Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) #78121280 válasza Gergőke88 (#1000) üzenetére


#78121280
törölt tag

:K

(#1002) HUTCHDB válasza #78121280 (#992) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

én küldtem sms-t, hogy érdekelne a telefon, amire azt a választ kaptam, hogy nyertem egy s4-et! :Y

ja mégsem....csak, hogy feliratkozásomat fogadták... :DDD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1003) Def26 válasza HUTCHDB (#1002) üzenetére


Def26
félisten

:DDD Már ment fel bennem a pumpa.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1004) #78121280 válasza Def26 (#999) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nem. :D

Ne izgulj. Nem kell sokat várni már. ;)

(#1005) HUTCHDB válasza #78121280 (#1004) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ezt hogyan photoshop-oltad össze?
én ilyet nem látok...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1006) Takashi válasza #78121280 (#1004) üzenetére


Takashi
aktív tag

Az a 0 Ft-os kezdőrészlet nem hangzik rosszul - még úgy sem, hogy ez fix a 2x ezres csomaggal van.

七転八起

(#1007) rim411


rim411
csendes tag

Ez a cikk volt már?
http://www.wikitech.hu/tesztek/2013/04/23/teszt-samsung-galaxy-s-iv-nem-az-aminek-latszik/

(#1008) Takashi válasza rim411 (#1007) üzenetére


Takashi
aktív tag

Volt, kicsit korábban. Ment is itt róla a témázás rendesen. :DDD

七転八起

(#1009) HUTCHDB válasza rim411 (#1007) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, mostanában szinte erről szól a topic....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1010) #78121280 válasza HUTCHDB (#1005) üzenetére


#78121280
törölt tag

(#1011) Criton válasza #78121280 (#1010) üzenetére


Criton
veterán

még mindig hiba :DDD

(#1012) bulikavagyok válasza HUTCHDB (#1005) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bennfentes... :))

(#1013) HUTCHDB válasza #78121280 (#1010) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

megvan, köszi! :R

érdemes erre egy pillantást vetni!
nem reklámozom, távol álljon tőlem, de ezért elég furcsa.....
lehet ezeket már valahol kapni egyáltalán, főleg az octásra gondolok..... :Y

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1014) Takashi válasza #78121280 (#1010) üzenetére


Takashi
aktív tag

Tényleg bejön, amit linkeltél, csak egyelőre "Hiba történt a kérés feldolgozása közben"-t ír ki, ha rábökök az előrendelésre.

七転八起

(#1015) #78121280 válasza Criton (#1011) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ez mindig,így szokott lenni pár óráig elszórakoznak vele,míg minden részlet a helyére kerül. :DD

(#1016) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

közben a "t" oldal feldobott egy ablakot ahol chat-elni tudok az ügyintézővel...mindjárt rákérdezek, mi a helyzet az s4-el!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1017) Takashi válasza HUTCHDB (#1016) üzenetére


Takashi
aktív tag

Hajrá, várjuk az eredményt.

七転八起

(#1018) Sofian


Sofian
őstag

Most semmilyen készüléket sem enged megnézni már a webshopban.. :D

"Tisztelt Ügyfelünk!

Az oldal technikai karbantartás miatt jelenleg nem elérhető. Kérjük, látogasson vissza egy későbbi időpontban.
Megértését és türelmét köszönjük!"

(#1019) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#1016) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

"Kitti" jelentkezett, de nálam is megfagyott az egész.
Aki bennfektes, egy árat finoman utalva bedobhatna 2 éves hűségre normál (tehát nem XXL-es) díjcsomaghoz...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1020) Def26 válasza HUTCHDB (#1019) üzenetére


Def26
félisten

kb sony z szint

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1021) Muffi


Muffi
aktív tag

Az az ajándék tok az első 100 előrendelőnek az a mostani Samsung 4-hez tartozó tok? Mármint úgy értem, hogy az amit belehet hajtani és akkor lekapcsol a kijelző és egy kis sáv marad az értesítéseknek??? :DD
Vagy ez csak egy szimpla tok...?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#1022) Nordik


Nordik
őstag

Szerintetek még a mai napon kirakják az árakat? Csak mert ha jó árban el tudnám hozni, akkor hosszabbítanék előfizetést, egyébként pedig megrendelném a Samsung Galaxy S Advance-t, mai napon csak 55e Dominoba. Bár félek nekem túl sok lenne az S4 tudása és később megbánnám, hogy mennyi pénzt kiadtam rá stb. Lehet nincs is rá szükségem, de elvarázsolt. :)

(#1023) rizso


rizso
addikt

Százan biztosan örülni fognak :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1024) Robertoq válasza rizso (#1023) üzenetére


Robertoq
őstag

Kicsit jobban hangzik, hogy az első száznak 1 euróba kerül a telefon, mint az ajándék tok. Persze utóbbi is jobb mint a semmi :)

Ha igaz készül víz és porálló S4-es is

[ Szerkesztve ]

(#1025) Def26 válasza Robertoq (#1024) üzenetére


Def26
félisten

Aki a kicsit nem becsüli. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1026) rizso válasza Robertoq (#1024) üzenetére


rizso
addikt

Na ja, 20€-s csomag mellé nem olyan rossz az 1€-s S4 :) Én is gondolkodtam rajta, hogy kimegyek szombaton (úgyis mostanában akarok telefont venni), de nagybátyám mondta, hogy akkor péntek este menjek az üzlet elé - szóval azt hiszem inkább kihagyom :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1027) majestic válasza rizso (#1023) üzenetére


majestic
őstag

Senkit sem akarok elkeseríteni, de mint VIP előfizető felhívtam őket és azt az információt adták, hogy nem hivatalosan sem tudják megmondani az árát és ami a leszomorúbb: az előrendelést tudtukkal leghamarabb május elejére, közepére fogják felvenni.... Erre én mondom a pasinak, hogy a két konkurens cégnél már 2-3 nap múlva kapható lesz és már áraik is vannak, na erre elképedt...

Gáz van a trénél is...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1028) rizso válasza majestic (#1027) üzenetére


rizso
addikt

Gondolom az otthoni szolgáltatókra gondoltál :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1030) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Nahát, micsoda feszült várakozás van itt.. :D Én annyira nyugodt vagyok.. Június 6.-án fog lejárni a hűség a T-nél amire venni akarok egyet.. Ráérek.. :D Vodafone-tól tudnék venni hamarabb, de ott meg horror listaárak szoktak lenni, így azt nem bántom. Amúgy is amint nézem, lesz vízálló verzó is, meg a snap vs octa-s hiszti is tombol, tehát, nyugodtan személem az eseményeket...

(#1031) migabi24 válasza Gizmo94 (#1030) üzenetére


migabi24
nagyúr

szerintem már most is vehetnél, ha jól tudom hűség lejárta előtt is lehet hosszabítani

(#1032) charlie1975


charlie1975
aktív tag

engem az érdekelne mikor lesz hozzá root

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#1033) Gizmo94 válasza migabi24 (#1031) üzenetére


Gizmo94
veterán

Amikor utoljára érdeklődtem a T-nél az Árkádban, ott azt mondta a csaj, hogy ki kell várni napra pontosan a hűségidő lejáratát. Igaz, ez még tavaly decemberben volt. ..

charlie1975 Még telefon sincs.. :D De amint az XDA-sok megkaparintják az első példányokat, igen hamarosan, azt hiszem.. :)

[ Szerkesztve ]

(#1034) Ronny3


Ronny3
aktív tag

T-Mobil LISTA ár: 209.990,- Ft

LISTA ÁR

Meglévő havidíjas, újjabb 2 év HŰSÉG aláírásával, nem aranykártyásoknak: 191.380,- Ft

Webshopban Mozaik XXl 2 év hűségre 14% webshop kedvezménnyel: 61.680,- Ft

[ Szerkesztve ]

(#1035) Silent77 válasza Ronny3 (#1034) üzenetére


Silent77
veterán

Gondolkodóba estem Mozaik XS-el elhozni, de most vettem az S3-at. :U
Ha várok picit...
Az ár sem rossz.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1036) #78121280


#78121280
törölt tag

Na mondtam én,hogy nem kell sokat várni,hogy kész legyen az oldal. ;) SMS értesítők is elkezdtek menni kifele. ;)

(#1037) Laraxior


Laraxior
titán

Maholnap a kezemben is lesz, bár csak egy röpke összehasonlítás erejéig, beszámolok az élményekről :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1038) HUTCHDB válasza Ronny3 (#1034) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na ez marad a boltban......
Nagyon sok(k)!!!!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1039) ForRedGlory válasza Ronny3 (#1034) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kib@szott drága... OMFG :( :O Elgurult valami... és még nincs meg a webshop kedvezmény sem...

(#1035) Silent77: Mi nem drága? ezek az árak 1 év hűséggel lennének reálisak, de még akkor is szívnám a fogam... :U

[ Szerkesztve ]

(#1040) Def26 válasza ForRedGlory (#1039) üzenetére


Def26
félisten

Ja, most beszéltem asszonnyal én is. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1041) migabi24


migabi24
nagyúr

még az sms előtt megrendeltem, remélem jön a tok is

(#1042) Ronny3 válasza HUTCHDB (#1038) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Igen elég drága.. én is várok vele még jócskán:) :K :U

(#1043) penell1234


penell1234
tag

És Dominóban nem lesz?

(#1044) Silent77 válasza ForRedGlory (#1039) üzenetére


Silent77
veterán

Félre néztem, nem ér 100-al többet mint az S3. Azt 83-ért sikerült elhozni.
Majd jövőre ha lejár a másik hűségem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1045) Ronny3 válasza penell1234 (#1043) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Most NINCS a DOMINÓ listaárban még.. nem tudni mikor lesz DOMINÓBAN! :( :N

(#1046) Hami33 válasza Silent77 (#1035) üzenetére


Hami33
aktív tag

Nem éri meg kis díjcsomagra vállalni hűséget pl mozaik s,xs mert díjcsomagra vállalt hűség nelkül alig pár ezerrel több a telefon. Ikon 200 al is szívtam az 4900 díjcsomag szépen felhízott 6 ezerre és váltani sem tudtam sehova a 2 év díjcsomag hűség miatt. Júniusban jár le a hűségem akkora gondolom kicsitt realisabb árak lesznek s4 re...

(#1047) ForRedGlory válasza Def26 (#1040) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért én megrendeltem két évre Mozaik M-el. Nekem úgysem ell fizetni előfizetési díjat, 0 Ft-os kezdővel meg kipengetem azt a törlesztőt 24 hó alatt, de inkább előbb.... Max ha nem jön be, megy vissza 8 napon belül :))

(#1048) HUTCHDB válasza migabi24 (#1041) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Bocs, ha indiszkret, de mennyiert jon, milyen csomagban vagy?
X eve vagyok elofizeto, sajat csomagban 180e.
Ez szerintem joval tobb mint amire szamitani lehetett.
100 e- rel biztos, hogy nem jobb z s3-nal.
Ez q.rva nagy lehuzas!
Lehet telenoros leszek? :U

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1049) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Megrendeltem én is 5.hó 3. án át is vehetem.

Rommer.

(#1050) ForRedGlory válasza HUTCHDB (#1048) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tanultak a tavalyi hibából... Akkor az S3-at nagyon olcsón adták, és amikor kiderült, hogy viszik a cukrot, emeltek az árakon, nem is keveset... Úgy vannak vele, hogy ezt is vinni fogják, ha meg nem, max engednek az árakon... Minden esetre ez az árazás kibaszottul gáz, ennél alaphangon olcsóbbnak kellene lennie 20k-val átlagban. Nekem mondjuk a havidíj nem számít, de nem tartom nyerőnek, hogy 0 Ft-ért elvihető, így minden idióta meg fogja venni, akinek nincs rá pénze, mert 0 Ft... aztán majd lesnek a törlesztőnél és a nagy havidíjnál. Nagyom sok vissza fog kerülni, 8 napon belül... Ezt elszúrták, akik kitalálták, inkább engem kérdeztek volna meg marketingen :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.