Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Aki megkapta már az ajándok tokot, annak ki vitte ki? a Magyar posta vagy valami humbuk cég? Kezd vicces lenni, hogy én még nem kaptam semmit.... Van más is, akinek még lógnak vele?

(#4152) buci30 válasza ForRedGlory (#4151) üzenetére


buci30
addikt

Magyar posta.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4153) migabi24 válasza ForRedGlory (#4151) üzenetére


migabi24
nagyúr

Posta hozta nekem is

(#4154) Mangerd válasza ForRedGlory (#4151) üzenetére


Mangerd
aktív tag

posta, sima bubis levél (C/5-ös talán) tértivevénnyel. Feladó Olívia Marketing Kft vagy hasonló

(#4155) vick33


vick33
tag

A tegnapi Google IO-t megvártam a döntéssel, hogy S4 legyen vagy One, az ott elhangzottak alapján S4 lett rendelve:-) Gyorsan rendeltem mellé egy otterbox commutert is, meglepően jó áron van a tok az Iponban! A váltás nexus s-ről lesz tehát az előrelépés nem kérdéses:-)

(#4156) szabi510 válasza Robertoq (#4148) üzenetére


szabi510
tag

Egyszer FB közben, egyszer pedig csak épp molyoltam a menüben. Semmi összefüggés a kettő közt. Szerintem. Elfeketedett és no reakció, illetve nagyon lassan. Két perc volt mire kivillant a kijelző.

(#4157) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én 2 napja 1 méterről leejtettem a munkahelyemen, pofára esett a kőre de semmi baja nem lett hála istennek még egy karc sem, éppen ezért vettem is tegnap a Neo Hybrid tokot hozzá, most már leeshet :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4158) Max_218


Max_218
tag

Na Énis boldog S4-tulaj lettem. Lenyűgöző ez a telefon . csak ámulok oda-vissza. Azt szeretném kérdezni hogy, anno sima galaxy 3-am.-nál különféle lejátszóim voltak ,itt érdemes cserélni,valamelyiket? + milyen progikat töltsek le ami jópofa vagy hasznos? ?

(#4159) ForRedGlory válasza Mangerd (#4154) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahh, ha térti az jó, mert akkor kurva nagy balhét fogok csapni, mivel van nyoma, hogy baszták kihozni. kiváncsi leszek, hogy a posta mit mond, miért nem lett átvéve. Kétlem, hogy nem találták volna a címet.

[ Szerkesztve ]

(#4160) vick33 válasza KoNZoLik@ (#4157) üzenetére


vick33
tag

Hol vetted a tokot? Mert nem nagyon találtam ezért rendeltem az otterboxot:-) Bár a neo hybrid case jobban néz ki, de a honlapjukról rendelve szállítással együtt 10k és vagy 2 hét mire itt van, addig nem akarom tok nélkül hordani.

(#4161) KoNZoLik@ válasza vick33 (#4160) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Parancsolj :)

Ha kell az ember száma PÜ-ben elküldöm!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4162) baladam86


baladam86
aktív tag

Sziasztok!

Én is csatlakoztam szintén a táborba, S3-ról váltottam :)

Az lehet, hogy az I9505-nek nincsen gyári recovery-je, vagy csak én nem tudom elővarázsolni? Tudom, hogy CWM van rá, csak kíváncsi vagyok, mi a helyzet a gyárival.

Másik kérdés:

Van olyan, aki S3-ról váltott az Octa-s, 9500-ra? A hangzás miatt kérdezem, mert S3-nál Siyah kernellel a gyári lejátszónak is erőteljes hangja és mélyei voltak a gyári fülessel, a 9505-nek viszont gyári fülessel, gyári lejátszóval botrányosan halk, és gyenge amit produkál. Remélem itt is lesz majd valami mók, hogy jobban szóljon, remélem Siyah erre is kiad valami finomat.

Szóval, Octa-sok, a wolfson hogyan szerepel nálatok?

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4163) szaboba2 válasza vick33 (#4160) üzenetére


szaboba2
tag

Azt megkérdezhetem, hogy te hol vetted a tokot? valamint, hogy a kijelzővédő réteg mennyire zavarja/csökkenti a kijelző érintésérzékenységét? A kamerának van elég hely kihagyva, hogy ugyanolyan minőségben vegyen, mint tok nélkül? (az utolsó kérdésem lehet értelmetlen, de azért nem baj :))

(#4164) csabám válasza baladam86 (#4162) üzenetére


csabám
addikt

Lennie kell (bár nem néztem)...
Hangerő fel+power+home, aztán ha megjelenik a felirat akkor elengeded.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4165) baladam86 válasza csabám (#4164) üzenetére


baladam86
aktív tag

S3-nál simán engedte, itt valamiért nem tudok belépni. Láma kérdés, de köze van ahhoz, hogy zárt a bootloader?

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4166) vick33 válasza szaboba2 (#4163) üzenetére


vick33
tag

Az iponban rendeltem még nincs itt szerintem kedden a telefonnal együtt érkezik, de akkor majd beszámolok róla, nem defendert rendeltem hanem commutert, a defenter 11k a commuter 6k. A defenderben van a beépített kijelzővédő meg az nagyon bumszli... A commuter egy fokkal vékonyabb de az is két részből áll és a tesztek alapján elég durva védelmet nyújt. Elméletileg a 6k-s árban van egy otterbox kijelzőfólia is.

(#4167) szaboba2 válasza vick33 (#4166) üzenetére


szaboba2
tag

Köszönöm a gyors választ :)

(#4168) Levente válasza KoNZoLik@ (#4068) üzenetére


Levente
aktív tag

Kirándulás Szentendrére?

A video nagyon nem jó, miért?

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#4169) csabám válasza baladam86 (#4165) üzenetére


csabám
addikt

Én csak akkor néztem, miután rootoltam cf kernelével. Csodálkoztam is, hogy gyári recovery volt benne.
Nem tudom, hogy miért nem tudod előcsalni :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4170) patakidr válasza baladam86 (#4162) üzenetére


patakidr
aktív tag

a 9505-nek viszont gyári fülessel, gyári lejátszóval botrányosan halk, és gyenge amit produkál

A 9505-öm a volt Xperia S-em fülesével kifejezetten szépen szól és jók a mélyek is benne. A kicsit komolyabb AudioTechika ATH-M50-el pedig szinte hibátlan.

Egy halom f@s a füles, amit adtak hozzá...
Ennyit a Mobilarena független tesztjéről, ami fém keretről és mély, karakteres basszusról ír....

(#4171) KoNZoLik@ válasza Levente (#4168) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem tudom miért, ilyen lett sima beállításokkal, nem szoktam állítgatni semmit fotózáskor sem :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4172) baladam86 válasza patakidr (#4170) üzenetére


baladam86
aktív tag

Akkor a füles a fő gond. Gyorsan kipróbáltam az S3 gyári fülesével, az egy hangyányit, de jobban szól. Régen az S3-nál olyanok voltak a mélyek, mintha robbanások lennének az agyamban, ezt hiányolom leginkább, meg a hangerőt. Mindegy, adok egy kis időt, míg nem lesz megoldás, tudom, vegyek egy komoly fülest :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4173) torrente777_ válasza baladam86 (#4165) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Nem zárt a bootloader!

Rommer.

(#4174) szaboba2


szaboba2
tag

Van rá esély szerintetek, hogy idővel és frissítésekkel javítanak a kamera/fotó+videó/ minőségén? Mert egy picit csalódott vagyok eddig...de csak egy nagyon picit :)

Nálam eddig a legszebb, amit láttam az Galaxy s3-on ez:

[link]

Tudom, hogy ezen van utómunka meg miegymás, de akkor is nagyon tetszik a minőség :)

(#4175) vick33 válasza szaboba2 (#4174) üzenetére


vick33
tag

Hidd el nekem, hogy nem a kamerán múlik. Egy jó fotós, tudja mik a kamera korlátai és egy rossz kamerával is tud nagyon jó képeket lőni, és ha valakinek nem megy akkor egy DSLR-el is lehet iszonyat rossz képeket készíteni. Olvass el egy fotós könyvet aztán meg nézegesd meg egy pár fotósnak a képeit és rájössz, hogy sokszor a minősége a képnek közepes, mégis maga a fotó zseniális és tetszik:-) Persze az kétségtelen hogy amíg a gyártók nem tesznek be egy manual módot addig eléggé sok múlik azon hogy a szoftver helyesen választja meg a beállításokat. A szentendrei video nincs fókuszban az a fő baja.. tudom hülye kérdés de nem lehet hogy rajta van a lencse védő fólia az tud ilyen elmosódást okozni?

(#4176) csabám válasza vick33 (#4175) üzenetére


csabám
addikt

Nekem a lencsén nem is folt fólia.
Vagyis volt, de csak körben.
Nem takarta magát a kamerát

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4177) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Lenne egy amatőr kérdésem: olvastam hog 9500-asnak már"nyitva" van a bootloadere, akkor ez azt jelenti, hogy a "sima" S4 tulajok is feltehetik anno ezt a stock Androidot, mint amivel majd a Nexus S4 jön?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4178) vick33 válasza csabám (#4176) üzenetére


vick33
tag

sajnos még nincs a kezemben még a készülék, de külföldi fórumokon azt írják, hogy van és az eltávolítása nagyban javítja a kamera minőségét.
http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s4/274608-there-plastic-film-over-camera-lens.html

(#4179) KoNZoLik@ válasza csabám (#4176) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem is csak körben van és nem takar semmit!
Amúgy csak úgy kutyafuttában lőttem a videót, hogy az is legyen:)
Majd csinálok komolyabbat ha ráérek jobban!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4180) torrente777_ válasza NandorHUN (#4177) üzenetére


torrente777_
aktív tag

9500 nem tudja feltenni csak a 9505 re mert snapdragon verzióra adják ki a Nexus.S4 et.A bootloader pedig nyitva van minden változatnál.

Rommer.

(#4181) mycso válasza baladam86 (#4172) üzenetére


mycso
veterán

A hangerő az nekem is karcsú, igazából bármilyen fülessel. Csodálkoztam is, azt hittem valami ki van kapcsolva vagy le van tiltva, azért szól így...
Bár, elégséges a hangerő a zenehallgatáshoz, de lehetne több is.

A hangkép szerintem rendben van, nekem megfelel, jó a mély a magas, meg a középhangok is.

(#4178) vick33: nincsen a lencsén fólia, illetve ahogy csabám is írja, csak körbe van az optika körül, az magát a fénykép készítést nem befolyásolja.

(#4174) szaboba2: egyébként mivel van konkrétan problémád??? Szerintem képeket, nagyon is jókat csinál. Még nem mélyedtem el benne, de eddig így random jobbnak tűnik, mint az S3.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4182) Mangerd válasza vick33 (#4178) üzenetére


Mangerd
aktív tag

vagy az én angol tudásommal van baj, vagy te olvastál félre vmit...

"It doesn't cover the lens, so it won't impact the quality of the pictures in any way. "

(#4183) NandorHUN válasza torrente777_ (#4180) üzenetére


NandorHUN
addikt

Akkor a mostani 9505 tulajok örülhetnek :) ... kár hogy 9500asra nem jön, pedig annak állítólag sokkal jobb az audioja.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4184) buci30


buci30
addikt

Ezt a tokot ismeri valaki?
e-bay-en szeretnék rendelni de nem találom :(

[link]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4185) vick33 válasza Mangerd (#4182) üzenetére


vick33
tag

Valaki ezt írja valaki meg azt:-) De valószínűleg akkor igazatok lesz holnap vagy kedden majd meglátom:-)

(#4186) patakidr válasza buci30 (#4184) üzenetére


patakidr
aktív tag

Ezt keresed?

(#4187) buci30 válasza patakidr (#4186) üzenetére


buci30
addikt

Ő az! :)
De e-bay-ről szeretném első vásárlásom és kiakarom próbálni :D
De közbe meglett :
[link]
S erről vélemény:
[link]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4188) csabám válasza mycso (#4181) üzenetére


csabám
addikt

Mondom én, hogy csak körben van rajta fólia :DDD

Felraktam a délelőtt folyamán linkelt romot (XXUAMDF) és rögtön frissülni is akar ota-n (71.85 MB) :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4189) migabi24


migabi24
nagyúr

aki azt hiszi a kamerán levő fólia nem rontja a képek minőségét az téved, szép fátyolos lesz tőle a kép, én is csak úgy vettem észre, hogy melléraktam az s3-at, néztem ám nagyot mikor először elindítottam a kamerát, jóval fakóbb volt mint az s3, aztán lekaptam a fóliát és szépen kitisztult a kép

[ Szerkesztve ]

(#4190) csabám válasza csabám (#4188) üzenetére


csabám
addikt

De suta vagyok, vajon mire frissült az MDF???
Hát MDM-re (ábc)... Szóval felraktam még egyszer ugyanazt a romot ami egész nap rajta volt!
De legalább kipucoltam mindent most rendesen a 3 fájlossal.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4191) kristof83


kristof83
aktív tag

Nekem is volt fólia telibe a kameralencsén!!
Nagyon nehéz volt leszedni mert rá van ragasztva, de volt...

(#4192) robi baggio


robi baggio
tag

Sziasztok!
Reggel megjött valami 78MB frissítés a vodától.Meg is néztem utána, elvileg már nem vagyok "piros" fekete képernyőnél. :C
Nálam szerencsére ennyi volt az össz hiba.Tegnap csinált egy olyat, hogy nem tudtam oldani a képernyőt,csak újraindítás után.De, h ez lesz e még,majd kiderül. :R

Nekem az a körben fólia lejött magától és a kosztól :)

[ Szerkesztve ]

http://www.personenschutz-robert.at

(#4193) laci0530 válasza baladam86 (#4162) üzenetére


laci0530
senior tag

Poweramp lejátszóval milyen a hangminőség? Nekem S III-on Boeffla sounddal eddig a legjobb, amit telefonban tapasztaltam. Itt gyári kernellel segít valamit esetleg ez a lejátszó?

(#4194) mycso válasza migabi24 (#4189) üzenetére


mycso
veterán

Mint már többször leírtuk, nem hisszük azt, hogy a lencse előtt lévő fólia nem ront a minőségen.
Csak itt arról van szó, hogy nincs előtte fólia, hanem egy gyűrű alakú fólia van rajta, ami magába az optikába nem lóg bele, hanem szépen azt köbe fogva helyezkedik el.

(#4191) kristof83: hát akkor ezt nem vágom, hogy ti milyen telefont kaptatok :F

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4195) migabi24 válasza mycso (#4194) üzenetére


migabi24
nagyúr

tudom, nekem is csak körbe volt mégis fátyolos volt picit a kép, lehet fel se tűnik ha nem rakom mellé az s3-at, fólia levétel után egyértelműen jobb lett

(#4196) szaboba2 válasza vick33 (#4175) üzenetére


szaboba2
tag

(#4181) mycso

Mindkettőtöknek itt írom meg a választ:

Ahogy írtam is, csak nagyon picit vagyok "elégedetlen", mert amúgy szerintem is nagyon egyben van a készülék úgy ahogy van, ezért is választottam. :)

Tudom, hogy sok minden múlik a fotóson, ez nyilvánvaló, mint ahogy az is, hogy én amatőr vagyok :) Az is lehet, hogy megkavart már ez a fólia mizéria is, bár nem tudom, hogy az a kör alakú fóliacsík mennyire tudja befolyásolni (már, ha tudja) a dolgokat. Nem is biztos, hogy jól fejeztem ki magam, mert inkább az érdekel/t, hogy van-e arra esély, hogy szoftveres frissítéssel "jobb" minőségű képet készítsünk (nem azért mert ez nem jó, csak kíváncsi vagyok rá).

Linkelek egy képet, amit ma készítettem, elmondanátok, hogy mi a véleményetek róla (nem művészileg, hanem, hogy pl 100%os nagyításban mennyire hozza azt a szintet, amit kell/lehet) Nyilván itt is figyelembe kell venni, hogy automata beállítással készült a kép.

[park]

(#4197) robi baggio válasza szaboba2 (#4196) üzenetére


robi baggio
tag

Szép, szimmetrikus és pont középen állsz! :C
Szerintem részletgazdag és szépen kiadja a színeket is.

http://www.personenschutz-robert.at

(#4198) ._.Dante._.


._.Dante._.
tag

(#4199) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Adam kernel 9505 re:[link]

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#4200) Poplacsek válasza ._.Dante._. (#4198) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Mezei, teljesen átlátszó szilikon tok nincs hozzá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.