Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Ez nálatok is így van?: ha rendesen konnektorosan töltöm a telót, akkor gyorsan töltődik, viszont PC-re dugva kibbbbaszott lassú, szinte már nevetséges (nem használom közben)

Ezt próbálta már valaki? Snapdragon™ BatteryGuru (Beta) Én felraktam 2 napja, még egyelőre nem veszek észre különbséget

[ Szerkesztve ]

(#4702) ._.Dante._. válasza s4hu|SyD^ (#4699) üzenetére


._.Dante._.
tag

Nem tagadom, hogy csalódtam a készülékben. Nem is egy területen, de jó része javításra fog kerülni. Tudnék sorolni hibákat, de már mindegyik említésre került. S2-ről váltottam, és valahogy a sok csalódás ellenére, mégsem tettem vissza a kártyámat. Wave után pedig nem gondolkoznék egy percet sem, ha szánsz ennyi pénzt egy telefonra.

(#4703) buci30 válasza Sanci789 (#4701) üzenetére


buci30
addikt

Én próbáltam semmi nem változott :-)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4704) szaboba2 válasza ._.Dante._. (#4673) üzenetére


szaboba2
tag

Tudok még várni valamennyit... Bár ahogy olvastam, ha elviszik akkor is néhány napon belül meglesz :-) egyébként miért egyszerűbb a dolga a szervizesnek a házhoz hívás esetén? Maga a tok viszont nagyon tetszik :-)

(#4705) Muffi


Muffi
aktív tag

Hali! :)
Ha videofelvételt beallitom gyorsitasra vagy lassitasra akkor a hangot miert nem veszi fel? :( masnak megy hanggal?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4706) mycso válasza Sanci789 (#4701) üzenetére


mycso
veterán

Az USB 500mA, a gyári töltő 2A áramerősséggel tölt.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4707) ._.Dante._. válasza szaboba2 (#4704) üzenetére


._.Dante._.
tag

Nem a szervizes dolga egyszerűbb, hanem a tied. A szervizben teljesen bevizsgálják, és ha ott nem jelentkezik a hiba, akkor visszaküldik javítás, vagy csere nélkül, míg a házhoz kimenő szerelőnek nincs ideje ilyen mélyreható vizsgálatokat végezni, így marad az azonnali csere.

(#4708) vick33


vick33
tag

Én azt mondom nem kell konzum idiótának lenni. A wave ről bármire váltasz nem jársz rosszul. Én nexus s ről váltottam 3 évig használtam, de pl a galaxy s2 nek a mai napig is van supportja:-) A htc nek rosszul megy most a szekere, de nem hiszem hogy pár éven belül csödbe mennének. A készülék nem hibátlan, de egyik sem az a haverom iphone5 je a a kezemben fagyott rommá az index.hu-n:-)

(#4709) s4hu|SyD^ válasza vick33 (#4708) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az évek alatt már rájöttem. S3 vagy S4 jöhet szóba. Xperia Z-vel mi a gond? HTC One-t ugye kizártuk. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#4710) vick33 válasza s4hu|SyD^ (#4709) üzenetére


vick33
tag

A Z jó készülék:-) nekem a kijelzője nem tetszett, de ez személyes preferencia. Ezek közül igazán rosszul nem dönthetsz.

(#4711) s4hu|SyD^ válasza vick33 (#4710) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

S4 felé hajlok nagyon.Ha 1-2 héten belül meglesz a pénzem meg is veszem, jó telefon, legtöbb hibája szoftveresen javítható. Szeretem a Samsung-ot, a Wave és a Bada rendszer bukása ellenére 3 évig szolgált a telefon. A kérdés, hogy a fehér vagy a fekete néz ki jobban!? :D És quad core-os. Octa core nem tűnik olyan fényesnek, olvasott infók alapján.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#4712) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Az mért van, hogy a Tárhely alatt 4 giga szabad helyet mutat a rendszer, alkalmazáskezelőben viszont 5-öt?

Nem jöttem rá miért.

Köszi. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#4713) rekyt9 válasza s4hu|SyD^ (#4711) üzenetére


rekyt9
csendes tag

Szintén waveről váltottam s4re. Én is végignéztem a bada bukását sajnos...csak ajánlani tudom egyébként az s4et nagyon meg vagyok vele elégedve. Ég és föld:) Fehérben pedig szerintem gyönyörű

(#4714) lafaty80 válasza Sz.Miki (#4698) üzenetére


lafaty80
őstag

Nem értelek, miért zavar a dolog. A kolléga "tette" nagyon is mindennapos lehetne, mert így a kedves gyártók is és a nagy közönségnél is kaphatnának egy kis feedback-et arról hogy nem csak az eladott mennyiség számít a marketingnél. Az hogy az s3ra lassan 1éve nem tudnak egy lagg mentes romot készíteni, gondolom csak mond valamit.
Én is ezért vásárolok neten, mert van 8mnapom elállni ha gond van vagy nem jön be. Ez természetesebb mint ragaszkodni hogy "majd úgyis megoldják". Nem fogják, nem érdekük....csak az eladott mennyiség.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4715) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Nem mintha sokat jatszanek de azert irtam a gameloftnak meg ea-nek hogy kaphatok e refundot vagy hogy mikor lesz elerheto erre a keszulekre ha mar megvettem a jatekaikat.

(#4716) Sword


Sword
őstag

Lehet tudni, hogy mikor várható az első FOTA frissítés (T-s telefon)?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#4717) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Veletek nem szokott elofordulni hogy a gatyazsebbol kiveve azt latjatok hogy ossze vissza van nyomkodva a telefon? Kepernyozarnak nem hasznalok semmit de az nem a legjobb megoldas hogy a fel kepernyon barmerre huzva kioldodik a masik felere meg nekem a kamera van beallitva igy eleg sokszor van az hogy mikor eloveszem meglepodok hogy miket csinaltam, foleg bringazas kozben szokott elofordulni.
azt is probaltam mar hogy beallitok egy patternt vagy mintat de akkor meg a veszhivas fogad allandoan.
a holo locker lenne a legjobb de mivel az meg nem gyari igy bugos de a legnagyobb baj vele hogy a systemmel van egyidoben a lezarasi ideje vagyis nem a legidealisabb lockscreen mert nekem 10 percre van beallitva hogy magatol kikapcsoljon a kepernyo de lockscreenre azert inkabb jo lenne 10 sec..

(#4718) spawn21 válasza s4hu|SyD^ (#4709) üzenetére


spawn21
veterán

Használtam Z-t is. Nagyon jó telefon. Plána kapott egy frissítést ahol a kamera és a kijelzò is javult.
Nagyon jó a fényereje is. Ki kell próbálnod valahol.

Emberek! Nehogy már azért baztassataok valakit, mert kiad egy valag pénzt s ha nem elégedett akkor visszaküldi és mást vesz. Ez természetes dolog. Ha Te fizetsz.

Szerintem nem rosz az s4. Igaz sok bugja van. Pl a zene pattogás. Azt hittem halott a fülesem. De akkor megnézem a Nottal. Na a lényeg. Tuti javítva lesznek a hibák.

Rolcsi: dehogy nem. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#4719) ._.Dante._.


._.Dante._.
tag

Kérdezném azoktól, akik nálam jobban értenek hozzá, hogy milyen fülhallgatót, vagy headsetet kell vennem, ha jó szeretnék venni, illetve milyen szempontokat kell figyelembe venni vásárláskor. Ohm értékek a fontosabbak, vagy a MHz tartomány alsó és felső határai?

(#4720) spawn21 válasza ._.Dante._. (#4719) üzenetére


spawn21
veterán

Attól függ mennyit szánsz rá.
Amióta vettem magamnak egy Sony Smartot (1,5 éve) nem akarok másik fülest.
13 ezer ft-volt. Nagyon szeretem. Nagyon minőségi.

iPhone 13p

(#4721) kissandras20 válasza rolcsibácsi (#4717) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Vegyél egy flip tokot. Azzal nem lesz ilyen gondod!

(#4722) joey04 válasza RECSKA (#4687) üzenetére


joey04
titán

Én meg inkább bevezetném ezt a lehetőséget személyes vásárlásnál is. Elmondom miért: iOS-t használok. Amikor először a kezembe fogtam az iPhone-t eszembe nem jutott, hogy ezt fogom használni, mert nem tudtam elképzelni, hogy nekem olyan készülék kell, amivel nem lehet bt-n adatot küldeni, nincs lehetőség a memória bővítésére és nincs benne rádió. Aztán használat közben rádöbbentem, hogy marhára nincs ezekre szükségem. Most az olyan finomságok hiányoznának a rendszerből mint a fine scrubbing, a nagyítós szövegkijelölés, stb, stb. Megfelelnek-e a Play Store alkalmazásai számomra? Zavar-e 1-2 nap használat után a micro-lag? Mindezeket érdemes-e beáldoznom a nagyobb szabadságért? Az én felhasználási szokásimhoz elég-e az akksi? Meg tudok-e barátkozni a mindennapokban az amoled kijelzővel, meg úgy általában a nagyobb mérettel? Mind-mind olyan kérdés, amire egy pár perces/órás nyomkodás nem tud választ adni. 1 hetes használat után viszont már letisztulhatnak a dolgok. És azért 150k+ kiadásnál nem szívesen nyúl mellé az ember. De nem is merült fel a megszűnése ennek a lehetőségnek, sőt!

[ Szerkesztve ]

(#4723) ._.Dante._. válasza spawn21 (#4720) üzenetére


._.Dante._.
tag

Nagyjából 10-20K közti összegre gondoltam, természetesen minél lejjebb, ha van az olcsóbb is olyan jó. Egyik kitétel, hogy ne gumiharangos legyen. ezért kérdeztem típusok helyett, hogy mi alapján válasszak magamnak.

(#4724) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
A programokat milyen appal tudom áthelyezni az sd kártyára ?
Az AppMgr III nem látja a külső memóriát.....

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#4725) spawn21 válasza ._.Dante._. (#4723) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor fejhallgató.
Szerintem a sima fülesek nem annyira jók amunt az agybadugós.

Mazsi azt hiszem root nélkül csak néhány program engedi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#4726) zseko válasza joey04 (#4722) üzenetére


zseko
veterán

Ez már 2 éves cikk, vajon megvalósult?

HR24.hu

(#4727) mazsi70 válasza spawn21 (#4725) üzenetére


mazsi70
senior tag

Köszi ,boldog vagyok ! :((

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#4728) rolcsibácsi válasza kissandras20 (#4721) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Mar volt koszi egy s viewem de odaadtam anyamnak mert nem tetszett

Joey- egyetertek veled, enis mar evek ota ios es android kozt ingazok.

Fulhsllgatokhoz annyit h en nem vennek fejhallgatot mert kenyelmetlenul nagy es a beats studion kivul mindnek doboz hangzasa van az en fuleimnek. Azt sem vennék amugy. Az agybadugos amit adnak hozza nekem tok jo.

[ Szerkesztve ]

(#4729) ThorsHUN válasza ._.Dante._. (#4723) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ha az agybadugosok kiesnek akkor ne szamits veszett hangminosegre es orulj, ha egyaltalan lesz basszus :)

Hasonlo cipoben jarok csak nekem a fulem nem birja az agybadugost. Ket fulessel bekultem ki:
Sony mdr 818lp
A masik amit erdemes kiprobalni az az i5os fules. Nekem annak egy utangyartott valtozata van de az se rossz.

(#4730) spawn21 válasza ._.Dante._. (#4723) üzenetére


spawn21
veterán

Különben szét basz az ideg.
A gyári füles nem pattog. De a Sonyval igen. Miközben a Note 2-vel szépen szól.
Remélem ezt javítják, mert számomra a gyári füles gagyi.

iPhone 13p

(#4731) ._.Dante._. válasza ThorsHUN (#4729) üzenetére


._.Dante._.
tag

Nem esik ki minden agybadugós (hallójárati), csak a gumiharangos. Van pár darab, aminél habszivacsot dugunk az agyunkba.

[Shure]

[Philips]

(#4732) baladam86 válasza spawn21 (#4730) üzenetére


baladam86
aktív tag

A gyári füles nagyon gagyi lett, az S3-hoz kapott sokkal jobban szólt. Gondolkozom valami olcsóbb árfekvésű agybadugós Sennheiser beszerzésén. Mármint olyan 10-15.000 Ft környékén. Valakinek van esetleg tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4733) ._.Dante._. válasza spawn21 (#4730) üzenetére


._.Dante._.
tag

Na hát ez az!

A gyárit én is cserélném, de nem tudom, hogy mire cseréljem. Másik gagyit nem szeretnék. Az árakban viszont óriási a szórás, és nem szeretnék mellényúlni.

(#4734) rolcsibácsi válasza baladam86 (#4732) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Cx 300 es attol felfele. Bar az attol dragabbak nekem mar nagyon csipogosak.

(#4735) joey04 válasza joey04 (#4722) üzenetére


joey04
titán

Az még lemaradt, hogy nem tudom, hogy a T-Mobile miképpen adhatja el az ilyen "8 napos" cuccokat újként, mert egy másik bolt szokott akciózni, és bontottként eladni gépeket, és amikor rákérdeztek páran a miértre, az volt a válasz, hogy (többek között) az ilyen visszaküldött cuccokat vagy bontott de új, vagy újracsomagoltként lehet eladni, de ezt fel kell tüntetni.

[ Szerkesztve ]

(#4736) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Kint az S4 DXO teszt. [link] Hajszállal de a 2.legjobb kamera, csak a Nokia PW előzi.
Nemrossz. :) Mondjuk a fokusz bugot igazán javíthatnák.

laf: "Az hogy az s3ra lassan 1éve nem tudnak egy lagg mentes romot készíteni, gondolom csak mond valamit."
Na egen ez mindent elmond a supportról. :( :((( K* ra remélem, hogy a füles pattogás dolgot javítják, mert az tényleg idegörlő, ha nem addig viszem szervizelni amíg meg nem csinálják és mégegyszer nem fognak elhajtani az tuti. :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4737) ThorsHUN válasza ._.Dante._. (#4733) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Dare2Live-nak fentebb volt egy elemzese es (bocs D2L :) ) erdemes ot megkeresni ezzel kapcsolatban, itt (szerintem) hang tekinteteben talan o a legilletekesebb.
A lenyeg roviden (es remelem helyesen), hogy a fules impedanciaja szamit. Elvileg 14 (D2L ajanlasa alapjan ha jol remlik 25) ohm folotti fulesek nem pattognak.

(#4738) Dare2Live válasza Dare2Live (#4736) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

btw pont emiatt a "nem képesek alapvető hibákat javítani" dolog miatt, én is azt mondom jelezni kell, vissza kell küldeni 8napon belűl ÉS imo kizárólag csak I9505öt szabad venni. Arra lesz stock android. Nálam pont ez, döntötte el, hogy I9505 és nem Sony Z vagy HTC ONE, vagy LG G.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4739) ._.Dante._. válasza ThorsHUN (#4737) üzenetére


._.Dante._.
tag

Köszönöm! :R

Erre voltam kíváncsi. :)

(#4740) ThorsHUN válasza ._.Dante._. (#4739) üzenetére


ThorsHUN
őstag

De ez csak a pattogasra gyogyszer nem a fules minoseget jelzi:)

(#4741) ThorsHUN válasza Dare2Live (#4738) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Khm... tegnap olvastam egy hirt, miszerint valszeg a HTC ONEra is lesz stock android:)

(#4742) Vagany válasza rolcsibácsi (#4717) üzenetére


Vagany
őstag

Próbáld ki a go lockert.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#4743) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ma reggeli hir, hogy a telenornal (szerintem) veszett jo aron lehet kapni most a keszuleket...
20% kedvezmenyt adnak, (2800as csomagnal 2 ev tarifamgetartasnal 170 helyett 136...

(#4744) EnDaN


EnDaN
tag

Sziasztok!

Van 2 eladó tokom, rendeltem egy Spigent így feleslegessé váltak. Ha valakit érdekel, keressen :)

S-view fekete (4 órát töltött a készüléken): 10.000
Protective Cover+ (nem használt): 4.000

(#4745) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Senki nem próbálta még ezen a csúcs telón a Vice Cityt? :U

(#4746) baladam86 válasza Sanci789 (#4745) üzenetére


baladam86
aktív tag

Korábban írta valaki, hogy szaggat minden beállítással, úgyhogy volt már aki próbálkozott vele :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4747) bulikavagyok válasza Sanci789 (#4745) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én szívesen kipróbálnám, ha lenne végre egy Gamepad-om :)
Kicsit off: 577ppi :F

[ Szerkesztve ]

(#4748) Sanci789 válasza baladam86 (#4746) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Szerintem az én voltam aki írta, egy oldallal előrébb :D

(#4749) Bayzee5 válasza ._.Dante._. (#4723) üzenetére


Bayzee5
tag

Itt nézzél szét:
[fülhallgató]
[fejhallgató]

[ Szerkesztve ]

(#4750) EnDaN


EnDaN
tag

Autós tartót használ valaki? Milyet? A tok miatt univerzális tartó kellene nekem, de azokkal semmi tapasztalatom...milyet érdemes venni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.