Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) mate198712


mate198712
tag

Hello!

Most jött meg az "eredeti" :U samsung 16 gb micros sd kártyám , class10-es . Elméletileg milyen gyorsasággal történhet rá másolás ? Olvastam olyat hogy 46 MB/sec, de nekem 10-12 MB/secel másol.

Akinek van class10-es kártyája légyszíves nézze már meg.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#4202) patakidr válasza buci30 (#4187) üzenetére


patakidr
aktív tag

Vigyázz!
amit TE linkeltél, az csak egy 3 fontos szilikon tok.
Amit én linkeltem, az meg egy 30 dolláros cucc, én kemény a hátlapja. (De levehető.)

(#4203) szaboba2 válasza ._.Dante._. (#4198) üzenetére


szaboba2
tag

Nagyon-nagyon köszönöm :) :R

(#4204) szaboba2 válasza robi baggio (#4197) üzenetére


szaboba2
tag

örülök, hogy tetszik :)

(#4205) tesopapa válasza buci30 (#4187) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Az általad linkelt tok nem SGP Slim Armor szerintem. Én is néztem az ebay-en.
Itt van amit kerestél.

És ez a Neo Hybrid is elég jó darab.

(#4206) bulikavagyok válasza robi baggio (#4192) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Verziószám maradt a régi?? Én mondjuk nem bírtam megvárni a frissítést, pár napja már ME2-őn vagyok...
Lag szempontjából van javulás?
Hoppá! Most nézem, hogy Sammobile-re is kikerült az ME2-es vodás rom! :DD

[ Szerkesztve ]

(#4207) ._.Dante._. válasza Poplacsek (#4200) üzenetére


._.Dante._.
tag

Én nem találkoztam vele eddig, de valószínű, hogy van, vagy lesz hozzá.

szabobá2: Nagyon szívesen! :))

(#4208) Poplacsek válasza ._.Dante._. (#4207) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Na ilyenre gondoltam... Csak valami beszerezhetőbbre...

(#4209) AMD X2 válasza Poplacsek (#4208) üzenetére


AMD X2
senior tag

ITT??!

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#4210) robi baggio válasza bulikavagyok (#4206) üzenetére


robi baggio
tag

igen, változott a verziószám! :)
Nem tudom,nekem eddig sem laggolt, vagy nem figyelem.
Nekem csak ez a piros kijelzős gondom volt vele.

http://www.personenschutz-robert.at

(#4211) szaboba2


szaboba2
tag

Egész érdekeset tapasztaltam az imént a Watch On szolgáltatásban:

Van egy "Régebbi" Sony tv a házban, amit nem tudott kezelni a program... időközben ugye érkezett egy frissítés, de még azzal sem ment a dolog... most viszont beküldtem a Típusát a Watch On-on keresztül, aztán kiléptem a progiból és valahogy eltűnt minden addigi beállításom (nem volt nagy kár mert kb 3 készülék volt benne), és újra be kellett állítani a régiót, meg kiválasztani, hogy TV... és ha már ott volt a kezemben megpróbáltam újra és láss csodát beizzította a TV-t. Érdekes :)

(#4212) Tetrion


Tetrion
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy független S4-et. SIM kártyát kellett cseréltetnem, mivel eddig normál SIM-et használtam.
Amint beraktam a kártyát, az alkalmazások között megjelent egy Vodafone ikon (egy sim kártya és fogaskerék a képe). Ha nincs benne a kártya, akkor nem látszik az ez ikon. Telepített alkalmazások között nincs és eltávolítani sem lehet (csak láthatatlanná tenni). Létezik, hogy a SIM kártyán van valami előre telepített alkalmazás?

Egyébként nálam nincs semmi komoly akadás probléma, főleg nem lefagyás.
Bekapcsolás után csináltam egy gyári visszaállítást, majd jött egy frissítés, újabb gyári visszaállítás és működik gyönyörűen.

"A little knowledge is a dangerous thing. So is a lot." — A. Einstein

(#4213) bulikavagyok válasza robi baggio (#4210) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem nagyon laggolt az első vodás rommal. Ki is cseréltettem a telefont 72órás gariba, és a másodiknál is ugyanaz volt a helyzet. Az ME2 azért sokat javított rajta...Úgy tűnik más az ingerküszöbünk! :)
Most már csak az a kérdés, hogy a Nordic ME2-őt érdemes-e lecserélni a vodásra?

(#4214) ._.Dante._. válasza Poplacsek (#4208) üzenetére


._.Dante._.
tag

Értettem, hogy mire gondolsz.

Ez valami műanyag, ha jól látom, ráadásul az alját és a tetejét nem is nagyon védi, ellenben nagyon szép áttetsző az anyaga.

(#4215) LuXAA


LuXAA
csendes tag

Esetleges tanacs a lagmentesitesre:
Lagolt a telefonom nekem is. Egyszer csak gondoltam es leszedtem nehany gyari alkalmazast Titanium backuppal. Nem is emlekszem pontosak melyek voltak, mert mar nem latszik :-)
Optikai olvaso, Google music, Samsung Hub, Samsung Link, Chaton, Fenykep album, Trip advisor, Email...
Most meg van taltosodva :-)
Igaz kozben fent van egy Seeder nevezetu program is, amit xda-rol szedtem le

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#4216) bulikavagyok válasza LuXAA (#4215) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez jó ötlet, csak az a baj, hogy nincs root-olva a telóm. Egyébként a számlálót lehet már nullázni?

(#4217) buci30 válasza tesopapa (#4205) üzenetére


buci30
addikt

Köszi! Még jó ,hogy nem rendeltem még meg akkor.
Mi azaz SGP?

Ez a SGP Neo Hybrid is jó nem is tudok dönteni de talán az első az jobban védi az elejét is!
Vastagságra meg ahogy látom ugyan az.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4218) buci30


buci30
addikt

Megtaláltam mi azt a SGP:

"Az SGP egy amerikai cég, amely a masszív tokjaival és bumpereivel tűnik ki a többi közül. Ezek a darabok nem utángyártottak, hanem teljesen egyedi és minőségi iPhone kiegészítők.
Elsőre furcsa érzés volt megfogni a kezemben az iPhone-t rajta ezzel a kemény bumperrel, mivel eddig az Ultra-Case UltraSlim vékonyka, műanyag bumperje volt a telefonomon.

A bumper két részből áll: egy szilikon keretből, a védelem érdekében, illetve egy szürke bumperből, ami a design érdekeit szolgálja. Az mindenképpen pozitívum a bumperrel kapcsolatban, hogy a power- és a hangerőgomboknál nem csak egyszerűen egy kivágás található meg, hanem egy, az alul elhelyezkedő műanyag kereten megtalálható kiemelkedés szolgálja a kényelmes használatot.
A szilikon kilóg egy kicsit a bumper alól, ami nem gyártási hiba, hanem a telefon elő- és hátlapjának nyújt védelmet leejtés esetén, illetve védi azt a csúszástól. A fülhallgató- és a kábel-csatlakozónál kihagyott hely egyáltalán nem blokkolja a használatot, tőkéletes helyen van mindkettő. A bumper felrakása után nem kell illesztgetni, minden a helyén van az első pillanattól kezdve.
A bumper bal-alsó sarkában egy ‘SGP Case – Neo Hybrid’ felirat található, amely a minőségi tokok egyik védjegye. A csomagban továbbá megtalálható egy Steinheil első illetve hátsó fólia, a teljes védelem érdekében, ami szintén egy plusz pont."

Akkor már csak az lenne ,hogy melyik vastagítja jobban a telefont mondjuk.
S a hátulja mennyivel emeli meg mondjuk a hangszórónál ,hogy jobban lehessen hallani mert gyárilag simán szerintem nagyon ráfekszik és halk nekem ha csak simán leteszem.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4219) KoNZoLik@ válasza buci30 (#4218) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem ilyen van, és nagyon elégedett vagyok vele:)
Abszolút nem vastagítja a telefont, és nagyon profin illeszkedik mindenhol, még nem volt ennyire igényes és jó tokom , mondjuk az ára sem kevés de Megéri!
Arra azért figyelj, hogy eredeti legyen, mert vannak replika kínai vackok 10-12$-ért, az eredetit nem kapod meg ennyiért, átszámítva szállítással közel 10000ft!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4220) LuXAA válasza KoNZoLik@ (#4219) üzenetére


LuXAA
csendes tag

En most rendeltem Ebayrol replikat. Eloben sok kulonbseg van az eredeti es a kinai kozott? Fogasra, tartossagra, anyagminosegre?

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#4221) baladam86 válasza torrente777_ (#4199) üzenetére


baladam86
aktív tag

Ez így elsőre szimpatikusnak tűnik, te feltetted? Vagy van olyan, aki használja? Látom szerepel GokhanMoral neve, ez remélem egy apró jel arra, hogy lesz 9505-re Siyah kernel :)
.tar változat nincs belőle, ugyi?

[ Szerkesztve ]

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4222) robi baggio válasza LuXAA (#4215) üzenetére


robi baggio
tag

A titanium backup rootos progi?

http://www.personenschutz-robert.at

(#4223) charlie1975


charlie1975
aktív tag

cwm et tudnátok linkelni?ezt adam kernelt próbálta valaki?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#4224) buci30 válasza KoNZoLik@ (#4219) üzenetére


buci30
addikt

Itt most kettő féle van melyik van neked?

10 nem sok egy tokért szerintem az s view is 10-12.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4225) bulikavagyok válasza robi baggio (#4222) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is most kerestem rá, kell hozzá a root sajnos.

(#4226) KoNZoLik@ válasza buci30 (#4224) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem ez van!
Szerintem se sok a 10 ropi és az S Wiewnél 100X jobb mindenben :K

LuXAA-Amúgy nagyon sok különbség van az eredeti VS replica között, úgy anyagminőségben mint tartósság és illeszkedés terén is :U

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4227) robi baggio válasza bulikavagyok (#4225) üzenetére


robi baggio
tag

Akkor az kimarad Nekem :)
Nem vagyok egy root bajnok :P

http://www.personenschutz-robert.at

(#4228) mate198712 válasza KoNZoLik@ (#4226) üzenetére


mate198712
tag

miből lehet tudni ha replica ? hírdetésben nem írják oda, vagy igen ?

[link]

pl itt van ez, eredeti vagy nem ?

[ Szerkesztve ]

(#4229) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Az a baj még ezekkel a kínai replika tokokkal , hogy az ebayen amik fent vannak képek azok az eredetiekről vannak, és amint megkapod akkor van a pofára esés, sajnos a tapasztalat beszél belőlem:(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4230) mate198712 válasza KoNZoLik@ (#4229) üzenetére


mate198712
tag

Én rendeltem ma egyet ettől az embertől, hát majd kiderül :))
De ha ennyiért tényleg az eredetit kapom :) akkor rendelek még párat eladásra is :D

[ Szerkesztve ]

(#4231) KoNZoLik@ válasza mate198712 (#4228) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amit fentebb linkeltem ha onnan rendelsz akkor 100% eredetit kapsz!
Az ebay az más tészta, rengeteg fals cuccokat árulnak!
Nem akarlak elkeseríteni de nem lesz eredeti amit rendeltél!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4232) mate198712 válasza KoNZoLik@ (#4231) üzenetére


mate198712
tag

Azt sejtettem, ha a spigen.com-ról rendelek nem hamisítványt küldenek :) , de az mire hazakerül 3 szor többe kerül.
Egy próbát megér, ha hamisítvány eladom ugyan ennyiért akkor valakinek :) .

[ Szerkesztve ]

(#4233) szaboba2 válasza mate198712 (#4232) üzenetére


szaboba2
tag

Küldtem PÜ-t :)

(#4234) KoNZoLik@ válasza mate198712 (#4232) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen, pontosan 10000ft de óriási a különbség is!
Az eredeti közelében sincs a replika sajnos, munkatársam is rendelt az ebayről ilyet és ki is dobta, viccen kívül!
Lötyögött benne a telefon, és az anyaga pedig kritikán aluli volt:(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4235) mycso válasza szaboba2 (#4196) üzenetére


mycso
veterán

Szerintem jó kép lett.

Egyébként jól gondoltad, szoftveresen is sokat tudnak javítani a fénykèpezés minőségén. Nyilvàn elég hamar elérhető a mini optika határa (első sorban a fény hiànya és a rengeteg részlet ami betesz neki), de azért a szoftveren is rengeteg múlik.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4236) torrente777_ válasza baladam86 (#4221) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Felraktam és 0 lag akkura leszek kíváncsi de arról majd holnap tudok írni ha teszteltem.

Rommer.

(#4237) mate198712 válasza KoNZoLik@ (#4234) üzenetére


mate198712
tag

Ha valami sz.rt kapok, egyből rendelem meg én is spigen.com-ról, mert nagyon tetszik am ez a tok.
Bár mire megérkezik :D lesz sztem vagy 2 hét.

[ Szerkesztve ]

(#4238) torrente777_ válasza charlie1975 (#4223) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Cwm:[link]
Cwm felrakáshoz egy egyszerű program:[link]

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#4239) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

zenénél kattogásokkal találkozott már vki? Főleg klasszikusabb OSTknél jön elő, magas hangerőn.

Shure SE215öt használok, tuti nem a fülessel van baj.

Amúgy elég szépen szól a telefon, de ez a kattogás nagyon idegesítő. Baromira remélem, hogy SWs probléma.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4240) LuXAA válasza robi baggio (#4222) üzenetére


LuXAA
csendes tag

Igen, kell a Titaniumhoz root, anelkul nem tudsz szinte semmit sem csinalni. Foleg nem rendszeralkalmazasokat fagyasztani, torolni.

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#4241) Dare2Live válasza Dare2Live (#4239) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hát nem is kevesen találkoztunk vele.

[link]

[link]

Ami izgi, hogy Shure215el elvileg már a megfelelő impedancia tartományban van nekem viszont 4-5 számonként ott van.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4242) zseko


zseko
veterán

Pár képet felteszek én is:

[link] 4.42MB
[link] 13.4MB
[link] 16.5MB
[link] 3.48MB
[link] 6.25MB
[link] 16.9MB
[link] 5.98MB
[link] 9.56MB
[link] 1.40MB

odaírtam a méretet is, mert a fele panorámakép, és nagy.

HR24.hu

(#4243) Dare2Live válasza zseko (#4242) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

legalább nálad nem fehér az ég. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4244) Vertigo


Vertigo
aktív tag

Rajtam van epp a fules, max hangeron jol hallani, igy csendes kornyezetbe halkbbra is vennem, kb ugy felere ketharmadara, de zajos kornyezetbe azert elkel, de szerintem oda is eleg, mert jol szigetel a dugasz. Szifon gyari szetthez kepest picit hangosabb, sokkal tobb a mely es dinamikusabb is a hangzasa, szoval egyertelmuen jobb (ok olyan melye nincsen, mint a "the plugnak" csontig feldugva, de gyari szettkent kellemes csalodas) amugy epp kis progressziv techno megy, de mindjart beteszek egy kis latint, meg klasszikust...

Featureoket tekintve szerintem a hadonaszosok hasznalhatoak, az osztottkepernyo kifejezetten jo, viszont a hosszanezosek nem jottek be.

[ Szerkesztve ]

(#4245) Vertigo


Vertigo
aktív tag

B@xxa meg, ez a hadonaszas nem mindig jo, picit beizgultam a zeneken es elkezdtem fekve tombolni aztan veletlenul mindig a legjobb reszeknel lapoztam el a szamokat!!! :)

u.i.
jol bedugtatok amugy azt a fulest a fuletekbe? Csak nagyon nem mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#4246) makra79


makra79
csendes tag

Samsung Galaxy S4 Flip Cover eladó.csak felpróbáltam .Amit a T-mobil kűldött.Csongrád megye Mórahalom 5000-ért oda adom.

Pokerter.com Gewrappa Moderator

[ Szerkesztve ]

(#4247) makra79 válasza makra79 (#4246) üzenetére


makra79
csendes tag

pokerter.com Gerappa Moderator /bocsi elírtam előbb/

(#4248) szabi510 válasza zseko (#4242) üzenetére


szabi510
tag

Azon a 16 megás panorámán a bácsi elfáradt? :)

(#4249) Sz.Miki válasza zseko (#4242) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Igazán szép képek lettek, a helyszínek is megfelelők voltak. Gratu. Ilyenkor mindíg elfelejtem hogy az enyém is tud ilyet :B

(#4250) No.01 válasza mate198712 (#4232) üzenetére


No.01
őstag

Szerintem melle nyultal most... de nem szeretnek elore itelkezni csak nekem is vannak tapasztalataim. Anno S2-hoz rendeltem elsonek. Nem tudtam meg, h az SGP az eredeti de szimpatikus volt igy megrendeltem. Mialatt utazott itt az S2 topikban linkelte v.ki az SGP-t en meg megorultem, h de jo uzletet csinaltam. Hat nem. Megjott es egy kalap sz*r volt. de felbuzdulva a tobbi ember pozitiv visszajelzesen rendeltem egy eredetit. arban a duplaja volt (13EUR szallitassal) de minosegben fenyevnyi volt a kulonbseg. S3-ra rendeletma kollegamnak tavaly megjeleneskor azota is teszi a dolgat.
Most okos voltam meg anno megrendeltem mikor meg a telefon nem is volt elerheto igy ajandekba kaptam a foliat ami ugyszinten premium minoseg. Igaz igy ~40EUR-ba volt 2 tok es 2 folia. Mindamelett a szallitas igen gyors volt a 9.-napon mar megkaptam.
Csak ajanlani tudom. Ezeket rendeltem: Neo Hybrid es Ultra Thin Air Color boven megerte! :K Igaz telefonom meg nincs :B de mostmar varok is egy picit amig tisztazodnak a dolgok most a Google konferencia utan. Azon az 1 honapon mar nem mulik annal tovabb ugysem birom :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.