Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Gizmo94 válasza gilfoyle (#30000) üzenetére


Gizmo94
veterán

És milyen jól mondták. Amúgy a "hogy" szócska csak négy leütés, értem ezalatt a többieket is. ;]

eladogeppc:: Következésképpen rossz hír: nem, nem lehet, csak kijelzővel együtt cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#30002) eladogeppc válasza Gizmo94 (#30001) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor el kell vinni krómoztatni ? De azt meg nem lehet.... :R
Körben leszedem, leverem róla, körberagasztom és lefújom feketére.

obga: Az h rövidítesz nem b. Lassan csak így fgnk beszni. :D
Ú h semmi baj :D :C

Másik rossz hír hogy Knoxom 1-en, de már nem garos úgyse.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#30003) gilfoyle válasza Gizmo94 (#30001) üzenetére


gilfoyle
őstag

Vazzz, 30000. hozzászólás :)
Ez a h - hogy rövidítés már így marad nálam.

(#30004) Gizmo94 válasza eladogeppc (#30002) üzenetére


Gizmo94
veterán

Egy tipp amit én csináltam S3-nál: Vízpapírral lecsiszoltam egységes feketére az okádékra kopott keretet, úgy sokkal vállalhatóbb lett. S4-nél azt hiszem, fehér az alapja, vagy szürke. A vízpapír enyhén "szálcsiszolttá teszi" :D ami természetesen kókány, de még mindig szebb, mint a lerohadó krómcafatok.

Obga: A kerek hozzászólásszám feletti örömöt látva nincs is több kérdésem, én kérek elnézést... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30005) eladogeppc válasza Gizmo94 (#30004) üzenetére


eladogeppc
veterán

Csak 3 mm-en jött le. De ha nekiállok csuszpájzolni, akkor megsérthetem a kijelzőt.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#30006) Gizmo94 válasza eladogeppc (#30005) üzenetére


Gizmo94
veterán

Azt nem, maximum az üveget, de ha leragasztod, azt sem. :) De 3 mm. ? Azért kár bántani. Van egészen vékony krómfólia is. Kókányold meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30007) zzola


zzola
félisten

Üdv!
Hosszú kitérő után ismét váltok Samsungra, S4-ra esett a választásom. Vezeték nélküli töltő szettet is találtam aránylag elfogadható áron. e-bay-en keresgéltem Nillkin szettet, az ~14k-ra jött volna ki, 4-6 hét szállítási idővel. Végül a választásom egy "Qi Airpulse™ Wireless Samsung Galaxy S4 Charging Kit"-re esett. Ez az official oldalon postával 45 font lett volna, ugyanezt megtaláltam angol e-bay oldalán közvetlenül a forgalmazótól postával együtt 40 font. 14720- forintot vontak le, elég jó vételnek tűnik!
Ha esetleg valakit érdekelne, a linkek:
Qi Airpulse™ Wireless Samsung Galaxy S3 & S4 Charging Kit
e-bay-en pedig a forgalmazótól:
Qi Samsung Galaxy S4 Wireless Charging Kit - Black

[ Szerkesztve ]

(#30008) ricsi0307 válasza zzola (#30007) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Én még mindig nem látom értelmét ennek.Ez csak akkor tölt ha rá van rakva a teló.Ha töltés közben mondjuk neteznél kicsit?Le kell venni onnan és máris merül.Ráadásul drága is.

[ Szerkesztve ]

(#30009) zzola válasza ricsi0307 (#30008) üzenetére


zzola
félisten

Mindegyik csak akkor tölt, ha rá van rakva. Ez egy kényelmi termék, nem kell pöcsölni a kábel dugdosással. A Samsung official szettnél majd 10k-val olcsóbb. Ízlések és pofonok, aki megengedheti magának, az úgy is megveszi. Én az official-t drágállottam...

(#30010) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Urak, most (valószínűleg) egy igen hülye kérdést teszek fel :B , szóval az agyvizek forráspontjára tessenek kérem odafigyelni :D
Szóval. Fehér a készülékem. Én marha ötmilliószor megbántam már a színválasztást :O ...viszont.. adott esetben, ha "véletlen" :U beégne a kijelző, és hívnék egy szervizest, az ugyancsak hókefélkére cserélné az elejét, vagy adott esetben esetleg más színre is tudná? Ha akarná?
(Próbáltam már elcserélni feketére, de mindenki fázik tőle, mert t-mobilos, holott vagy tíz telefon van az előfizetésünkön, senki se fázott még rá, aki tőlem vett, de ez most mindegy.)
Szóval? Szerintetek meglépné, ha normálisabbja érkezne ki?
:R

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#30011) zzola válasza pixelblondie (#30010) üzenetére


zzola
félisten

Nekem anno egy Note2-ben cseréltek főpanelt és engedélyt kért a szervizes a Samsung-tól. Ebből kiindulva szerintem esélytelen a szín csere...

[ Szerkesztve ]

(#30012) FIREBLADE78 válasza eladogeppc (#29999) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Enyémen is a fenti,vékony kereten van 1-2 db kb 1mm-es pötty,amit zoommolva lát az ember, vajon cseréli? Legalább kapnék egy szép kijelzőt :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#30013) Maxentius válasza Maxentius (#29969) üzenetére


Maxentius
addikt

Még mielőtt valaki elkezdene lelkendezni, ez még csak ugyanaz a hír a koreai S800-as S4 variáns 4.4-es frissítéséről, mint amit a SamMobile kiadott.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#30014) srich


srich
csendes tag

Sziasztok!
S4 tud SDXC kártyát kezelni?

srich

(#30015) Gizmo94 válasza srich (#30014) üzenetére


Gizmo94
veterán

Persze.

(#30016) srich válasza Gizmo94 (#30015) üzenetére


srich
csendes tag

Köszönöm...akkor benevezek egy 64 gigásra. Épp tegnap halt meg a 32Gb-os Samsungom :(

srich

(#30017) Maxentius válasza srich (#30016) üzenetére


Maxentius
addikt

SanDisket ajánlom.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#30018) zzola válasza srich (#30016) üzenetére


zzola
félisten

Én 8290-ért "Kingmax PRO Micro-SDHC memóriakártya, 32GB, Class 10" kártyát rendeltem, a 64 GB-os árát sokallottam...

(#30019) srich válasza Maxentius (#30017) üzenetére


srich
csendes tag

Ezt néztem én is...

(#30018) Zolar: Én is sokallom, de nekem a 32Gb is mindíg tele volt :(

srich

(#30020) Maxentius válasza srich (#30019) üzenetére


Maxentius
addikt

Érdeklődj Kam1kaze fórumtársnál, nála "picit" jobb árak vannak, tőle vettem a saját 64 GB-s kártyámat.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#30021) mgTerminator válasza pixelblondie (#30010) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi hogy szóltál, a hozzászólás előtt átkapcsoltam vízhűtésre xD
Na szóval, ki tudja cserélni más színűre, semmi probléma, csak bele kell csúsztatni 2 Deák Feri bácsit és egy Szent Pistát!
Én S3-nál akartam más színt, de ez az egy járható út... :U

(#30022) srich válasza Maxentius (#30020) üzenetére


srich
csendes tag

OK! Köszönöm!

srich

(#30023) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Üdv!

OTG-vel kapcsoaltban lenne kérdésem:

-csak samsungos OTG kábel jó hozzá?
-hogy lehet elérni a tartalmát? Rádugom, kiírja hogy USB connected(majd az ikon el is tűnik), de nem találom file explorerekben a fjálokat.

[ Szerkesztve ]

(#30024) pixelblondie válasza mgTerminator (#30021) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Ok:-)
Mindegy, egy kérdést megért. Gondoltam hátha valaki már bepróbálkozott, és tudja a választ.:-) :R :R

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#30025) csabám válasza mézespálinka (#30023) üzenetére


csabám
addikt

Nekem valami noname van, az is tökéletes hozzá! Igazából annyi a lényeg, hogy jó legyen a kábel, felesleges drágát venni.
A tartalmát pedig az USBstorage mappán belül éred majd el csatlakoztatás után.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#30026) mézespálinka válasza csabám (#30025) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Köszi a választ!

Azt hiszem, akkor vagy a kábel rossz, vagy a telefon. Ha rádugom, csak felvillan az usb connector connected notification, majd eltűnik és sehol nincs a pendrive tartalma :(.

(#30027) csabám válasza mézespálinka (#30026) üzenetére


csabám
addikt

Lehet, hogy rosszul mondtam az elérhetőségét, de ha a gyári fájlkezelőben nézed, akkor a belső sd tartalom alsó részében van...
Mostanában nem is használtam, szóval lehet, hogy nem pontosan írtam le. Délután ha még aktuális lesz, akkor visszajelzek :)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#30028) kavics325i válasza gpek (#29955) üzenetére


kavics325i
őstag

Az egy Note 3. Mi más lenne hiszen az a Samsung csúcs készüléke?Nem véletlenül ketyeg rajta a 4.4.2 is

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#30029) kavics325i válasza Gizmo94 (#29977) üzenetére


kavics325i
őstag

Így van.Én is épp ezért adtam a fiamnak oda,hogy legyen egy értelmes telefonja. Csak egy új gyári akksi kellett bele :C :R :)

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#30030) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok.
Van olyan szervizmenu ahol a telefon belso informacioit le lehet kerdezni ?
Az elso bekapcsolas ideje, akkumulator valos parameterei ilyenek ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#30031) Gizmo94 válasza csabám (#30027) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát nálam nem úgy van, hanem: Ahogy bedugom a pendrive-ot az otg-be, kiírja, hogy usb háttértár csatlakoztatva, és egyből a pendrive tartalmát dobja a képernyőre, ahonnan vissza tudok lépni a jobb funkciógombbal a telefonba, ahol is Device Storage és UsbDriveA választás van, majd egyel visszább lépve van a minden fájl menüpont. Device storage-ba lépve a telefonban tudok tallózni, mintha nem lenne rádugva semmi, az UsbDriveA-ba lépve pedig a pendrive-on. Path-nak pedig a storage/UsbDriveA-t jelzi. Viszont a telefon gyökerében tallózva storage mappa nem látható, tehát onnan nem találod meg..

P.S.: Ha kétpartíciós pendrive-ot kap, akkor is látja mindkettőt UsbDriveA és UsbDriveB néven.

Nálam így néz ki közvetlenül a csatlakoztatás utána saját fájlok könyvtár:

[ Szerkesztve ]

(#30032) mézespálinka válasza Gizmo94 (#30031) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Na ezek hiányoznak nálam. Csak device és sd kártya látszik. Próbáltam MyFiles, ESfile explorer, FileExplorer, szóval tuti nem látja :( Vagy kábel vagy teló hibás :/

Mindenesetre köszi a válaszokat!

(#30033) csabám válasza Gizmo94 (#30031) üzenetére


csabám
addikt

Most már tényleg passz, mert nem mostanság dugtam S4-re otg-t, inkább n7-en használom, ott viszont másképpen van!
Akkor ha ezt nem csinálja a Kollégának, akkor rossz a kábel... :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#30034) Gizmo94 válasza mézespálinka (#30032) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hiába próbálod, ennek így kellene látnia, külön tárként, vagy sehogy. Ahogy Csabám is írta, valamint te is, kábel, vagy telefonhiba. Utóbbit nem gondolnám. Esetleg pendrive nem ntfs? Mert akkor lehetnek gondok exfat körül.. Ha a pendrive fat, akkor szvsz kábelbaj lesz.

(#30035) mgTerminator válasza pixelblondie (#30024) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ezt mondom, én bepróbálkoztam, a válasz az volt hogy meg kell venni a kijelzőt....

(#30036) mgTerminator válasza Gizmo94 (#30034) üzenetére


mgTerminator
veterán

Visz mindent, exFat, NTFS....

(#30037) Gizmo94 válasza mgTerminator (#30036) üzenetére


Gizmo94
veterán

Akkor a kábel szar. Még nem próbáltam ntfs pennel.

(#30038) Bandi8407


Bandi8407
tag

Szevasztok! Van olyan gyári google edition rom ami jelzi a rendszer frissítéseket?

(#30039) mgTerminator válasza Bandi8407 (#30038) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nincs, mivel nem hivatalos ROM-ról van szó.

(#30040) mgTerminator válasza kavics325i (#30028) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az S4 hol van? Középkategória?

(#30041) zx6r válasza Bandi8407 (#30038) üzenetére


zx6r
aktív tag

Igan van nekem is a 4.3as GE van fent jelzi is hogy leszedte a kitkat-ot, de nem tudja felrakni recovery-ből.Mondjuk nem is baj nem vèletlen tèrtem vissza erre:)). mgTerminator:belèpő szintű telefon:))

[ Szerkesztve ]

(#30042) Gizmo94 válasza mgTerminator (#30040) üzenetére


Gizmo94
veterán

A note3 alatt. Mindenben, ez tény. Csak sajna az nekem túl nagy. :S

(#30043) Bomc


Bomc
aktív tag

A 3G is buzi módon leszívja az akksit, amióta gsm módba van, 3 napja töltőn se volt...

(#30044) mgTerminator válasza Gizmo94 (#30042) üzenetére


mgTerminator
veterán

A SoC - on kívül miben jobb?

(#30045) kali válasza Bomc (#30043) üzenetére


kali
legenda

pedig normális esetben nem fogyaszt sokkal többet a 3g, pláne nem a 4g mód.
akkor lehet gond, ha gyenge a 3g téterő, és amiatt állandóan keres, illetve ugrál a rendszer a különböző hálózati módok között.

(#30046) Gizmo94 válasza mgTerminator (#30044) üzenetére


Gizmo94
veterán

Sok mindenben. Kamera, nem lagol, akkuidő, stb. Bár nem sok időt töltöttem el vele, de jobb volt, csak mint írtam, nagy.

(#30047) galaxys80 válasza kali (#30045) üzenetére


galaxys80
veterán

Eddig én is abban a hitben voltam,hogy sokkal többet fogyaszt a 3G.
Mindig kapcsolgattam,ha netezni akartam,de akkor lehet, hogy hagyom 3G-n.

(#30046) Gizmo94
Annyiszor említik itt a fórumon,hogy laggol az S4, hogy lassan azt gondolom,hogy az én telefonommal van baj. :D

(#30048) Maxentius
Az én olvasatomban azt jelenti,hogy nem folyamatos a görgetés,apró akadások vannak.
Na én ilyennel nem találkozom.

[ Szerkesztve ]

(#30048) Maxentius válasza galaxys80 (#30047) üzenetére


Maxentius
addikt

Vagy csak mást értesz laggolás alatt. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#30049) fojtviki válasza mgTerminator (#30044) üzenetére


fojtviki
senior tag

Parom s4-rol valtott. Nehezen szokta meg a meretet, de igy kb 2 havi hasznalat utan azt mondja, hogy nem cserelne vissza:) Jobb akku ido, szebb kijelzo, es az s-pen nagyon jo dolog.

(#30050) csacsi67 válasza galaxys80 (#30047) üzenetére


csacsi67
addikt

Itt egy nagyon jó app ilyenre mindenkinek ajánlom igaz rootal megy de teszi a dolgát. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.