Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) No.01 válasza zseko (#4242) üzenetére


No.01
őstag

Ezek igen jo kepek lettek! Bar amint olvasgatom a forumokat inkabb akkor van gond ha nincs eleg feny.
Mindenesetre ennel tobb nemigen kell egy telefonba.

[ Szerkesztve ]

(#4252) FeRkE válasza No.01 (#4251) üzenetére


FeRkE
őstag

Ha keves a feny, akkor meg nem kell fenykepezni, vagy DSLR :)

(#4253) zseko válasza szabi510 (#4248) üzenetére


zseko
veterán

Ha arra gondolsz hogy 'megpihent' :D, nem, nem volt baja :) Csak volt egy jó fél óránk mielőtt továbbindult a kirándulócsoport a busszal.

HR24.hu

(#4254) csabám válasza bulikavagyok (#4216) üzenetére


csabám
addikt

Lehet nullázni (root kell).

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4255) bulikavagyok válasza csabám (#4254) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a választ! :) De én szerintem alapvető tévedésben vagyok. Utoljára S2-őt root-oltam kb másfél éve. Nem a root miatt ugrik egyet a számláló? Vagy csak a nem stock rom miatt?
Igazából a Titanium miatt kéne a root...
Kicsit utána olvastam máshol is, és állítólag, ha visszateszem a stock magyar romot is nullázódik.

[ Szerkesztve ]

(#4256) csabám válasza bulikavagyok (#4255) üzenetére


csabám
addikt

Amint felteszel egy gyári romot odin-al (azt hiszem három fájlosnak, repartosnak kell lennie) a számláló nullázódik.
A számláló akkor ugrik egyet, ha mondjuk odin-al teszel fel egy módosított kernelt. A cwm-es dolgokat nem számolja.
De ezek nem biztosak, igazából sosem tudtam pontosan, hogy mit számol és mit nem :N

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4257) FrankMonzano válasza csabám (#4256) üzenetére


FrankMonzano
őstag

En cwmbe tettem fel modositott kernelt/romot es akkor ugrott. Valszeg akkor ugrik ha modositott romot flesselsz fel mind1,hogy honnan.

(#4258) bulikavagyok válasza csabám (#4256) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kihagyom szerintem. Csak a lag miatt szerettem volna pár gyári alkalmazást kilőni, de inkább várok pár hetet egy faxa frissítésre, mint hogy el kezdjek nagyban romolgatni.:)
Mindenesetre köszi még1szer! :K

(#4259) migabi24 válasza FrankMonzano (#4257) üzenetére


migabi24
nagyúr

Neked a cwm felrakása miatt számolt, csak az odinnal felrakott cwm vagy módosított kernel számít, cwm telepítések nem pörgetik a számlálót, a repartos rom meg nem törli a számlálót, arra találták ki a triangle awayt

[ Szerkesztve ]

(#4260) vick33


vick33
tag

Aki tmobile webshopban rendelt, annak mikor jött meg a készülék? Nincs kedvem kivárni a rendeléstől számított második munkanapot:-) Tegnap rendeltem igazán kihozhatnák ma:-)

(#4261) Sz.Miki válasza vick33 (#4260) üzenetére


Sz.Miki
őstag

2 nap minimum. Mivel ha minden jól megy ma fogja megkapni a futárcég, amit pünkösd miatt jövőhét kedden fog kiszállítani.

(#4262) vick33 válasza Sz.Miki (#4261) üzenetére


vick33
tag

Igen én is ezzel kalkulálok, de tudod kardhal meg reményhal:-)

(#4263) Moorzsa


Moorzsa
csendes tag

Valaki használ ilyet? Vélemény róla?

[Képernyővédő]

[ Szerkesztve ]

(#4264) vick33 válasza Moorzsa (#4263) üzenetére


vick33
tag

Az ebayen lehet kapni hasonlót 10 dollár körül, a spiegen biztos jobb de ennyit nem merek kiadni érte... azt mondják a széle hajlamos a lepattogásra, de az biztos, hogy a kijelző betörése ellen ad extra védelmet, míg a sima fólia nem véd csak a karcok ellen

(#4265) Moorzsa válasza vick33 (#4264) üzenetére


Moorzsa
csendes tag

Köszi! :R

(#4266) mycso válasza csabám (#4256) üzenetére


mycso
veterán

S4-nél a számláló nem számláló, legalább is, én nem ezt tapasztaltam:

Tehát csak simán "Custom"-ot ír ki.

Egyébként ha simán ODIN-al felraktam egy mezei egy fájlos gyári romot, utána nekem visszaállt eredetire, tehát még repartos rom sem kellett hozzá. (illetve semmilyen egyéb segédprogram sem)

A számláló, egyébként valóban így van az ODIN-al felrakott custom romokat, kerneleket számolja illetve ettől változik meg a telefon státusza custom-ra. Emlékeim szerint, pl.: az ODIN-al felrakott custom recovery nem befolyásolja.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4267) csabám válasza mycso (#4266) üzenetére


csabám
addikt

Lehet.
Én csak az alapján mondtam, hogy a triangleaway kiírta, hogy mennyián áll a számláló, illetve a sárga háromszög indításnál is befigyelt :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4268) Dare2Live válasza Dare2Live (#4239) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Akik arra panaszkodtak, hogy halk a zene az S4nél azoknál tök alap(első) ROM+Kernel van fent?

Mert nálam semmi probléma nincs a hangerővel, de kb 3/4ed hangerő fölött "pattog" a zene. Az a gyanum ezt Samsung avval orvosolta, hogy lejjebb vette a hangerőt.

Ezuton is csokoltatom a mobilarenat és a többi tesztoldalt akik annyira nem voltak képesek, hogy ezt az alaphibát kiderítsék. :W

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4269) bulikavagyok válasza Dare2Live (#4268) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, de én megvédeném a tesztelőket. Én kb egy hete használom a telót, és nálam nem jelentkezett még ez a hiba, pedig minden nap megy a zenelejátszó. Igaz nem max hangerőn.

(#4270) charlie1975


charlie1975
aktív tag

tudnátok linket adni cwm ből telepíthető legujabb romhoz?köszi előre is

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#4271) Dare2Live válasza bulikavagyok (#4269) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Persze ez mindig így volt. A tezstelők mindig olyan telefont kapnak ki ahol a probléma nem jelentkezik. Teljesen mindegy, hogy GPS, LAG vagy ez utobbi ominozus eset.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4272) KoNZoLik@ válasza Dare2Live (#4271) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor biztos én is ilyet kaptam, pedig nem vagyok tesztelő :Y

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4273) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Aki kedveli a Wanam romot 9505 re készen van:[link]

Rommer.

(#4274) Sword válasza Sword (#4098) üzenetére


Sword
őstag

Voltam a T-ben, kicserélték a SIM kártyát és van LTE.
Úgy látszik régi volt.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#4275) Dare2Live válasza KoNZoLik@ (#4272) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Annyira nem zavar mondjuk, Samsung majd addig cserélgeti a telefonom amig hozzám nem kerül egy jó. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4276) csabám válasza Sword (#4274) üzenetére


csabám
addikt

Szerinted ha én is bemennék az egyik szegedi boltba, hogy nem jelenik meg az lte, csak 3g/h+ akkor elhajtanak? :DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4277) Sword válasza csabám (#4276) üzenetére


Sword
őstag

Felküldenek tesztelni Pestre :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#4278) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Aki telenorban akar venni telót és arra számít hogy független, szólok, hogy már nem az.

Ma voltam az Árkád telenorban és ott már a I9505XXUAMDM I9505PANAMDB verziójú szoftver van ami a szolgáltató függő verzió.

Ez a verzió valakinek már meg van?:

I9505XXUAME2 I9505VFGAMDC

Esetleg infó, hogy miket javítottak? I9505VFGAMDC nekem még a GAMDB van.

[ Szerkesztve ]

(#4279) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Lenne pár kérdésem a kedves hozzáértő emberektől akik már nem kezdők rootolás terén :K
Egy dolog miatt szeretném rootolni a telót, mégpedig, hogy a sok sz.r alkalmazást le tudjam fagyasztani vagy törölni a Titanium segítségével, mert egy kicsit abszurdum, hogy alig van cucc a telón és mégis 1,4GB RAM van használatban de van amikor felmegy 1.7-re is :Y
Ez miatt bizony néha be-be lassul és tele van a puttonyom ezzel :U
Egyszóval ha valaki lenne olyan kedves és leírná, hogy melyik most a legjobb és legstabilabb ROM amit érdemes feltenni rootolás után azt megköszönném :R
Linknek is nagyon örülnék, hogy ne kelljen keresgélnem :D
Nekem most ez a független ROM van fent amúgy!
XXUAME2
Erre mehet bármi?

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4280) baladam86 válasza KoNZoLik@ (#4279) üzenetére


baladam86
aktív tag

Ha fagyasztod vagy törlöd, akkor sokkal jobb lesz a helyzet, utána szerintem a gyári rendszer is vállalható. Főzött ROM még nem sok van, idővel úgyis ömleni fognak, és egyre jobbak lesznek.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4281) KoNZoLik@ válasza baladam86 (#4280) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

És akkor rootolom és visszateszek egy gyári romot és kész, jól értem :F

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4282) Max_218


Max_218
tag

Játékok csak SD-kártyára másolásával fognak ,működni ? leszedtem a modern combat.-ot ,+ vice city.-t ,de egyiksem indul el ,egyik xapk.-ra hivatkozik a másik csak kilép Sd-kártyám jelenleg nincsmég csak a régi .

(#4283) baladam86 válasza KoNZoLik@ (#4281) üzenetére


baladam86
aktív tag

Először kell rootolnod, hogy fagyasztani/törölni tudd a felesleges dolgokat.

Ha ezután Odinnal felraksz egy gyári ROM-ot, akkor ezek az alkalmazások újra futni fognak, tehát megint fagyasztani/tiltani kell őket.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4284) Redplee


Redplee
senior tag

lehet hülyeséget írok :D ma s4-et szerettem volna venni, elmentem a MM-ba, és nem tudtam kipróbálni a telót, így egyelőre elhalasztottam.

A kijelzőn ki volt írva az idő a felső sarokban, töltöttség dátum, és nem tudtam feloldani a bill zárat :s megnyomtam az oldalsó gombot, így kijött az óra, de utána nem reagált az érintésemre... az s3ban az ujjamat kellett kihúzni a lakatból. Itt pedig nem jött elő semmi. Mi lehetett vele?

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#4285) charlie1975


charlie1975
aktív tag

lécci valaji dobjon meg egy legujabb romhoz linkel amit fellehet dobni cwm ből köszi

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#4286) csabám válasza baladam86 (#4283) üzenetére


csabám
addikt

Alkalmazáskezelőben szintén lehet tiltani appokat (igaz nem mindegyiket, de a legtöbb feleslegeset igen) :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4287) patakidr válasza Redplee (#4284) üzenetére


patakidr
aktív tag

Csak gratulálni tudok... :W

(#4288) pancerock válasza Sz.Miki (#4278) üzenetére


pancerock
csendes tag

Itt fent északon nincs ilyen,h a szolgáltató lekorlátoz,magát az előfizetést veszed meg 6 hónapra.Neki nem érdeke,h lekorlátozza a telefonokat,mert akkor nem lenne előfizetőjük.Minden telefon független minden szolgáltatónál.Csak otthon divat még ez,ráadásul 1-2 èvre hűsèget fogadni arany áron. :F

Más:most tünt fel,h nincs a szövegbevitelben a telón smile.Kieg. megoldást tud vki?

[ Szerkesztve ]

Note 4 FZDENEE Bronze Gold

(#4289) Redplee válasza patakidr (#4287) üzenetére


Redplee
senior tag

köszönöm az építő és segítő hozzászólást.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#4290) patakidr válasza Redplee (#4289) üzenetére


patakidr
aktív tag

Olvasd végig a hozzászólásodat:)

1. Elmentél megvenni egy negyed milliós telefont, de előtte kipróbálnád.
2. A kiállított darabon nem sikerül feloldanod a billentyűzárat. (Simán ráböksz a képernyőre bárhol és elhúzod az ujjadat tetszőleges irányba, ha nem hibás a készülék.)

3. Ezt követően nem keresel egy eladót, hogy segítsen, hanem feljössz egy szakmai fórumra érdeklődni.

Ugye ez szerinted is teljesen életszerű?

(#4291) Redplee válasza patakidr (#4290) üzenetére


Redplee
senior tag

Szia,

megkérdeztem egy eladó hölgyet, akinek fogalma sem volt róla...

A telefon jobb oldalán levő gombra nyomtam - ahogy a jelenleginél is - majd a kijelzőn gyakorlatilag nem jelent meg semmi, csak az idő, az is a kijelző felső részén mondjuk másfél x 3cm sávban. Akár hova böktem rá, nem reagált... Közben a kijelző egész többi része full fekete volt. Az a rész világított csak, ahol az S view "tok" "ablaka" van.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#4292) laci0530 válasza pancerock (#4288) üzenetére


laci0530
senior tag

Swiftkey billentyűzet - enter hosszan nyomva.

(#4293) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na sikerült rootolnom :D
Minden okés csak a leírásban ez az EFS mappa mentése nem tiszta :(
Hogy tudom SD kártyára menteni, mert megtalálom de ha hosszan nyomom egy csomó lehetőséget kiad de mentés SD kártyára nincs sőt sehova nem lehet menteni csak COPY, MOVE, meg email-ben küldés stb...
Ja és egy CWM linket tudna dobni valaki ahonnan le lehet tölteni, mert a megadott link valami képfájlt tölt le :Y

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4294) csabám válasza KoNZoLik@ (#4293) üzenetére


csabám
addikt

Copy értelemszerűen...
Cwm: *.tar - nak kell lennie pedig

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4295) Draken


Draken
őstag

Egy kérdésem lenne, mivel nem teljesen tiszta az a dolog, miszerint lesz egy google-s s4 is. Ez csak külföldön fog megjelenni vagy idővel idehaza is lehet majd kapni?

(#4296) KoNZoLik@ válasza csabám (#4294) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezt vágom, de akkor egy ugyanolyan új mappát készít COPY-val a végén és ennyi :U
És ha a a letöltött CWM-et kibontom nekem image disc fájl lesz belőle :U

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4297) pancerock válasza laci0530 (#4292) üzenetére


pancerock
csendes tag

Köszi! Meg is vettem gyorsan.

Note 4 FZDENEE Bronze Gold

(#4298) KoNZoLik@ válasza KoNZoLik@ (#4296) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hülye vagyok már régen volt S2-őm azt rootoltam utoljára vagy 2 éve, sikerült a mentés, köszönöm :R
De a CWM-et nem értem miért lesz lemezképfájl ha kibontom!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4299) laci0530 válasza pancerock (#4297) üzenetére


laci0530
senior tag

Nem fogod megbánni szerintem. :)

(#4300) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

És akkor csak ezt az 1 fájlocskát kell lementeni igaz?
efs -> /dev/block/mmcblk0p10

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.