Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Egyébként van ellenfele a telónak vagy összességében ez a nyerő? Persze vannak hibái, melyiknek nincs. Egyik telefon ebben jobb, a másik meg abban, de összességében abszolút megéri megvenni, mert veri a többi hasonló készüléket?

Jó mondjuk ez így kicsit hülye kérdés, mert nem villogni kell vele, hanem használni. Mint mezei felhasználó azt hiszem nekem elég lesz 2-3 évig. :) (anyagi helyzettől függően azért lehet cserélgetni)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#4802) ._.Dante._. válasza s4hu|SyD^ (#4801) üzenetére


._.Dante._.
tag

Összességében ez a nyerő.

Ha el is maradna pár dologban a konkurenciáktól (ami nem így van), még akkor is ezt választanám a prémium szerviz miatt.

(#4803) Fapuma77624 válasza Szellem. (#4597) üzenetére


Fapuma77624
tag

Nem biztos h jobban jártál...

(#4804) Fapuma77624 válasza s4hu|SyD^ (#4801) üzenetére


Fapuma77624
tag

Kukkantsd meg ezt : LG Optimus G... [link]
Minden magyar és külföldi oldalon nagyra értékelték.Nekem 3 hétig volt S4,most LG G .Nem azt mondom h jobb de 115 az ára függetlenül ami azért valjuk be elég beszédes annak aki nem akarja halálra rommolni a telót.Root van rá.Pofonegyszerű....

(#4805) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

...na már megint kezdődik. :W

(#4806) makra79 válasza spawn21 (#4785) üzenetére


makra79
csendes tag

Ninccs? nálam jobb oldalt/szemben tartva éppen 3 sorja hiba van a keretben,ami kézzel is érzékelhető ésha nagyon arra koncentrálszlátod is/

(#4808) resch13 válasza HUTCHDB (#4797) üzenetére


resch13
tag

Bocsanat, hogy beleszolok ebbe a vitaba, de ez mar vicces... Idejon az ember, hogy a telefonrol olvasson es ezt talalja... (Hat akkor egy hozzaszolassal bovitem en is ezt. (A telefonrol meg nem tudok nyilatkozni, mert meg nincs.))
Amugy megertem az allaspontod, DE!
Nekem ez a mondat kicsit eros volt (idezlek): "mondjuk van 3 előfizetésem, vagyis 3 x 8 napom a próbákra! "
(A masik. Veszel egy autot. Ugye az jo par millio... Elmesz tesztvezetni es dontesz. Nincs 8 nap probalgatni. Miert is nincs, ha mar akkora ertek???) - Nem tul jo pelda... Mindegy! :)
Igen, kell a 8 nap es elni is kell vele, ha HIBAS a telefon, de tesztelgetni, raadasul 3 x 8 napot, egy kicsit tulzasnak erzem... De ez en vagyok.

Na, nem akarok senkit sertegetni, vagy megbantani, foleg ismeretlenul egy anonim(?) forumon (sokkal jobb egy-egy sor mellett szemtol szemben), ugyhogy befejezem es olvaslak tovabb titeket... :)

[ Szerkesztve ]

(#4809) Maquuu


Maquuu
tag

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy van értelme tölteni 16 vagy 12 órán keresztül először az új akkut mint régen vagy már felesleges?

(#4810) Sz.Miki válasza Maquuu (#4809) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Felesleges, mivel feltöltés után automatikusan lekapcsolja a töltő áramot. Itt már nincs csepp töltés.

Kis tanulmány , érdemes elolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#4811) Maquuu válasza Sz.Miki (#4810) üzenetére


Maquuu
tag

Köszönöm szépen. Ez számomra nagyon hasznos volt.

(#4812) balika333 válasza resch13 (#4808) üzenetére


balika333
tag

+1
Én is elég régóta figyelem a fórumot, a One fórumot is s ez a dolog az én szememet is szúrta. Egyetértek Veled! Nem vagyok HUTCHDB ellen mert sok jó hozzászólása van de ebben a dologban nem értünk egyet. No offense :) Nem célom ítélkezni és bele vau-vau. Témát lezártam részemről maradok olvasónak :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#4813) szabi510


szabi510
tag

Olyan volt már valakinek, hogy a letöltött mp3 értesítési hang kikapcs-bekapcs után alapra állitódik vissza?

(#4815) Max_218


Max_218
tag

[link]

Rendelt már valaki tok.-ot innen? Brutáliisan dizájnos ,beleszerettem azonnal , csak nemtudom mennyire megbizható. + az ultra crystal meg a másik amit lehet rendelni pluszban ,azok szükségesek-e,

(#4816) Takashi válasza resch13 (#4808) üzenetére


Takashi
aktív tag

Akkor én meg HUTCHDB mellé állnék, legalábbis abban a tekintetben, hogy ő nem azt mondta, hogy ki is fogja használni a 3x8 napos lehetőséget, hanem szimplán csak annyit, hogy van neki. A ONE-nal kapcsolatos tortúráját követtem a másik fórumon, ha jól emlékszem, először csak 1 pixel hibát látott és nem is akarta cseréltetni, aztán jött a többi (remélem nem keverem valaki mással, ha igen, sorry :DDD ). Mivel hibás volt, visszavitte, élve a 3 helyett 8 napos lehetőségével a célból, hogy ez idő alatt minél jobban megismerhesse a készüléket - így eldöntve, akar-e újból ugyanilyet venni. Ő úgy döntött, ezúttal az S4-nek szavaz bizalmat, és őszintén csodálkoznék, ha ezt is visszaküldené 8 nap "próba" után, ha SEMMI BAJA SINCS! De nyugodtan cáfoljon rám, és mondja azt, hogy ezt is csak "próbára" veszi, és már előre tudja, hogy megy vissza 8 nap múlva. Szerintem nem fog. :)) Egyébként meg tényleg nem erről kellene itt beszélgetni...

[ Szerkesztve ]

七転八起

(#4817) Takashi válasza Max_218 (#4815) üzenetére


Takashi
aktív tag

Jelen! Megrendeltem az ezüst keretest, tegnap meg is érkezett, az egyik legminőségibb cucc, amit valaha is láttam. :R

七転八起

(#4818) ThorsHUN válasza Takashi (#4816) üzenetére


ThorsHUN
őstag

"A kolto szerintem itt arra gondolt.."
Jah verselemzes meg minden... mindig is utaltam:)

A 8 nap kell, jo ha van. Ha bemesz a T-hez (Telenorhoz, Vodahoz, bóba, stb), kibontod, megnezed, orulsz.
Ha onnan elviszed, akkor pixelhibanal csak akkor kotelesek visszavenni, ha az a HTCnel meghatarozott mennyisegi es elhelyezkedesi meghatarozast meguti. Ha nem, akkor bizony szepen hasznalod a telefont tovabb amig annyi pixel meg nem doglik benne ami indokolja a cseret.

A 8 napot vannak akik gusztustalanul kihasznaljak. Netes vasarlas eseten megvan ez a lehetoseguk.
A webshopok elonye, hogy nem kell raktarkeszlet. A hatranya a 8 napos elallas.
Nem veletlenul nem eri meg arukeszletes boltot nyitni, sokkal inkabb webshopot.

Jah es a 3 napos csereben en spec nem lennek biztos... szerintem nincs ilyen kotelezettsege egyik boltnak sem. A 8 nap az tuti, bar neha - valszeg torvenytelen modon - megprobaljak felulirni az ASZF-el.

Osszessegeben:
Szerintem 8 nap jo, fizeted a szallitast, cserebe van 8 nap extragarid. Vagy meggondolhatod magad es a 8 napig hasznalt keszuleket ujkent adjak el ha meggondolod magad es nincs semmi baja. Ha van akkor vagy ugyis cserelnek gariban, vagy megszivta a ceg (de bakker azert hasznalom a 8 napos elallast, hogy meg tudjam gondolni magam, ha olyan hibat talalok ami engem zavar, de a gari nem vonatkozik ra...)

Uff.

(#4819) spawn21 válasza Max_218 (#4815) üzenetére


spawn21
veterán

Beszálnék én is!!!!! Nagyon szeretnék egy ilyen tokot!!!

iPhone 13p

(#4820) Max_218 válasza Takashi (#4817) üzenetére


Max_218
tag

Aluminum Home Button,+ screen Protector -t is rendeltél ? mennyibe fájt kiszálitással együtt? és mennyi idő volt ,míg megjött? dante Red- tetszik nagyon

(#4821) csabám válasza Takashi (#4817) üzenetére


csabám
addikt

Esetleg rendeltél hozzá ilyet is: Aluminum Home Button?
Ez pontosan mit takar? Ráragasztod a meglévő home gombra és tádám van egy alu home gombod? :U

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4822) kissandras20 válasza Max_218 (#4815) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Nekem is jó lenne, tud valaki akár csoportosan is rendelni? Beszállnék!

(#4823) spawn21 válasza kissandras20 (#4822) üzenetére


spawn21
veterán

Ez a csoportos rendelés jó ötlet.
Nagyon jó volna. Hisz olcsóbb volna a posta.
Hova utáljak? :D

iPhone 13p

(#4824) csabám válasza Max_218 (#4820) üzenetére


csabám
addikt

Mo.-ra a szállítási opciók és árak egy darab esetén:

Ha tudtok várni következő hónap elejéig, akkor én is beszállnék, hogy minél olcsóbb legyen a szállítás :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4825) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Enis ezt a spigen tokot hasznalom es az a fura hogy mar vagy masfel hete rajta van es meg nem erzek keztetest hogy leszedjem. Eleg iphoneos beutesu amugy, a power gomb nagyon konnyen benyomodik ha fent van de nem kibirhatatlanul, a hatranya annyi hogy asztalra leteve a telefont nagyon elhalkul mert ugye teljesen takarasban van tole a hangszoro..
amugy bejon. En feher keretest vettem, tetszik meg ugyis hogy meg muanyagabb a telo:)

(#4826) csabám


csabám
addikt

Srácok, mikor érkezik egy sms-em, akkor a ls-en nem írja ki a nevét a feladónak (annak ellenére, hogy megtalálható a címjegyzékben), hanem csak annyit, hogy új üzenet...
Rendjén van szerintetek ez?
Beállítást nem találtam erre vonatkozóan.
Előre is köszönöm a válaszokat.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4827) istnag válasza csabám (#4824) üzenetére


istnag
addikt

Itt kicsit olcsóbb a szállítás:
[link]

(#4828) csabám válasza istnag (#4827) üzenetére


csabám
addikt

Csak kicsivel... :DDD
Megvárom a fizut, aztán beruházok egyre.

norbi93: Nem tetszik ez a samu fícsőr :N

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4829) norbi93 válasza csabám (#4826) üzenetére


norbi93
senior tag

igen, samsung feature...
más: felbuzdúlva ezen a hangpattogás dolgon, nekiestem az itthon található összes fej-fülhallgatóval a zenelejátszónak, és nem tapasztaltam pattogást semmilyen hangerőn sem. :)

(#4830) ._.Dante._. válasza norbi93 (#4829) üzenetére


._.Dante._.
tag

Tegnap erős késztetést érezve elmentem, és kipróbáltam a Shure SE215-öt (20 Ohm). A hangerő háromnegyedénél kezdte a pattogást. Nagytestvére (Shure SE425 (22 Ohm)), maximumon sem pattogott egy picit sem. Gyári fülesem nem pattog, viszont van itthon még két darab (egy philips, és egy sennheizer. Mindkettő 8000-es kategória környéke), és mindkettővel pattogást hallani, már alig több, mint fél hangerő felett.
Neked vagy mázlid van, vagy jó füleseid. :DD

(#4831) Dare2Live válasza ._.Dante._. (#4830) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem tudod hány ohmos az a másik kettő? (philips+sennheiser/ vagy pontos tipus.)

Baromi jó lenne már tényleg tisztán látni a témában.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4832) EnDaN válasza Max_218 (#4820) üzenetére


EnDaN
tag

Én múlt hét pénteken rendeltem, tegnap kaptam meg. A Spigen weboldalon látható áron, a szállítás 14$ volt. Alu home buttont nem rendeltem, de screen protectort igen. Teljesen meg vagyok elégedve a tokkal és a screen protectorral is, bár nem olcsó de nekem ez tetszik a legjobban :)

(#4833) ._.Dante._. válasza Dare2Live (#4831) üzenetére


._.Dante._.
tag

Sajnos ebben nem tudok segíteni. :(

Az az igazság, hogy a típusukat sem tudom már, mert mindkettő elég régi, és akkoriban még egyáltalán nem foglalkoztam ezzel. Igaz, nem is volt fontos, hogy tudjam, mert szépen szóltak. A Sennheiser SGS-hez lett vásárolva, a Philips pedig egy N91-hez, nem sokkal az ősrobbanás után.

(#4834) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

no meherkezett az s4-em, sajnos a nyomogombnal ontesi hibaja van....
kesobb teszek fel rola kept, hogy lassatok.
a keszulek amugy szep, a kejelzo ehesz jo iranyba mozdult el, viszont a mukodesevel nem tulsagosan vagyok megelegedve.
mondjuk ezek meg elso benyomasok....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4835) migabi24 válasza HUTCHDB (#4834) üzenetére


migabi24
nagyúr

Neked sincs szerencséd a telefonokkal

(#4836) Sanci789 válasza csabám (#4826) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Ez az "új üzenet'-es dolog engem is érdekelne. Vki tudja erre a megoldást?

(#4837) csabám válasza Sanci789 (#4836) üzenetére


csabám
addikt

Gyári romban szerintem nincs lehetőség módosítani... :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4838) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nem értem, hogy itt embereknek mindenféle állítólag "hibás" készülékeket kapnak kézhez :Y
Cégen belül 28DB S4-et rendeltünk és egyikkel sem volt semmilyen hiba érdekes mód :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4839) istnag válasza KoNZoLik@ (#4838) üzenetére


istnag
addikt

biztos csak kitalálják... :((( :W

(#4840) migabi24 válasza KoNZoLik@ (#4838) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért olyan nehéz elhinni, örülj neki, hogy te hibátlant kaptál

(#4841) belashx válasza Sanci789 (#4836) üzenetére


belashx
senior tag

Én is gondolkodtam rajta, szerintem adatvédelmi okokból nem jelzi ,csak a tényt, hogy új üzenet jött. Igaz én mintával használom, ennél logikusnak tűnik, nem véletlenül van az a minta beállítva.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#4842) ._.Dante._. válasza KoNZoLik@ (#4838) üzenetére


._.Dante._.
tag

Én elhiszem.
Nekem is van hasonló problémám.
A keret alul az üveg széléig ér, felül pedig fél milliméterrel felette van, de még ez sem egyenletesen, hanem átlósan. Simán kézbe véve nem is érződik, főleg nem tokban, de attól még tudom, hogy ennek nem ilyennek kellene lennie. Hiába nem zavaró a hibajelenség, mégis zavar, mert tudom, hogy van.

(#4843) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Akkor én nagyon szerencsés vagyok :K
Viszont ha ilyen problémám lenne azonnal vinném vissza kicseréltetni, azért nem egy 10000ft-os termékről van szó :U
Nem kételkedek amúgy, csak nehéz elhinni, hogy egy ilyen drága készüléknél ennyi probléma felmerül, és hangsúlyozom nálunk a 28db-ból egyiknél sem volt semmi hiba hála istennek :K
És sajnálom akinek bármi problémája van, vissza kell vinni és cseréltetni!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4844) Gold_fish válasza HUTCHDB (#4834) üzenetére


Gold_fish
tag

Nekem három telefon volt a kezemben, amit jobban megnéztem, az elsőnek a kereten voltak fekete pöttyök, a másodiknál a keret és az üveg találkozásánál az üveg alatt volt fekete ragasztómaradvány (fehér telefon...), a harmadik meg az enyém (ezt hoztam el végül), de ennek meg a kamera üvege alatt van egy tűhegynyi valami, a fekete részen. Lényegében semmi jelentősége, de tény, hogy 100 %-os telefonnal nem találkoztam, hacsak a feketék, amiket a fentieken kívül megnéztem, nem voltak azok.

Egyébként teljesen elégedett vagyok a telefonnal, némi mikrolagot leszámítva :) Egy dolog van, amit nem tudok eldönteni, hogy "ez ilyen", vagy nem teljesen kerek esetleg valami: A kijelzőn keresztbe (állított telefonnál) a negyedénél, a felénél és a háromnegyedénél egészen pontosan (ha jól emlékszem 2,8 centinként, és ezért gondolom, hogy ez ilyen lehet, és nem hiba) vagy egy-egy enyhén világosabb sáv, nem határozott határvonalúak. Alacsony fényerőn, világos, egynemű, főleg szürkés fehér képnél, sötétebb, félhomályos környezetben jön elő, és talán a home gombhoz legközelebbi, tehát a legalsó látszik leginkább. Ha színes megjelenítés van, tehát nem egyszínű, akkor nem igazán látszik. Közepes kijelző fényerőtől kezd eltűnni. Benéztem egy Media Marktba, nézegettem az ott kiállított telefon kijelzőjét, de azon nem láttam ilyet, de gyanús volt. Aztán megnéztem a sajátomat, azon se láttam :D A megvilágítás miatt ott nem jött elő.

(#4845) ._.Dante._. válasza KoNZoLik@ (#4843) üzenetére


._.Dante._.
tag

Én megvárom a háznál szerelős balhét, és akkor szépen cserélve lesz minden, ami nem tetszik. Minek mozduljak meg, és legyek telefon nélkül, ha ezt kicsivel később megoldják helyben 30 perc alatt?! Addig meg valahogy csak kibírom ezt a pici kellemetlenséget. :)

(#4846) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Nekem a keretem az illesztésnél 0,1mm-el kiáll. A gombnál pedig az illesztés 0,15mm-el nagyobb felül mint alul....ÉS?? :Y

Ezt hívják a gyártás során tűrésnek. Nem tudják tökéletes nullára. Ill meg lehet nagyon szűk tűréssel, de nyilván ennek függvényében az ár felmegy az egekbe. Mint látom itt sokan szirénáznak, hogy ennyi pénzért miért nem kapnak tökéletes kivitelt. Hát ezért. Nézd meg a TV-d, nézd meg a mikrót! Mindenhol lesznek eltérések. Ha annyira az illesztésekre hajt valaki, akkor vegyen iphone-t. Ott nagyítóval sem fogsz találni hasonlót. Viszont rohadt magas áron adják, holott tudásra meg egy S4 odaveri. Igazából ez egy kompromisszumokkal teli döntés. Sajnos nincs még olyan telefon ami tökéletes telefonborítás, és spéci belső.
Ilyen 1mm-t én el nem hiszek, vagy vegyetek elő egy vonalzót! Ha mégis van, az valóban selejt, nem vitatkozom. De ez már első kézbevételkor virítana....1mm nagyon nagy ilyen illesztésnél.

(#4847) ._.Dante._. válasza Gold_fish (#4844) üzenetére


._.Dante._.
tag

Ez is érdekes.
Akkor jönnek már belőlem is a hibák...
Csak gyári guglinál van, de ott hasonló jelenséget tapasztalok, mint amit leírtál, és ott is csak akkor, ha írni kezdek, és feljön a billenytyűzet. Mindezt Auto+5-ös fényerőnél. Besávosodik a felső fehér mező, és a tetejébe még vibrál is. Máshol eddig nem találkoztam ezzel a fajta problémával.

(#4848) Terraxx000 válasza ._.Dante._. (#4845) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Én is erre várok mert a keret a kijelző körül bal oldalt lejjebb van és a képernyő alá lóg! A képernyő szélét meg érzem az ujjammal és vág! Eléggé idegesítő, de nem akarok telefon nélkül lenni egy napot se! :W :W

(#4849) zseko válasza ._.Dante._. (#4847) üzenetére


zseko
veterán

Ezzel a képernyővibrálással már én is találkoztam.

HR24.hu

(#4850) ._.Dante._. válasza kissandras20 (#4846) üzenetére


._.Dante._.
tag

Vannak, akik ezt teljes nyugalommal veszik tudomásul, másokat bár zavar, de annyira nem, hogy energiát fordítsanak rá, és van olyan réteg is, aki azt mondja, hogy: Hello! Én nem azért fizettem, hogy gyártási hibás darabot kapjak!

Nyilván a telefon designere sem úgy álmodta meg a prototípust, hogy egy-két alkatrész itt-ott kilógjon, sorjás legyen, vagy látszódjon a ragasztó.

Szerintem simán érthető, ha valaki ezért a nem kevés pénzért minőségi darabot szeretne a kezében tartani, főleg, hogy a Samsung stratégiájában igen fontos szerepet játszik a minőségi tényező. Nem véletlen, hogy prémium garanciát vállalnak a prémium termékre. Ezek után Én el is várom a prémium minőséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.