Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) bwin.party válasza csabibmx (#61000) üzenetére


bwin.party
aktív tag

KitKat 4.4.2-re downgradelj vissza, ha az alatt nem volt ilyen problémád. A Lollipoppot abszolút nem preferálom hiába jött hozzá Samsung frissítés. A fórumban biztos találsz megoldást a problémára. Én a KitKat-et ajánlom, a legjobb! :) :)

(#61002) cyborg X


cyborg X
tag

Újra itt!
Tegnap nem igazán volt segítségemre a net, mi több, netem is alig volt. Valamit sikerült letölteni, ezt: GT-I9506_501_Stock-Kernel_XXUDOD3, de a samsung logónál nem jut tovább a masinám. Odinbam és az ap rubrikába tallóztam be és úgy töltöttem fel. De feltöltés végeztével kék háttérrel reset feliratot kaptam. Nyilván valami nem jó, vagy nem jó helyen van... De nem is sok minden van ebben a csomagfájlban .Egy boot img fáj csak. Akkor ez csak egy kernel mindössze?

Elég meggondolatlanul ugrottam én neki ennek a rom cserének! Azt hittem, csak letöltök valamit, felrakom mint az alkánál, és ha nem jön be, cserélem. De sejtelmem sem volt, hogy ez ennyire szívás lesz! Az előbb írtak miatt nem is készítettem biztonsági mentést, mit már nagyon meg bántam!!

Bocs tényleg srácok az esztelenkedésem miatt, de felkészületlenül vágtam bele ebbe, pedig tudtam, hogy a samu (vagy már ezek a komoly mobilok) keményebb diók!
Továbbra is várom mindenki segítségét aki előbbre tud juttatni 9516 ügyben. Én addig kísérletezgetek jobb híján...

(#61003) sanyek2


sanyek2
senior tag

Üdv Mindenki!

Rootolt S4 autómatikusan induló hülyeségeit akarom levadászni, Telepítettem az Advanced Task Killert, és - I I - Managert, de néhány másodperc után újraindulnak. Mint pl a facebook.
Rossz programmal próbálkozom?
Hogy szabadulhatok meg a kontrollálhatatlan indulásoktól?

(#61004) hr2 válasza sanyek2 (#61003) üzenetére


hr2
őstag

ROM Toolbox
Van LITE is.

(#61005) zazira2


zazira2
tag

A telefon egész éjszaka töltőn volt és csak 73%-ig töltött fel.
Mi lehet a gond? (gyári töltő és kábel, eddig is ezt használtam)

[ Szerkesztve ]

(#61006) chubby2o6 válasza cyborg X (#61002) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Ha csak egy kernelt flashelsz, azzal nem sokra mész.
Abban igazad van, hogy tényleg úgy működik Samsungon is a romcsere, hogy letöltöd a romot, odinnal feltolod oszt' kész. Csak keresned kellett volna egy telódnak megfelelő romot.
A helyedben feltenném ezt: [link] Kezdd el letölteni, mert baromi lassan fog lejönni, aztán odinnal az AP-hez tallózva tedd fel. Nem tudom, milyen odinod van, Lollihoz érdemes a 3.10 verzió felettit használni, innen le tudod tölteni: [link]
Ha ezzel megvagy, nézz utána a Lolli rootolásának '06-on, ha jól emlékszem, a gari már nem számít neked, szal nem szempont a knox ugrás.
Ha nem jön be a gyári rom, keress valami főzeléket, de visszamehetsz KK-re is, de egyelőre próbáljuk meg működésre bírni a telódat.

(#61007) sanyek2 válasza hr2 (#61004) üzenetére


sanyek2
senior tag

Köszönöm szépen!

(#61008) bwin.party válasza zazira2 (#61005) üzenetére


bwin.party
aktív tag

A háttérben fut valamilyen program? játék vagy valami ami terhelheti a vasat?

(#61009) cyborg X válasza chubby2o6 (#61006) üzenetére


cyborg X
tag

Köszönöm segítségedet!
Samobilról elkezdtem lehúzni egyet, szerintem épp azt töltöm amit Te javasolsz, és valóban rém lassú, még 40 perc van hátra.
Odinból van 3.10.5-ös. Ez jó? De látom van már 10.7-es, így letöltöm azt is. Biztos ami biztos, ezen ne múljon!
Knox nem számít, mert mikor legutóbb néztem, már 0x1 volt. Meg rommá van már törve, üveg cserés lesz, meg lehet keret is, tehát messze nem érdekel a garancia! Na meg ha már végképp olyan baja van, akkor cserélem, nem javítgattatom...
Ez a samobilos rom ez 1 fájlos?

(#61010) Pöttön


Pöttön
őstag

Egy gyors kérdés.
Ha a telefonon használok pluszba egy launchert akkor az mögött a háttérben ugyan úgy fut a touchwiz-is, és az is zabálja a ramot?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61011) chubby2o6 válasza cyborg X (#61009) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Igen, sajnos nem találtam repartos romot hozzá. Még vasárnap keresgéltem, azt hittem, találtam is egyet, de hiába írták négyfájlosnak, miután leszedtem és kicsomagoltam, akkor derült ki, hogy az is csak egyfájlos. Nem is tudom, honnan lehetne 4+1 fájlos romot letölteni.
Mindegy, ha lejött a rom, próbáld meg feltenni, hátha nem okoztál eddig maradandó sérülést :DDD a telónak, és hajlandó lesz működni vele.

(#61012) cyborg X válasza chubby2o6 (#61011) üzenetére


cyborg X
tag

Nagyon remélem, hogy nem! Ha csak nem szoftveresen... Nem most törtem össze mérgembe! :D Párszor pofára esett már és a műanyag alu keret krómozása is már csak emlékeztető jellegű! :DD :DD De ha mégis, akkor meg dobós, mert amennyiért rendbe hozná gabee, annyiért már tudok szerezni másikat... És az gyárilag lolis lenne... ;) Max az amoled kijelzőt eladom, az kb fedezni is a másik beszereztetését.
De nem hiszem, mert odinra reagál, TWRP is jó, CM is próbált indulni rajtaszóval nagy baja nem lehet!
De 11 perc és kiderül! Ezt a fájlt az AP részhez kell betallózni odinba?

(#61013) chubby2o6 válasza cyborg X (#61012) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Igen, oda. Re-partition NE legyen bepipálva.

(#61014) cyborg X válasza chubby2o6 (#61013) üzenetére


cyborg X
tag

Nincs bepipálva! :) Hú, gyomrom egye vagy... most ugrik a majom a vízbe...
Kb akkor izgultam így ,mikor először romoltam az x8-at! :B

Dolgozik, és a fájl méretéből is látszik, hogy van benne cucc, és az md5-öt is kinyitva látszik.
Most volt egy robotos rebút... most egy új samu bútlogó... valami kis pöttyök ugálnak ki a samu feliratból. :D
Odin zöld hátteres PASS!-t jelez. Akkor elvileg sikerált?
Meddig ugrálnak a pöttyök?

[ Szerkesztve ]

(#61015) chubby2o6 válasza cyborg X (#61014) üzenetére


chubby2o6
senior tag

(#61016) cyborg X válasza cyborg X (#61014) üzenetére


cyborg X
tag

Elindult!
Nagyon szépen köszönöm a kitartó segítséget! :R

(#61017) chubby2o6 válasza cyborg X (#61016) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szívesen :) :C

(#61018) Max_218 válasza #61600768 (#56288) üzenetére


Max_218
tag

Sziasztok ,vissza raktam ezt a romot odinnal ,meg sikerült rootolnom is nagy nehezen,Kingo-val ,szeretném felrakni a cm12.-t ,úgy ahogy a rövid le leírásba írják ,de elakad , menet közben ,vagy ezt kapom : signature verification failed , utoljára a sima galaxy 3at, custom romoltam , annál könnyebben ment.privátba is elfogadnék segítséget ,ha nem szabadna kiirni.

[ Szerkesztve ]

(#61019) #01993216


#01993216
törölt tag

Üdv!

Tagnap hozzám került egy i9505-ös modell kéz alól. Feldobtam rá az 5.0.1-et Odin-nal, csináltam wipe cache-t és factory reset-et is revovery-ből. Tettem fel egy akkuinfó app-ot, ami a kondícióra azt írja, hogy jó. Na ennek ellenére, ha belépek a telefon beállításaiban az akkuinfóra, akkor 86%-os töltöttség mellett azt írja ki ide nekem, hogy körülbelül 2 óra maradt. A fényerőt automatikusra állítottam, wifi, gps ki van kapcsolva. Ha nem bántom a telót, csak úgy van az asztalon, akkor készenlétben merült 1%-ot másfél óra alatt. Ha viszont nyomkodom, akkor elég szorgalmasan merül. Ez így normális? Ha nem akkor szoftverprobléma van, vagy vegyek új akkut?

Hungary XEH rom-ot tettem fel, 5.0.1 utolsó kiadást.

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#61020) Pöttön válasza #01993216 (#61019) üzenetére


Pöttön
őstag

Én is ugyan ebben a cipőben vagyok.
Ha rendesen használom a telefont akkor azt se tartanám kizártnak hogy egy nap alatt akár háromszor is lemerüljön. Eszméletlen gyorsan merül az én telefonom is.
Pl most korán reggel kb 35% tltöttségről kb 10 perc alatt 20 alá esett...
Az Akku infónál viszont nekem 71%-ra kb 10 órát jósol ez azért vicces mert 5 percel ezelött 73%-on volt és 11 óra... :U

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61021) #01993216 válasza Pöttön (#61020) üzenetére


#01993216
törölt tag

Kicsit nyomkodtam az FR után és most azt írja a 84%-omra, hogy kb 18 óra maradt.

(#61022) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Szeretném rootolni a telefonomat, hogy megszabadulhassak a sok fölösleges gyári programoktól.
A telefonon gyári 5.0.1 van I9506XXUDOF2
Visszább olvastam a fórumon és ez a leírás alapján álltam neki.
A pc-re feltettem az odin-t, meg a samsung drivert (1.5.27.0).
A telefonra elméletileg sikerült feldobni a twrp recovery-t.
Ezt dobta ki az Odin:
<ID:0/005> NAND Write Start!!
<ID:0/005> RQT_CLOSE !!
<ID:0/005> RES OK !!
<ID:0/005> Completed..
<ID:0/005> Added!!
<OSM> All threads completed. (succeed 1 / failed 0)
<ID:0/005> Removed!!
<ID:0/003> Added!!
<ID:0/003> Removed!!

Beléptem a recovery-be, és telepíteném sd-ről a SuperSu-t, de hibaüzenettel újra indúl.
Mit csináltam rosszul? :F

A segítséget előre is köszi! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61023) gyuri2008 válasza Pöttön (#61022) üzenetére


gyuri2008
veterán

Hibát nem ír ki.
Mi a gond?

(#61024) Dj.Mike válasza Pöttön (#61022) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Cf autoroot ks01lte kell neked. Én is azzal rootoltam és teljesen jól működik. Kipucoltam a sok szemetet+még van package disabler is. Baromi gyors a rendszer.

(#61025) #01993216


#01993216
törölt tag

Melyik OS-t érdemes feltenni? JB vs KK LP? Akkuidő lenne a fontos.

(#61026) #01993216 válasza #01993216 (#61025) üzenetére


#01993216
törölt tag

Bocs, közben lejárt a szerkesztési időm.
Arra gondoltam, visszarakom a 4.2.2-t, végülis arra optimalizálták, azzal került piacra.

(#61027) Pöttön válasza #01993216 (#61026) üzenetére


Pöttön
őstag

A fejlemény majd érdekelne!
Én most megpróbálom kipucolni a lolli-t, hátha csak egy pár háttérbe ragadt program meríti.
Ha ez után se lesz jó az akku időm, akkor veszek egy új akksit, és ha azzal se lesz megfelelő, akkor teszek én is egy próbát a 4.2.2-vel.

(#61024) Dj.Mike:
Köszi, akkor ha ezt leszedem, utánna ugyan úgy Odinnal feltúrom?

Szerk: Közben találtam már leírást! :R

(#61023) gyuri2008: Az a gond, hogy a recovery nem telepíti fel a SuperSu-t, a Root checkerrel le ellenőriztem a telefont, és nincs rootolva, gondolom ez miatt nem sikerül neki.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61028) migabi24 válasza #01993216 (#61026) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jó az elgondolás, de azt sajnos nem lehet visszarakni, csak a 4.3-at, de még az is jobb mint a kitkat

(#61029) #01993216 válasza migabi24 (#61028) üzenetére


#01993216
törölt tag

Aha! Köszi! Akkor nem töltöm le. Most lollipop van a telón, de nagyon merül. Nem akarom elhinni, hogy ez normális. A hátralévő időt is össze-vissza mutogatja.

(#61030) Pöttön válasza Dj.Mike (#61024) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez a lista alapján törölted le a dolgokat?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61031) migabi24 válasza #01993216 (#61029) üzenetére


migabi24
nagyúr

A 4.3-al nem lesz ilyen gond, hibátlan rom

(#61032) #01993216 válasza migabi24 (#61031) üzenetére


#01993216
törölt tag

Most szedem le az utolsó XEH 4.3-at. Lollit valahogy nem találta el a Google. Sony-n is szenvedés volt.

(#61033) Pöttön válasza #01993216 (#61032) üzenetére


Pöttön
őstag

Ezzel egyet értek alapvetően, Z1 Compact-on is katasztrofális volt a Lolli, de itt szerintem azért egy pár fokkal jobb a helyzet (szerintem), aztán majd kiderül, lehet én is visszatérek majd JB-re vagy KK-ra. :DDD

Szerk:
Ezek közül melyik lehet az amelyik 4.3 és van benne magyar nyelv, illetve nincs összeszemetelve a Tmobil álltal? :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61034) Pöttön válasza Pöttön (#61033) üzenetére


Pöttön
őstag

A link lemaradt. Sorry. :B

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61035) migabi24 válasza Pöttön (#61034) üzenetére


migabi24
nagyúr

[link] i9506-hoz nincs magyar független rom, mert hivatalosan csak a telekom forgalmazta

[ Szerkesztve ]

(#61036) Pöttön válasza migabi24 (#61035) üzenetére


Pöttön
őstag

Aha, 4.4-ből se? :F
Ami most van fent 5.0.1 az magyar, és nem Tmobilos.
Vagy akkor a Tmobilos 4.3 működne rajta?

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61037) migabi24 válasza Pöttön (#61036) üzenetére


migabi24
nagyúr

Magyar nyelv mindbe van, csak a régiókód más

(#61038) awakening87


awakening87
aktív tag

Sziasztok! Új firmware frissítés érkezett a 9505-ösökhöz!
Verzió: I9505XXUHOJ2, changelist száma: 5978264, régió: DBT
Méret: 1,47 GB
Linkek:
samsung-updates
sammobile

Kíváncsi vagyok :)

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61039) chubby2o6 válasza Max_218 (#61018) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Ugye nem gyári recoveryből próbáltad feltenni a CM romot? Meg azt sem írtad, hogy milyen S4-ed van.

(#61019) szanitec Szia! Nem írtad, mennyi idős a teló, ha kb. kétéves az akksi, akkor már sanszos, hogy gyengül. Meg ki tudja, az előző tulaj mennyit nyúzta, mielőtt hozzád került. Az 1% merülés másfél óra készenlét alatt nem rossz. Nem tudom, használsz-e fészbukot meg fb messzendzsert, azok nem kicsit szívják az akkut.
A Lollitól szerintem is szabadulj meg minél előbb, nálam a gyári 4.4.2 ( NG8 ) rootolás, takarítás után frankón működött. Mondjuk az én akkuidőm nem releváns, a három óra képernyőidő is ritkán jön össze, de ez nem a telón múlik, általában nem nyomkodom annyit, este meg automatikusan töltőre teszem. Azért intenzívebb nyomkodással simán megvan a négy óra, szal nem volt soha akksi gondom vele.
Nem írtad, számít-e a knox, ha már nincs rá garid, nyugodtan kipróbálhatod a custom romokat is, egyik-másik tényleg egész jó, bár találkoztam már teljesen használhatatlannal is.

(#61040) #61600768 válasza awakening87 (#61038) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#61041) Dj.Mike válasza Pöttön (#61030) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Igen az alapján de nem árt mellé a package disabler sem. Azzal még letiltod a fölösleges folyamatokat és frankó lesz. Egyébként a cf autoroot-al lesz Supersu is tehát nem kell külön. De azt tudni kell hogy a Knox gari az elveszik tőle. De engem valahogy nem izgat mert egyik Samsung telómmal sem volt olyan gond hogy kellett volna a gari.

(#61042) cyborg X


cyborg X
tag

Júúújjjjjj!!!!! De nem jön be ez a nyalóka! Zabálja az akkut, még lassabb lett a rendszer, telefonkönyv fél perc, de min, 15mp mire betölt, a szétgyilkolt egy éves babon ez azonnal meg volt. A lassított mobilnet, fészbúk használhatatlan. Fórumozni legalább tudtam lassított nettel, de lolin lehetetlen. Rögtön az LTE-t erőltetné, ami jó annak, ki LTE-n tud lenni, (bár ez már azért elég nagy lefedettségű országosan) és vagyont tud költeni mobil netre! Köszönöm, Én elvagyok +G-én lassítva is, ha működik. Netkapcsolatot igénylő játékok, pl. CoC, DomiNation, be sem töltött LTE-n 3G a CoC nagy nehezen! Az értesítési menü, a zárképernyő, a belső menü, mind rosszabb lett! Egyáltalán a blokkolás menüt miért kellett elcseszniük??? Ez kb olyan mint a win7 kontra win8. Nem tetszik! És ahogy látom, sokan vannak azon a véleményen, hogy JB-t érdemes használni!
Szóval vissza babra! Abban melyik verzió a legjobb?

(#61043) chubby2o6 válasza cyborg X (#61042) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Tedd fel innen [link] az egyiket, ami 4.3-as, ha mindenképpen JB-t akarsz.

(#61044) #01993216


#01993216
törölt tag

5.0.1-es XEH lollit használok most. Root-oltam, kipucoltam, csak a wifi megy, gps, bluetooth, ilyesmik ki vannak kapcsolva. Energiatakarékos mód be van kapcsolva, fényerő auto-n. SIM nincs a telóban, nem tudom az mennyire befolyásoló tényező.

Így most az akksi 75%:kb 16 óra maradt
Kijelző: bekapcsolt idő 55p 4mp

Erre mondana valaki véleményt, aki lollit haszál?

Még valami. Sleepben hagytam nemrég másfél órára. 87%-ról felment 88%-ra. Ilyet se láttam még. :D

(#61045) awakening87 válasza cyborg X (#61042) üzenetére


awakening87
aktív tag

Azért nem olyan rossz az az 5.0.1, most a 10.1-es Imperium van fent, HOH2-alapú, de remélhetőleg frissítik majd a HOJ2-re. A Kushan 3-as kernellel elvileg elérhető a 4-5 órás képernyőidő is, persze a facebook stb. alkalmazásokat felejtsük el :) Kikapcsoltam a tömörített swap memóriát (root szükséges), amely gyárilag és a gyári kernelben is be van kapcsolva, és kb. 1 GB-ot eszik a szabad memóriából, mindez a free parancs kimenetében látható.
Az eredeti Imperium LL 2.8-as kernellel is jól működik.

** 9505 **
Elvileg a babból a 4.2.2 a legjobb, abból még csak a Google Edition-t próbáltam, nagyon fapados volt, az SD kártyát nem ismerte fel (exFAT modul hiányzott, de megfelelő custom kernellel ez is megoldható volt), egyébként meg nagyon gyors; egy 4.2.2 TouchWiz tök jó lehet, főleg rendes kernellel és beállításokkal.

** 9505 **
Visszarakni csak úgy nem lehet a babokat, mert a bootloader felrakásánál megáll majd az Odin, mert nem lehet régebbit feltenni. De ha kihagyod a buliból az aboot-ot, akkor akár még működhet is. Amire még figyelni kell, hogy a gyári kernelnél stimmelnie kell a modem verziónak és a firmware verziónak, különben nem lesz wifid vagy extrém esetben még hangja sem lesz a telefonnak(!). :C
A 4.3 felrakásával szórakoztam régebben, volt egy leírás xda-n, ott leírták, hogy mit hogyan, itt is beszéltünk róla; egy ideig működött is, hang+wifi+mobilnet+root is volt, de aztán elkezdtem próbálgatni a FlashFire-t is, hogy legyen mentés, aztán egy reboot után bootloop lett a vége (a pin kód bevitele után mindig újraindult), és amint újratettem csak a hivatalos system-et Odinnal, hogy megjavuljon, ugrott a knox... :D ebben az esetben a system felrakása miatt volt.
Valószínűleg 4.3 alatt nem szabad használni a FlashFire-t, passz.

Létezik előre rootolt, nem deodexelt (vagyis odexelt, ahogyan eredetileg is van) DMI1 (4.2.2), az valószínűleg feltehető custom recoveryvel :)

9506-on fogalmam sincs, hogy van-e rá 4.3-nál korábbi Android kiadás!

Más:
ki szórakozott már a fast dormancy nevű jelenséggel 9505-ön? aksi időt lehet vele spórolni vagy nem; hálózatfüggő is a dolog.

[ Szerkesztve ]

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61046) awakening87 válasza #01993216 (#61044) üzenetére


awakening87
aktív tag

Szerintem sokat számít, hogy mobilnetet vagy wifit használsz-e.
A Lollipop sokkal tovább tartja ébren (pontosabban nagyobb teljesítményen) a modemet, mint a régiek:
[link]

Aztán lehet, hogy a Play szolgáltatások miatt is van ez. A BetterBatteryStats (xda-ról/Playról) vagy a Wakelock Detector (Play-ről) alkalmazások megmutatják, hogy melyik alkalmazás vagy kernel wakelock miatt nem megy el mélyalvásba a telefon; root kell hozzá.

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61047) migabi24 válasza awakening87 (#61045) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én szórakoztam régen a fast dormancyval, akkor még nagyon ködös volt a dolog, senki nem tudta melyik szolgáltató támogatja, úgy lehetett kideríteni, hogy a BetterBatteryStats progival csekkoltuk van-e wakelock, mert ugye ha támogatta a szolgáltató és kikapcsoltuk akkor azért merült, ha nem támogatta és bekapcsoltuk akkor meg azért merült, mostanába nem foglalkoztam vele mert 2g-n használom a telót, ott nincs jelentősége

(#61048) cyborg X válasza awakening87 (#61045) üzenetére


cyborg X
tag

Válaszodból én arra következtetek, hogy Te nem samobilos lolit használsz! Ezek az általad említett lolik több fájlosak, vagy CM romok??
Nincs ott baj a facével, JB alatt is már tiltható alkalmazás kezelőből, de legkevesebb külső progival.

chubby2o6: Igen JB akarok, mert számomra kézre állóbb! Számomra a vezió lépés azt jelentené, hogy jobb lesz az a valami, és jobban hasznomra lesz. Aloli esetén kb egy óra azzal telt el, hogy mit hol tudok kikapcsolni, amit máris utálok, az értesítési menü úgy szar ahogy van, és mint írtam, nem beszélve arról, ami funkcióhoz hozzányúltak, és nem hogy praktikusabb lett, de még macerásabb is.
Nem érzem jobbnak, és nincs az, amiatt azt érezném, ezt kellene használnom!
Kipróbálom a linkelt JB-t!

[ Szerkesztve ]

(#61049) Silverblue75 válasza awakening87 (#61038) üzenetére


Silverblue75
csendes tag

Szia!
Vélemény az új Rom-ról? Nekem gyári 4.4.2 van fent. A telom még új független import. Érdemes váltani az új romra? ;)

Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

(#61050) flashcsiga


flashcsiga
csendes tag

Sziasztok.Vettem egy 9505-t.Knox már ugrott,bár az annyira nem érdekel.5.0.1-es Imperium L.L. 10.1 van rajta,I9505xxufnb8-al. TWRP 2.8.6.0 recovval.Tökéletesen meg vagyok vele elégedve,egyetlen dolog nem müködik.A gps..a romban van faster gps,de hiába állitgatom a hunpool mittudomént nem müködik.próbáltam romokat,de 10-ből 5 nem megy fel a maradék 5-ben sem müködik a gps :( Tud valaki egy kis segitseget nyújtani hogy mi a vihr van a gps-el?
.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.