Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) brownus válasza K Norbi (#53954) üzenetére


brownus
veterán

mert hüjék, sztem kurva jó lett. minden. simogasd meg a buksijukat és mondd nekik, hogy akkor vegyenek ájfont ;]

[ Szerkesztve ]

(#54002) motoflug válasza Petyyyyy (#53991) üzenetére


motoflug
őstag

Filmnél, képeknél így szokott lenni, az appoknál nem. Erre kellene megoldás igazából.

(#54003) Slapy


Slapy
aktív tag

Sziasztok!

Eddig a kiszivárgott német loli volt a telefonomon, tegnap láttam hogy kijött a magyar xeh!
Letöltöttem az egyik gyorslinkről amit itt valaki linkelt, fel is ment de a csc maradt dbt, aztán letöltöttem a másik gyorslinkről, azt is felraktam ezzel meg orx lett...
Előtte utána volt fr, mit nem csináltam jól? Avagy lehet hogy amik itt linkelve lettek igazából nem is a magyar verziók?

Köszi előre a válaszokat!

(#54004) K Norbi


K Norbi
addikt

Feloldáskor az óra másnak is ugrik a pontos időre? egy pillanatig látható csak. eddig úgy volt ha megnyomtam a kioldó gombot felvillant azonnal a pontos időt mutatta!

(#54005) qltsar válasza motoflug (#53987) üzenetére


qltsar
addikt

Az a furcsa, hogyha en belerakom a dokkoloba kikapcsol a kijelzo, bar csak akkor, ha van rajta billentyuzet, es eger is. Ha nincs rakotve, akkor is kilovi a kepet, de nem forgatja el, es a telefon kijelzoje is aktiv marad.

Az akadozas nalam is jelen van :S, mintha nem lenne gpu rendering. Multi windownal is szaggat a youtube video, es, ha teljes kepernyore kiteszem akkor is, pedig ugyanakkora felbontast hajt meg, raadasul nem 2x, mert a telefon kijelzoje ilyenkor inaktiv.

Amugy, amint rakotod a billentyuzetet es az egeret, az osszes alkalmazas force landscapeben fog futni, es a kijelzo is kikapcsol.

Kicsit trukkoztem vele, es az volt a tapasztalatom, hogy portrait modeban sokkal folyamatosabb az egesz.

(#54006) borsodika válasza K Norbi (#54004) üzenetére


borsodika
őstag

KK-nál rendszeresen ezt csinálta nekem de Lollin nem vettem észre.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#54007) motoflug válasza qltsar (#54005) üzenetére


motoflug
őstag

Tehát, ha jól értem - a portrait mód miatt- te is használsz hozzá valamilyen appot? Otthon még tesztelgetem, de nekem is ez a zavaró, hogy
1. ugyanakkora felbontást kell hajtania külsőn.
2. a hw képes lenne rá.

Remélem van valami apróság, ami megoldja, mert egyelőre vissza a feladónak effekt áll fent. :O

(#54008) Zolix válasza tisvol (#53984) üzenetére


Zolix
tag

Köszi az infókat, sajnos pesten vagyok, de lehet, hogy megéri leutazni Győrbe:-))

Gabe96-ot hogyan találom itt meg?

[ Szerkesztve ]

(#54009) K Norbi válasza borsodika (#54006) üzenetére


K Norbi
addikt

Nálam pont fordítva van ;]

(#54010) qltsar válasza motoflug (#54007) üzenetére


qltsar
addikt

Nem, nem hasznalok semmilyen appot, nalam mindig ravan kotve a bill-eger, ha dokkolon van, igy minden portraitben megy autmatikusan. Most is epp igy irok :). Ha nem kotsz ra billentyuzetet es egeret, akkor ebren marad a kijelzo ertheto okok miatt, hiszen akkor nincs semmifele beviteli periferia az erinto-kijelzon kivul :). Amint erzekeli, hogy van mas, kilovi szepen.

Hangot is szepen atviszi HDMI-n, az a resze is tok jo. Nalam ugy van megoldva, hogy egy darab USB hub-ot kotok a dokkolora, amin van a billentyuzet, eger stb, hdmi, es dokkolo tolto. Nemtudom te milyet vettel, nalam eredeti Samsung dokkolo van.

Mondjuk az eleg erdekes, hogy nem tolt ugy, hogy a kulso HUB is a sajat adapteren van, illetve a kijelzo sem megy, sot...merul :D.

[ Szerkesztve ]

(#54011) motoflug válasza qltsar (#54010) üzenetére


motoflug
őstag

Eredeti Samsung smart dockot vettem, egész pontosan EDD-S20EWEG. Amire vettem:
-játék (a legtöbb laggolt)
-YouTube (720p már laggolt)
-TV-t nézni TVGO appal (nem megy), még a mindigTV appot megnézem majd otthon.
-Multi-window funkcióval néha PC-ként használni.

Ezek közül sajna eddig egy funkció,ha ment, restart is volt, minden apróságra figyeltem, de nem az igazi. A telefon hw-e miatt viszont nem lehet azt mondani,hogy sokat várok el, mivel 1080p-t hajt meg így is, tökéletes multi-tasking élménnyel. :F

(#54012) zzola válasza Slapy (#54003) üzenetére


zzola
félisten

Az én gyors linkem az a samfirm-ről van és 9505 XEH ROM.
Nem tudom, hogy előtte mi volt a CSC-d, de végül nem mindegy ha nem ugrott a knox? Magyar nyelv benne van...

(#54013) zeg74 válasza Slapy (#54003) üzenetére


zeg74
aktív tag

Nekem is orx lett. Country - nál meg Szlovákia. A knox nem ugrott.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#54014) szasza87


szasza87
tag

T-s S4-em (9505) most tölti a frissítést! Ránéztem a frissítés menüpontra és feldobta! :)

(#54015) Slapy válasza zzola (#54012) üzenetére


Slapy
aktív tag

knox már 1 hónapja nem érdekel mert lejárt a garancia :) végülis mindegy csak furcsáltam! Úgy gondoltam hogy ha magyar a firm akkor magyar lesz régió is...

zeg74:

jaja nekem is ugyanaz

[ Szerkesztve ]

(#54016) qltsar válasza szasza87 (#54014) üzenetére


qltsar
addikt

Hoppa-hoppa, nalam is :)!

[ Szerkesztve ]

(#54017) szasza87 válasza qltsar (#54016) üzenetére


szasza87
tag

Fel is ment! Majd este lesz időm nyomkodni de így elsőre nekem bejön! :D

(#54018) K Norbi


K Norbi
addikt

Uraim! a telefonom meglódult! Kit Kat alatt üresen ha nyomkodtam a menü.. alkalmazások.. tárcsázó üzenetek stb. 3 percenként esett 1%-ot!! Most 6 percenként 1%-ot!! nagyon kemény lett.
Hard resetet nyomtam neki, meg letiltottam a fölösleges alkalmazásokat. 900Mb Ramot zabál. nem melegszik, úgy pörög a telefon csak lesek. :Y olyan gördülékeny lett a teló.

[ Szerkesztve ]

(#54019) Imike_80 válasza K Norbi (#54018) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Ezt most komolyan te írtad, vagy csak belépett valaki a neveddel? :)

Nekem is független magyar XEH, Knox 0-val és nem akartam eddig Odinnal frissíteni. Megjelent OTA-n, de olvastam a hozzászólásokat - többnyire a tiedet (is) - és nem akarok még frissíteni. Azt látom, hogy eléggé kritikus szemmel nézted eddig a dolgokat és azok, amik zavarnak, tuti, hogy engem is zavarnának. Na most akkor mivan??? :) Az OK, hogy pörög a gépezet, de hát természetes lett volna, hogy nyomsz egy hard resetet a frissítés után. De akkor az ikonok mérete (nagyok) és a gombok (pl. beállítás ikon kicsike) már nem zavar? Mi a helyzet a csörgés laggal? És az idő pontos egyből, amint feléleszted a képernyőt? Azok, amik idegesítő hibák voltak, mennyire maradtak meg?

[ Szerkesztve ]

(#54020) K Norbi válasza Imike_80 (#54019) üzenetére


K Norbi
addikt

csörgés lag nálam nem jelentkezett egyszer sem, amióta letiltottam egy csomó mindent jó a képernyő óra is. mintha a gyári időjárás widget csinálta volna. most időképet használom :D akkumulátor idő sokkal jobb lesz ez már most biztos. Hát megszokás kérdése a többi dolog, már nem annyira zavaró. Most már a Kit Kat kezd furcsa lenni mikor a jány telóját a kezembe veszem. ;]

Szerintem előbb utóbb mindenki lefogja frissíteni! így is úgy is frissíteni, ha nem ma! majd fél év múlva.
Már most olyan ősréginek látom a csokit a lollihoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#54021) Sokee válasza K Norbi (#54020) üzenetére


Sokee
aktív tag

Nem olyan biztos az, van aki még mindig 4.3-at használ. :DDD :DDD

(#54022) Tesztelo.hu válasza zzola (#53986) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Felesleges megnézni. Romot nem lehet cserélni Knox ugrás nélkül, de ha rosszul tudom, javítsatok ki.

(#54023) zzola válasza Tesztelo.hu (#54022) üzenetére


zzola
félisten

Lehet rajta 4.2 vagy 4.3 és akkor lehet romot cserélni, persze megfelelő tudással...

(#54024) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!
Ma én is frissítettem az F-es Tcom-os telefonom és egy gyári visszaállítás után szélsebesnek tűnik. Kivéve az alkalmazásváltó, ami szerintem egy hangyányit sem lett gyorsabb. A repülő mód kikapcsolása a zárolt képernyőről nekem is nagyon hiányzik, napi szinten használtam. :(
Most az akkuidőre leszek kiváncsi...az eddigi androidos telefonjaim(Note1, S4) üzemideje érzékelhetően romlott verzióváltás után.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#54025) szerzol


szerzol
senior tag

Jól kiadták ezt az XEH-t, ugyan az mint a Baltic, amit eddig használtam!

Legalább FR után Magyarul jelentkezne be, ne Szlovákul, erre is lusták voltak.

Szerintetek miért nem tudom előhozni a recovery módot a volume up+home+power kombinációval, vagy ez lolli alatt nem így működik? :F

(#54026) Zorro(hun) válasza papeti01 (#53974) üzenetére


Zorro(hun)
tag

Ha 9505 akkor arra van független magyar 5.0.1, de a 9506-ra nincsen független (ha jól tudom Kitkat is csak szolgáltatói). Tegyél fel egyet Odinnal. Itt majd segítenek, hogy melyiket érdemes. Szolgáltatói vackokat le lehet törölni és tiltani is, de a gyári appokat nem.
Mázlista vagy, hogy egy "csúcstelefont" találtál... Nekem lehetne ilyen szerencsém egyszer. :C

[ Szerkesztve ]

(#54027) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Meg lehet oldani azt, hogy routeren keresztül dlna kapcsolattal lejátsszak filmet a telón, a routerre kötött vinyóról? Mi kell hozzá, milyen progi?

Köszönöm a válaszokat előre is!

(#54028) flegga92 válasza dredjudge84 (#54027) üzenetére


flegga92
senior tag

BubbleUPnP UPnP/DLNA + MX Player
Nekem egyszerűbb úgy, hogy a Total commanderhez töltöttem le Samba plugint és onnan indítom.

[ Szerkesztve ]

(#54029) Keem1


Keem1
addikt

Átvettem magentáéktól az akksit+töltőt. Most töltöm csutkára :C

(#54030) dredjudge84 válasza flegga92 (#54028) üzenetére


dredjudge84
őstag

Köszi ezzel működik, amit linkeltél.

(#54031) vwpolopg válasza vwpolopg (#53968) üzenetére


vwpolopg
őstag

Valaki? :))

(#54032) tisvol


tisvol
aktív tag

Végre legálisan lehet kérdezni:-) Ez az ingyenesen letölthető Igo menni fog Lolli alatt is?

Üdv:T.

(#54033) inkjet válasza tisvol (#54032) üzenetére


inkjet
tag

Természetesen.

(#54034) Sokee válasza szerzol (#54025) üzenetére


Sokee
aktív tag

Pedig úgy kell előhozni a recoveryt lolli alatt is, valamit rosszul csinálsz vagy nem jó nálad valami... :F

[ Szerkesztve ]

(#54035) Bavid válasza Sokee (#54021) üzenetére


Bavid
senior tag

Így van, jó is az :P

(#54036) Sokee válasza Bavid (#54035) üzenetére


Sokee
aktív tag

Lehet hogy jó, nem tudom, én már 4.4-el vettem úgy hogy nem tudtam már kipróálni, de én nem bírom ki hogy van újabb és nem rakom rá, hajt a kíváncsiság :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54037) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

Tudtok esetleg ajánlani jó minőségű tempered glasst, illetve vmi jó hátlapot (bőr, carbon, fém, vászon)
A samsung original bőr az tényleg bőr vagy csak bőr hatású?

ezekkel van esetleg valakinek tapasztalat?

tp , hatlap

nagyon köszi!

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#54038) Trespa


Trespa
tag

http://hvg.hu/tudomany/20150416_Ezzel_a_titkos_trukkel_jelentosen_felgyor

hasznos ☺

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#54039) devil-k


devil-k
nagyúr

Skacok!

Szeretném a wifi beállításaimat (wifik és jelszavak) lemeneteni valamilyen formában, hogy az S6-ra át tudjam vinni. Mivel érdemes, mit ajánlanátok? Csak a wifi kell, szóval most a Kies nem játszik.

- mozi bolondéria -

(#54040) pleslie82


pleslie82
tag

Egyenlőre nekem elég gyatra az akku a tegnapi lolli frissítés és factory reset után...esti repülő módban 23tól 5ig 19%-ot merült. Nem is értem...bár eddig is ez volt a tapasztalatom, S4-nél és Note 1-nél is. :(

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#54041) zzola


zzola
félisten

Tegnap Nordic nyalóka alatt leállt a névjegyzék! Teljesen gyári a rendszer, kb. 2 app van fent az alapokon kívül! Van azért még min dolgoznia a Samsungnak...

(#54042) K Norbi válasza pleslie82 (#54040) üzenetére


K Norbi
addikt

Nekem 2% merült az este minden kikapcsolva.

(#54043) pleslie82 válasza K Norbi (#54042) üzenetére


pleslie82
tag

Hát KitKat alatt nekem is. :(
Újabb tapasztalatok: Wifi-t néha eldobja, gyári böngésző leáll.
Jól sikerült ez a Tmobilos rom....

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#54044) Dare2Live válasza pleslie82 (#54043) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Van Ts loli? [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#54045) balintka


balintka
addikt

Ma is jópár ország/szolgáltatóra jött I9505-ös Lollipop. Érthetetlen módon az I9515-re meg semmi nincs a lengyelen kívül...

(#54046) Petyyyyy válasza Dare2Live (#54044) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Juj, bocs. Nem figyeltem, hogy 9506-ra kerested.

Hölgyeim és uraim, íme a mai Lollipop nyertesek 9505 kategóriában: Lengyelország, Horvátország, Macedónia, Cseh köztársaság és Magyarország!

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#54047) zzola válasza pleslie82 (#54043) üzenetére


zzola
félisten

Nem csak a T-s ilyen. Nekem független van fent és ott is meg-meg áll ez-az...

(#54048) Zsolaf válasza devil-k (#54039) üzenetére


Zsolaf
addikt

Elvileg a google fiók menti, es mikor beallitod az uj telon a fikod visszaallitja oket, hozzateszem nekem nem mindig allitotta vissza.

(#54049) devil-k válasza Zsolaf (#54048) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen, ez az. Ezt olvastam én is, hogy menti, de ebben annyira nem vagyok biztos...

- mozi bolondéria -

(#54050) K Norbi válasza Imike_80 (#54019) üzenetére


K Norbi
addikt

:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.