Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) rolcsibácsi válasza zack (#6999) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

egyatalan nem csinalok belole nagy ugyet, de igenis gond amire megoldast keresek, ha nem talalok akkor sem adom el:)
amugy semmi baj a rommal

rjg, koszi, kiprobaltam atmountolni az ext sd-re habar nem volt egyszeru de sikerult, csak epp a fajlkezelo meghal mikor mountolva van egy mappa, amikor kivalasztanam a kulso tarolot:( ugyh ez nem az igazi

[ Szerkesztve ]

(#7002) charlie1975 válasza zack (#7000) üzenetére


charlie1975
aktív tag

Kösz iez szuper :)

olyan kérdésem lenne még hogy a MEA ban ugye benne van alapból hogy át lehet helyezni a progikat a külső sd re.pl egy játéknál csak magát a játék fájljait rakja át a sok száz megát amit letölta játék azt nem azt hogy lehet megoldani hogy az a külső sd legyen meg pl navigációnál pl a térképek?

HDR videó módot megtalálta már valaki ?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#7003) rjg válasza rolcsibácsi (#7001) üzenetére


rjg
őstag

:F Pedig itt is azt írják, hogy működik.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#7004) rolcsibácsi válasza rjg (#7003) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

az a kemeny egy komment?:) amugy irtam enis hogy nekem is atrakta csak akkor nem ment a fajlkezelo

(#7005) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

füles pattogásra lett vmi megoldás? Kezdem unni....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7006) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Én meg a gyári időjárás widgetet. Napok óta nem frissít. :(((

(#7007) Dare2Live válasza Dare2Live (#7005) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

aha I9505XXUBMEA elvileg megoldja.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7008) rjg válasza rolcsibácsi (#7004) üzenetére


rjg
őstag

Plusz a Play-es hozzászóló S4-el :DDD

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#7009) Sz.Miki válasza Dare2Live (#7005) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Szia!

Igen az új mea rom ezt is javította, nekem teljesen megszűnt a pattogás, tesztre Mike Oldfield FLAC-t használtam egy Sony MDR-XB40EX fülessel. ME2 rommal magasabb tartományoknál nagyobb hangerőnél és nagyobb amplitúdójú számoknál is pattogott.

Most ez teljesen megszűnt, a hangerő is tökéletes, és csak élvezni kell a zenét :)

(#7010) Gizmo94 válasza MunezXBK (#7006) üzenetére


Gizmo94
veterán

Úgyis ronda. Tegyél fel egy BW-t vagy Fancy Widgets-t. Ezek frissülnek......

(#7011) zack válasza Gizmo94 (#7010) üzenetére


zack
nagyúr

Vagy ott a HD Widgets is. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7012) spawn21 válasza zack (#6999) üzenetére


spawn21
veterán

látom rossz kedved van ma. :U

iPhone 13p

(#7013) Gizmo94 válasza zack (#7011) üzenetére


Gizmo94
veterán

Igen, az sem rossz. Csak ki kell venni a hajót, mert az gagyi.. :D

(#7014) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

nezem a wwdc-t de jo szar lett az uj ios, csak a kinezet valtozott de az is rossz iranyba..

(#7015) zack válasza spawn21 (#7012) üzenetére


zack
nagyúr

Miből gondolod? :B Egyébként nincs. ;)
Viták mindig is lesznek. Itt is, máshol is. Így van ez jól. A lényeg az, ki vitázik kivel. ;)

(#7014) rolcsibácsi

Nézem én is. Kaki lett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7017) MunezXBK válasza Gizmo94 (#7010) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Vagy fizessek be a kasszába? :D

(#7018) Dare2Live válasza Sz.Miki (#7009) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

azon filozok mit tegyek... eleddig minden készüléket romoltam, de most nincs rá ingerenciám, főleg amíg tart a garancia. Samsung szervizbe beviszem oszt csinálják meg.

Tényleg a +2hó garit ami note2...nál is volt netes regisztráció esetén, hol is lehet érvényesíteni vkit tudja?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7019) Petee87 válasza MunezXBK (#7006) üzenetére


Petee87
tag

Az elején nekem is fura volt, de rájöttem, csak akkor frissít, ha be van kapcsolva a GPS is.

(#7020) MunezXBK válasza Petee87 (#7019) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Még egy X-akta. :D

Közel 1 hétig miért frissített GPS nélkül?

(#7021) zack válasza Dare2Live (#7018) üzenetére


zack
nagyúr

Samsung regisztráció

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7022) Petee87 válasza MunezXBK (#7020) üzenetére


Petee87
tag

Nekem tutira egyszer sem frissített GPS nélkül, bár már kezdettől fogva ME2-t használok, lehet az is befolyásolja.

(#7023) torrente777_ válasza Gizmo94 (#7010) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Küldtem PÜ.

Rommer.

(#7024) #93966848


#93966848
törölt tag

Sokszor nem találja a fényképező a fókuszt..

(#7025) #93966848 válasza Gizmo94 (#7010) üzenetére


#93966848
törölt tag

Nagyon jó ez a Fancy Widget :C

(#7026) #93966848 válasza #93966848 (#7025) üzenetére


#93966848
törölt tag

Sajnos nem ébreszt kikapcsolva..

(#7027) spawn21 válasza #93966848 (#7026) üzenetére


spawn21
veterán

ez android :U

iPhone 13p

(#7028) MunezXBK válasza #93966848 (#7026) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

PC sem. :U

(#7029) Gizmo94 válasza spawn21 (#7027) üzenetére


Gizmo94
veterán

:D
Igazat.. :D

Jimanszky Mutatós és sok benne a lehetőség nagyon. Sajnos Sense féle animált lapozós nincs, de amúgy tuti. Beautiful Widgets is u.e, vagy még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#7030) spawn21 válasza Gizmo94 (#7029) üzenetére


spawn21
veterán

már megint mit mondtam? ;]

iPhone 13p

(#7031) Sz.Miki válasza Dare2Live (#7018) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Attól még hogy feltettem a legfrissebb német romot nem ugrott a garancia.. nekem is van rá bőven a hivatalos 2 év + 1hónapból.

Főzött romokat nem használok.

Egyébként a samsung szervizről csak annyit, hogy a hivatalos samsung mintaboltban és egyben szervizben mikor a lilás utánhúzásról meg a pattogásról beszéltem csak néztek rám bután, hogy ez biztosan csak egy egyedi hiba lehet, hagyjam ott a telefont, hogy bevizsgálják..... persze, még mit nem... mikor odahívtam a samsung certifikált ultraképzett szakértőt az egyik kiállított példányhoz és elkezdtem neki mutogatni a hibákat akkor csak hümmögött, mondom neki akkor vigye ezt a kiállított darabot bevizsgálgatni, és legalább frissítse le az általa legfrissebb verziójúnak titulált I9505XXUAMDM romot a már megjelent ME2-re.
De regéltem neki az új német romról is, ő persze ilyesmiről nem hallott.....

Szóval csak ennyit a hozzáértő szervizről. Biztos vannak olyan technikusok is akik értenek hozzá és érdekli is őket a telefon de eddig még nem sikerült kifognom egyet sem.

[ Szerkesztve ]

(#7032) kali válasza Sz.Miki (#7031) üzenetére


kali
legenda

mintabolt ≠ szerviz, jellemzően csak átvételi pont, de még a sima szerviz sem olyan, mint a központi szerviz, és bizony például az oktogon mellett lévő szervizben sem csináltak meg egy ram cserét, hanem küldték tovább a központi szervizbe a telefont.
nézz rá a hivatalos listára, nem sok komoly szerviz van, egy átvételi ponton meg nem néznek semmit, nem is annyira értenek hozzá, leírják a hibát, zacskózzák a telefont, és mehet a megfelelő helyre...

(#7033) Gizmo94 válasza Sz.Miki (#7031) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem a romcserétől ugrik a garancia, hanem a módosított kerneltől, vagy gyári romon is a roottól.. És csak addig, míg vissza nem állítod. :U

Mitől is hallott volna magyar márkaképviseleten egy német romról szerinted és minek? Akik értenek hozzá (egyébként értenek) azokkal pedig te személyesen nem találkozol.

(#7034) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ezt én értem és alá is írom, nem is baj, hogy így működik.
De a stílus a lenézés, meg, hogy hülyének néznek, ez az ami felhúzza az embert :)

Hozzáteszem eddig ezt csak 3 helyen tapasztaltam, volt ahol pozitív volt a visszajelzés, de sajnos ez a ritkább.

[ Szerkesztve ]

(#7035) kali válasza Sz.Miki (#7034) üzenetére


kali
legenda

amennyiben lenézően áll hozzá, úgy néhány mondattal beégeted, és gondolkozzon el a dolgon, hogy mit is keres ott...

(#7036) #93966848


#93966848
törölt tag

Értem.Esetleg nincs kimentve a letiltható alkalmazások gyűjtményben?Anno Xperia S-hez volt ilyen lista (com.-osak is)

(#7037) Sz.Miki válasza kali (#7035) üzenetére


Sz.Miki
őstag

ez meg is történt, amikor arra kért hagyjam ott a telómat, hogy bevizsgálják, majd mikor a demo készüléken mutattam neki a hibákat csak pislogott :)

De mind 1 nem akarok ebből feszkót.

Csak jó lenne néha olyan emberekkel beszélni akik igazán szeretik ezt a készüléket és azon dolgoznak, hogy jobbá tegyék és segítsenek.

Lényegében ezért szeretem a fórumot, mert millio pozitív és negatív tapasztalatot lehet megtanulni és megosztani.

[ Szerkesztve ]

(#7038) kali válasza Sz.Miki (#7037) üzenetére


kali
legenda

mint előttem is írták, az igazi hozzáértőkkel nem találkozik az ember, csak a kirakati emberkékkel.
hívj ki egy szervizest házhoz, néha alig lehet követni a kezét, amikor teljesen szétkap, majd összerak egy telefont - bár s4 esetén erre még várni kell picit.
igazi szervizek itt, ahol gyorsak és ügyesek, ráadásul bármit megcsinálnak, amit csak lehetséges; link

[ Szerkesztve ]

(#7039) Sz.Miki válasza kali (#7038) üzenetére


Sz.Miki
őstag

remélem erre sosem kerül sor :)

köszönöm :K

[ Szerkesztve ]

(#7040) Gargabacsii


Gargabacsii
csendes tag

Hi. Nekem nem a gyári rom van fent hanem vmi nordic. Hogyan tudom viszaállítani teljesen gyári állapotba? Tmobilos a teló

(#7041) S e t h válasza #93966848 (#7025) üzenetére


S e t h
nagyúr

Valóban nagyon tetszetős a felülete, viszont csak azoknak érdemes használni, akik hivatalos mérőállomás közelében laknak, ellenberger durva eltéréseket produkál a jelenidejű időjáráshoz képest.Múlt héten nekem 5 fok eltérés volta legnagyobb, plusz órákon keresztül vihar jelzés napsütésben.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7042) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Kene a watch on apk. Tud vki egy linket?

(#7043) zack válasza rolcsibácsi (#7042) üzenetére


zack
nagyúr

WatchON apk

Az első mért üzemidőm:

Aksi 2%
22ó7p készenlét 3ó8p kijelző

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7044) ThorsHUN válasza joe357 (#6985) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Thx! :)

Akkor ez a beeges nincs kicsit tullihegve?

(#7045) joe357 válasza ThorsHUN (#7044) üzenetére


joe357
tag

De. pl linkelt itt valaki egy fekete háttér mellett kék csík jobb oldalt. Mivel itt ledek világítanak és feketénél egyszerűen nem kapnak vezérlést így a kék csík csak akkor világíthat ha a kijelző vezérlő meghajtja ezen pixeleket, ergó nem a kijelző égett be hanem max a vezérlő makkant meg. Ilyen ilusztrált tényleges beégést csal az lcd tud, mert ugye ott a fekete jelenti a teljes vezérlést és a fehér a kikapcsolt pixeleket.

(#7046) csubííí válasza joe357 (#7045) üzenetére


csubííí
senior tag

Bocs de az állításaid nem fedik a valóságot. Vagy netán a hivatalos források adnak téves rossz információkat?
Az amoled kijelző sajna tényleg betud "égni". De nem csak az amoled,hanem a hagyományos CRT monitor és a plazma kijelző is. Ha ezen kijelzőkön sokáig ugyanaz,ugyanazon a helyen mozdulatlanul látható,az sajnos "beég". Az amoled-nél nem ledek világítanak,hanem szerves fénykibocsájtó diódák,és ez a kettő nem ugyanaz.
Az LCD kijelzők viszont ezen "betegségben" nem szenvednek azok nem tudnak "beégni",ezért is nagyon alkalmasak számítógép monitornak is,(mert hát ott sokszor vannak mozdulatlan részek a kijelzőn). A színkeverésekkel sem értek egyet. Az LCD-nél nem a fekete szín jelenti a teljes vezérlést hanem pont,hogy a fehér. A fekete megjelenítésénél egy pixel sem világít csak a kijelző "háttér világítása". A fénnyel való színkeverés nem ugyanaz mint a nem fénnyel való. Az LCD-nél a fehér szín megjelenítése az RGB színek együttes világításakor keletkezik.

(#7047) Vertigo válasza csubííí (#7046) üzenetére


Vertigo
aktív tag

LCD is be tud, csak sokkal kevesbbe hajlamos...

(#7048) belashx válasza csubííí (#7046) üzenetére


belashx
senior tag

Csak egy apró észrevétel:
"Az amoled-nél nem ledek világítanak,hanem szerves fénykibocsájtó diódák..."

AMOLED : Active-Matrix Organic Light-Emitting Diode

Ez szerintem épp az. ;]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7049) Gizmo94 válasza belashx (#7048) üzenetére


Gizmo94
veterán

Igen. Éppen az, amit csubii írt.. Nem hagyományos led, hanem szerves fényemittáló dióda, azaz organikus led. Amint bemásoltad, " Organic Light-Emitting Diode"

joe357 Hülyeségeket nem kéne terjeszteni.. A normál lcd sokkal nehezebben ég be, mint egy Samoled. Ami viszont be tud, különösen a folyamatos fehér és kék megvilágításra érzékeny, állandó, nagy fényerőn. Normál használat mellett nem ég be könnyen, de nagyon csúnyán be tud... Viszont nagyon egyszerű ezt ellenőrizned. Csak elmégy néhány mintaboltba és megnézed az egy éve kirakott S3-akat egy teszttel. Remekül fog látszódni..

[ Szerkesztve ]

(#7050) Pinochet


Pinochet
tag


Sziasztok! Akit esetleg érdekel S4-hez bumper tok, akkor szóljon, jelenleg fekete, fehér, illetve fekete+ átlátszó, és fehér+átlátszó van. 1300 Ft (+ posta). nekem nagyon bejött, hasonlóan az almáshoz ez is körben van csak a telefonon, védi elöl hátul, mert nem ér le!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.