Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) Richard válasza EnDaN (#4750) üzenetére


Richard
őstag

A gyári Samsung megfelel erre a célra!

(#4752) Jadro válasza EnDaN (#4750) üzenetére


Jadro
veterán

Gyári samu tartó. Nem olcsó, de nagyon jó darab. Szépen belefér tokkal is a telefon.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4753) EnDaN válasza Jadro (#4752) üzenetére


EnDaN
tag

Köszi mindkettőtöknek :)

A tartó része levehető a karról vagy fix? Ha lejön akkor a szokásos 4 helyen bepattanós a tartó? Van egy megfelelő méretű és elég stabil tartókarom, ha nem muszáj nem cserélném le. Ez túl rövidnek tűnik nekem.

(#4754) Robertoq válasza EnDaN (#4753) üzenetére


Robertoq
őstag

Fix. Képen nekem is rövidnek tűnt, de gyakorlatban elég hosszú :) És csak ajánlani tudom! Olyan fixen tapad mint eddig még egyik tartó se!

Na meg is van a 10millió

[ Szerkesztve ]

(#4755) toeki válasza HUTCHDB (#4700) üzenetére


toeki
senior tag

nyitott bootloader:
[s-off]
soha ne mondd, hogy soha :D

(#4756) EnDaN válasza Robertoq (#4754) üzenetére


EnDaN
tag

Meggyőztetek, hazafele veszek is egyet :) Köszi!

(#4757) nggabi válasza Richard (#4751) üzenetére


nggabi
nagyúr

állítólag ennek megy tönkre a tappancsa fél év után. én is ilyet akartam venni de lebeszéltek róla.

egyébként iponban 5200ft.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#4758) Robertoq válasza nggabi (#4757) üzenetére


Robertoq
őstag

Kb 1 éve használom, igaz nem napi szinten, de nekem még mindig tökéletes. Már akkor odatapad amikor csak hozzányomom a szélvédőhöz, tehát megáll addig amíg rá nem szorítom.

(#4759) Sanci789 válasza EnDaN (#4753) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Én ezt a tartót tudom ajánlani: Macally mGrip, iphone-al van reklámozva, de univerzális. Eddig egyszer használtam, de minőségi a cucc, jól tapad, az a kérdőjeles alak összevissza csavarható :D , és a tartó rész levehető

[ Szerkesztve ]

(#4760) HUN]Repa


HUN]Repa
aktív tag

Valaki tud olcsón, olyan hátlapot ami indukciós töltővel működik ? :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4761) ._.Dante._. válasza Bayzee5 (#4749) üzenetére


._.Dante._.
tag

No most már sokkal tisztábban látok!

:R :R :R

(#4762) Muffi


Muffi
aktív tag

"Láttátok már azt az új Samsung reklámot amiben becsajozik a srác? Ha szemfüles vagy, láthatod, hogy amikor a zenét osztja meg a srác a többi telóval, ott már van a telók között világos kék és barna is!"

Na én ezt a reklámot nem találom :D a régi link meg nem jó... kérek szépen vkit h linkelje be nekem! :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4763) bulikavagyok válasza Muffi (#4762) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

[link]

..bár ez egyébként sokkal inkább egy klip, mint reklám :)

[ Szerkesztve ]

(#4764) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Üdv!

Na, egy újabb S4 felhasználó jelen. :)
Rögtön kérek is némi segítséget: a dropbox szinkronizálás le van tiltva a telefonon, ezt hol lehet aktívvá tenni? A már meglévő dropbox fiókomat csatlakoztattam, de a fiókbeállításokon belül az említett letiltást írja, a szinkronizálás fül inaktív.
Tud valami segíteni?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#4765) Gizmo94 válasza bulikavagyok (#4763) üzenetére


Gizmo94
veterán

És eléggé idióta és szar is. :DDD

(#4766) bulikavagyok válasza Gizmo94 (#4765) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De van ettől sokkal rosszabb is! :W S Translator :)

(#4767) Bone123 válasza Gizmo94 (#4765) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Buzerák egy szám, de a csattanónál elmosolyodtam. Well played...

(#4768) Muffi válasza bulikavagyok (#4763) üzenetére


Muffi
aktív tag

Köszönöm szépen!:))

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4769) Gizmo94 válasza bulikavagyok (#4766) üzenetére


Gizmo94
veterán

Igaz.. ez is egy szégyen... :DDD

Bone123 Az.. siralmas.. :)

[ Szerkesztve ]

(#4770) makra79


makra79
csendes tag

Sziasztok azt kérdezném,hogy az üzeneteknél nemlehet ugy beálítani valahogy,hogy külön lássam a kimenő és a bejövő üziket?

(#4771) paulovitsd


paulovitsd
tag

Valahogy ki lehet kapcsolni hogy videonézés közben ha elfordulok, akkor ne álljon meg a videó?
Rettentően zavar ha többen nézzük a kijelzőt folyamatosan megáll

(#4772) makra79 válasza paulovitsd (#4771) üzenetére


makra79
csendes tag

Igen senzór beállítások.Ha van kézikönyved hozzá,abban levan írva.

(#4773) bulikavagyok válasza paulovitsd (#4771) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Két ujjal lehúzod a redőnyt, ott intelligens kép.zár kikapcs, vagy azon belül külön az intelligens szünet külön kikapcs.

(#4774) paulovitsd


paulovitsd
tag

:R :R

(#4775) HUTCHDB válasza toeki (#4755) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

kicsit varjunk meg ezzel...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4776) mumk1 válasza HUTCHDB (#4775) üzenetére


mumk1
addikt

Miután a korábbi modellekre készült Facepalm S-OFF is ennek a csapatnak a műve, ne legyenek kétségeid, hogy működni fog a Moonshine S-OFF is. Micsoda nevek! :DDD :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#4777) HUTCHDB válasza mumk1 (#4776) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

es one x-re, akkor csak a qual "hianya" a magyarazat?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4778) mumk1 válasza HUTCHDB (#4777) üzenetére


mumk1
addikt

Így van. A 2 magos Snapdragonos HOX-ra és a HOS-ra is van S-OFF.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#4779) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Mióta HTC topik? :U

(#4780) HUTCHDB válasza mumk1 (#4778) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

na, akkor ez jo hir....ugy legyen! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4781) HUTCHDB válasza Gizmo94 (#4779) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igazad van, de azert szerintem ide is tartozhat, raadasul off-ban, hogy a konkurencia is mokolhato....lesz.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4782) szaboba2


szaboba2
tag

Sziasztok! Még egy próbát teszek hátha :-)

Szóval tudja valaki, hogy ez a Knox vagy micsoda hol található a telefonban? :-)

(#4783) rjg


rjg
őstag

Sziasztok! Én sem fértem a bőrömbe és megrendeltem egy S4-et a T-től. Ma vettem a kezembe, kicsit próbálgattam, de csak otthon vettem észre, hogy a pereme alul sérült. Le természetesen nem esett, kb egy órán keresztül volt a farzsebemben, (Az S2-t és S3-at ugyanígy hordtam az elmúlt két évben és mindkettő karcolásmentes) amíg TPU tokot kerestem - persze nem kaptam - a Speedshopban és a MediaMarktban. A tiéteken van hasonló sérülés, ez szériahiba, vagy csak én fogtam ki egy hibás darabot. Ha ez utóbbi, akkor holnap viszem vissza cserélni...

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#4784) bulikavagyok válasza rjg (#4783) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nagyon durva.. Bontatlan dobozban kaptad?
Szériahiba? Ezt Te sem gondoltad komolyan..:) Az enyém természetesen nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#4785) spawn21 válasza rjg (#4783) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem ennél a típusnál nem igen van külső hiba. Szoftveres annál inkább. ;]

Feltettem a snapdragon battery francot. Esküszöm , hogy megbolodult a billentyűzet. Nem azt tette amit nyomtam. Leszedtem és voala. Megint olyan mint régen.

iPhone 13p

(#4786) HUTCHDB válasza rjg (#4783) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

csereltesd!
en nem nyugodnek bele, hogy igy kell kineznie egy tobb szazezres telefonnak!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4787) RECSKA válasza HUTCHDB (#4786) üzenetére


RECSKA
veterán

valószínűleg valami jó kis teszter visszaküldte már a srác előtt ...

És látod, a kereskedő gond nélkül eladja másnak... De jár a 8 nap, hajrá, hajrá... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4788) mondomén válasza RECSKA (#4787) üzenetére


mondomén
őstag

Vagy gyari hibas es ha nem lenne a 8 nap, most kardozhatna az igazaert.

(#4789) spawn21 válasza RECSKA (#4787) üzenetére


spawn21
veterán

Ugyan már. Te mit csinálnál ha kifognal egy ilyen darabot?
Mindjárt mi vagyunk a hibásak mert visszakuldjuk a hibás példányt. Ezt nem gondoltad komolyan.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#4790) HUTCHDB válasza RECSKA (#4787) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

te ezt a marhasagot honnan veszed?
nehogy mar en vagy mas elegedetlen vasarlo legyek a hibas azert.....
te ezt most komolyan gondolod? :W

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4791) rjg válasza bulikavagyok (#4784) üzenetére


rjg
őstag

Persze, bontatlan volt, kettőt rendeltünk a cégbe, remélem a másik nem lesz ugyanilyen. Köszi a választ srácok, akkor holnap egy T-Pontba is be kell nézzek. :(((

A szériahiba azért merült fel bennem, mert az S3-nál is többeknél volt egy minimális hézag az üveg és a ház között. Ez viszont érezhető, ha végigsimítom az ujjammal, mintha a "fémet" hibásan csiszolták volna. Élőben nem vészes és egy keménytokban fel sem tűnne, de egy ekkora értékű készüléknél ne már.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#4792) RECSKA válasza spawn21 (#4789) üzenetére


RECSKA
veterán

Gyerekek, keveritek a szezont...

Ha hibas a termek, termeszetes a keszulek azonnali visszavitele. A dolog ott robbant ki, hogy nagyon sok kedves ember kolcsonzonek nezi a kereskedoket, es a 8 nap szabalya moge bujva szepen vegignyomkodja a fel mobilpiacot.

A hibas telefon csereje teljesen egyertelmu, s a problemat azonnal jelezve cseredarab kiadasa indokolt.

De amikor valaki a 8. Napon visszakuldi, hogy megsem fer el a kezemben, nem jo a fogasa, szar anyagbol van, tul draga, stb... es elall az uzlettol, tudjatok mi lesz a sorsa a visszavitt telefonnak?

Becsomagoljak, es eladjak valami luzernek... a kereskedo gusztustalan allatfaj, es hidd el, 20 forintert barmire kepes. Nem hogy majd 20%al olcsobban adja, mert bontott, egy 200ropis telefont. Azt... :)

hangsulyozom megegyszer, mert vannak nehezebb felfogasuak is errefele, hogy nem a hibas keszuleke visszavitele a gond, hanem a sok kis teszter...

Amugy lampafenynel nektek us nagyon zajos a keszitett kep? Mert fotoztunk egy alaplapot ma lampafenyfel, esolyan zajos, hogy ihajj... ezzel is csinalhatnanak mar valamit, mert oke, hogy kint lehet vele fotozni, de bent?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4793) belashx válasza szaboba2 (#4782) üzenetére


belashx
senior tag

System/App mappában van a KNOXAgent.apk

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#4794) bulikavagyok válasza rjg (#4791) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bontatlan?? Nem hittem volna, hogy ilyen létezik...de akkor ez sima csere! :)
"Élőben nem vészes és egy keménytokban fel sem tűnne, de egy ekkora értékű készüléknél ne már." -képen azért elég durva...

[ Szerkesztve ]

(#4795) joey04 válasza RECSKA (#4787) üzenetére


joey04
titán

ha ennyire benne vagy, akkor tudnod kéne, hogy ilyen állapotban nem kötelesek visszavenni. az meg főleg törvénytelen, ha a kereskedő ismét eladja. úgy fölnyomnám az ilyen céget, ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#4796) dome93 válasza RECSKA (#4792) üzenetére


dome93
csendes tag

igen, nekem is zajos a kép, éppen ma figyeltem fel rá én is

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20+

(#4797) HUTCHDB válasza RECSKA (#4792) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

latom csak ram utalgatsz, es etikatlannak erzed azt, amit csinalok, vagyis amit eletemben eloszor tettem.
nem vagyok fiatal, eleg sok termeket vettem mar eletemben, soha nem eltem ezzel a lehetoseggel.
mint ahogy irtam mar tegnap is, sok sok penzt adtam mar egyebek mellett a t-mobile-nak, a htc-nek es a samsungnak is.
evente csereltem a felso kategorias tv-t, (samsung, philips) es max 4-5 havonta csucsmobilt.
mindig mindent kifizettem, mint a katonatiszt.
miert erzed azt, hogy ha mar kaptam egy hibas htc-t, es nem azonos modellre cserelem, hanem a konkurencia modellere, az mar pofatlan, elfogadhatatlan?
es megmobdom oszinten egy csepp lelkiismeretfurdalasom nincs, es szerintem ezek utan, hogy ezeket leirom, meg plane nem, ha megis a htc mellett dontve az s4-et is visszakuldom.
hagy valasszam mar azt, ilyen arkategoriaban, amit nyugodt szivvel hasznalhatok honapokig, vagy esetleg evekig...
ha megtenned leallhatnal errol a temarol, mert en nem csak a jogaimat ismerem, hanem eddig az osszes kotelessegemet teljesitettem az emlitett markak, szolgaltatok fele!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4798) leslien válasza dome93 (#4796) üzenetére


leslien
nagyúr

Ez most komoly most probálkozom váltani :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4799) dome93 válasza leslien (#4798) üzenetére


dome93
csendes tag

annyira nem vészes, én sIII ról váltottam de szerintem annak a képei tisztábbak voltak. lehet hogy majd valamilyen frissítéssel orvosolják majd a problémát

Samsung Galaxy S20+

(#4800) rolcsibácsi válasza Vagany (#4742) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Kösz a tippet, találtam hozzá holo témát
es ez nem tartja bekapcsolva a kijelzot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.