Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) csabám válasza KoNZoLik@ (#4300) üzenetére


csabám
addikt

Az egész efs mappát másold ki, ne csak azt az egyet.
A tar fájlt ne csomagold sehova, vágd odinba és start...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4302) KoNZoLik@ válasza csabám (#4301) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm szépen :R
És bocsánat a sok hülye kérdésért, csak nem akarok elrontani semmit!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4303) csabám válasza KoNZoLik@ (#4302) üzenetére


csabám
addikt

Az a lényeg, hogy minden sikerüljön normálisan :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4304) torrente777_ válasza KoNZoLik@ (#4300) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Nem root explorert használj rámész sz efs mappára rajta tartod az újjad felugrik a menü a zip this foldert válaszd és lementi a belső memóba a SpeedSoftware,Zip mappába innen mentsd el ahová csak tudod.

Rommer.

(#4305) torrente777_


torrente777_
aktív tag

De így is le lehet menteni és vissza is lehet rakni én ezt használom:
Terminal Emulator a telefonra és:
efs mentés belsőmemóra:
su
dd if=/dev/block/mmcblk0p10 of=/mnt/sdcard/efs.img

Efs mentés sdcardra:
su
dd if=/dev/block/mmcblk0p10 of=/mnt/extSdCard/efs.img

Visszaállítás belsőmemoból:
su
dd if=/mnt/sdcard/efs.img of=/dev/block/mmcblk0p10

Vissza állítás sdről:
su
dd if=/mnt/extSdCard/efs.img of=/dev/block/mmcblk0p10

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#4306) Attiba


Attiba
tag

Segitsegeteket kerem. Feltettem az uj Nordic romot, rootoltam. Root explorer mukodik is. Minden szuper, de a Titanium Backup inditasanal a root jogok keresenel megall. Nem tudom visszaallitani a mentett programokat. Pedig a legujabb van fent. Talalkozott mar vki hasonlo problemaval?

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#4307) zool1


zool1
őstag

(#4308) Avicularia válasza pancerock (#4288) üzenetére


Avicularia
veterán

Ne beszélj északról, ahogy láton Dániában élsz. Svédben függők a telefonok,esetleg első szériást kapsz függetlenül szolgáltatótól. Ráadásul hiába nem vagy már hűségben akkor is mindenhol 3 hónap felmondási idő van.

(#4309) Richard válasza zool1 (#4307) üzenetére


Richard
őstag

Hát ezek olyan rondák, hogy rá nem tenném a telefonomra. Sokkal inkább Spigen SGP Neo Hybrid :)

[ Szerkesztve ]

(#4310) zseko


zseko
veterán

Lehet már kapni bármi kiegészítőt?

HR24.hu

(#4311) bulikavagyok válasza zseko (#4310) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha gyárira gondolsz tokon kívül szerintem még semmit. Legalábbis én nem találtam, pedig már várom a Gamepad-ot, illetve a karpántot. Itt szoktam nézni:Kiegészítők

(#4312) Max_218


Max_218
tag

Játékokat hogy tudok működésre bírni ? SD kártya nélkü ? vanpár amit csak kiakarok próbálni ,de ha simán felrakom az apk.-ot + letölti amit kell akkor kilép mind. ha másolom telóra a letöltött mappát is hozzá akkoris szintén úgyanez van.

(#4313) zseko válasza bulikavagyok (#4311) üzenetére


zseko
veterán

Jah, gyárira gondolok. Engem a vezetékmentes töltő érdekelne, a gamepad se lenne rossz. A többinek egyelőre nem látom előnyét, a bluetooth mennyire meríti egyébként általában a telefonokat ilyen eszközöknél?

De ahogy látom még külön hátlap kell a vezetékmentes töltéshez? Nem arról volt szó hogy ezt az akku már tudja? Vagy rosszul emlékeznék?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#4314) bulikavagyok válasza zseko (#4313) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, külön hátlap kell hozzá, de gondolom azt adják a töltő mellé..
Arról fogalmam sincs, hogy mennyire merítik ezek a cuccok az akksit. Eddig csak autós kihangosítót használtam ami bluetooth-os, ott nem vettem észre, hogy különösebben merítette volna az akkut.

(#4315) Mangerd


Mangerd
aktív tag

1 nap 16óra, 4óra kijelzővel eddig a legszebb aksi teljesítményem, sajnos arról nincs kép

aksi1
aksi2
aksi3

(#4316) zool1 válasza Richard (#4309) üzenetére


zool1
őstag

Ez is egy "vélemény"... :U

[ Szerkesztve ]

(#4317) zseko válasza bulikavagyok (#4314) üzenetére


zseko
veterán

Az árakat tekintve nem hiszem, túl olcsó lenne úgy, azt még tuti külön kell megvenni mellé..

HR24.hu

(#4318) csabám válasza Max_218 (#4312) üzenetére


csabám
addikt

Mondjuk ne a warez verziókkal próbálkozz :U
Vagy tévedek és playből letöltött, vásárolt dolgokról van szó?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4319) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ti fotóztatok már kék színű virágot, most csináltam a képeket, auto beállítások makróval.

Le vagyok döbbenve mennyire nem színhelyes:

Galaxy S4

Galaxy S2

Természetesen a virág az kék és nem lila... :(((

Esetleg valamit én rontottam el? bár nem hiszem, csináltam már pár fényképet életemben.

[ Szerkesztve ]

(#4320) charlie1975


charlie1975
aktív tag

sziasztok lécci linkeljetek egy legujabb romot meg hozzá való root kernelt köszi

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#4321) RECSKA válasza Sz.Miki (#4319) üzenetére


RECSKA
veterán

ez csak beállítás...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4322) Sz.Miki válasza RECSKA (#4321) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Lila virágnál az S4 lilát fényképet az S2 pedig kéket :D

Sőtt a Panasonic TZ10 gépem is kéknek látja az ibolyát :)

Persze auto módban.

Megnyugodtam :K

[ Szerkesztve ]

(#4323) zseko válasza Sz.Miki (#4319) üzenetére


zseko
veterán

Úgy tudom a lila színt a legnehezebb fényképezni még normális fényképezővel is. Most körbeszaladtam az udvart, de egy fia kék virágot sem találtam így a kukát fényképeztem le, az is kék :DDD

HR24.hu

(#4324) Sz.Miki válasza zseko (#4323) üzenetére


Sz.Miki
őstag

:DD :DD

Azért köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4325) RECSKA válasza Sz.Miki (#4324) üzenetére


RECSKA
veterán

Látok Miki, neked sikerült lilát fényképezni. Nehéz volt? :D

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4326) Sz.Miki válasza RECSKA (#4325) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nincs olyan smiley amit most neked be lehetne illeszteni de ha lenne valami ilyesmi lenne: .I. :D

[ Szerkesztve ]

(#4327) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Tegnap rootoltam éjszaka a telót , hát nem tudom, hogy, miért de nekem most akadozik és laggol amit eddig nem csinált amíg gyári volt minden! A Titanium miatt rootoltam egyedül, hogy tudjak fagyasztani és törölni dolgokat, az összes Samsung szert fagyasztottam és még mindig felmegy a RAM 1.6 fölé:(
Ilyenkor mi van már semmit se tudok fagyasztani, mert akkor már semmi sem marad a telón!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4328) heidrich válasza KoNZoLik@ (#4327) üzenetére


heidrich
senior tag

Alkalmazáskezelőben szerintem untig elég letiltani... nem feltétlen tesz jót a rendszernek szerintem, hogy mindent kigyomlálsz (mondjuk attól függ mit)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#4329) paulovitsd


paulovitsd
tag

Megéri odinnal feldobni egy ME2 romot? Vagy nincs akkora különbség?

(#4330) vick33 válasza KoNZoLik@ (#4327) üzenetére


vick33
tag

Az android meg a linux alapvetően más mint a windows, a windows csak a futó programokat tartja a ramban, az android meg amit csak lehet, mert onnan gyorsabb indítani mintha újra fel kéne olvasni a flashből. De ha elindítasz egy programot ami még nincs a ramban akkor a legrégebbit kidobja. Ebből a felépítésből adódik, hogy telepakolja a ramot ha 8 giga lenne akkor is.

(#4331) heidrich válasza paulovitsd (#4329) üzenetére


heidrich
senior tag

Én is gondolkozom rajta, hogy felteszem mert a gyári T-s MDC van fent és azért néha van itt ott idegesítő laggolás, nem tudom javult-e a helyzet az ME2-ben.

Valaki tapasztalat?

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#4332) Muffi


Muffi
aktív tag

Lőttem ma pár képet :)
kep1
kep2
kep3
kep4
Kep5
kep6
kep7
kep8
kep9

Kérlek titeket hogy írjatok vmi velemenyt majd rola! :) de amugy nem vagyok profi fotos...sőt xD

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4333) pancerock válasza Avicularia (#4308) üzenetére


pancerock
csendes tag

Nem akarok okoskodni,de a kollégám svéd,a szolgáltatóm svéd (Telia),és Dánia is észak része :)

Note 4 FZDENEE Bronze Gold

(#4334) Avicularia válasza pancerock (#4333) üzenetére


Avicularia
veterán

Te en block északról beszéltél ami nem csak Dánia. Megnéztem a dán tre oldalát, igaz, hogy van 6 hónapos előfizetés ami horror havi díjjal (35K) van, de ugyanúgy van 1 meg 2 éves abonnemang, szóval nem kell a süket magyarokat lesajnáló duma :U [link]

[ Szerkesztve ]

(#4335) KoNZoLik@ válasza heidrich (#4328) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az alkalmazáskezelőben ha letiltod attól még újraindulnak a dolgok, viszont ha lefagyasztod akkor nem, és ez nagy különbség:)
Amúgy 1 hete ME2 fent figyel, de semmi érdemi változásokat nem tapasztaltam!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4336) csabám válasza KoNZoLik@ (#4335) üzenetére


csabám
addikt

Szerintem ha ott letiltod (a lista végére is kerülnek), akkor nem indulhatnak újra.
Viszont ha kényszerleállítod, akkor újra tudnak indulni.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4337) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Az USB OTG működik az S4-el?

(#4338) migabi24 válasza KoNZoLik@ (#4335) üzenetére


migabi24
nagyúr

Amit letiltasz az olyan mintha fagyasztanád

(#4339) Sword válasza Poplacsek (#4337) üzenetére


Sword
őstag

Pendrive igen, 2.5"-es HDD nem.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#4340) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Igen benéztem , valóban amit letilt az ember az nem indul újra, csak egy a bibi, hogy 20 alkalmazásból 1-et lehet tiltani, a többit kényszerleállítani lehet vagy törölni!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4341) jooker82 válasza Mangerd (#4315) üzenetére


jooker82
nagyúr

Érdekes,ott csak 2 óra 9 perc kijelzőidő van,17% aksinál..a hanghivásoknál van 4 óra ..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4342) Poplacsek válasza Sword (#4339) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Köszi! :R

(#4343) Mangerd válasza jooker82 (#4341) üzenetére


Mangerd
aktív tag

igen, pont azt mondtam, hogy arról nem csináltam képet... :(
Ezek ma reggeli képek, itt másmilyen jellegű terhelésnek volt kitéve (több óra beszélgetés, ami alatt egyébként böngésztem is, és nem melegedett, pontosabban nem forrósodott, nem volt zavaróan meleg)

(#4344) chester99


chester99
aktív tag

üdv

a névjegyzékbe a nevekhez hogy tudok képet hozzárendelni?

(#4345) szaboba2 válasza chester99 (#4344) üzenetére


szaboba2
tag

Nekem csak úgy sikerült, ha nem a sim kártyán volt a név... de akkor tovább gondolva a kérdésed, hogy lehet sim-ről telefonra átmásolni a neveket? :)

(#4346) dobolson válasza chester99 (#4344) üzenetére


dobolson
senior tag

Hosszan nyomsz a névjegyre, előugró ablakban rámész a szerkesztésre. A név melletti kis ikonra kattintasz és be tudsz tenni képet.

szaboda2
Névjegyzékben menü gomb, majd importálás/exportálás.

[ Szerkesztve ]

(#4347) FrankMonzano válasza KoNZoLik@ (#4340) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nekem kb 20 van letiltva az osszes S-es baromsag meg par cucc. Eleg sokat lelehet tiltogatni.

ROOT tema : tettel fel mas romot vagy a gyari van fent es csak rootoltad a telot!?

[ Szerkesztve ]

(#4348) buci30 válasza FrankMonzano (#4347) üzenetére


buci30
addikt

Mik vannak tiltva?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4349) KoNZoLik@ válasza FrankMonzano (#4347) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

1 hete Odinnal cseréltem rajta már romot független gyári ME2,és most is ez van fenn így rootoltam!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4350) #97543424


#97543424
törölt tag

Van gyárilag rátelepítve egy azt hiszem fényképfal nevű élő háttér a telón. Azt le lehet valahonnan tölteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.