Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) MunezXBK válasza Newlocal (#22997) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

http://m.prohardver.hu/tema/samsung_galaxy_s4_kijelzo_karosultak_ide/hsz_167-167.html

Sorry, telóról vagyok.

(#23002) tick válasza Silent77 (#22982) üzenetére


tick
aktív tag

Én egy ilyet rendeltem. Kíváncsian várom, még nem érkezett meg. Nem olcsó, de nagyon jónak tűnik :)

Más: Nem tudjátok hogy lehet megakadályozni, hogy a waze leálljon kikapcsolt kijelző mellett? vagy a 4.3-nak ilyen aggresszívre sikerült az app/ram kezelése?

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

(#23003) zlatan77 válasza netcore (#22987) üzenetére


zlatan77
aktív tag

[link]
Ezzel a tokkal biztos nem lesz vastag. Én is tok ellenes voltam, de ezt észre sem veszem, hogy rajra van.
Igaz nem egy olcsó mulatság.

Ezektől az üvegektől meg,azért félek,mert eléggé magasnak tűnnek.
Nem bírnám elviselni a telefonon,ha a Home gombnál például magasabb lenne.

(#23004) netcore válasza zlatan77 (#23003) üzenetére


netcore
tag

igen magasabb a home gombnál , de 5perc után észre sem veszed, amugy meg adnak hozzá home gombra rakható kis matricát..

ha tokot valaha veszek az csakis valami fém tok lesz , de az meg a térerő miatt kérdéses?:S

[ Szerkesztve ]

Üdv Laci

(#23005) scapegt válasza zlatan77 (#23003) üzenetére


scapegt
senior tag

Elnézést, hogy magamat hirdetem, csak ha már tokról esett szó...van 3 féle is S4-re nálam, hamarosan érkezik egy negyedik is, aminek lesz takarórésze a 3.5 mm-es és a microUSB-s résznél is por ellen. Szóval ezt a fajta tokot is alig venni észre a telefonon, annyira vékony :DD :))

(#23006) netcore válasza scapegt (#23005) üzenetére


netcore
tag

nem üzlet rontás miatt de ilyenem volt , de ennek a védelme egy kalap semmit ér annyira vékony

Üdv Laci

(#23007) zlatan77 válasza netcore (#23004) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Ettől tartottam. :((
Engem tuti,hogy zavarna 5 perc után is.
A home gombbot még,ha meg is tudnám emelni a kerettől akkor is elüt gondolom.
Mindegy marad a spigen fóliám. :)

(#23008) scapegt válasza netcore (#23006) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem vettem annak :) A semmitől azért jobb szerintem. Van aki egyáltalán nem tesz semmit a telefonjára és szétkopik a hátulja. Ha ütés ellen nem is, kopás ellen biztosan véd és ugyanúgy becsúszik a zsebbe, mert nem tapad és nem lesz tőle vastag a telefon. De nyilván ízlések és pofonok... én személy szerint az S-Line tokra esküszöm :)

(#23009) b.bela1 válasza netcore (#23004) üzenetére


b.bela1
őstag

Fém, ill fémet, mágnest tartalmazó tok mellőzése jótékony hatással van S4-el való tartós kapcsolatodra. Telefonálással, de főképpen mobilnettel meggyűlhet a bajod. Árnyékolja, zavarja a vételt.

zlatan77 :6 min? Tényleg furcsa, de meg lehet szokni.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23010) kali válasza tick (#23002) üzenetére


kali
legenda

nem a ram kezelés miatt van, annak nem sok öze van adott szinten az alkalmazások futásához, ilyen programoknál jellemzően beállítás szintjén kell konfigurálni, hogy miként működjön.

(#23011) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Sziasztok! Ma a telefonom teljesen megbolondult folyamatos újraindulás, skype el sem indult, odinnal lett felrakva a 4.3, minden számláló 0-ban áll.
Akkor elvileg a garival semmi gond nem lesz, ha esetleg újratelepítés után nem oldódna meg a dolog?
Most fogom újratelepíteni odinnal, majd meglátjuk. Eddig hibátlanul ment már vagy 2 hete. :W

Feri

(#23012) samu496


samu496
tag

Akit érdekel a 4.4 google launcher akkor itt van sima Apk. Csak telepíteni kell de mind a 3 apk-t ! Igaz csak 2-őt hagy..de igy is megy :D http://phandroid.com/2013/10/31/download-and-install-the-new-google-experience-launcher/

Galaxy S4 Life Companion by Samsung

(#23013) kali válasza fermacht1994 (#23011) üzenetére


kali
legenda

miért nem csak a gyári beállítások visszaállítását eszközlöd először?
amennyiben csak egy állományból álló firmware verziót húzol rá a problémás rendszerre odin által, úgy nem sokat ér a nullázás nélkül!
amennyiben 3 + 1 + 1 állományos firmware megy fel a re-partition funkció kipipálásával, úgy nem kell nullázni.

[ Szerkesztve ]

(#23014) fermacht1994 válasza kali (#23013) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Most rakom újra a 4+1 fájlos dologgal de re-partition nincs kipipálva mert úgy nem engedte felrakni. Ebből lehet baj?

Feri

(#23015) kali válasza fermacht1994 (#23014) üzenetére


kali
legenda

igen, úgy csak sima ráfrissítés, ami nem feltétlenül javítja hibát.
mi az, hogy engedi a re-partition kipipálásával felrakni? akkor ott gond van!

(#23016) Mr.Chow


Mr.Chow
tag

Hi!Ugy hallottam hogy az AMOLED kijezőnek kékes a fehérje az IPS fehérjéhez képest,miel én elég sokat böngészek ezért fontos a fehér.Ez nagyon szembetűnő vagy eszre se lehet venni?

iPhone 14 Pro

(#23017) samu496 válasza Mr.Chow (#23016) üzenetére


samu496
tag

Valamivel "kékebb" de szerintem egyáltalán nem vészes.. nekem az Amoled jobba bejön mármint hogy kevésbé irritálja a szemem . Meg a fehéren kívül mindenbe top ! De ez a fehér már bőven elég fehér :D

Galaxy S4 Life Companion by Samsung

(#23018) b.bela1 válasza samu496 (#23012) üzenetére


b.bela1
őstag

Próbáltad?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23019) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nos srácok, megpróbáltam egy kis okosságot összeírni, képekkel S4 vásárláshoz, viszont kellene még egy kis segítség, hogy mit lenne érdemes még beleírni, vagy kivenni belőle, jöhetne 1-2 megbízható GSM bolt linkje is. (kali, NG rátok különösképp számítok)

[link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#23020) Szakiii válasza Mr.Chow (#23016) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyáltalán nem észrevehető max egymás mellé téve de még úgy se nagyon, nekem előtte htc one-volt szerintem s4nek jobb a kijelzője volt pár super amoledes telóm de s4ben lévő már eléggé kinőtte a betegségeit a super amolednek. :)

(#23021) Mr.Chow válasza Szakiii (#23020) üzenetére


Mr.Chow
tag

Köszönöm a válaszokat!Azért gondolkodtam el az S4-en ,mert a HTC mar azert elég a szélen van anyagilag bármikor meghalhatnak frissitések terén,Nexus 5-nél az alsó gombok sok helyet elvesznek a kijelzőböl,meg legalább a Samsung fejlesztget hogy 64 bites proci mivel 4 gb ramot tud megcimezni elvileg akkor egy atomerőmű lesz :)

iPhone 14 Pro

(#23022) samu496 válasza b.bela1 (#23018) üzenetére


samu496
tag

Mit ? V melyik részére gondoltál ? Ha az IPS vs Amoled akkor igen

Galaxy S4 Life Companion by Samsung

(#23023) nggabi válasza mycso (#23019) üzenetére


nggabi
nagyúr

megbízható gsm bolt nem létezik. üdv a való világban :DDD

egyébként jó írás, grat.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#23024) Newlocal válasza MunezXBK (#23001) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Követem mióta megnyílt. Érdekes a téma, remélem sosem fogok írni bele, max olvasni...

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#23025) mycso válasza nggabi (#23023) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Azért nem is linkeltem semmit, mert én sem tudok, de hátha valaki tud. :U

Csütörtökön jön a G2, kíváncsi leszek rá, főleg a kamerájára, mert sokan dicsérik, tudom sz@rLG, de hátha...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#23026) Mr.Chow válasza mycso (#23025) üzenetére


Mr.Chow
tag

ujgsm, szerintem elég megbizható :)

iPhone 14 Pro

(#23027) kali válasza Mr.Chow (#23016) üzenetére


kali
legenda

szia,

korábbi típusok esetén még ráfognám, hogy látványos a különbség, például az s3 alatt, de s4 esetén azért már nincs ilyen probléma, az amoled technológiához képest elég jó a fehér.
az ips esetén viszont a fekete gyengébb, az amoled alatt az sokkal jobb, ez van, semmi sem tökéletes...

mycso; mindjárt elolvasom az írásodat, bár üzletet nem fogok írni, mert a jobbakról is hallani már trükközéses esetet, és az kellemetlen lehet, hogy valamihez adja valaki a nevét, aztán jól behúznak ott egy vevőt, aki utána mondja majd, hogy de itt meg ott xy...stb azt írta, hogy adott üzletben nincs gond, de abban hátha tudunk segíteni, hogy a minimálisra szűkítsük a vásárlás során adódó hibalehetőségek számát, és akkor már megérte!

[ Szerkesztve ]

(#23028) Maxentius válasza Mr.Chow (#23016) üzenetére


Maxentius
addikt

Volt már Xperia P-m (WhiteMagic TFT) és Nexus 4-em is (Super IPS+), ezeken a fehér kiváló, valódi fehér volt. Az S4-en érezhetően kékesebb, ellenben itt a fekete szinte nincs is, míg azokon a fekete a háttérvilágítás erőssége miatt inkább volt szürke. Tehát, ahogy kali is írta, semmi sem tökéletes.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#23029) mycso válasza kali (#23027) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

OK, akkor azt a részt ki is szedem, vagyis átfogalmazom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#23030) b.bela1 válasza mycso (#23025) üzenetére


b.bela1
őstag

Klónok külső megjelenésnél, szinte mindenhol megemlítik a sárgás villanó ledet, az eredeti fehérjével ellentétben. 1:1 klónoknál itt jóformán ki is merül a fizikai eltérés. Magam is láttam ilyent.

samu496: (#23012)-re kérdeztem. 4.4 apk-val kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23031) mycso válasza b.bela1 (#23030) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Külsőről azért nem is írtam, mert valóban vannak szinte azonosak az eredetivel, ezért is inkább a mélyebb szintű és biztos eltéréseket próbáltam megfogni.
Illetve ilyen általános külső dolgokat direkt nem írtam bele, hogy pl.: a gombok a helyükön vannak nem esnek be, nincs elcsúszva a kamera a burkolat alatt, stb. , mert ezek azért úgy gondolom, hogy mindenki számára kézzel fogható-szemmel látható dolgok, tehát feleslegesnek éreztem külön leírni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#23032) Safari válasza mycso (#23031) üzenetére


Safari
tag

Hát szerintem meg nem alapvetőek!! Nagyon sok embert, nagyon könnyen át lehet verni, rá lehet szedni.. :(
lehet ezt pont így kellene beleírnod!

(#23033) Genius007


Genius007
őstag

Lehet volt már a kérdés de ...
A minap jártam az egyik T-mobile shopban, és a kezembe akadt egy LG G2.
Eddig nem igazán foglalkoztam azzal a telefonnal, de a témája megfogott (valami fehér téma volt rajta).
Mivel android 4.2.2 ?! volt azon is, így merészkedek megkérdezni azt, hogy azt a témát valahogy
rá lehet varázsolni a galaxy S4-re?
Neten keresgéltem, de nem igazán találtam meg ... :B

:R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#23034) b.bela1 válasza mycso (#23031) üzenetére


b.bela1
őstag

Ok. Vágom.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23035) samu496 válasza b.bela1 (#23030) üzenetére


samu496
tag

Ja :) igen próbáltam használtam. Ha bekapcsolod az asszisztenst akkor ha balra "lapozol" egyből google Now. Nem rossz de felejtős.

Galaxy S4 Life Companion by Samsung

(#23036) lukoz válasza netcore (#22987) üzenetére


lukoz
aktív tag

Van olyan érzetre mint a gyári gorilla glass 3??

(#23037) Goldmen75 válasza zsoltl (#22961) üzenetére


Goldmen75
őstag

Melyik szolgáltatónál vagy?

(#23038) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

G2-rol van tapasztalata valakinek ? Megeri arra valtani S4-rol ?
Csak epito jellegu kommenteket varok,nem kell a sav meg az oltas :).

(#23039) MunezXBK válasza FrankMonzano (#23038) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szerinted S4 topikban ennek van helye?

(#23040) zlatan77 válasza MunezXBK (#23039) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Sokszor nem értem az embereket.
Ilyen kérdésekre most milyen választ vár valaki egy S4 topikban? :U

FrankMonzano (#23038)
De,hogy neked is válaszoljak.
Nem. Nekem sosem kellene eldzsí. ;)

(#23041) freefe


freefe
csendes tag

Mobil hálózaton neketek mennyire melegszik a készülék mert az enyém nagyon meleg pár perc eltelte után már kezd melegedni és kb 5 perc után meg már tűz forró alig lehet megfogni gondolom ez csak nem természetes vagy igen? wifin pedig tökre hideg gondolom ez sem természetes

(#23042) csabám válasza samu496 (#23012) üzenetére


csabám
addikt

És ezennel meg is szűnt a kizárólagos N5-ön elérhetőség :K
Véleményed róla?

freefe: Annyira nem melegszik, mint Neked... :N És igen, ez nem normális!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23043) freefe


freefe
csendes tag

Aksi gondja lehet vagy más?

(#23044) caska1991


caska1991
tag

Üdv ! Találkozott már valaki olyannal hogy a home gombot kicsit nehezebben lehet benyomni (mintha bepattanna), hogyha ezt megelőzően "régen" volt használva ? :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#23045) Supersol válasza caska1991 (#23044) üzenetére


Supersol
tag

Szia! Tegnap levettem a s-covert a telefonról,hogy lemossam 1 napig e nélkül használtam ....Kicsit többet nyomogattam a home gombot és nekem is kattan ha benyomom...ezt eddig nem vettem észre:-(( Nem tom mi lehet ez....

(#23046) Bilux válasza caska1991 (#23044) üzenetére


Bilux
veterán

Igen tapasztalta én is és elég kellemetlen. Bár működni működött, csak a nyomás érzés meg a hang kicsit bántottam érzékeny fülemet.
Utána jártam a dolognak csak kielzővel együtt lehet cserélni, mert hogy hozzáférj az üveglapot kéne lemelegíteni a kijelzőről amit valljunk be nem lehet leszedni károsodás nélkül.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#23047) b.bela1 válasza FrankMonzano (#23038) üzenetére


b.bela1
őstag

Persze. Banánnokiáról mindenképp. MM- ben néztem. Bazári, és nem bővíthető. Ettől függetlenül szépen gurult. Még az agyonnyomkodott is. S4 után nem kellene. Előtte lennék, lehet.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23048) Supersol válasza b.bela1 (#23047) üzenetére


Supersol
tag

Lg vidéki:-)) De nagyon....komolytalan..feketében próbáltam...aki megveszi az viheti:-))

(#23049) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Valaki nem tudja hogy lehet vissza kapcsolni 4.3-alatt azt, hogy ha le van zárva a képernyő és elhúzom a kezem a kijelző felett akkor mutassa az időt? :F

(#23050) scapegt


scapegt
senior tag

Meghozta az Új mobil shoptól a futár a telefont. Kezdetnek fel is rakott egy 44 MB-os frissítést.
Szerk.: Sőt, most látom, hogy tölt egy 678,54 MB-os frissítést is. Az vajon mi? Most 4.2.2 van rajta.
Most ez az alapsáv verziója: I9505XXUDMHA
Ezzel ugye minden OK? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.