Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) Notalab


Notalab
tag

Sziasztok!
Nem tudom miért, de a Gmail értesítések egyáltalán nem működnek. Csak akkor tudom, hogy levelem érkezett, ha manuálisan megnyitom a Gmail-t. Egyébként nem szoktam szinkronizálni, de most egy fontos levelet vártam, és gondoltam megpróbálom így, de nem megy.
A telefon fiók beállításokban, és a Gmail beállításokban is mindent beállítottam/megnéztem, de nem akar értesíteni ez a nyüves.
Esetleg egy asztali gépen a Google fiókomban kellene valamit mókolni?

...

(#51002) #61600768 válasza Notalab (#51001) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ezt próbáld még meg hátha..
Beállítások > Saját eszköz > Hangok és értesítések > Alkalmazások értesítési > Gmail > "Beállítás fontosként"

(#51003) Notalab válasza #61600768 (#51002) üzenetére


Notalab
tag

Biztos már fáradt vagyok, de 9506/KitKat alatt ilyet nem találok, csak Saját eszköz/Hang van. A "Alkalmazások értesítésit" máshol sem találom...

...

(#51004) b.regius válasza Jeanne d'Arc (#50997) üzenetére


b.regius
tag

Most küldöm harmadszor a szervizbe.Először kijött a lakásomra,főpanelt cserélt,kétszer hívta a számomat,elment.Este belaktam a telefont,telefonhívást
kaptam,felvettem,erre kikapcsolt,majd azonnal be. Ugyanúgy mint a szerelő előtt sokszor. Volt hogy
zenehallgatás közben tette. Elküldtem a szervizbe,
három nap múlva visszahozták,hibátlan minősítéssel.Elment a postás,belaktam a telefont,másnap reggel egy Intézményt hívtam,csak a nevemet tudtam megadni,megint jött a "kibe". És,még sokszor ezután.Holnap viszi a futár,s majd hozza.
Félek megint "hibátlan"lesz az eredmény.
190.000.- forint nagy összeg,s ezért a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság következik.

(#51005) #61600768 válasza Notalab (#51003) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ja bocs azt hittem loli van neked.

(#51006) Viktor0610 válasza b.regius (#51004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem feltétlen kellene az NFH-hoz folyamodnod, mielőtt nem egyeztettél a gyártóval pl. írásban.
Illetve kicseréltethetnéd pl. a SIM-kártyád, megnézhetnéd, nem-e a memóriakártya vagy egy feltelepített program okozza a problémád.

Samsung Galaxy A54

(#51007) Notalab válasza #61600768 (#51005) üzenetére


Notalab
tag

Azért köszönöm.
Pár hete mintha már használtam volna, és működött is, úgy emlékszem. És azóta semmi rendszer buherát nem csináltam.
Na mindegy, majd ha jön a Lolli, akkor úgy is lesz rendszer visszaállítás, majd remélem akkor meggyógyul ez a nyüves...

...

(#51008) barnam_ válasza b.regius (#51004) üzenetére


barnam_
nagyúr

Csak segítségképpen: az NFH nem fog tudni semmit sem csinálni, ha a készülék minőségével van gond. Amíg minden, az ügyfélkezelésre vonatkozó szabályt betart a gyártó/szerviz, fogyasztóvédelmi szempontból nincs semmi kifogásolni való.

Írj a Samsungnak, hogy kifogásod van a többszöri javítással kapcsolatban, és adjanak csere engedélyt.

[ Szerkesztve ]

(#51009) gerifoka válasza barnam_ (#50999) üzenetére


gerifoka
csendes tag

Szia! Szintén hasonló a probléma nálam is. KK-val 1-2 óra alatt teljesen feltöltött. Most nálam 4 órát ír ki, úgy, hogy most 50 %-on van. Gyakorlatilag, ha használom töltés mellett is merül.
Rákeresel a neten csomó Nexus is ebben szenved a 5.0 után, bár megoldást nem láttam rá.
S4-re nem találtam semmit eddig. Reset, wipe, stb már volt az enyémen, de semmi eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#51010) #61600768 válasza gerifoka (#51009) üzenetére


#61600768
törölt tag

Én is észrevettem. Nehezen indul meg a töltés. Ha használom töltés közben szinte nem is tölt. Kk alatt nem volt ilyen. Amit még észrevettem hogy ha nem gyári csengőhang és értesítési hang van beállítva akkor mielőtt megszólal egy kis rövid recsenő hang hallatszik. Nem mindig produkálja ezt kk alatt is használtam ezeket a hangokat és ott nem csinálta ezt.

(#51011) b.regius válasza Viktor0610 (#51006) üzenetére


b.regius
tag

Kicseréltettem a SIM kártyát,másik telefonnal rendben van.Akkut kivettem,vártam vagy öt percet s vissza.Tehát elkövettem amit tudtam,az lenne az igazi hogy a szervizesek közé ülnék s amikor jelentkezik a "kibe",odaadnám a kezükbe,tessék,lehet engem "elküldeni"hogy hibátlan a telefon.Csak így tudnám az igazam alátámasztani.65 éves vagyok,semmi kedvem további küldözgetősdire.Amúgy,köszi.

(#51012) Viktor0610 válasza b.regius (#51011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elhiheted, hogy nem azért írják rá, hogy hibátlan, hogy téged bosszantsanak, vagy hogy neked keresztbe tegyenek.
Van a boltunkban egy Samsung szerviz is, a kisebb dolgokat helyben javítják a srácok, de itt is olyan követelményeket támaszt a Samsung, hogy csak nézek. Mindent le kell teszteljenek, csak úgy adhatják vissza a készüléket, ha minden teszten átment.

Tedd azt, amit Aggregátor is javasolt, írj a Samsungnak! Biztos, lesz megoldás a problémára, szükségtelen a hatóságokat belevonni.

Samsung Galaxy A54

(#51013) b.regius válasza Viktor0610 (#51012) üzenetére


b.regius
tag

Tudom,de egy műszeres vizsgálat nem biztos hogy kimutat egy rejtett hibát.Az Ügyfélszolgálat is említette ezt a lehetséges okot. Powerampot,Nova launchert használtam,visszaállítottam gyárira,egy idő után újra jelentkezett a hiba.Rendszertelenül tette. Köszönöm Mindkettőtöknek a véleményt,tanácsot,odafigyeltem,odafigyelek ezután is a segítségetekre.

(#51014) matkesz20


matkesz20
tag

Rootolva van a telefonom (i9506) és 4.4.2 van rajta, hogyan tudom a recoveryt rátelepíteni ? letöltöm a cwm-et , beflashelem odinnal és kész? vagy másképp kell?

(#51015) #61600768 válasza matkesz20 (#51014) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#51016) #61600768


#61600768
törölt tag

PC-ről ismert magyar alkalmazás most már androidon is:
google play

:)

Ha valaki kipróbálja akinek a kiszivárgott német loli van kíváncsan várom mit keres ott jfltexx neve mindenütt? Ő nem egy CM tag?

[ Szerkesztve ]

(#51017) Tesztelo.hu válasza Notalab (#51001) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Esetleg nem tiltottad le véletlenül az Alkalmazások menüben a G-mailnél az Értesítések megjelenítését?

(#51018) matkesz20 válasza #61600768 (#51015) üzenetére


matkesz20
tag

köszönöm! csak az a baj, hogy itt i9505 van példaként, és se philz touch sem a cwm nem működik hiába flasheltem be, nem tudom előhívni a telefonon. i9506 ost meg nem találok

(#51019) Notalab válasza Tesztelo.hu (#51017) üzenetére


Notalab
tag

De. Akkor ezen változtatok, de már csak este tudom tesztelni. Köszönöm! Remélem ettől megjavul.
Egyébként, ez az értesítési figyelmeztetés nem a program frissítésekre vonatkozik?

...

(#51020) #61600768 válasza Notalab (#51019) üzenetére


#61600768
törölt tag

Biztos hogy az volt a probléma ha nem volt kipipálva. Most már jó lesz. Azért nem ajánlottam hogy nézd meg mert azt hittem tudod. :DDD Minden értesítésre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#51021) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Nem tudom nektek miért vannak gondok a töltéssel 5.0.1 alatt de nálam semmi probléma nincs vele. Töltődik normálisan és kellően gyorsan.

(#51022) Devilhun_HUN válasza Audison (#50980) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Mit csináljak?
A német lolli random fogja és kikapcsolja a telot. Vopt valakinek ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#51023) Eclips21 válasza Devilhun_HUN (#51022) üzenetére


Eclips21
őstag

Tedd ujra 3.10.6os odinnal.

Gerifoka: nekem N4em volt es ott se volt gond a toltessel s4el sincs semmi bajom so tobb mint 5 ora kijelzo idom volt es 27%on allt az aksi!

[ Szerkesztve ]

(#51024) a.t.t.i. válasza b.daniel (#50969) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Utanzatot vettem 2000ert.Szerintem jol nez ki.

(#51025) Valken


Valken
tag

Azt hiszem, ma rekordot döntöttem a másfél órás kijelzőidővel (17% töltöttséget mutat, i9505 - 5.0.1) :)

Azt hiszem, a hétvégén veszek egy új aksit.

(#51026) Eclips21 válasza Valken (#51025) üzenetére


Eclips21
őstag

nem csak valami sz@r program progeti a procit?

[ Szerkesztve ]

(#51027) Notalab válasza #61600768 (#51020) üzenetére


Notalab
tag

De jó, egy csomó programnál kivettem pipát, mert azt hittem csak a saját program frissítésekre (G.Play) vonatkozik.
Na, ma is tanultam valamit...(méghozzá elég fontosat)
Köszönöm!

...

(#51028) Akhim92 válasza Notalab (#51019) üzenetére


Akhim92
csendes tag

Szia, ha nem válna be, akkor próbáld meg, hogy Gmail, beállítások, email fiók, címkék kezelése. Értesítések,szinkron bepipálva és a címkék kezelésén belül minden egyes címkére be lehet állítani, hogy minden üzenetnél értesítsen.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro+Xbox Series X

(#51029) Valken válasza Eclips21 (#51026) üzenetére


Valken
tag

Nos, nem tudom.

Ami biztos, hogy az 5.0.1 felrakása óta melegszik a telefon, persze nem tűzforró, inkább langyos.
Elméletileg a proci terhelése állhat a melegedés mögött, nem?

(#51030) bjergerking válasza Valken (#51029) üzenetére


bjergerking
tag

Esetleg kapcsold be vagy ki az energiatakarékos módban a cpu teljesítmény korlátozást, lehet emiatt van valami gebasz :F

[ Szerkesztve ]

(#51031) Valken válasza bjergerking (#51030) üzenetére


Valken
tag

Az energiatakarékos mód nem aktív, de ennek ellenére be van pipálva a CPU-teljesítmény.

Arra tippelek, hogy valami program beragadt és pörgeti a telefont, de mivel ugyanazokat használom 5.0.1 alatt is, amiket 4.4.2 alatt használtam, így nincs ötletem, hogy miért melegszik a telefon és miért merül ilyen gyorsan.

(#51032) bjergerking válasza Valken (#51031) üzenetére


bjergerking
tag

Factory reset volt már? Bár gondolom igen..nekem semmi bajom lollival és kicsit jobb kijelzőidőt is, hoz mint nálam a kk. Ezzel a rendszerrel nap végére vagyok pár százalékon 4-4 és fél óra kijelzőhasználattal, egész nap nyúzom kb. szóval lehet, hogy nálad valami hardveres gond lesz :F

(#51033) Valken válasza bjergerking (#51032) üzenetére


Valken
tag

Még 4.4.2-n csináltam egy FR-t, utána felraktam a Lollit (bár jópár failt dobott az odin, mert valami gond van a gépemmel, de egy másikon megcsináltam). Miután felkerült az 5.0.1, utána is nyomtam egy FR-t és tegnap kettőt + wipe cache partitiont is.

Semmit sem tiltottam le, semmit sem állítottam el, csak felraktam pár programot, amit használok.

Szinte biztos, hogy az aksi gyenge üzemideje összhangban van a melegedéssel, de 4.4.2 alatt ilyen gondom nem volt.

(#51034) Gyula84


Gyula84
veterán

Hello

fel akarom rakni az 5.0.1et a kiszivárgottat :D root-ot is akarok egyből tehát van pár kérdésem

tehát felrakom odinnal a 4fájlos romot, majd TWRP-t is odinnal utána egyből? inenn az utolsó?
és ha ez megvan akkor meg ezt telepítem UPDATE-SuperSU-v2.45.zip a TWRPvel?

köszi a helpet előre is :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#51035) madkiller válasza Gyula84 (#51034) üzenetére


madkiller
őstag

Igen :) ezutàn még érdemes feltenni a busyboxot. ( playről az első és install, utána törölhető az app)

Valken: az elején nekem is ilyen volt, de 3 töltés megoldja, várj egy párnapot, amíg beáll a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#51036) Valken válasza madkiller (#51035) üzenetére


Valken
tag

Hát, három töltésen már túl vagyok, de akkor várok még. :)

Az aksi egyébként másfél éves, tehát az sem lehetetlen, hogy lassan "elfárad".

Neked is melegedett a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#51037) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok.Gyarapitom az S4 táborát egy i9515-tel.Abban kellene egy kis segitség hogy hogyan tudom lejátszani a felvett videót lassitva. :)

[ Szerkesztve ]

(#51038) migabi24 válasza hematoma1 (#51037) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha lassítva veszed fel, de azt meg nem tudja

(#51039) chubby2o6 válasza matkesz20 (#51018) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Próbáld meg ezt:[link]
Ez nem CWM-t tesz fel, hanem TWRP-t, sztem '06-on is működik,( bár nekem '05 van, és csak azon próbáltam).

(#51040) hematoma1 válasza migabi24 (#51038) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Elvileg lehet vagy nem?

(#51041) chubby2o6 válasza Keem1 (#50990) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Biztos, hogy ott valami nincs rendben. Nekem KK-n 14 ó alatt 11 percet volt ébren az Android rendszer. Most vagyok 70 %-on, 1ó 17perc kijelzőidő mellett.

(#51042) chubby2o6 válasza #61600768 (#51016) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Biztos, hogy nem. Full gyári KK-m van (NG8), és a Phone Info szerint a Product Name a jfltexx, szal tutira nem egy CM-s csávó :)

Viszont, ha beírom a keresőbe, hogy jfltexx, csak CM-l kapcsolatos találatokat dob. Elég rejtélyes egy csávó lehet :D

[ Szerkesztve ]

(#51043) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Napi 1x, 2x befeketedik a gyári időjárás widgetem, ilyenkor ha törlöm, újra kirakom, vagy ha újraindítom a telefont, akkor újra működik... ezt mi okozhatja?

(#51044) Keem1 válasza chubby2o6 (#51041) üzenetére


Keem1
addikt

Jó, de akkor mi a szar lehet a telómmal?
Hogy lehet a telót safe mode-ban indítani? Próbáltam boot közben a menü gombot és a hangerő le gombot is nyomva tartani. De nem jött össze.

(#51045) zzola válasza vwpolopg (#51043) üzenetére


zzola
félisten

Visszább lehetett olvasni róla, állítólag szoftver hiba miatt van. Én lecseréltem az időjárás widgetet...

(#51046) vwpolopg válasza zzola (#51045) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én is lecserélném ha lenne olyan ami tetszene, de az S3 és az S5 gyári időjárás widgetén kívül nincs más ami tetszene... :D Akkor marad így, köszi :))

(#51047) Keem1 válasza vwpolopg (#51046) üzenetére


Keem1
addikt

Tudom, szubjektív, de az Időképnél nincs jobb ;)

(#51048) chubby2o6 válasza Keem1 (#51044) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Nem tudom, ezen a telón még soha nem próbáltam. CM romokon hosszan nyomva az újraindításra feldobta a lehetőséget a safe mode-ra.
Próbáld meg a power gombot boot közben, hátha...

Ezt találtam:[link]

Kipróbáltam, nálam működik.

[ Szerkesztve ]

(#51049) zzola válasza vwpolopg (#51046) üzenetére


zzola
félisten

Én a Fancy Widgets-et használom évek óta...

(#51050) Keem1 válasza chubby2o6 (#51048) üzenetére


Keem1
addikt

Működik :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.