg a kínai telónál.Mert vagy a kamera szar, vagy az érintő nem úgy működik ahogy kell, agesztus vezérlés fele kamu, az akksi picit gyengébb a kelleténél stb.stb.Aztán majd visszasírod az s4-et.Böngészőböl az FB nem eszik mert bezárod.A fórumtárs es4 jól mondja én is többet leszedtem az állandó futásról.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65014) Formaster válasza Black_Raven (#65013) üzenetére


Formaster
addikt

De ha az appot bezárom, kilépek miért zabálja az akksit? Böngészőből nem látom a kommenteket. Akkor marad a power bank :(((

(#65015) Jancsi11


Jancsi11
csendes tag

A telóm most érkezett vissza a szervizből.Kijelző csere volt de nem is ez a lényeg.Miután vissza kaptam egyből megvizsgáltam,hogy minden klappol e vele.Tökéletesen működik de egy alkatrész mintha hiányozna belőle. Amit bekarikáztam az hiányzik.Valaki tudja esetleg ,hogy van e valami jelentősége annak a kis biszbasznak?

[ Szerkesztve ]

(#65016) #61600768 válasza Jancsi11 (#65015) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nem hiányzik semmi, az olyan..

(#65017) Black_Raven válasza Jancsi11 (#65015) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az biztos olyan, nem hiányzik semmi.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65018) Jancsi11 válasza #61600768 (#65016) üzenetére


Jancsi11
csendes tag

Akkor megnyugodtam.Csak furcsáltam,hogy eddig volt most meg nincs

(#65019) Black_Raven válasza Formaster (#65014) üzenetére


Black_Raven
veterán

Böngészőben engedélyezed az értesitéseket és minden kommentről kapsz értesitést, egx kattintással megnézheted.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65020) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Ezt a mai Mobilarénán olvastam!
Érdemes elolvasni.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65021) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok

segítséget szeretnék kérni.
tegnap ellopták a táskámat, amiben a telefon töltő is benne volt.
a kérdésem annyi,hogy mennyire mindegy,hogy milyen töltőt veszek?
ha pl note 5-höz valót használok mindig, az eredményezhet bármilyen problémát?

bocs ha hülye a kérdés.
előre is köszi

(#65022) #61600768 válasza Járókeret (#65021) üzenetére


#61600768
törölt tag

S4-hez gyári töltő 5 volt 2 amper. Ha nagyobbat veszel nincs gond mert akkor is amnyival tölt mint a gyári. Ha kisebbet akkor annyi a hátrány hogy több lesz a töltési idő mint a gyárival.

(#65023) FrezeR válasza gery14 (#65007) üzenetére


FrezeR
senior tag

Bocs ha hülye kérdés, de az miből látszik ha a forrasztás engedett el?
Ha nem titok, mennyiért sikerült beszerezned a pótalkatrészt?

(#65024) krystman


krystman
őstag

Szeretném a Note3 kamera szoftverét feltenni amivel 60fps videót is tudnék készíteni. A kérdésem, hogy ezt miként lehetne megoldani, és vane lehetőség kivenni az eredeti S4 9506 kamera szoftvert, hogy később vissza tudnáme tenni.

(#65025) gery14 válasza FrezeR (#65023) üzenetére


gery14
senior tag

ebayrol és pár száz ft volt :) galaxy s4 power button ezt kell beirni. a forasztást onan hogy van hogy sok videoban irják és forrasztják is.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#65026) Jakesz


Jakesz
őstag

S4-em van hónapra pontosan 3 éve. Szerintetek megéri lecserélni S7 Edge-re? Jól kiszolgált eddig, semmi gond nem volt vele, de annyira jó lenne már valami újdonság :D

(#65027) Imi1981 válasza Jakesz (#65026) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát drága az s7 edge de az is igaz, hogy más világ már. Iszonyat gyors meg úgy mindenben jobb mint az s4 de ha tudod próbáld ki. Hogy megéri e azt neked kell eldönteni. Ha én nem lennék ilyen csóró már biztos s7-em lenne.

(#65028) Black_Raven válasza Imi1981 (#65027) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sokan az s7 árán vesznek autót:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65029) Imi1981 válasza Black_Raven (#65028) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát ezért írtam ha nem lennék csóró :-)

(#65030) Black_Raven válasza Imi1981 (#65029) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem Magyarországon aki nem tud 270000-ért telefont venni, az nem számít csórónak.Maximum nem Brókerként keresi a betevőt..:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65031) Jakesz válasza Imi1981 (#65027) üzenetére


Jakesz
őstag

Media Marktban nyomkodtam, nagyon tetszik. Az S4 máig kiszolgál mindenre, de ég bennem a vágy, hogy egy olyan új, erős és gyönyörű telefonom legyen, mint az S7 Edge :D

(#65030) DarthFader
Pedig sokan megvesznek csúcstelefont úgy, hogy az anyagi helyzetük nem tenné indokolttá. Megveszik hitelre, aztán legfeljebb minden hónapban kevesebbet esznek. Ez tipikusan az a felfogású réteg, akik a szifon megjelenésének napján már hajnalban ott dekkolnak a bolt bejáratánál :D

(#65032) Black_Raven válasza Jakesz (#65031) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én a Te helyedben már rég megvettem volna.Ha bennem ilyen érzés van valami iránt(ha megtehetem)azonnal megveszem.Az s7-el kapcsolatban nincs gondom, mert részletre nem veszek.Csupán telóra meg nem tudok ennyit kiköhögni+részlet kérdések.Mert ne feledkezzünk meg arról sem.Mert illene hozzá jó kis image is. :W

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65033) Jakesz válasza Black_Raven (#65032) üzenetére


Jakesz
őstag

Meg tudnám venni most is, de ennyi pénzt tudnék másra is fordítani vagy félrerakni. Így sem a 270 ezres független, hazai garanciás boltból venném, hanem az egyik megbízhatóbb GSM boltból, ahol most 185 ezerbe kerül, de ahogy elnéztem, heti szinten esik 2 ezret az ára, ezért akarok várni még.

(#65034) Black_Raven válasza Jakesz (#65033) üzenetére


Black_Raven
veterán

Olyan ami az egyéves minimal garis, web áruházas tartozék nélküli verzió.?A szogáltatós is átgondolandó,nem részletre értelmes csomagban 2 év seggk...ós full garival.Kényelmi szempontból az a legjobb.Gond van, telefon és lóhalálában jön a futár a telóért.Igen egyszer én is néztem gyönyörű, utána azon gondolkodtam, milyen PC van 270-ért.Elgondolkodtató, de ha szét dobod 3 évre az olcsóbb verziót(s4 is 3éves)Annyi mintha évenként vennél egy közép kategóriás telót.Ugye hogy nem is drága az s7.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65035) Jakesz válasza Black_Raven (#65034) üzenetére


Jakesz
őstag

PartneroGSM-ről van szó, 2 év bolti gari van rá, minden tartozéka megvan, és itt a fórumon dicsérik őket, hogy korrektek. Ha előfizetésem mellé venném meg, akkor 230-ból jönne ki, ami még mindig jóval több a GSM-es árnál, egyszerűbb gariztatás ide vagy oda. Az S4-et ráadásul egy olyan GSM boltban vettem, ami fél évvel később be is zárt, de akkor még nem is voltam olyan alapos, hogy utánanézzek fórumon, hogy melyik boltból érdemes rendelni. Szerencsére nem is lett vele bajom, ebből a tapasztalatból sem gondolom úgy, hogy a készülék árának 30%-át ráfizessem egy hivatalosabb garanciára, amit bolti garival is megoldanak egy korrektebb helyen.
Ez is igaz, viszont, ha középkategóriás telót vennék, akkor sem látnám értelmét évente lecserélni, mivel kiszolgálna 3 évig is, ahogy az S4 is máig teljesen kiszolgál. Csak az újdonság a varázsa a lényeg, amivel árat tekintve talán jobban is járnék, mivel ahogy te is mondod, ha évente 100 ezerért vennék egy középkategóriás telefont, akkor anyagilag ott vagyok, mintha 2 évente vennék egy csúcskategóriásat, viszont úgy évente kapok valami újdonságot, ami nemcsak a használatban jelent némi változást, hanem maga a telefon állapota is jobb benyomást kelt, mert nem lesz annyira leharcolva, mint egy 2-3 éves. De a másik oldalon meg ott van az, hogy jó érzés, ha az ember elmondhatja, hogy csúcstelefonja van :D

(#65036) Black_Raven válasza Jakesz (#65035) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én a Te áradat dobtam szét 3évre(185) és az évente "csak" 61666ft.És itt látszik hogy csak egyben tűnik soknak az ár.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65037) gery14 válasza Jakesz (#65035) üzenetére


gery14
senior tag

Nem akarok beleszolni de anyi Galaxy uttán mint ami nekem volt (az egész paletta) csak samsung garisat vennék ahol éll a hazhoz jovo gariztatas bár ha az általad emlitet gsm bol ha pl szetmegy az usb port és megcsinaljak ugy hogy nem azik be az s7 pl akkor rendben de mivan ha nem ? Apropo az S4-et en occsoé vettem fél évesen 55ért toltovel es fulesel semmi doboz semmi gari papir és maig megy ha nem torom be 1 hete az lcd-t :((( Bár nemtudom egyatalan mukodi e mega hazhojoves es h ott megcsinalja mert s5nel a vizalosag miatt csak elvitte a futár (usb nel a vedon volt egy hajszal repedes szo nelkul kicsereltek nem azik be )

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#65038) flegga92 válasza gery14 (#65037) üzenetére


flegga92
senior tag

Házhoz jövős szerviz megszűnt. Akinek még esetleg az idő alatt regelte be a telefont természetesen él de ilyen már nem nagyon van.

(#65039) qltsar válasza Valken (#64536) üzenetére


qltsar
addikt

Szia,

Én nemrég találtam meg ezt a kernel-t: AKLU, eddig hibátlanul teljesít, sokszor update-elik, két (2-2) változat érhető el, én a simát használom.

-Lionheart and many other governors
-CPU overclocked to 1998MHz
-GPU overclocked to 487Mhz
-GPU/CPU voltage control
-Fast charge
-Psudo file system encryption support

[ Szerkesztve ]

(#65040) Klon


Klon
aktív tag

Tudnatok ajanlani 9506ra valami jo romot?
Koszi

(#65041) Imi1981 válasza Klon (#65040) üzenetére


Imi1981
veterán

Cm13-at vagy RR romot próbáld ki. Xda-n találsz i9506 - hoz is szerintem.

(#65042) Klon válasza Imi1981 (#65041) üzenetére


Klon
aktív tag

Koszi!

Egyebkent Ti hasznaltok 3D VR boxot?
Melyiket erdemes megvenni az olcsok kozul?
VR BOX- ot neztem ki bluetooth vezerlovel.
Ez jo? Esetleg tudtok jobbat?

Koszi

(#65043) Imi1981 válasza Klon (#65042) üzenetére


Imi1981
veterán

Ebben sajnos nem tudok segíteni mert nem használok. Úgy tudom a vr-hez erősebb teló kell.

[ Szerkesztve ]

(#65044) Black_Raven válasza Klon (#65042) üzenetére


Black_Raven
veterán

Több felbontás se árt.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65045) Klon válasza Black_Raven (#65044) üzenetére


Klon
aktív tag

S4 es Full hd mar eleg...

[ Szerkesztve ]

(#65046) Black_Raven válasza Klon (#65045) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tényleg, azért kell hozzá note4 ~5xxdpi-vel. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#65047) Klon válasza Black_Raven (#65046) üzenetére


Klon
aktív tag

Probaltam, tudom h jo...
Amugy se ez volt a kerdes.

(#65048) Imi1981


Imi1981
veterán

Amúgy itt a ph-n van is vr topik ha jól tudom .Próbálj ott érdeklődni szerintem ott tudnak segíteni .

(#65049) m1lan


m1lan
őstag

Sziasztok!

Jelenleg egy S3 LTE tulajdonosa vagyok, ami számomra a mai napig megfelelő lenne, ha nem omlanának rajta folyamatosan össze az újabb alkalmazások. Kevés ráfordítással tudnék venni egy szép állapotú Snapdragon 800-as S4-et, ami erőben és szoftverben (4.4.4) is előrelépés lenne. Az érdekelne, hogy az S4 legfrissebb szoftvere mennyire megbízható? Tisztában vagyok vele, hogy ez is csak egy évvel frissebb konstrukció, de ha nincsen vele olyan gond, mint az S3-mal, nekem már elég :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#65050) Black_Raven válasza m1lan (#65049) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia.Az i9506-ra gondoltál, tudtommal az új appoktól nem igazán omlik össze az 5.0.1 lollipop, mivel ez az utolsó/frissebb android ami gyári elérhető.Viszont ha azt szeretnék hogy a telód gyors legyen, minimum le kell tiltanod egy csomó memória/energia zabáló appot.pl. samsung és fölösleges google appok, stb.Aztán ha még frissebb android kell, van sok custom rom is a telóhoz.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.