Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) ThorsHUN válasza KoNZoLik@ (#4598) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nana, jelenleg azert a HTC altal osszedobott szoftver smoothabban uzemel...
Elodokbol kiindulni nem erdemes, mas modellekrol beszelunk, mindnek van elonye hatranya.
Pl kivancsi lennek (akinek van ra lehetosege pls probalja ki) milyen nem napfenyes, normal vagy esetleg kevesebb fennyel teli szobaban gyorsan mozgo gyerekeket fotozni az S4el.
Nem kell sotetnek lennie, csak ne legyenek teljesen idealisak a fenyviszonyok.

(#4602) Szellem.


Szellem.
nagyúr

T-mobile-os a teló. Ma vettem.
A bekapcsolási hangot és kikapcsolási hangot, hogy és hol lehet kikapcsolni?

(#4603) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Én is S4 tulaj vagyok ket napja:) Igazából a párom beszélt rá, engem igazából soha nem érdekelt a telefon téma. Általában nem is én nyomkodom:) Egy előfizetés kellett mellé ingyen adta a T. No de ha már megvan lenne egy buta kérdésem. A youtube alkalmazáson hallgatok mindig zenét, de most ha elindìtok valamit és lezárom a bill-t akkor megszakad. Igazábol mindig megszakad nem csak bill lezárásnál. Ha chorome-ot nyitok vagy akármit. Egyszóval ha nem a youtube van a képernyőn akkor szünet van. Nem igazán tudtuk kitalálni, hogy lehetne beállítani:(( Másik dolog pedig, kétszer volt már, hogy elment a térerő és csak újra inditás után lett jó:(( Szolgáltató Uk T-mobile. Egyébként tetszik, igaz nekem kicsit nagy. Galaxy miniről váltottam :))
Ha tudnátok a youtube témában segíteni azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#4604) vick33 válasza fojtviki (#4603) üzenetére


vick33
tag

a gyári youtube nem megy a háttérben. Próbáld meg ezt
https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.asbit.pvstar&hl=hu

(#4605) Bone123 válasza vick33 (#4595) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Remek képek. :K

(#4606) vick33 válasza Szellem. (#4602) üzenetére


vick33
tag

úgy oldottam meg ezt a problémát, hogy leirtottam a T-s romot:-) Lehet hogy van ennél kevésbé radikális, de nem jöttem rá mi:-)

(#4607) heidrich


heidrich
senior tag

Nem tudom volt-e róla már szó de a Samsung Apps-ban ingyenes az NFS Most Wanted esetleg ha valakit érdekel... :)

Mondjuk első inditás után csontra fagyott a telefon és ki kellett lőnöm... :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#4608) fojtviki válasza vick33 (#4604) üzenetére


fojtviki
senior tag

Köszönöm. Van valami magyarázat rá miért nem megy már háttérben? A mini-n még ment:( végülis evvel amit adtál megleszek csak a gyárit már megszoktam. Nem értem ezt miért kellett!

(#4609) buci30


buci30
addikt

Telefon hívás rögzítő programot talált már valaki amelyik mind a két fél hangját jól feltudja venni S4 -en?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4610) Anulu79


Anulu79
addikt

Akinek az S4 mellett van esetleg S3 a közelben az kipróbálna egy olyan fotót mind a két telefonnal ami félhomályban vagy netán sötétben készűl? Kíváncsi lennék a különbségekre. Netán a képeket is megnézném ha lehetséges.

(#4611) torrente777_ válasza Szellem. (#4602) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Töröld a system,Media,Audio,Ui mappából a : PowerOn.ogg és a PowerOff.ogg ot és kész vagy ezen a néven raksz egyedi hangokat.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#4612) zseko válasza heidrich (#4607) üzenetére


zseko
veterán

Tudtam játszani kb. 3x, de azóta mindig csontra fagyasztja a telefont így le is töröltem.

HR24.hu

(#4613) Szellem. válasza torrente777_ (#4611) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azzal, hogy kitörlöm ezeket a fájlokat, gondom nem lesz belőle?
És, hogyan és mivel tudom kitörölni?TotalCommander-t felraktam, látja, de nem tud törölni.
Rootolni, meg ilyenek nem szoktam a telefont.

(#4614) migabi24 válasza Szellem. (#4602) üzenetére


migabi24
nagyúr

Rendszer hangerőt vedd le, a többi megoldás rootot igényel

[ Szerkesztve ]

(#4615) bulikavagyok válasza Szellem. (#4613) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem root nélkül nem lehet törölni, de ebben nem vagyok biztos. Engem is zavart a bekapcsolási hang (kikapcsolási nem is volt), és úgy oldottam meg, hogy a rendszer hangerőt levettem nullára. Beállítások-Saját eszköz-Hang-Hangerő
migabi24:Megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

(#4616) Szellem. válasza migabi24 (#4614) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm szépen. :R
Akkor csak ez a két megoldás létezik. Ha rootolom a telefont, az garivesztéssel jár ugye?

(#4615) bulikavagyok: Köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

(#4617) baladam86 válasza spawn21 (#4581) üzenetére


baladam86
aktív tag

Jó döntés volt, üdv itt az S3 után :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4618) bulikavagyok válasza Szellem. (#4616) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elvileg igen, de a gyakorlatban szerintem még senki nem bukott emiatt garit. Egyébként is bármikor visszaállítható az eredeti állapot.

(#4619) lukoz


lukoz
aktív tag

Letöltöttem NFS Most Wanted-et és mint kés a vajban úgy fut. Semmi röccenés. Gyönyörűen megy. Nem úgy mint a Temple Run 2. Szóval kicsit megnyugodtam :-))) bár továbbra sem értem a TR2 röcögését!

[ Szerkesztve ]

(#4620) norbi93 válasza zseko (#4612) üzenetére


norbi93
senior tag

az én tapasztalataim szerint akkor fagy, ha játékbetöltés közben a médiahangerőt állítom :)
de akkor csak a reboot segít nyomorulton...

[ Szerkesztve ]

(#4621) Robi BALBOA válasza bulikavagyok (#4568) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Igény lenne erre is arra is, úgyhogy ha megveszik(ük), akkor van értelme.

(#4567)Jaffa75: Hát jó lenne ha nem ködösítenének sokáig, mert telót akarok venni és jó lenne ha nem azután dobnák ki egy héttel miután megvetem mondjuk a sima S4-et.
Mondjum ez a vízálló S4 csak akkor jöhet szóba ha exynos procival meg wolfson dac-el is kijön. ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#4622) szaboba2 válasza lukoz (#4619) üzenetére


szaboba2
tag

Ha jól tudom az NFS azok között a játékok között van, amelyiket az EA direkt s4-re optimalizált, ez azért sokat számíthat :) Én kipróbáltam a TR2-t és abban a néhány percben nem volt szaggatás amíg játszottam vele.... bár nyilván tovább kellett volna tesztelni.

(#4623) lukoz válasza szaboba2 (#4622) üzenetére


lukoz
aktív tag

Lehet erről van szó :-)) örülnék neki ha "csak" ez a helyzet :-)

(#4624) csabám válasza fojtviki (#4608) üzenetére


csabám
addikt

Ha már megszoktad a gyári felületet, akkor próbáld ki ezt is :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4625) Vertigo


Vertigo
aktív tag

Skacok, van valakinek tapasztalata a teloval NFC-vel valo fizetes szempontjabol?

Annyit tudok, hogy a telo rendelkezik NFC hw-vel, ahol szepen lehet kulodzgetni kepeket zeneket, matricakkal teleaggatni a lakast es kulonbozo preseteket hozzarendelni, de alapvetoen az erdekelne, hogy egy szal gatyaba egy telefonnal, ha lemegyek a kozertbe tudjak venni nyalokat, annelkul, hogy kartyat vigyek magammal, vagy matricat ragasztgatnek a telora...

Ahogy latom paypass elfogadohely mar azert akad, a bankoknak is vannak ilyen kartyaik, de nem tudom ez a telon hogy mukodne?

Rendelek egy paypassos kartyat, azt beregelem az accomhoz, es van valami program amivel managelem?
(sry, ha felig off)

(#4626) fojtviki válasza csabám (#4624) üzenetére


fojtviki
senior tag

Szia. Koszi a segitseget, megprobaltuk. Sajnos elotte a gyarit le kellene szedni, mielott ez felmenne:( Ahogy olvasgattuk ez nem annyira egyszeru dolog:( Root kell vagy mi:) Esetleg ha otthon vagy a temaban es megtenned, hogy priviben elkuldod, azt megkoszonnenk. :)

(#4627) szaboba2 válasza fojtviki (#4603) üzenetére


szaboba2
tag

Üdv a csapatban :)

(#4628) fojtviki válasza fojtviki (#4626) üzenetére


fojtviki
senior tag

AAA bocsanat szoke vagyok :) Megtalaltam az osszefoglaloban, eleg reszletesen le van irva, hogyan kell csinalni!

(#4629) rolcsibácsi válasza fojtviki (#4628) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Ez viszont kiraly hogy a temobilnal is elmegy, pedig mar gondolkoztam hogy felfuggesztem a 3as szerzodesemet mert hasznalhatatlan es veszek EE-t vagy vodafonet, de ezekszerint az is lehet hogy az s4 a szar.

(#4630) Petee87


Petee87
tag

Ma végre kézben fogtam ezt és a One-t is, számomra, mint laikus a Galaxy sokkal meggyőzőbb, annak ellenére, hogy mennyi mindent olvastam már a "nem prémium" minőségérzetről...

(#4631) fojtviki válasza rolcsibácsi (#4629) üzenetére


fojtviki
senior tag

Paromnak three van. Ahol lakunk jo /Forest Gate/. Az EE-t o is nezegette, de egyszeruen nem eri meg, 4g ide vagy oda. nagyon draga, hiaba gyors ha 1GB adatot adnak a 41 Fontos elofizetes melle. Igy is huztam a szam a 42 fontos havi dijra! De ez legalabb mindenben korlatlan. Bar azt mondjak a T mobile net itt csak papiron unlimited, Remelem ez a terero dolog is megoldodik valahogy a kesobbiekben!

(#4632) csabám válasza fojtviki (#4628) üzenetére


csabám
addikt

Úgy ám, ott megtalálsz sok mindent :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4633) csabám


csabám
addikt

[i9505][CWM Advanced Edition] PhilZ Touch :C
Este meg is nézem...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4634) vick33


vick33
tag

kipróbáltam egy sennheiser cx-500-al és egy hd215-el mind kettővel nagyon jó a hang, nem pattog:-) És nekem hangosabb mint a nexus s. A defyről meg ne is beszéljünk mert az valami undorítóan szól, de legalább halk:-)

(#4635) Kapanyél válasza Vertigo (#4625) üzenetére


Kapanyél
őstag

Még nem tudsz vele fizetni sajnos. Nem tudod a bankkártyád PayPass kódját klónozni, szerencsére.
Ehhez egy Google Wallet kell, ami majd később talán támogatni fogja a bankodat, amit föl tudsz regisztrálni majd a Wallet-be, ami meg majd kezeli az NFC-t.

Nemrég volt egy cikk MA-n, az egy másik megoldásról szólt, de a lényeg, hogy a banknak támogatnia kell ezt, addig nincs fizetés telefonos NFC-vel.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4636) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Csabám, írják a fórumban hogy nem jó, még ne rakd fel

Ha már mindeki gizdul a képével, itt vagy tőlem is egy gyönyörű :) (automatán volt)

Valaki próbálta már a Vice City-t? Nekem 1.03-al iszonyat szaggat, tök mindegy hogy mit mire állítok a grafikánál (más játék nem szaggat). Ez azért is vicces, mert az előző S2-esemen se szaggatott ennyire, mint most ezen :F

(#4637) csabám válasza Sanci789 (#4636) üzenetére


csabám
addikt

Már feltettem :B
Idáig ok, bár nem csináltam semmi komolyabb dolgot (nandroid backup/restore) még vele. Egy wipe cache és dalvik cache azért volt.
De köszi, hogy szóltál.

Tényleg jó lett a kép :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4638) zseko válasza heidrich (#4560) üzenetére


zseko
veterán

Szia, a Chrome-ban is ki kell kapcsolni, mert kötsög módon oda tették be azt ami a rendszerre vonatkozik :((( Persze ha kikapcsolod akkor a GoogleMaps navigációt el lehet felejteni, mert tapasztalatom alapján az csak akkor működik, ha a Chrome-ban engedélyezve van. Az, hogy a gps-t bekapcsolod mit se számít...

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#4639) Robertoq


Robertoq
őstag

MHL adapterről valakinek tapasztalat? Kell vennem egyet és a gyári ET-H10FAUWEGWW kódú itthon még nincs. Jó hozzá másfajta is pl S3-é? Merthogy ebbe már 2.0-ás MHL van és nem tudom okozhat-e kompatibilitás problémákat.

(#4640) norbi93


norbi93
senior tag

ma végre fehérváron is üzembe helyezte a t az lte szolgáltatást, át is váltott rá automatikusan a teló, szép, gyors, és stabil:)

[ Szerkesztve ]

(#4641) Kapanyél válasza zseko (#4638) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ettől még minden más is ezt a szolgáltatást használja a helyzet meghatározására, pl. időjárás widget-ek, Facebook, stb.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4642) csabám válasza norbi93 (#4640) üzenetére


csabám
addikt

Mázlista :P
Ide mire leér, már nem is lesz érdekes :DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4643) Izeke94


Izeke94
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az AMOLED mennyire hajlamos a "beégésre" ? Bármint én nemrég vettem egy S4et, hosszótávra tervezek vele, tehát nem 1 évig használnám, hanem 2-4 évig is akár. Ezek mennyire hajlamosak beégni? Jobban jártam volna egy HTC One-nal?

(#4644) Laca 012 válasza fojtviki (#4631) üzenetére


Laca 012
őstag

Mi is a three hálózatát használjuk, a párom a féléves S3-asommal, én meg mostmár 3hete az S4-gyel.. A three "all you can data" valóban korlátlan, havi 13-15GB-az adatforgalmam és mivel motorral futárkodok, non-stop webrádiókat hallgatok. Itt Londonon belül elég jó a lefedettség. Mondjuk eBay-en vettem egy 5000mAh-s külső USB-s akkut, mert anélkül max. 10-11órát bírt kb. a bluetooth-os stereo headsettel.

Viszont van pár nyűgöm az S4-gyel..
Az S3-on alapból be lehetett állítani a zárolt képernyőre az időjárást (az animált szélkerekekkel) de ennél ez eltűnt, és az accuweather widgetjén is a megszokott "normális" nap-felhő ikonok helyett snassz vonalrajzok vannak az előrejelzésnél is.. Persze enélkül lehet élni, meg lehet sokak szerint csak egy giccs, de én szerettem..

A másik sokkal zavaróbb, a fényképezésnél ha ellenfény van..
Hiába állítom át spot mérésre és állítom a keresőmezőt a sötét tárgyra, akkor sem világosodik ki a kép, hanem olyan mintha csak a legvilágosabb részen tudna fényt mérni és ahhoz állítana.. Lehet hogy én vagyok a hülye, de van egy DSLR Nikonom is amivel manuálban is szoktam fényképezni, szóval nem magával az ellenfényben való fényképezés ismeretének hiányával küzdök.. Letöltöttem pár camera app-ot, hátha az segít, de mindegyikkel ezt csinálja sajnos.. (az S3 is..)
Kipróbáltam egy Galaxy camera GC100-ast is, azzal persze nem ez a szitu, pedig az is android is meg galaxy is..
Nagyon zavaró, amikor egy épület homlokzata lenne a fontos, ehelyett az égbolt és a felhők fényereje a jó, pedig az csak a kép harmada..
Még arra gondoltam, hogy a keresőmezővel csak az autofocus helyét tudom változtatni, de fényméréshez köze sincs..
Valakinek van ezirányú infója-tapasztalata esetleg??

(#4645) dobolson válasza Izeke94 (#4643) üzenetére


dobolson
senior tag

Hajlamos beégni, de ha gyári garival veszed, akkor nincs gond, mert cserélik. Ez ugye két év, de ha regisztrálod a samu oldalán, akkor ez még két hónap garanciát jelent.

(#4646) ThorsHUN válasza Izeke94 (#4643) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Udv! Ennel a beeges a gaz hosszutavon, a htcnel meg az akksi. Ott ugyanis, ha idovel csereled, megbontjak az unibody hazat ami deformalodhat es mar ott is az illesztesi hiba.

(#4647) zseko válasza Kapanyél (#4641) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem pont hogy nem, mivel a neve is alapból az hogy Google-alkalmazások helybeállításai. És alatta, hogy :Ez a beállítás csak a Google-alkalmazásokra van hatással. De próbáld ki, meglátod.

HR24.hu

(#4648) Kapanyél válasza Izeke94 (#4643) üzenetére


Kapanyél
őstag

A többit már elmondták, de ami kimarad általában: az UV-sugárzás is gyilkolja a szerves alapú panelt, így lehetőség szerint ne érje tűző nap és ha szoliba megyünk is legyen letakarva vagy lefordítva.

Nekem egyébként egyik SAMOLED-em sem égett be. Automata fényerőn min. 1 év kellett, hogy nagyon halvány elváltozást észleljek a statusbar-nál. Netezéskor mindig fullscreen-en nyomom (statbar-t is eltüntetve).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4649) fojtviki válasza Laca 012 (#4644) üzenetére


fojtviki
senior tag

En is eloszor a three-t probaltam. Ugye ott van az 50 font upfront cost, plusz meg 150 deposit. Mondta a carphone-os srac, hogy megnezi a T-t, ott meg gond nelkul megkaptam. Tudom a depositot egy ev alatt jovairjak, de valahogy nekem mintha a fogamat huznak ha telefonra ennyit kell kolteni:)) Szoval igy vegulis 70 fonttal kerul tobbe 2 ev alatt, viszont a 200 font nalam maradt. Egyebkent tudom, hogy a three tenylegesen korlatlan, a fodraszom parja nem csak 15 GB-ot forgalmaz. Azzal tolti le a filmeket. Nekem eleg lesz ha youtube meg bongeszes miatt nem lassitanak.

Bt fules, en is akartam olyat, de a parom mondta, hogy zene manias letemre nem legyek mar annyira "igenytelen", hogy vezetek nelkulivel hallgatom a zenet :)) Mindig kiadom feladaatba, hogy ha zenet tolt le akkor a legjobb minosegben szerezze be :)

[ Szerkesztve ]

(#4650) wazzuuup


wazzuuup
csendes tag

Sziasztok!
[Ide küldtek a Milyen telefont vegyek topicból :)) ]
Feltűnt valami. Ha képet csinálok a HTC One kamerájával a Zoe módban akkor kapok egy 3mp-s videót amit elment a telefon és később akárhogy tudom szerkeszteni. Gondolok itt olyan, hogy pl szeretnék Drama Shot -ot csinálni a "videobol" és szeretnék mondjuk ki is törölni belőle valamit egy képen!
Azonban ugyan ezt GS4-el nem tehetem meg hiszen, ott a kép készítése előtt kell kiválasztanom, hogy most Drama Shot-ot akarok e vagy egyes nem kívánt elemek majd eltüntetni a képről. Ezt jól gondolom vagy van lehetőség GS4 esetében arra hogy egyszerre több kamera módot is felhasználjak egy már elkészített képen?
Ha valaki tud ebben segíteni annak köszönöm szépen! :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.