Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) bb.bocs válasza Gizmo94 (#40000) üzenetére


bb.bocs
őstag

aha. hát szerintem annyoból jó, hogy ha van külön netem másik simen ami ocsóbb mint a szolgáltató által a csomagomhoz kínált internet, akkor csak átváltok és használom. igaz addig nem tudnak elérni a másikon, de fél órát max, cak kibírnak.) nekem erre kell semmi másra. most úgy oldom meg, hogy van egy másik teló, és wifi hotspotként használom, de cipelni a másik telefont is... macera.
gondoltam hotspotra ilyeen kis eszközre amibe beletolom a simet és wifiként működik, az jó is lenne, de 10 14000ft okat nem fogok rá kiadni.

(#40002) Gizmo94 válasza bb.bocs (#40001) üzenetére


Gizmo94
veterán

Így, ahogy akarod használni, működni fog. Sőt, olyat is lehet, hogy ha nem csak netes sim, hanem rendes gsm sim nettel, akkor amelyikről átváltasz, arról a hívásokat átirányítod addig a netesre és akkor elérhető is maradsz. Számolnak érte fel valamit, de nem horror. Ha pedig nem veszed fel , hanem visszaváltasz telefonálni, akkor nem kerül semmibe. :)

(#40003) bb.bocs válasza Gizmo94 (#40002) üzenetére


bb.bocs
őstag

aaaha érdekes. viszont az a baj hogy csak a netes simmel olcsó a net, a gsmmel már nem lenne 5mbes telenoros olcsóság. szóval az nem kivitelezhető. esetleg az lehet még hogy smst küldjön ha nem elérhető a telefon, a másik simre, de ahoz meg hálózaton kéne lennie azthiszem. na mind1. amit mondasz nem butaság, csak nem gsm es mobilnetől van szó, csak sima adatkártyás netről.
ha csak nem tmobilos valami lesz a vége. de nem hiszem.
mx még arra akarom használni a netes kártyát hogy smst küldök néha róla ha a másikról lefogy a havi x sms keret.

[ Szerkesztve ]

(#40004) Gizmo94 válasza bb.bocs (#40003) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez is működőképes, nem lesz vele gondod, így rendben lesz... Nekem 2 db. gsm simhez is van 2x2 Gb. netem és van, hogy használtam így dualban, mert csak a vodáshoz volt előfizetve a korlátlan roaming, ami napi egy ezres és megéri. Ezért váltogattam őket néha Európában ilyen átirányítgatással.

[ Szerkesztve ]

(#40005) bb.bocs válasza Gizmo94 (#40004) üzenetére


bb.bocs
őstag

aha.hát meglátom gsm lesz e.ha csak adatkari akkor nem fog átirányítani...nem mintha sokat használnám a netet, csak végső esetben kell. ha vlmi nagyon fontos. minek fizessek havonta érte alig pár mb ért vagyonokat, hogyha csak néha használom, és sokkal jobban kijövök anyagilag.
azért nézek hotspotot is de drágák.az lenne a jó. mondjuk ennyi erővel a másik teló is jó hotspotnak :D csak minek ha egyszerűbbben megoldható... mondjuk arról hogy küldök smst...

[ Szerkesztve ]

(#40006) s.Oliv3r válasza bb.bocs (#40005) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Vodanal en 2 giga netert 800 ft-ot fizetek. Szerintem olcsobb mint az atalkito.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#40007) bb.bocs válasza s.Oliv3r (#40006) üzenetére


bb.bocs
őstag

hmm. ez igaz. már multhéten berendeltem 3000ért kb asszem. gondolom van mellé teló előfizetésed, vagy 2 éves szerződésed stb... úgy olcsó, de nem akarok szerződni meg semmi. mondjuk 800at megér, de ha nem használom ki, mert itthon wwifi van, utközben nem netezek, melóhelyen ott a gép, aztán haza sem netezek, itthon meg a wifi. arra kell a net hogy ha vdékre megek és ott nincs wifi akkor legyyen internetem. (írni meg még mindig nem tanultam meg,vagyis gépelni)

[ Szerkesztve ]

(#40008) Gizmo94 válasza bb.bocs (#40007) üzenetére


Gizmo94
veterán

A Vodánál nekem korlátlan flottás van 2 giga nettel, havi 9800-ért, de ugyanaz, mint a kisebbik Red ami publikus. Szerintem ez kifejezetten kedvező. És tényleg no limit, sokszor kipróbáltam, nem kapcsol szét óránként sem. :) Tolhatod akár egész nap a beszélgetést, korlátlan sms-sel. A Telenor után egy felüdülés volt, több mint egy ve használtam otthon teljes megelégedéssel.

(#40009) bb.bocs válasza Gizmo94 (#40008) üzenetére


bb.bocs
őstag

aha.hát nekem 2500 flottán belül 0ft 60 ingyé sms. elég jó ez igy, csak ha netet akarok mellé akkor 100mb asszem 1000ft... vicc :D akkor inkább 1500ért feltölöm a kártyát a netsimet és 5ft/mb ért netezek ha kell vlmi.

(#40010) Gizmo94 válasza bb.bocs (#40009) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ismerem ezt a flottát, jó díjak, jó flotta, ha nem sokat beszélsz flottán kívülivel, csak kevés a net. A kisebbik Vodás kártyánk ebben a csomagban van, amiben te. :)

(#40011) bb.bocs válasza Gizmo94 (#40010) üzenetére


bb.bocs
őstag

aha.hát ehez net sincs most... viszont amugy is csak a flotttásokkal beszélek :D szóval ez a legjobb, ha azon kívül is beszélek, az ritka, és nem sok.

(#40012) s.Oliv3r válasza Gizmo94 (#40008) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Gizmo akkor en aladvertem :DDD voda red flotta 2 giga net 8800 :DDD ne erts felre csak hulyeskedek es nem felvagok :D am korlatlan sms korlatlan kimeno hivas akarhova az europai union belul.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#40013) prtvlogan válasza lionhearted (#39932) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Pedig elhiheted. Kies frissites utan (tehát nem odin-al "buheralt) eloszor a pár napja leirt bugok jöttek elő (nem reagál a telefon pl..) de most eszrevettuk, hogy napi szinten kb 4x random mód ujra is indul, akár akkor is, ha eppen használod. . Ezek szerint a tipp, hogy nyomjak egy gyári visszaállítást, hátha jó lesz is felesleges macera, mert mire lementi az adatokat az sem két perc... Mehetek puncsolni valahova, hogy ezt a jó kis telot hasznalni lehessen normálisan. Ez azert elég bosszantó, kétszer frissitetem kies-el telefont, es mindketszer a szervizben kötött ki.Bárki csinalja a frissiteseket, kemenyen megdolgozik minden forintert...

(#40014) Gizmo94 válasza s.Oliv3r (#40012) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem gáz, ha olcsóbb, nekem megér ennyit is, pedig csak akkor használom, ha otthon vagyok, de akkor bepótolom. A második inkább lenne jobb, bár a reptéri wifiről már Viberrel lehet tolni. :)

(#40015) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Nemtudja valaki miert lehet az, hogy neha az alkalmazaskepernyon meg a kezdokepernyon rajon az ot perc es a valtasok kozott (ahogy lapozgatsz balra jobbra) belaggol? Aztan helyrejon mpken belul. 4.4.2 nf1 szoftverhiba? :/ a laggolast ugy ertem hogy a smoothos gyors lapozgarasbol egy minimalisan akados lapozgatas lesz.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#40016) migabi24 válasza s.Oliv3r (#40015) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez a samsung lagg, jelen van ősídők óta, mivel a hardvert már nem lehet hibáztatni, így gondolom ez szoftverhiba

(#40017) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! Akinek i9500-as telója van, na meg kedve egy kis kísérletezgetéshez, annak a figyelmébe ajánlanék egy új romot, amit talán még nem próbáltatok! :)

Flyme OS for Samsung Galaxy S4 (i9500)

A Meizu próbál terjeszkedni, népszerűsíteni a saját custom romját, és az S4 lett az első "nem Meizu teló", amin ki lehet próbálni a Flyme OS-t. Hardverben kb ugyanaz, mint az MX3 (Exynos 5410), szóval csak nem lehet olyan rossz... :D Várom/várjuk a bátor jelentkezőket! :))

Meizu MX3 32GB

(#40019) Maxentius válasza kutkut (#40017) üzenetére


Maxentius
addikt

Épp most raktam fel a MIUI-t, úgyhogy ezt most kihagyom. :P

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#40020) Mikkkeeeee


Mikkkeeeee
csendes tag

Sziasztok, szerintetek mennyire éri meg átváltani GPE romra?

Mi a tapasztalat mennyire nézik szervízben a knoxot?

(#40021) bb.bocs


bb.bocs
őstag

érdekes nekem is kezdi... a hálózat egyszer csak nincs :D... semmi előzmény.nyomkodom és meghal a hálózat.
és közben próbáltam telefonálni hátha visszaaáll, az meg befagyott és nem lehet letenni :D restart... ez mi :D ? bug

(#40022) B.W.


B.W.
csendes tag

Sziasztok!

Tudja-e valaki az okát, hogy ha törlök fényképeket a Quickpic "fényképezőgép" mappájából, kilépés és visszalépést követően újra megjelennek a már elvileg törölt fotók. Próbáltam a program törlését, visszatelepítését, másik verzió felrakását, de a "törölt" fotók, csak megjelennek. A gyári fotógalériában már nem találhatók meg ezek a képek.
Vagy tud esetleg másik, megbízható programot ajánlani?
Előre is köszönöm!

(#40023) Gizmo94 válasza Mikkkeeeee (#40020) üzenetére


Gizmo94
veterán

Erőteljesen. Ha ugrik, garanciát buktad.

RazoR8402: Ez függetlenítást akart jelenteni? :) Az tiltott téma itt, de egyébként nem oldható meg otthon.

[ Szerkesztve ]

(#40024) RazoR válasza Gizmo94 (#40023) üzenetére


RazoR
veterán

Bocs nem tudtam...

(#40025) Mikkkeeeee válasza Gizmo94 (#40023) üzenetére


Mikkkeeeee
csendes tag

hajlamos meghibasodni a keszulek? Nekem a szervizes nemrég cserélt ki mindent a telefonban(NF1 rebootok miatt), csak a kozepso keretet hagyta meg :D Sokat olvastam rola hogy meg sem nezik altalaban.... :F

(#40026) Gizmo94 válasza Mikkkeeeee (#40025) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én úgy tudom, 99%-ban megnézik...

(#40027) Mikkkeeeee válasza Gizmo94 (#40026) üzenetére


Mikkkeeeee
csendes tag

Koszonom, konnyen hibasodhat meg a keszulek? :R Kinek van meg szemelyes tapasztalata? :F Gyakran hibasodhat meg a keszulek?

(#40028) zseko válasza *RLaci* (#39930) üzenetére


zseko
veterán

Vagyis nem tudsz visszamenni xeh-re knox ugrás nélkül.

(#39932) lionhearted hát pedig így van. Soha, egyetlen frissítés sem okozott gondot sem S2-n sem S4-en, pedig eléggé belakott rendszerre ment rá folyamatosan, kivéve ezt. Azóta napi 10-15 újraindulás nálam is megvan.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#40029) erzol válasza B.W. (#40022) üzenetére


erzol
őstag

A telefon kamerájával készült fotók nem mentődnek dropboxra?
Lehet a Quickpic beadja azt a mappát is. Ez az alapbeállítás, ha nem tiltottad le.

[ Szerkesztve ]

(#40030) Neeko


Neeko
tag

Megérné még egy ilyen készüléket vásárolnom vagy inkább S5?

Galaxy Alpha White

(#40031) Weeman1 válasza Mikkkeeeee (#40027) üzenetére


Weeman1
veterán

Csak olvass vissza a fórumba és kiderül milyen gyakran hibásodik meg és mi. :)

Xiaomi 11T Pro

(#40032) felixo


felixo
őstag

Este mindig kikapcsolom a wifit és mobilnetet, de reggelre mindig van facebook és viber üzenetem.Melyik program kelti életre a telón a netet ? Nincs beállítva a wifi időzítő, az nem lehet a bűnös.

Redmi Note 9

(#40033) K Norbi válasza felixo (#40032) üzenetére


K Norbi
addikt

"WiFi - Speciális - Keresés eng. mindig" elöl vedd el a pipát! meg a wifi bekapcsolva tartása-soha!

(#40034) B.W.


B.W.
csendes tag

Sziasztok!
Tudja-e valaki az okát, hogy ha törlök fényképeket bármelyik képnézegető "fényképezőgép" mappájából, kilépés és visszalépést követően újra megjelennek a már elvileg törölt fotók.
Eddig csak QuickPic-nél vettem észre, de most a reggeli bekapcsolás után megjelent a gyári és egy másik képnézegetőben is.
Előre is köszönöm!

(#40035) lionhearted válasza erzol (#40029) üzenetére


lionhearted
őstag

Akkor szerencsésnek érzem magam! :) :K

@felixo: A "wifi bekapcsolva tartása alváskor-soha" opció nem ezt takarja, mint amit a kolléga sugallna, szóval azt nem kell átállítani. Az arra vonatkozik, hogy ha van kapcsolva, akkor lezárt képernyőnél hogyan viselkedjen. Mindig hagyja bekapcsolva, töltőn hagyja bekapcsolva, soha (->menjen át mobilnetre, ha az aktív). Modern wifi routerrel a wifi szerintem amúgy is kevesebbet eszik, mint a távoli adócellák (persze, ha a wifi jelerőssége rossz, és mobilé meg jó, akkor lehet pont fordítva is...)

@B.W.: A QuickPic az új SD kártya szabályok miatt szerintem nem tud törölni SD kártyáról, ha most ilyen eset áll fent.

Tegnap még működött...

(#40036) felixo válasza K Norbi (#40033) üzenetére


felixo
őstag

Keresési eng. nincs engedélyezve,mégis vhogy felmegy a netre. :-(
Nem akarom elhinni,de nincs beépített fm rádió ???

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#40037) ebegab92 válasza felixo (#40036) üzenetére


ebegab92
senior tag

Van Vibered? Mert akkor azzal lesz a baj. Be kell állítani neki, hogy a telefon beállításait kövesse, és ne legyen mindig online, ha kap netet.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#40038) -=Tiger=-


-=Tiger=-
tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy hiába futtatom a Towelroot-ot, azt írja, hogy nem támogatott készülék... :S

I9505, T-Mobile, 4.4.2

[ Szerkesztve ]

(#40039) nggabi válasza -=Tiger=- (#40038) üzenetére


nggabi
nagyúr

én már próbáltam pár s4en, s3lte-n, egyiken se ment.

"szenyor dzsíííí"

(#40040) B.W. válasza lionhearted (#40035) üzenetére


B.W.
csendes tag

lionhearted
Igazad van! A gyárival töröltem és újraindítás után se "jöttek" újra elő! Köszönöm! :-)

(#40041) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Sziasztok. Unom már a gyári romot, most telepítem a cyanogen módot. Használja valaki? :)

Feri

(#40042) K Norbi válasza ebegab92 (#40037) üzenetére


K Norbi
addikt

Azt hol kell beállítani? ez engem is érdekelne :)

(#40044) lionhearted válasza ebegab92 (#40037) üzenetére


lionhearted
őstag

Ez nem fogja bekapcsolni a wifit magától. :U

Tegnap még működött...

(#40045) ebegab92 válasza lionhearted (#40044) üzenetére


ebegab92
senior tag

Ha kap netet a Viber, utána nem kapcsol ki a WiFi, csak pillanatokra. Ez volt a bajom :U
Viber --> Beállítások --> Általános --> WiFi - alvó állapot szabályai --> Az eszköz beállításainak használata

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#40046) lionhearted válasza ebegab92 (#40045) üzenetére


lionhearted
őstag

Neked lehet ez volt a bajod, de ő azt írta, hogy kikapcsolja a netet, mégis bekapcsolja valami.
Neked bekapcsolás után nem ment alvóba (ez még csak kikapcsolásnak sem kikapcsolás). Óriási a különbség. :U

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#40047) felixo válasza ebegab92 (#40045) üzenetére


felixo
őstag

Köszi,kipróbálom.

Redmi Note 9

(#40048) felixo válasza lionhearted (#40046) üzenetére


felixo
őstag

Igen, valami bekapcsolja.Lehet, hogy ez a Viberes beállítás segít !?

Redmi Note 9

(#40049) bb.bocs válasza felixo (#40048) üzenetére


bb.bocs
őstag

ha van fent bettery doctor, nekem ott vannak különböző módok, nekem úgy van belőle hogy állítgasson dolgokat, lehet nálad is ilyesmi..

(#40050) ebegab92 válasza lionhearted (#40046) üzenetére


ebegab92
senior tag

Az akkor természetesen más program "hibája" is lehet, hogy felébreszti a telót, hogy emiatt csatlakozik a netre, és ezután nem kapcsol alvóba. Az viszont még gázabb, ha az ember kikapcsolja a WiFi-t, mobilnetet, és úgy kapcsolódik vissza "magától" ;]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.