Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) Keem1 válasza Kacsabox (#43000) üzenetére


Keem1
addikt

sultansmith fórumtárs hozzászólását elnézve meglehet sajnos. Bár ehhez tudni kéne, mekkora az arány, 2 vásárlás nem túl reprezentatív. Ha személyesen veszed, megkérdezheted az eladótól, ill. ha a kezedbe adja a dobozt, az alján balra lent ott van a típusszám.

(#43002) sultansmith válasza Keem1 (#43001) üzenetére


sultansmith
senior tag

Én tavaly nyáron vettem a köki terminálos té üzletben. Én akkor úgy tudtam, hogy a 9506 csak amerikai piacos, ezért nem is kérdeztem rá, hogy kaphatnék-e azt (meg nem is kellett volna az üzemidő miatt.) Azóta van már európai terjesztésben is?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#43003) Kacsabox válasza Keem1 (#43001) üzenetére


Kacsabox
tag

Hát mindenképp megérdeklődöm a telekomnál, hogy melyik van most forgalomban náluk!
Mert azért nem mind1!
Az i9505 ös nem LTE képes, mert ha nem, akkor most már tutira i9506 os , mert LTE ként hírdetik.

(#43004) [P]laci válasza Kacsabox (#43003) üzenetére


[P]laci
senior tag

az I9505-ös verzió is LTE-képes telefon...

I9505 vs. I9506

[ Szerkesztve ]

(#43005) Arolotifar válasza Keem1 (#43001) üzenetére


Arolotifar
őstag

Pár hónapja páromnak I9505-öt rendeltünk, de I9506-ot kaptunk.
Nem ellenkeztünk :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#43006) bubibaba31


bubibaba31
tag

Sziasztok! Alig hallgattam zenét s4-en, de már most visszhangzik. Miért? Mit lehet vele tenni? (Gari már nem játszik sajna)

(#43007) Kacsabox válasza Arolotifar (#43005) üzenetére


Kacsabox
tag

a telekomnál?

(#43008) Arolotifar válasza Kacsabox (#43007) üzenetére


Arolotifar
őstag

Igen :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#43009) [P]laci válasza Kacsabox (#43007) üzenetére


[P]laci
senior tag

mivel arról volt szó, ezért igen... :K

[ Szerkesztve ]

(#43010) Kacsabox válasza [P]laci (#43009) üzenetére


Kacsabox
tag

értem én, de azon csodálkoztam, hogy típus szerint tudta, hogy milyet rendel :)

(#43011) Kacsabox válasza Arolotifar (#43008) üzenetére


Kacsabox
tag

köszi :)

(#43012) Arolotifar válasza Kacsabox (#43010) üzenetére


Arolotifar
őstag

Általában 2 évente cserélünk telefont. A váltás előtt jónéhány hétig teszteket és véleményeket olvasok a Mobilarénán, technikai információkat, stb. nézek át. Röhejes lenne, ha nem tudnám :) Nem olyan vagyok, hogy bemegyek és adjatok egy okostelefont, aztán majd csak hozzám vágnak valamilyet...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#43013) Keem1 válasza sultansmith (#43002) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem úgy rémlik, hogy tavaly ősz óta van 9506 forgalomban, így lehet, hogy mikor te vásároltad még nem "létezett" fizikailag.

(#43014) exelsior1 válasza Keem1 (#43013) üzenetére


exelsior1
senior tag

Magyarországon csak pár hónapja jelent meg, elvileg a sima S4-et váltották vele, de sehol sem hírdetik az oldalukon így, pedig kifejezetten baráti áron adják

Galaxy S10

(#43015) Kacsabox válasza Arolotifar (#43012) üzenetére


Kacsabox
tag

Pont ezért vagyok én is kíváncsi, h mégis milyet veszek.
most hivtam a tudakozójukat, kb 5 kapcsolás után beszéltem vkivel, aki szerint az i9505 öst forgalmazzák, de nem volt biztos a dolgába!
lutrizni meg nem akarok, h megrendelek vmit, aztán vagy jobb vagy rosszabb érkezik.
:)

(#43016) wiggen123 válasza Kacsabox (#43015) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Én egy augusztusban okosórás kombóban vásárolt használtat vettem meg, ami 9506-os volt.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#43017) sanca2213


sanca2213
csendes tag

Sziasztok!
Már több mint másfél éve vagyok S4 tulaj. Előző telefonjaim is csamcsungok voltak, azokat mertem piszkálni, de a jelenlegit sose mertem. Az akku rettentően gyengén teljesít mostanában, mindenhova töltővel járok.
A fő probléma, hogy amikor itthon vagyok és bekapcsolom a wifi-t pár másodperccel később kikapcsol magától vagy ha sikeresen bekapcsol nem látja a tartományban levő wifihálózatokat, vagy ha megtalálja sikeresen, sikerül rácsatlakoznom, de pár mp mulva ledob és lefagy a telefon vagy teljesen belassul(több mint 8-10 mp kell h lereagálja a készülék mondjuk hogy megnyomtam a bekapcsoló gombot)
Valaki akinek volt már ilyen problémája vagy tud tanácsolni valamit!
Vagy hívjam a szervizeseket a házhoz?

Köszönöm a segítséget előre is

Samsung Galaxy S9+ -> Galaxy S20+ & Galaxy Watch 4 classic

(#43018) Szombó válasza Kacsabox (#43015) üzenetére


Szombó
senior tag

Én két hónapja rendeltem és i9506 jött. És még akciós is volt. ☺Telekomnál.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#43019) Kacsabox válasza Szombó (#43018) üzenetére


Kacsabox
tag

Hát bízom benne, hogy most már a 9506 ost forgalmazzák, mert az S3 ast is már a végén a erősebb kivitelben dobálták és az mellé is oda volt biggyesztve az LTE (Samsung galaxy s III LTE)
Most is így van az s4 mellett és remélem, hogy az arra utal, hogy már az erősebb gépezet ketyeg benne!
Arra nem emlékeztek, hogy mikor rendeltétek, oda volt e írva az LTE jelző?

(#43020) Szombó válasza Kacsabox (#43019) üzenetére


Szombó
senior tag

Mindegyik S4nél ott van hogy LTE. Az i9506 LTE+.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#43021) Kacsabox válasza Szombó (#43020) üzenetére


Kacsabox
tag

Jogos, de eddig Samsung Galaxy S4 volt írva, de már egy ideje Samsung Galaxy S4 LTE néven futtatják! És nem arra a kis matricára gondolok a telefon képén :)

(#43022) öregpapa válasza sanca2213 (#43017) üzenetére


öregpapa
tag

Üdv! Nem írtad milyen és mikori a szoftvered,mert a másfél év alatt elég sokszor volt fríssítés!Próbáltál-e teljes törlést vagy gyári visszaállítást? Az android nagyon feltudja halmozni a szemetet,ezért rendszeresen takarítani kell!!!! Egyébként ez egy nagyon jó fórum,csak mielőtt bármibe belekezdesz nagyon sokat kell vísszaolvasni,színte mindenre megtalálod a választ!

(#43023) [P]laci válasza Kacsabox (#43019) üzenetére


[P]laci
senior tag

a legegyszerűbb szerintem ha boltban veszed... érdeklődsz és megnézed, ha I9506, akkor megveszed, ha nem, akkor elköszönsz és eljössz (vagy belátásod szerint döntesz)! :K

(#43024) Kacsabox válasza [P]laci (#43023) üzenetére


Kacsabox
tag

Az a baj, hogy a tmobil honlapján csak rendelni lehet, mert nem írja a készletet egyik bolthoz sem.
mindenképp bemegyek azért a biztonság kedvéért.
vagy megrendelem és ha nem az jön, akkor elvileg van ez a neten vásárlásos dolog, h ha nem tetszik a rendelt áru, akkor kutya kötelességük kicserélni vagy visszaadni az árát a terméknek :)

(#43025) Arolotifar válasza Kacsabox (#43024) üzenetére


Arolotifar
őstag

Rendeld meg, de ne fizess előre :D Az üzletben simán mondhatod azt, hogy köszi, ezt nem kéred, elállsz a vásárlástól.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#43026) Kacsabox válasza Arolotifar (#43025) üzenetére


Kacsabox
tag

Ingyé veszem
0 ft kezdő és utána havi részletre.
ide rendelem a t pontba, aztán az lesz, amit mondasz :)

(#43027) sanca2213 válasza öregpapa (#43022) üzenetére


sanca2213
csendes tag

Legújabb telenoros 4.4.2, gyári visszaállítást próbáltam,nem segített. Ha minden jol megy szerdán jönnek házhoz, csak megtudják csinálni...

Samsung Galaxy S9+ -> Galaxy S20+ & Galaxy Watch 4 classic

(#43028) D-Phrag válasza madkiller (#42978) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Szia! Ez a módszer mennyire tuti? Új S4-em van, OTA-n keresztül frissült még a legelején és így 4.4.2 van rajta (GNG8). Mivel 2 év gari van és nem akarom elveszíteni, viszont S2-m volt és romolás, rootolás, kernel csere és társai nem okoznak gondot, mégis aggódok, hogy a mókolás után valami történhet.. Knox ugrás pl.
Pedig jól jönne egy kis root jog. :) Visszafele is működik, gyári állapotba hozás FAQ szerint?

[ Szerkesztve ]

(#43029) madkiller válasza D-Phrag (#43028) üzenetére


madkiller
őstag

1000000%-ra tuti :)

(#43030) PowerBuldog válasza madkiller (#42978) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez vajon az i9515-höz is jó?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43031) borsodika


borsodika
őstag

Exclusive: Galaxy S4 Android 5.0 Lollipop vs. Android 4.4.2 comparison [Video]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43032) [P]laci válasza borsodika (#43031) üzenetére


[P]laci
senior tag

hirtelen 2 dologgal van csak problémám: miért nem kapja meg az S4 az UPSM-et? miért nem csinálják meg opcionálisan választhatóvá a light, illetve a dark theme-t? mind a kettő lépéssel hatalmas pozitív visszhangot tudnának kiváltani sztem. (tetszik ez a fehér téma amúgy a stockon is, csak elképzeltem magam tök sötétben, mikor telefonálni/smsezni akarok és kiégeti a retinám a fehér háttér és ez a feeling nem hiányzik. :DDD)

(#43033) borsodika válasza [P]laci (#43032) üzenetére


borsodika
őstag

Az UPSM-et azért nem kapja meg, hogy legyen még 1 plusz dolog amiért S5öt kelljen venni ilyen a Samsung üzletpolitikája. 1-2 helyen nekem a régi dark theme jobban tetszik ilyen pl a számológép és a tárcsázó a többivel nem nagyon votl bajom. Amibe viszont reménykedem, hogy a felületváltozáson kívül megcsinálják végre a normális akkumlátor visszajelzést, jobb lesz az üzemidő illetve a wifi dobálásokat is remélem elfelejthetjük.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#43034) madkiller válasza PowerBuldog (#43030) üzenetére


madkiller
őstag

Belinkeled sammobileról a szoftverjét és megmondom.
I9506hoz semmiképp.

(#43035) PowerBuldog válasza madkiller (#43034) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ő
Baseband verzió alapján legalábbis. (i9515 gyárilag 4.4.2-vel jött ki)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43036) madkiller válasza PowerBuldog (#43035) üzenetére


madkiller
őstag

Mikori az első szoftver hozzá? Ha még ilyen március körüli akkor lehet meglehet csinálni csak nem az xda-s leírásban szereplő modemekkel, hanem kellnek a hozzá való modemek.

(#43037) PowerBuldog válasza madkiller (#43036) üzenetére


PowerBuldog
veterán

sammbile-on ez az első.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#43038) Kacsabox válasza Keem1 (#43001) üzenetére


Kacsabox
tag

Hát miután lefutottam a köröket a Telekomnál , ahelyett, hogy őket kérdeztem volna, akik biztosra tudják!

Samsung Magyarország
Tisztelt János!
A Telekomnál kapható Samsung Galaxy S4 LTE, úgynevezett S4+, melynek i9506 a kódja.
Üdvözlettel:
Samsung Maygarország

(#43039) [P]laci válasza borsodika (#43033) üzenetére


[P]laci
senior tag

Jogos, akkor elég nekem a sima S5-ös PS mód is! :DDD Az olyan köztes állapot, beérem azzal is! :K A többi +1! :)

(#43038) Kacsabox: na akkor hajrá a vásárlással! ;)

[ Szerkesztve ]

(#43040) Maxentius válasza [P]laci (#43032) üzenetére


Maxentius
addikt

Lesznek majd ezekből szép főzelékek. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43041) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Nekem Apex launcher van fent 2.6 leszedtem a 2.7-et,de telepítésnél azt írja " az alkalmazás nincs telepítve...azonos nevű csomag már telepítve".

Most mit kell csinálnom?

(#43042) [P]laci válasza Zolix (#43041) üzenetére


[P]laci
senior tag

én elsőre körben törölném a play áruház adatait alkalmazáskezelőben és utána újra megpróbálnám felrakni! :K ha ez sem segít, törölném az apex adatait, majd letörölném és újraraknám az egész launchert. ;)

(#43043) Keem1


Keem1
addikt

I9506-ot és 4.4.2-t használó fórumtagok, ti is tapasztaltatok extrém akkuidő csökkenést az új rom telepítése óta? Az eddigi 3,5 - 4,5 óra kijelzőidő helyett mostanában 2 - 2,5 órát tud produkálni a teló.
Egyébként stabil a rom, nincs vele gond, gördülékeny, szép, gyors, de iszonyatosan gyorsan merül a teló :((

(#43044) [P]laci válasza Keem1 (#43043) üzenetére


[P]laci
senior tag

látatlanban is erősen tudom tanácsolni, hogy FR, majd rakd újra Odinnal a romot és minden rendben lesz! :K jah meg a hely beállításokat csekkold, mert az tudja kegyetlen módon enni az akksit! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43045) Zolix válasza Zolix (#43041) üzenetére


Zolix
tag

Köszönöm, megpróbálom!

(#43046) PapG.


PapG.
tag

Sziasztok! Bootlogo és bootanimation ügyben kellene nekem egy kis help vagy egy jó link, mert hogy van egy s4 i9506osom 4.4.2 stock rootolt rommal, és az xda-n talált illetve eddig próbált bootanimation megoldások nálam nem müködtek, most ott tartok hogy semmilyen bootanimációm nincs, csak fekete a kijelző majd bekapcsol a teló, de igazából meg szeretném ezeket változtatni! Ha valaki ismer erre működő megoldást az kérem ossza meg velem, köszi :R

(#43047) Keem1 válasza [P]laci (#43044) üzenetére


Keem1
addikt

Ez lesz, már töltöm is fel az akksit odinozáshoz :R

(#43048) [P]laci válasza Keem1 (#43047) üzenetére


[P]laci
senior tag

majd számolj be, hogy sikerrel jártál-e! ;)
a helyekre figyelj beállítás szempontjából! :K meg okozhatta a problémát, hogy a letiltott dolgok egy része újra aktív lett update után és szívta az akksit. :K A play zene legyen az első, amit letiltasz, mert nekem az mindig kegyetlenül szívta a telót, függetlenül verzió számtól. :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43049) Zsolaf válasza [P]laci (#43032) üzenetére


Zsolaf
addikt

Így lesz retina display ;)

(#43050) Samsung SPS válasza plaszy (#42962) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Több minden is okozhatja a dolgot, sztem megpróbálhatnád resetelni a routert, és ha a teló továbbra is rakoncátlankodik, egy gyári gyalulás is megoldás lehet. Csak ments adatot, nehogy elvesszen valami fontos:).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.